اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

رفع اشكال اتصال موبايل به كامپيوتر از طريق كابل USB

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• رفع اشكال اتصال موبايل به كامپيوتر از طريق كابل USB

سلام

خيلي پيش اومده كه در انجمن در مورد مشكلات اتصال موبايل به كامپيوتر بحث شده و خيلي ها براي مشكلشون تاپيك زدند
    من قصد دارم در اين مقاله يك مرجعي براي رفع اين اشكال ارائه بدم

مشكل وصل نشدن موبايل به كامپيوتر(data transfer‏)‏ مشغول بودن مموري كارت توسط برنامه هاي نصب شده روي مموري كارت در حال اجرا و Messaging هستش

در مورد Messaging‏ كار خيلي راحته كافيه كه محل ذخيره پيامها را روي Phone memory‏ تنظيم كنيم مشكل حل ميشه،روش زير
    Messaging‎\Options‎\Settings‎\Other‎
    و Memory in use‏ را روي Phone memory‏ تنظيم كنيد

اما مشكل اساسي در مورد برنامه هاي در حال اجرا روي مموري كارت است،بعضي از برنامه هايي كه روي مموري كارت نصب ميكنيد با اينكه خاموش هستند ولي فايلهايي در قسمت Process‏ سيستم موبايل در حال اجرا دارند كه بيشتر اين برنامه ها بخاطر كركشون اين مشكل را ايجاد ميكنند
    يكي از اون برنامه ها Total call recorder‏ هستش كه من بهش نياز دارم و مجبورم با عواقبش كنار بيام
    يا اينكه بعضي از تم ها حتي بعد از حذف هم باعث ايجاد چنين مشكلاتي ميشوند
    من براي اتصال گوشيم(N82) به كامپيوتر از دو روش استفاده ميكنم

روش اول: كابل را به گوشيم متصل ميكنم و گزينه ‏ Media Player‏ را كه انتخاب ميكنم اتصال برقرار ميشه

ضعف اين روش عدم نمايش فولدرها(كار فقط در ريشه اصلي مموري كارت) و سرعت پائين انتقال data‏ است و زماني بكارم مياد كه براي انتقال اطلاعات عجله اي ندارم

روش دوم: گوشي را خاموش ميكنم و مموري كارت را خارج ميكنم و گوشي را بدون مموري كارت روشن ميكنم و منتظر ميشوم تا گوشي آماده استفاده باشد،سپس همين كه مموري كارت را جا ميزنم كابل را نيز به گوشيم وصل ميكنم و گزينه data transfer‏ را دو بار انتخاب ميكنم چون دو بار ظاهر ميشه تو گوشيم

ضعف اين روش در گوشي هايي است كه مموري كارت ندارند (مثل N95‎ ‎8G‏)‏

روشهاي ديگر:

يك روش هست كه روي گوشي ديگري امتحان كردم جواب داد اونم اينه كه ابتدا دكمه خاموشي گوشي را يكبار فشار بديد تا يك سري گزينه ظاهر بشه سپس گزينه آخر يعني Remove memory card‏ را انتخاب كنيد بعد اقدام به اتصال كابل بكنيد

روش ديگري هم هست كه من تو چنين مواقعي از اون استفاده نميكنم اونم فورمت كردن گوشی است

از مديران و دوستان تقاضا دارم،اگر روشهاي ديگري براي رفع اشكال اتصال به كامپيوتر دارند اينجا عنوان كنند

باتشكر

تجربه: RezaPDA
    منبع: www.ir-tci.org/forum

« تداوم دوســـــــــتي و همـــــــــــدلي »

سلام دوست عزیز
    این روش
    *يك روش هست كه روي گوشي ديگري امتحان كردم جواب داد اونم اينه كه ابتدا دكمه خاموشي گوشي را يكبار فشار بديد تا يك سري گزينه ظاهر بشه سپس گزينه آخر يعني Remove memory card‏ را انتخاب كنيد بعد اقدام به اتصال كابل بكنيد*
    در اون گوشیهای که با نرم افزار Font RouterManفونت گوشی خودشونو عوض کردن،عملی نیست!
    با تشکر
    .
    .

کامنت

روشهاي ساده اتصال موبايل به اينترنت كامپيوتر را توضيح دهيد . متشكرم:lol:

کامنت

سلام و درود

نوشته شده توسط حميد نعيمي مشاهده پست
        روشهاي ساده اتصال موبايل به اينترنت كامپيوتر را توضيح دهيد . متشكرم:lol:
        دوست عزیز گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید.
        بعد به قسمتnokia pc suite برید و گزینه یconnect to internet رو بزنید و بعدش هم گزینه یconnect.
        حالا کامپیوتر از طریق گوشی به ایترنت وصل هست.

کامنت

سلام .من زماني كه كابل usb رو به كامپيوترم وصل ميكنم فقط گوشيم شارژ ميشه.لطفا كمكم كنيد من چجوري ميتونم تو گوشيم از كامپيوترم آهنگ بريزم.مممنون

کامنت

سلام
            برای ویروس کشی گوشی با کامپیوتر مشکل دارم.موقع وصل کردن گوشی به سیستم به صورت یک درایو بالا نمیاد که
            بخوام روش کلید راست کنم و آنتی ویروس اسکنش کنه
            گوشیم گلکسی نوت 3 هستش.این مشکل بیشتر گوشی ها هست از جمله نوت 2 و گلکسی اس 4 و گلکسی اس 3
            ممنون اگه راهنمایی کنید

کامنت

سلام .گلکسی پاکت دارم. کابل یواس بی که میزنم گوشی را نمیشناسه چکار کنم؟ اگر برنامه میخاد ویندوزم اکس پی 32 بیت هست . خواهشا کمک کتید.

کامنت

سلام من گوشيم گلكسي ميني سامسونگ اما به كامپيوتر وصل نميشه فقط با usb شارژ ميشه.چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

کامنت

سلام ممنون

کامنت

خواهش راهنماییم کنید
                    نوشته شده توسط roya rad مشاهده پست
                    سلام من گوشيم گلكسي ميني سامسونگ اما به كامپيوتر وصل نميشه فقط با usb شارژ ميشه.چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟
                    نوشته شده توسط ashkan2999 مشاهده پست
                    سلام
                    برای ویروس کشی گوشی با کامپیوتر مشکل دارم.موقع وصل کردن گوشی به سیستم به صورت یک درایو بالا نمیاد که
                    بخوام روش کلید راست کنم و آنتی ویروس اسکنش کنه
                    گوشیم گلکسی نوت 3 هستش.این مشکل بیشتر گوشی ها هست از جمله نوت 2 و گلکسی اس 4 و گلکسی اس 3
                    ممنون اگه راهنمایی کنید

کامنت

سلام من گوشی galaxy grand دارم ولی موقع نصب رام داخل برنامه ادین added نمیشه؟؟؟؟

کامنت

کورش

من گوشی galaxy S3mini دارم جدیدا هرچقدر میخوام با کابل به لب تاب وصل بشم نمیشه و گوشی را شناسایی نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

کامنت

سلام دوست عزیز سه تا راه حل وجود داره
                          اولی گوشی را روت کنی اگه جواب نداد گوشی رافرمت کامل میکنی بازهم اگه جواب نداد گوشی باید فلش بشه

کامنت

سلام بیشترگوشیهای s3این مشکل را دارن گوشیت باید فلش بشه اما ابتدا کابلت روعوض کن

کامنت

درایور ها رو چک کنید دوستان

کامنت

در حال انجام ...
                              X