رنگ قرمز آیفون 7 و آیفون 7 پلاس معرفی شد

2 فروردین 1396

تجربه نشان داده است اپل تمایل زیادی به استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب در گوشی‌های آیفون خود ندارد و آخرین بار این آیفون 5c بود که به رنگ‌های شاد منقوش شد. در همین بین باخبر شدیم اپل در خصوص آیفون‌های ۷ خود خوش‌سلیقگی به خرج داده است و آیفون‌های ۷ و ۷ پلاس به رنگ قرمز نیز معرفی‌ شده‌اند. این رنگ همان رنگ Product RED مخصوص اپل است که پیش از این لوازم جانبی مختلفی در این رنگ از سوی اپل عرضه شده و بخشی از درآمد این محصولات به درمان و پیشگیری از بیماری ایدز اختصاص خواهد یافت.

کاربران علاقه‌مند به رنگ قرمز آیفون ۷ می‌توانند از تاریخ چهارم فروردین ماه برای خرید آیفون خوش‌ آب‌ورنگ و مورد علاقه خود سفارش‌های خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که تنها آیفون‌های ۷ با میزان حافظه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت رم لباس قرمز به تن می‌کنند. قیمت آیفون ۷ قرمز رنگ نیز از ۷۵۰ دلار به بالا شروع می‌شود و آیفون ۷ پلاس قرمز با قیمت ۸۷۰ دلار راهی بازار خواهد شد.

ذکر این نکته نیز لازم است که ایفون ۷ و ۷ پلاس قرمز رنگ به صورت محدود تولید می‌شوند و در کنار آمریکا،‌ شاهد حضور این گوشی‌ها در بازار کشورهای اروپایی نیز خواهیم بود.

دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *