اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

Hobbi اپلیکیشنی برای افرادی با قابلیت و علاقمندی‌های خاص
اخبار تکنولوژی

Hobbi اپلیکیشنی برای افرادی با قابلیت و علاقمندی‌های خاص 

Hobbi توسط تیم توسعه فیسبوک با قبلیت‌هایی شبیه به پینترست معرفی شد.

تا کنون نام تیم NPE شرکت فیسبوک را شنیده‌اید؟ تابستان سال گذشته بود که شرکت فیسبوک تیم جدیدی به نام New Product Experimentation یا به اختصار NPE را تشکیل داد تا بتواند پروژه‌های جدید، خارج از برند اصلی شرکت را توسعه دهد. از سال گذشته تا کنون این تیم پروژه‌های مختلفی مانند Whale، Bump و AUX را منتشر کرده که هیچ‌کدام تا به‌حال موفق نبوده‌اند. اما فیسبوک هیچ نگرانی در مورد شکست این پروژه‌ها ندارد و در زمان معرفی NPE به جهان اعلام کرد که انتظار شکست‌های زیادی از این تیم را دارد و اپلیکیشنی که از نظر مردم مفید نباشد را از دور خارج خواهد کرد.

حال NPE خبر از ساخت اپلیکیشنی جدید به نام Hobbi با قابلیت‌هایی شبیه به پینترست داده است.

همان‌طور که از اسم آن پیداست، این اپلیکیشن افراد با علاقمندی و فعالیت‌های خاص را هدف گرفته و عکس‌هایی که افراد مختلف از فعالیت‌های خود به اشتراک می‌گذارند را به صورت یک تایم‌لاین درآورده تا با گذشت زمان افراد بتوانند شاهد میزان پیشرفت خود باشند.

Hobbi قصد دارد به شما کمک کند تا کارهایی که دوست دارید را ثبت کنید و به‌خاطر بسپارید؛ کارها و پروژه‌هایی مانند آشپزی، ورزش، فعالیت‌های هنری یا تزئین خانه. تصاویرتان را به شکل مجموعه‌های بصری درآورید تا از پیشرفت خود در گذر زمان شگفت‌زده شوید. دستاوردهای خود را به صورت هایلایت‌های ویدئویی با دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید. هنوز در Hobbi اشتراک‌گذاری وجود ندارد و به همین دلیل نمی‌توان آن را یک شبکه اجتماعی دانست، اما کاربران می‌توانند در پایان پروژه‌هایشان ویدئویی از آن تهیه کرده و در سایر شبکه‌ها به اشتراک بگذارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن