اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

کاهش 50 درصدی قیمت سیم کارت‌ های دائمی ایرانسل
موبایل و تبلت

کاهش 50 درصدی قیمت سیم کارت‌ های دائمی ایرانسل 

شب گذشته با اعلام اطلاعیه ای کاهش قیمت سیم کارت‌ های دائمی ایرانسل با 50 درصد از 120 هزار تومان به 60 هزار تومان تبدیل شد. همچنین در این طرح بسته های اینترنت رایگان همراه نیز برای افرادی که سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند در نظر گرفته شده است.

 

اینترنت همراه رایگان برای تبدیل سیم کارت ایرانسل اعتباری به دائمی

 

مشترکانی که با خرید سیم‌ کارت‌ های دائمی یا از طریق ترابرد شماره‌های تلفن همراه خود به ایرانسل بپیوندند، 20 گیگابایت اینترنت برای ماه اول و پس از آن ماهانه 1 گیگ اینترنت تا 6 ماه به صورت رایگان دریافت می کنند.

به گفته ایرانسل، «استفاده از اینترنت رایگان همراه سیم‌ کارهای دائمی این‌گونه است که مشترکان هنگام فعال‌سازی سیم‎‌کارت خود 20 گیگابایت اینترنت اولیه ماهانه روی سیم‌ کارت خود فعال می‌کنند، پس از استفاده از آن در پایان ماه نخست، تا 6 ماه به صورت ماهانه 1 گیگابایت اینترنت دیگر نیز دریافت خواهند کرد.»

 

کاهش قیمت سیم کارت‌ های دائمی ایرانسل

 

مهم ترین تفاوت این دو نوع سیم کارت، در توانایی برقراری تماس بدون نیاز به نگرانی در خصوص اعتبار باقی مانده است و سپس کاربر هر دو ماه یک بار، قبضی شفاف دریافت می کند و می تواند بدهی های خود را بر اساس کارکردی که داشته، پرداخت کند.

 

طرح پرداخت اقساطی مبلغ تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی

 

اما اکنون ایرانسل خبر می دهد که قابلیتی جدید در اختیار کاربران گذاشته تا بتوانند به شکلی ساده تر، سیم کارت اعتباری خود را به دائمی تغییر دهند. اپراتور دوم کشورمان اکنون به کاربران اجازه می دهد تا نیمی از مبلغ مورد نیاز برای تبدیل سیم کارت را به صورت سه قسط ماهانه پرداخت کنند. به این شکل که در ابتدا کاربر ۳۰ هزار تومان پرداخت می کند و در ادامه، سه قسط ۱۰ هزار تومانی را به شکل ماهانه به ایرانسل می پردازد.

 

پرداخت اقساطی تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایرانسل ( تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ) مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن