اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

پنهان‌سازی شماره موبایل در برنامه Snapp اجرایی شد
موبایل و تبلت

پنهان‌سازی شماره موبایل در برنامه Snapp اجرایی شد 

اسنپ (سرویس تاکسی اینترنتی) برای امن‌تر کردن سفرها و رعایت هر چه بیشتر حریم خصوصی کاربران از امروز طرح پنهان‌سازی شماره موبایل را فعال کرده است.

سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ در راستای امن‌تر کردن سفرهای خود و ارج نهادن به حریم خصوصی کاربران خود (اعم از مسافر و راننده) از سیستم جدیدی به نام «پنهان‌سازی شماره تلفن» رونمایی کرده است. این قابلیت از شهر مشهد آغاز شده و در آینده‌ای نزدیک در سایر شهرهای محل فعالیت اسنپ اجرایی خواهد شد. اسنپ تنها تاکسی آنلاین حمل‌ونقل در ایران به شمار می‌رود که به پنهان‌سازی شماره تلفن کاربران خود مجهز شده است. به این ترتیب از این قابلیت می‌توان به عنوان یکی از مزیت‌های رقابتی مهم سامانه‌ی مورد بحث یاد کرد.

به گفته حسین مرادقلی، مدیر ارشد فناوری اسنپ، سیستم «پنهان‌سازی شماره تلفن» چند ماهی در مرحله‌ی آزمایشی قرار داشت و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای لازم به مرحله‌ی اجرایی رسیده است. این قابلیت در فاز آزمایشی خود از سوی جمعی از خبرنگاران، متخصصان حوزه آی‌تی و کارکنان شرکت اسنپ امتحان شده است. گروه فنی اسنپ پس از جمعآوری و بررسی نظرات جامعه‌ی آماری مذکور، ضعف‌های احتمالی این سیستم جدید را برطرف کرده و آن را به مرحله اجرایی رساندند. سیستم «پنهان‌سازی شماره تلفن» اکنون به‌صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران مسافر و راننده‌ی ساکن مشهد قرار دارد و به‌صورت خودکار فعال است. با این امکان، هنگامی که مسافر و راننده در حین سفر با یکدیگر تماس تلفنی برقرار می‌کنند، به جای مشاهده‌ی شماره‌تلفن یکدیگر، یک شماره ثابت مشاهده خواهند کرد.

نکته‌ی حائز اهمیت در خصوص مزیت پنهان‌سازی شماره تلفن در سفر با سرویس‌های آنلاین این است که امکان مورد بحث، کمک شایانی به حفظ حریم خصوصی کاربران می‌کند و گام مهمی در جهت امنیت سفرهای درون‌شهری به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن