اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

معنی علامت ضد سگ روی باطری گلکسی اس 8 چیست ؟!
موبایل و تبلت

معنی علامت ضد سگ روی باطری گلکسی اس 8 چیست ؟! 

همزمان با عرضه موبایل هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8 ویدئوهای فراوانی از تست و آزمایش این گوشی در شرایط مختلف منتشر شده است. برخی بینندگان شاید متوجه یک آیکون ناآشنا بر روی باتری گوشی هوشمند گلکسی اس 8 شده باشند که علامت یک سگ و نشان رایج ممنوع بر روی آن است.

 

نشان ضدسگ بر روی باتری گلکسی اس 8 چه معنایی دارد؟ آیا واقعاً سامسونگ از سگ‌ها متنفر است؟

 

دقیقاً برعکس! واقعاً! باتری گلکسی اس 8 سامسونگ برای کاربران غیرقابل دسترسی است اما اگر شما هوس باز کردن گوشی و دسترسی به قطعات آن را داشته باشید سامسونگ با قرار دادن این نشان بر روی باتری قصد داشته به شما اعلام کند که باتری گوشی اصلاً اسباب بازی خوبی برای گاز گرفتن توسط سگ خانگی شما نیست و مواد موجود در داخل آن برای حیوان محبوب شما سمی به حساب می‌آید. در واقع مواد داخل باتری گوشی می‌تواند باعث سوختگی، سوزش، از دست دادن اشتها، اسهال، درد شکم، و آسیب به دستگاه گوارش سگ شود.

 

علامت ضد سگ روی باطری گلکسی اس 8

 

آیا باتری گلکسی اس 8 برای انسان‌ها نیز خطرناک است؟

 

اگر پاسخ مثبت است پس چرا سامسونگ از قرار دادن علامت کودک یا نوزاد بر روی باتری خودداری کرده و به جای آن از علامت سگ برای هشدار استفاده کرده است؟

بله. خوردن و فرو بردن مواد داخل باتری برای انسان و هم برای حیوانات خطرناک و مضر است اما باتری‌های لیتیوم یون به طور خاص دارای خروجی بالایی هستند و این بدان معناست که می‌توانند خطر انفجار را به دنبال داشته باشند و این تجربه‌ایست که همگان از ماجرای آتش گرفتن و انفجار باتری گلکسی نوت 7 سامسونگ به خاطر دارند و خواهند داشت.

در واقع وقتی به طور مثال یک سگ باتری گوشی هوشمند شما را گاز می‌گیرد و باتری تحت فشار قرار می‌گیرد می‌تواند باعث متورم شدن و انفجار و آتش گرفتن سریع آن شود. اگرچه ویدئو منتشر شده از باتری گلکسی اس 8 نشان می‌دهد که این باتری به فناوری مجهز شده که خود را از این فرایند به دور نگهدارد اما طبیعتاً کسی دوست ندارد تجربه این کار را به دست بیاورد و شاهد آتش گرفتن باتری در دهان خود باشد و به نظر می‌رسد احتمال انجام این کار توسط کودکان و در واقع قدرت آنها نسبت به سگ‌های خانگی در تحت فشار قرار دادن این باتری‌ها در دهانشان کمتر باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن