اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

طرح رجیستری موبایل (آپدیت شد)
موبایل و تبلت

طرح رجیستری موبایل (آپدیت شد) 

طرح رجیستری موبایل

این موضوع در 3 سال اخیر اینقدر مطرح شده است و انواع شایعات و اخبار را راجع به آن شنیده ایم که دیگر کار به لوس شدن موضوع رسیده است و از اهمیت کمتری برخوردار شده است. ولی باز هم به محض نشر یک خبر تمام نظر ها را به خود جلب میکند.

 

در این مطلب ما همیشه آخرین خبر و اطلاعات روز درباره طرح رجیستری موبایل را در اختیار شما قرار میدهیم. این مطلب را Bookmark کنید تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

8 شهریور 1396:

 

در جلسه‌ی کمیته‌ی اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های موبایل، محسن قائمینسب، مدیرکل روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اشاره به فراگیری طرح رجیستری تلفن همراه، بر لزوم هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط در امر اطلاع‌رسانی تأکید کرد.

قائمی‌نسب با برشمردن حساسیت‌ها و پیچیدگی‌های اجرای این طرح گفت: همه‌ی جوانب در اجرای گام‌به‌گام طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه پیش‌بینی شده است. وی با بیان اینکه پیش از اجرای این طرح، آموزش به مشترکان، اتحادیه‌ها و تمامی مرتبطان با این طرح ضروری است، گفت اپراتورها در این زمینه نقش مهم و مؤثری را ایفا می‌کنند.

جلسه‌ی کمیته‌ی اطلاع‌رسانی طرح رجیستری گوشی‌های موبایل با حضور مدیران کل روابط عمومی وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات، اپراتورها، مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد و نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط برگزار شد.

بر اساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح ملی ثبت گوشی‌های تلفن همراه موسوم به رجیستری به‌منظور مقابله با قاچاق این کالا، از برنامه‌های مصوب ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به اذعان کارشناسان فنی و فعالان بازار موبایل، تنها و بهترین راهکار مقابله با قاچاق گوشی تلفن همراه محسوب می‌شود که قرار است از اواخر مهرماه سال جاری اجرا شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن