اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

دسترسی رایگان به اپل بوک، هدیه شرکت اپل به کاربرانش در دوران کرونا
اخبار تکنولوژی

دسترسی رایگان به اپل بوک، هدیه شرکت اپل به کاربرانش در دوران کرونا 

شرکت اپل به تازگی اعلام کرد کاربران اپلیکیشن اپل بوک می‌توانند به کتاب‌ها و کتاب‌های صوتی این اپلیکیشن، دسترسی رایگان داشته باشند.

در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، بهترین راه‌حل در خانه ماندن است اما این کار، آن هم به مدت طولانی کار چندان آسانی نیست و بسیاری از مردم از خانه ماندن در کل روز ابراز نارضایتی می‌کنند. بهترین راه‌حل برای این مشکل، سرگرم کردن مردم است تا متوجه گذر زمان و در نتیجه خستگی و بی‌حوصلگی نشوند.

شرکت اپل هم برای رفع این مشکل به کمک دولت‌ها آمده و قصد دارد راه‌هایی برای سرگرم‌ساختن کاربرانش ارائه دهد؛ یکی از این راه‌ها دسترسی کاربران به آرشیو کتاب‌ها و کتاب‌های صوتی اپل بوک به صورت رایگان است.

اپل بوک نرم‌افزار ساخت شرکت اپل برای سیستم‌عامل ‌IOS است که به کاربرانش اجازه می‌دهد با پرداخت هزینه و خرید اشتراک، به مجموعه وسیعی از کتاب و کتاب صوتی دسترسی داشته باشند.

اما حالا و در دوران کرونا، اپل اجازه داده این مجموعه فوق‌العاده برای مدت محدود به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد.

امروز (۴ فروردین)، برای کاربران این شرکت اعلانی ارسال شده که آن‌ها اجازه دارند در مدت محدود به تعداد زیادی از آثار ارزشمند موجود در اپل بوک دسترسی داشته باشند. البته لازم به‌ذکر است که استفاده از این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای کاربران ایالات متحده رایگان است.

ترجمه متن اعلان شرکت اپل:

به کاوش کتاب‌های رایگان بروید، درکنار کودکان کتاب داستان بخوانید، اسرار ناشناخته را کشف کنید و از گوش‌دادن به کتاب‌های صوتی درکنار خانواده لذت ببرید.

هنوز مشخص نیست که این زمان محدود کی به پایان می‌رسد اما پیش‌بینی می‌شود که به زودی کاربران اپل بوک در سایر نقاط جهان نیز، دسترسی رایگان را دریافت خواهند کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن