اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

آپدیت هوآوی آنر 10 برای ارتقا هوش مصنوعی دوربین عرضه شد
موبایل و تبلت

آپدیت هوآوی آنر 10 برای ارتقا هوش مصنوعی دوربین عرضه شد 

از زمان عرضه گوشی موبایل هوآوی آنر 10 چندین آپدیت خوب و مفید را دریافت نموده که دربردارنده ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای بوده است. اکنون آخرین سری از آپدیت هوآوی آنر 10 این گوشی هوشمند رده بالا منتشر شده که شامل حالت مهمانی (Party Mode) و چندین بهینه‌سازی در مورد ویژگی‌های دوربین آن است.

حالت مهمانی (Party Mode) چیست؟

حالت جدید مهمانی در قالب یک اپلیکیشن کاربردی ارابه شده که از ویژگی NFC یا همان قابلیت ارتباط حوزه نزدیک گوشی بهره می‌گیرد و این امکان را فراهم می‌‌آورد که چندین کاربر بتوانند گوشی‌های آنر ۱۰ خود را به یکدیگر متصل نمایند و به طور همزمان یک آهنگ را پخش نمایند.

 

دیگر ویژکی های آپدیت هوآوی آنر 10

علاوه بر این به‌روزرسانی جدید‌ چندین بهبود جالب در رابطه با هوش مصنوعی به دوربین افزوده است. ظاهرا این ویژگی به این صورت کار می‌کند که در هنگام عکس‌برداری با گوشی، با تشخیص محیط تصویر و تحلیل منظره، رابط کاربری (UI) دوربین با نشان دادن پیامی متنی به کاربر نکاتی را در مورد بهترین افکت‌ها که می‌تواند بر روی عکس اعمال کند، راهنمایی می‌کند!

همچنین مهندسان شرکت در این به‌روزرسانی از امنیت گوشی نیز غافل نمانده‌اند و ضمن عرضه پچ امنیتی ماه خرداد، برای حسگر شناسایی اثرانگشت نیز آپدیت‌هایی را ارایه نموده‌اند. از جمله اینکه این حسگر اکنون می‌تواند به کاربر در مورد وضعیت، سازگاری و بهترین اثر انگشت و نحوه حذف و تعیین مجدد یک اثر انگشت جدید کمک و راهنمایی نماید.

از دیگر نکات مهم این به‌روزرسانی در مورد تصویر پس‌زمینه زنده و تم‌های جدید است. اپلیکیشن HiCare نیز با تغییر مکان به صفحه هوم نقل مکان کرده است و دیگر در پوشه ابزار (Tools) قرار ندارد. در نهایت نیز این به‌روزرسانی برای کاربران پر مصرف بهینه‌تر‌ شدن مصرف انرژی گوشی را به همراه آورده است.

 

دانلود: رام هوآوی آنر 10

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن