منو اصلی
تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان

تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان (97)

  • 6 مرداد 1397
  • 6162
تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان

تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان – ایرانسل برای حجاج سال ۹۷ اینترنت رایگان و ۴ بسته اینترنت با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه کرده و هزینه مکالمه و پیام کوتاه را نیز کاهش داده است. امسال برای افرادی که قصد دارند به حج مشرف شوند روزانه ۱۰ مگابایت اینترنت رایگان روزانه و در کنار آن بسته‌های ۱۵۰ مگابایتی تا یک گیگابایتی نیز به صورت ویژه ارائه شده است.

 

همچنین تعرفه برقراری تماس‌های صوتی و ارسال پیامک برای مشترکان ایرانسل کاهش پیدا کرده است. به این ترتیب تعرفه مشترکان ایرانسل برای برقراری تماس به ازای مکالمات داخلی و دریافت تماس از ایران ۵۹۹ تومان، تماس با ایران ۶۹۹ تومان و ارسال پیامک ۱۹۹ تومان خواهد بود. دریافت پیامک رایگان است. همچنین تعرفه آزاد استفاده از اینترنت همراه ۱۹۹ تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.

 

پیشنهادهای ویژه ایرانسل برای حجاج سال ۹۷ تا پایان شهریورماه

تعرفه رومینگ ایرانسل در عربستان

 

مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۱۱۱* روی موبایل و یا استفاده از نرم‌افزار ایرانسل من پس از فعال‌سازی رومینگ بین‌المللی از بسته‌های ۱۰ مگابایت روزانه رایگان خود استفاده کنند. همچنین بسته‌های ویژه ارائه شده با شماره‌گیری کد #۲*۳*۱۱۱۱* یا از طریق  نرم افزار کاربردی ایرانسل ‌من فعال می‌شوند.

 

تعرفه حجاج 97 ایرانسل

 

مشترکان ایرانسل می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از تنظیمات دستی تلفن‌های همراه، برای فعال‌سازی رومینگ بین‌الملل، با شماره‌گیری کد#۱*۱۱۱۱* از سیم‌کارت خود یا استفاده از نرم افزار کاربردی ایرانسل من سرویس رومینگ بین‌الملل خود را فعال کنند.

منبع موبایل اول

همچنین بخوانید