اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

استفاده از وب سایت، به منزله موافقت شما با استفاده وب سایت از کوکی ها می باشد.

پست وبلاگ

آموزش Verify کردن اپل آیدی پس از ساخت
آموزش iOS

آموزش Verify کردن اپل آیدی پس از ساخت 

داشتن اپل آیدی برای افرادی که از دستگاه های اپل استغاده می کنند ضروری می باشد. شما برای دانلود برنامه ها ، استفاده از سرویس فضای ابری (آیکلود)، سرویس مکان یابی Find My iPhone و … همه نیاز به داشتن یک اپل آیدی شخصی می باشید. پس از ساخت اپل آیدی، بازم است ایمیل شما از طریق سایت اپل شناسایی و تایید شود که این تاییدیه Verify نامیده می شود. که با آموزش Verify کردن اپل آیدی پس از ساخت به آن خواهیم پرداخت. اگر اپل آیدی تاکنون برای خود نداشته اید، میتوانید  از طریق سایت AppleID9 برای خود تهیه کنید.

 

آموزش Verify کردن اپل آیدی پس از ساخت:

پس از اینکه مراحل ساخت اپل آیدی را به پایان رساندید، لازم است ایمیلی که از سایت اپل برای شما فرستاده شده است را باز کرده و بر روی Verift now کلیک کنید.

 

 

آموزش Verify کردن اپل آیدی پس از ساخت

 

 

شما با کلیک بر روی این گزینه به سایت اپل هدایت می شوید. اپل آیدی ( ایمیلی که با آن اپل آیدی خود را ساخته اید ) و پسورد اپل آیدی خود را وارد کنید سپس بر روی Continue کلیک کنید.

 

 

 

پس از انجام مراحل بالا شما با پیغام Email Address Verified روبه رو می شوید. ایمیل شما با موفقیت تایید و اپل آیدی شما فعال شد.

 

 

 

 

توجه : توصیه می شود هر شخص، برای استفاده خود از یک اپل آیدی شخصی استفاده نماید. شما نباید اپل آیدی خود را در اختیار کس دیگری قرار دهید، زیرا فردی که اطلاعات اپل آیدی شما را داشته باشد در صورت روشن بودن آیکلود در واقع به تمامی اطلاعات گوشی شما دسترسی دارد.

 

خرید اپل آیدی معتبر امریکا و بدون محدودیت زمانی (همراه با ارسال سوال های امنیتی و تاریخ تولد)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن