اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

وب سایت موبایل اول با دامنه Ir-Tci.org به دامنه MobileAval.ir منتقل شده است.

پست وبلاگ

آموزش فعال کردن قابلیت تصویر زنده (Live Photo) آیفون
آموزش iOS

آموزش فعال کردن قابلیت تصویر زنده (Live Photo) آیفون 

قابلیت لایو فوتو (Live Photo) یکی از ویژگی‌های جدید ارائه شده در اپلیکیشن دوربین آیفون‌های اپل است. این قابلیت برای اولین بار در آیفون ۶ اس اپل ارائه شد و نسخه‌های جدیدتر سری محصولات آیفون نظیر آیفون SE و آیفون ۷ هم از آن پشتیبانی می‌کنند. با فعال کردن قابلیت تصویر زنده (Live Photo)، هنگامی که به ضبط یک عکس می‌پردازید، ۱.۵ ثانیه قبل از عکس اصلی شاتر و ۱.۵ ثانیه بعد از آن توسط دوربین ذخیره شده و نهایتا یک کلیپ ویدیویی ۳ ثانیه‌ای کم حجم ارائه می‌شود. بنابراین قابلیت لایو فوتو (Live Photo) منجر به ضبط کلیپ‌های ۳ ثانیه‌ای و بسیار جالب توجهی می‌شود. قابلیت لایو فوتو (Live Photo) به صورت پیش فرض در آیفون‌های اپل فعال است.

آموزش فعال کردن قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، غیر فعال کردن یا فعال کردن قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون امر چندان پیچیده‌ای نیست. برای انجام هر دو عمل یک روند مشابه طی می‌شود. اگر قصد دارید که قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون خود را فعال یا غیر فعال کنید، کافیست که مراحل زیر را طی نمایید:

1- برنامه یا اپلیکیشن دوربین آیفون خود را اجرا کنید.
2- در بخش فوقانی اپلیکیشن دوربین شما یک آیکون دایره‌ای شکل با شعاع‌های متفاوت وجود دارد. این آیکون مربوط به قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون می‌شود. اگر رنگ این آیکون زرد باشد، قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون شما فعال است و عبارت LIVE در بخش فوقانی صفحه ظاهر می‌شود. اگر قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون غیر فعال باشد، آیکون مورد نظر سفید رنگ خواهد بود.

فعال کردن Live Photo آیفون

 

دقت داشته باشید که فعال و غیر فعال کردن این قابلیت در اپلیکیشن دوربین آیفون تنها بر روی عکس‌هایی تاثیرگذار خواهد بود که در ادامه توسط دوربین دستگاه ذخیره می‌کنید. بنابراین فعال کردن یا غیر فعال کردن قابلیت لایو فوتو (Live Photo) آیفون در اپلیکیشن دوربین آن هیچ تاثیری بر روی عکس‌هایی که پیش از این در حافظه داخلی دستگاه ذخیره شده‌اند ندارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن