منو اصلی

آموزش خروج از دایورت تلفن همراه و تلفن ثابت

  • 20 مرداد 1397
  • 325820

دایورت کردن یا همان انتقال تماس بین دو خط راهی برای پیدا کردن ارتباط در شرایط خاص می باشد. هنگامی که به دلیل مسافرت به تلفن ثابت خود دسترسی ندارید می توانید آن را به تلفن همراه خود منتقل کنید و این امر باعث قطع نشدن ارتباطات شما با دیگران می شود و یا حتی شرایطی که شما قادر به پاسخگوی با تلفن همراه خود هم نباشد می توانید از این ویژگی استفاده کنید. در آموزش دایورت کردن تلفن همراه و ثابت به نحوه دایورت کردن خطوط مختلف تلفن همراه و تلفن های ثابت و برخی از ویژکی های جالب نظیر زنگ خوردن تلفن به عنوان بیدار باش پرداخته شد. در آموزش خروج از دایورت تلفن همراه و تلفن ثابت به خارج کردن از این حالت برای انواع خطوط تلفن های ثابت و همراه می پردازیم.

 

آموزش خروج از دایورت تلفن همراه و تلفن ثابت

 

خروج از دایورت تلفن ثابت و موبایل با استفاده از کد دستوری:

در هر کدام از حالت های دایورت و انتقال تماس که چه با خطوط تلفن ثابت شماره گیری می شوند و چه با تلفن های همراه، هنگامی که شما تصمیم به لغو حالت دایورت و خروج از دایورت را داشته باشید تنها با گرفتن کد دستوری زیر تمامی انتقال مکالمه ها نظیر دایورت دائمی، دایورت در حالت های مشغولی و عدم پاسخگویی غیر فعال می شوند.

# شماره مورد نظر به همراه کد * 21 *

 

خروج از دایورت تلفن ثابت و موبایل با استفاده از خود منو دستگاه:

رفتن به منوی Divert یا Call Forwarding یا انتقال تماس از طریق گوشی های تلفن همراه و غیر فعال کردن گزینه Call Forwarding.

در سیستم عامل iOS مسیر زیر را دنبال کنید:

Settings < Phone < Call Forwaring

 

 

آموزش خروج از دایورت تلفن همراه و تلفن ثابت

منبع موبایل اول

همچنین بخوانید