منو اصلی
گارانتی سامسونگ

نحوه چک کردن گارانتی گوشی سامسونگ

  • 30 اردیبهشت 1397
  • 53464
گارانتی سامسونگ

پس از اجرای طرح رچیستری، گارانتی گوشی ارزشمند ترین نکته در هنگاه خرید موبایل شد. معمولا در ایران شرکت های واردکننده برند های مختلف خدمات پشتیبانی و گارانتی را نیز بر عهده میگیرند. سامسونگ از اولین برند هایی بود که از ابتدای حضور در کشور با گارانتی و خدمات رسمی به مشتریان ارائه شد.

 

برای نحوه چک کردن گارانتی گوشی سامسونگ خود می توانید سریال دستگاه که یک عدد 16 رقمی است (IMEI) را به شماره 300042132 پیامک کنید.

 

  • 1- زبان صفحه کلید خود را روی حالت انگلیسی قرار داده و سپس IMEI خود را تایپ کنید.
  • 2- IMEI را می توانید به 3 طریق بخوانید.
    روش اول: روی جعبه گوشی سامسونگ شما 3 برچسب قرار داده شده است که روی هر سه آن ها IMEI دستگاه و روی یکی از آن ها IMEI به همراه سریال نامبر (SN) درج شده است. شما می توانید IMEI گوشی سامسونگ خود را از این بخش خوانده و آن را به شماره مذکور پیامک کنید.
    روش دوم: با شماره گیزی *#06# (ستاره – مربع – صفر – شش – مربع) شماره 16 رقمی IMEI را روی صفحه موبایل خود ببینید.
    روش سوم: پشت قاب دستگاه برای دستگاه هایی که درب پشتی آن ها باز نمی شود و یا زیر باتری برای دستگاه هایی که قاب پشتی آن ها باز می شود، شماره IMEI قرار دارد.

توجه کنید: برای چک کردن گارانتی گوشی سامسونگ از هر کدام از ارایه دهنده های سرویس گارانتی این شرکت، همین شماره و روش پاسخگو است. اگر در زمان حضور شما در فروشگاه نتوانستید پیامک تاییدیه گارانتی گوشی سامسونگ خود را دریافت کنید، حتما بررسی کنید که به وضوح شامل گارانتی بودن دستگاه شما را در فاکتور قید کرده، آن را مهر و امضا نمایند تا در صورت وجود مغایرت، قابل پیگیری باشد.

منبع موبایل اول

همچنین بخوانید