انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
  1. Top | #1

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    7822
    نمایش سایر مشخصات

Smile اطلاعات بسیار جامع و نکات کامل و تفسیر جز به جز گوشی N900

سلام بر همه دوستان گل.....
    تو هر انجمن و فرومی که سرچ کردم و دنبال اطلاعات کامل گوشی N900 گشتم هیچ اطلاعاتی جز اطلاعاتی مختصر در موردش پیدا نکردم...
    از امروز قصد دارم اطلاعات جامع و همه نکات راجع به این گوشی رو در زمینه های (تاریخچه و در دسترس،سخت افزار،پردازنده،صفحه نمایش و ورودی،دکمه،صوتی و خروجی،باتری و سیمکارت،ذخیره سازی،نرم افزار،کمبودهای جعبه ابزار،مشکلات شناخته شده و مهم تر از اینها آینده این گوشی ) در اختیار دوستان و کاربران گوشی و مینی لپ تاپ NOKIA N900 قرار بدم....
    هر روز بررسی یکی از موضوعات گفته شده........
    لطفا در این تاپیک سوالات متفرقه نپرسید و فقط درمورد موضوعات مطرح شده پست بزنید....
    ویرایش توسط bobsponge : 2012-12-22 در ساعت 01:02 PM
    Today is a gift.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bobsponge از ایشان سپاسگزاری کرده است :

3. Top | #2

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    7822
    نمایش سایر مشخصات

Thumbs up اطلاعات اولیه

نوکیا N900 ازگوشی های هوشمند ساخته شده توسط نوکیا است که جانشین N810 نوکیا شده است . پیش فرض خود سیستم عامل های Maemo 5،سیستم عامل لینوکس مبتنی بر اصل برای نوکیا 770 قرص اینترنت است . این اولین دستگاه نوکیا بر اساس تگزاس اینسترومنتز OMAP3 ریزپردازنده ARM قشر A8 هسته است. بر خلاف سه قرص اینترنت نوکیا قبل از آن، نوکیا N900 اولین دستگاه Maemo نرم شامل قابلیت های گوشی ( پشتیبانی از چهار باند GSM و 3G UMTS / HSDPA است )

توابع N900 به عنوان یک دستگاه اینترنت همراه ، و شامل ایمیل ، مرور وب و دسترسی به خدمات آنلاین، 5 مگا پیکسل دوربین دیجیتال برای عکاسی های ویدئویی، دستگاه پخش رسانه ای قابل حمل برای پخش موسیقی و ویدئو، ماشین حساب ، کنسول بازی و متن پردازنده ، اس ام اس ، و همچنین به عنوان تلفن همراه با استفاده از شبکه تلفن همراه و یا VoIP از طریق اینترنت نرم افزار رابط X-ترمینال برای تعامل با یک سیستم عامل فراهم می کند.

این تبلت قدرتمند در تاریخ 2 سپتامبر 2009 عرضه شد و در 11 نوامبر 2009 در ایالات متحده آمریکا و 9 کشور اروپایی منتشر شده است.

ارائه دستگاه به طور کلی بیشتر رابط لمسی نسبت به پیشینیان خود و صفحه اصلی قابل تنظیم است که راه حل، و مخلوطی از آیکون های برنامه با کلید های میانبر و ویدجت. های پشتیبانی از ادوبی فلش پلیر 9.4، و شامل بسیاری از برنامه های کاربردی به طور خاص برای پلت فرم تلفن همراه لمسی به عنوان یک دستگاه پخش رسانه ای طراحی شده است
    ویرایش توسط bobsponge : 2012-12-21 در ساعت 10:56 PM
    Today is a gift.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bobsponge از ایشان سپاسگزاری کرده است :

5. Top | #3

عضو
    میزان امتیاز
    2543
    نمایش سایر مشخصات

خب این که نشد ترجمه :|

6. Top | #4

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    7822
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fatal نمایش پست ها
    عزیزم اولا گفتم که اسپم نزنید.......
    بعدش خدایی مشکل شما ترجمه منه؟؟؟ یا اینکه قصد اذیت دارید؟؟؟
    تنها هدف من خدمت به انجمنه و سعی میکنم در پستهای بعدی ترجمه های قابل قبول تری ارائه کنم .....
    موفق باشی
    Today is a gift.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bobsponge از ایشان سپاسگزاری کرده است :

8. Top | #5

عضو
    میزان امتیاز
    2543
    نمایش سایر مشخصات

دوست عزیز اولا که اسپم چیز دیگه ایه هر حرفی رو نمیگن اسپم
    دوما مشکل ترجمه شما نیس مشکل ترجمه گوگله
    اگه شما میخواید به انجمن خدمت کنید خب چرا چیزی رو میذارید که بدتر ادم رو برای خوندن به زحمت بندازه
    N900 در کناره های maemo به فضا پرتاب شد
    ...

9. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    -137
    نمایش سایر مشخصات

فکر کنم باید یکم روی سرچت کار کنی!
    کی گفته هیچ جا اطلاعات کاملی واسه N900 نیست؟
    یه چیزی پیدا کردی میخوای توی ۲۰ تا پست کم کم بذاریش اینجا، همه هم ازت تشکر کنن؟ اونم با ترجمه داغون گوگلی! که چی؟ مثلا پست هات بالا بره؟
    عزیز جان کسی که از این پست ها میذاره باید سطح علمیش بالا باشه، لااقل یه کرنل لینوکس رو بتونه کامپایل کنه، یا بتونه یه جایی اگه کسی سوال داشت پاسخگو باشه.

10. Top | #7

کاربر مجرب
    میزان امتیاز
    7822
    نمایش سایر مشخصات

سلا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farab نمایش پست ها
    یه چیزی پیدا کردی میخوای توی ۲۰ تا پست کم کم بذاریش اینجا، همه هم ازت تشکر کنن؟ اونم با ترجمه داغون گوگلی! که چی؟ مثلا پست هات بالا بره؟
    عزیز جان کسی که از این پست ها میذاره باید سطح علمیش بالا باشه، لااقل یه کرنل لینوکس رو بتونه کامپایل کنه، یا بتونه یه جایی اگه کسی سوال داشت پاسخگو باشه.
    من اینجا فقط اطلاعات رو به اشتراک میذارم......شما هم اگه جای دیگه ای اطلاعات کاملی داری به اشتراک بذار و تشکرت رو هم بذار تو تاقچه نگاش کن.......هر دوستی هم درمورد هر مبحثی که میذارم اگه سوالی داشت من پاسخگو میباشم.....و اما مشکل ترجمه،،،من اطلاعات به زبان مورد نظر رو به برنامه ی gtranslate میدم و یکم تصحیحش میکنم و میذارم.....ترجمه من مهم نیست مهم فهم و درک و کسب اطلاعات هستش......در خدمتم
    Today is a gift.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bobsponge از ایشان سپاسگزاری کرده است :

12. Top | #8

کاربر
    نام
    رضا
    میزان امتیاز
    107168
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط bobsponge نمایش پست ها
    سلا

من اینجا فقط اطلاعات رو به اشتراک میذارم......شما هم اگه جای دیگه ای اطلاعات کاملی داری به اشتراک بذار و تشکرت رو هم بذار تو تاقچه نگاش کن.......هر دوستی هم درمورد هر مبحثی که میذارم اگه سوالی داشت من پاسخگو میباشم.....و اما مشکل ترجمه،،،من اطلاعات به زبان مورد نظر رو به برنامه ی gtranslate میدم و یکم تصحیحش میکنم و میذارم.....ترجمه من مهم نیست مهم فهم و درک و کسب اطلاعات هستش......در خدمتم
    سلام به دوستان
    دوستان لطف کنن و به اطلاعات دیگر دوستان توهین یا اهانت نفرمایند اگر مورد توجه شما قرار نگرفت دلیل بر این نمیشه که شما تجزیه تحلیلش بکنید هر بخش انجمن مدیری داره اگه مشکلی بود ایشون تصمیم میگیره و شما فقط خواننده مطلب باشید نه جزییات همه که استاد نیسیم

موفق باشید

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید reza6972 از ایشان سپاسگزاری کرده اند :

14. Top | #9

Maemo & MeeGo
    نام
    فرهاد
    میزان امتیاز
    26738260
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fatal نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farab نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط bobsponge نمایش پست ها
    سلا

دوستان عزیز قبل از ایجادهر گونه تایپک یا پست به قوانین انجمن احترام بگذارید..

3- ارسال هر گونه تایپک یا پست با قصد تخریب و زیر سوال بردن اشخاص و یا سایت ممنوع است و موضوع بلافاصله حذف و
    کاربر به تناسب اقدام خود اخطار خواهد گرفت و یا دسترسی وی برای همیشه از سایت قطع خواهد شد

4- لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا توهین از دیگر کاربران بخش موارد را از طریق پیام خصوصی با مدیران بخش در میان بگذارید.

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARHAD.HI از ایشان سپاسگزاری کرده اند :