انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
  1. Top | #1

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض *آموزش راه اندازی قابیلت فوق العاده و مخفی اندروید(JB)پشتیبانی از دسترسی چند کاربره*

با سلام به همه ی دوستان اندرویدی . راستش مدتی بود دنبال همچین قابلیتی در آندروید بودم و جای خالیشو خصوصا در تبلت ها احساس میکردم.یکی از ویژگیهای مخفی در نسخه جدید سیستم عامل اندروید پشتیبانی چند کاربره هست که گوگل اونو از دسترسی کاربران پنهان کرده(راستش دلیلشو نفهمیدم). این ویژگی فقط در رامهای کاستوم و یا با مقداری دستکاری رام رسمی، در گوشی یا تبلت ها در دسترس قرار میگیره که به شما قابیلت ایجاد کاربر جدید و یا کاربر مهمان رو میده که با استفاده از اون میتونید سطح دسترسی هر کاربر رو به تبلت یا گوشی اندرویدتون تعریف کنید. مثلا کاربران مهمان فقط یه نسخه ی تازه نصب شده از اندروید آبنبات پاستیلی گوشی شما رو میبینند و تمام اطلاعات مهمتون از دسترس اونها مخفی میمونه. هنوز تموم نشده ، همچنین کاربرای مهمان قابیلت تغییر تنظیمات گوشی رو ندارند و برای تغییر تنظیمات شما باید به اکانت خودتون لاگین کنید که میتونید اکانت اصلی خودتون رو هم با face unlock یا همون شناسایی چهره خودتون محافظت کنید البته مثل قبل شما میتونید از هر نوع سیستم حفاظتی از الگو تا پین کد برای حفاظت از اکانت اصلیتون استفاده کنید.

به نظرتون این ویژگی چه وقتی به کارتون میاد؟
    اگر فرزندی دارین یا دوستاتون میخوان برای مدتی از گوشی یا تبلتتون استفاده کنن و شما نمیخواید وارد اطلاعات از قبیل عکسهای خصوصیتون یا پیامهای خصوصیتون بشن و... با این کار میتونید اطلاعات شخصیتون رو محافظت کنید. این یکی از بهترین ویژگیهاست...

قبل از هر چیزی لازمه خدمتتون عرض کنم بنده این قابیلت رو در رامهای سری FOXHOUND که کاملا بیس رسمی دارن و رامهای سیانوژن راه اندازی کردم که اسکرین شاتهاشو میتونید پایین تر ببینید.

خوب اگه شما هم مثل من دوست دارین این قابلیت مخفی رو فعال کنید دست به کار بشین .
    قبل از هر کاری باید گوشیتون روت باشه که برای نداشتن محدودیتهای سیستمی کاملا طبیعیه .اگه گوشیتون روت نیست میتونید به این تاپیک مراجعه کنید.
    { http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=188984 }

بعد از این نیاز به برنامه ی Android Terminal Emulator داریم که به لطف دوستمون (ArAsH_67) میتونید آخرین ورژن رو از این لینک دانلود کنید.

بعد از اینکه گوشیتون رو روت کردین برنامه ی trminal emulator رو در گوشیتون نصب کنید وباز کنید .

درون صفحه و در جلوی دستور { $/: u0_a195@android} کد های زیر رو به ترتیب تایپ کنید:

کد:
    su

اینتر کنید . همین که اینتر میکنید میبینید برنامه ازتون دسترسی روت میخواد که شما باید این اجازه رو با Allow کردن بدین
    حالا دوباره در برنامه ی emulator تایپ کنید:

کد:
    pm create-user test

به فاصله ی بین حروف دقت کنید و مجدد اینتر کنید تا دستور اجرا بشه . حالا از برنامه خارج بشین و تمام برنامه های باز گوشی رو ببندید .
    کلید پاور گوشیتون رو نگه دارن میبینید که شما موفق شدین ایجاد اکانت جدید کنید . حالا با ورود به بخش test میتونید ببینید که منوی تنظیماتتون دچار محدودیت شده.شما به همین نحو با ورود به هر کاربر میتونید رمزی دلخواه برای هر کاربر معرفی کنید.

دوستان اینم اسکرین شاتهایی که از گوشی خودم گرفتم:

FOXHOUND

Cyanogen

شما اکانتهای ایجاد شدتون رو میتونید از طریق کدهای زیر مدیریت کنید :

مثلا برای پاک کردن یک اکانت شما به این ترتیب عمل میکنید:
    ابتدا برنامه Terminal Emulator رو اجرا کنید و به مانند قبل کد های زیر رو وارد کنید.

کد:
    su > enter >  pm remove-user 1  >inter
    برای ایجاد اکانت با اسم دلخواه و به هر تعداد به این شکل عمل کنید ابتدا برنامه Terminal Emulator رو اجرا کنید و کد های زیر رو به ترتیب وارد کنید:

کد:
    su > enter > pm create-user mahjad

دقت کنید به جای کلمه ی mahjad اسم دلخواه خودتون رو وارد کنید با فاصله از کلمه ی user . در ضمن برای هر تعداد اکانت باید دستور بالا رو تکرار کنید.

برای گرفتن لیست اکانتهای ایجاد شده به این شکل عمل کنید:

برنامه Terminal Emulator رو اجرا کنید و کد های زیر رو به ترتیب وارد کنید:

su > enter > pm list-users > inter
    باید با دستوری مانند دستور زیر مواجه بشین :

کد:
    Users:
            UserInfo{0:Primary:3}

دوستان همونطور که دیدن مراحل کار بسیار ساده و راحته . سعی کردم آموزش بسیار ساده باشه . هر گونه سوالی داشتین بنده در خدمتم....

در پستهای بعدی امکانات بیشتر رو معرفی میکنم

کپی برداری با ذکر منبع و نویسنده مجاز میباشد
    ویرایش توسط MoRTezA : 2013-07-14 در ساعت 10:52 PM

2. Top | #2

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
    رو گلگسی نوت هم میشه داداشی ؟
    بله عزیزم روی هر گوشی اندرویدی میشه این کار رو کرد این قابلیت در آندروید 4.1.1 هست و به گوشی خاصی مربوط نمیشه

3. Top | #3

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1984 نمایش پست ها
    سلام ممنون از معرفی خوبتون ولی محدودیت برای یوزرها رو نگفتید چطور و با چه دستوری ایجاد کنیم
    سلام...
    دوست عزیز منوی ستینگ گوشیتون رو چک کنید . میبینید که کلا محدود شده...و فقط چند گزینه ی عادی مثل خاموش و روشن کردن وای فای و... توشه.
    در مورد برنامه هاتون هم که توی قسمت برنامه هاتون اگه کلید منو رو بزنید هر برنامه ای رو میتونید مخفی کنید... برای پسورد گذاشتم روی برنامه ها هم برنامه های زیادی هست که من خودم از mobile care که از زبان فارسی هم پشتیبانی میکنه استفاده میکنم. کلا اینتر فیس زیبایی هم داره... ولی برنامه های دیگه هم مثل app lock یا ZDbox استفاده کنید. از لانچر های معروف اندروید هم میتونید برای اینکار استفاده کنید...
    سوالی بود در خدمتم

4. Top | #4

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط gole نمایش پست ها
    گوشیم گالاکسی اس ۹۰۰۰
    ۴.۲.۱
    بله روت شده هست...
    دوست عزیز تنها مشکلتون به رامتون برمیگرده. رام شما به هر دلیل قابلیت چند کاربره شدن رو نداره. پیشنهاد میدم اگه رامتون سیانوژن هم حتما آپدیت جدید رو روی گوشیتون نصب کنید. طمئن باشین این قابلیت برای گوشی شما وجود داره...
    در خدمتم

5. Top | #5

کاربر حرفه ای
    میزان امتیاز
    42477
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط AMOR نمایش پست ها
    گوشیم XPERIA Sروت شده ورزن4.0.4 برنامه کد هارو میزنم اما پاور رو نگه میدارم نمیاد -اگه مشکل از رامه چه رام هایی میشه بریزم؟
    وست عزیز اگر موضوع تایپک رو خونده باشید نوشته فقط برای جلیبین!
    یعنی نسخه ی 4.2.1
    شما باید یک رام بر این پایه نصب کنید تا بتونید از این قابلیت استفاده کنید
    موفق باشید

6. Top | #6

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط AMOR نمایش پست ها
    کدی هست که بدیم بشه یوزری تو sms ها و کانتکت ها هم نتونه بره؟
    دوست عزیز برنامه های زیادی برای ایجاد محدودیت در دسترسی به اس ام اس هست که نمونش toolbox هست در ضمن شما میتونید اپلیکیشن مسیجینگ رو در اکانت مهمان مخفی کنید

7. Top | #7

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط sas21 نمایش پست ها
    ببخشید گوشی من huawei acsend g 300
    اندروی 4.22
    رام سیانوژن 10.1 اخرین اپدیت موجوده
    مینویسه couldn creat user
    دوست عزیز اگر گوشیتون روت باشه و بوت لودر گوشیتون باز باشه نباید مشکلی باشه

8. Top | #8

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط SEMPITERNAL نمایش پست ها
    دوستان رو نت2 با رام 4.1.2رسمی و روت شده به راحتی جواب داد اما نمیدونم چجور میشه رو هر اکانت پسورد گذاشت?
    مرسی از دوستان
    خیلی ساده ... کافیه شما وارد هر اکانت بشین و به قسمت سکیوریتی گوشیتون برین و هر نوع قفلی که دوست دارین برای هر اکانت ایجاد کنید . سوالی بود در خدمتم

9. Top | #9

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamiddosty نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم چرا برای من با رام سیانوژن 10.1 ارور میده،من با رام سیانوژن 10 امتحان کردم جواب داد ولی نمیدونم چرا روی 10.1 با اندروید 4.2 ارور کریت میده؟
    دوست عزیز مهمترین دلیل ارور میتونه به دسترسی شما به روت باشه... پیشنهاد میکنم رامتون رو در حالت safe mod لود کنید و مجدد امتحان کنید و دقت کنید در هر بار تایپ کلمه ی su شما باید پیام تایید از گوشی برای دسترسی به روت دریافت کنید.
    نوع گوشی و نوع ارورتون رو دقیق ذکر میکردید شاید بهتر میشد کمکتون کرد

10. Top | #10

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamiddosty نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از جوابت،این ارور رو couldn't create user ،میده،گوشیم هم نیو وی هست،رام سیانوژن اندروید 4.2.2 ،اجازه روت میخواد که من بهش میدم.ولی ارور بالا رو میده من با رام سیانوژن 10 نتیجه گرفتم ولی 10.1 نه.
    حق با شماست دوست عزیز من روی سیانوژن10.1 تست کردم ظاهرا در اندروید 4.2.2 دستورات تغییر پیدا کرده . این قضیه رو دنبال میکنم انشالله به زودی بتونم بیشتر کمکتون کنم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین