انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 107
  1. Top | #1

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

پیش فرض Unlock Root - روت دستگاه های اندرویدی

با سلام به همه ی دوستان عزیز ....

ورژن جدیدی از برنامه ی UnlockROOT رو خدمتتون قرار میدم . این برنامه قابلیت روت اکثر گوشی های آندرویدی رو از ورژن های مختلف و فریمور های مختلف رو داره قبلا آموزشی در این زمینه در انجمن گالکسی نوت سامسونگ خدمت دوستان ارائه دادم که احساس کردم چون برنامه تغریبا تمام گوشی های اندرویدی رو ساپورت میکنه بهتره در بخش آموزش انجمن آندروید قرار بگیره امیدورام مورد قبول واقع بشه...
    همونطور که در عکس بالا میبینید محیط برنامه بسیار ساده و کاربردیه و برای اموزش نیاز به توضیح زیادی نداره. ابتدا برنامه روکه این پایین قرار دادم دانلود کنید حجم برنامه 154 کیلو بایته که بعد از دانلود و اجرا شروع به دریافت دیتای اصلی برنامه میکنه و شما با کادری که برای دانلود کمکتون میکنه مواجه میشین در کادر اول میتونید 3 تیک اول که میبوط به نصب تولبار هست روبردارین و next کنید در پنجره ی بعد تیک چک کردن آپدیت رو میبینید که باید تیک خورده باشه حالا next کنید و منتظر بمونین تا برنامه به طور کامل دانلود بشه .
    بعد از دانلود برنامه رو باز کنید قبل از اتصال گوشی درایور مربوط به گوشیتون رو در کامپیوترتون نصب کنید وUSB De bu gigng رو در گوشیتون فعال کنید و گوشیتون رو به وسیله ی کابل به کامپیوتر متصل کنید و چند لحضه منتظر بمونید . حالا بر روی دکمه ی سبز رنگ ROOT کلیک کنید یعد از مدتی برنامه کادری حاوی اطلاعات از نوع گوشیتون و نوع رامتون رو بهتون میده که باید روش کلیک نید و بعد از اون منتظر ریست شدن گوشیتون باشین. وقتی گوشیتون ریست شد و بالا اومد میتونید ببینید برنامه ی س و پ ر یوزر به برنامه هاتون اضافه شده و شما حالا در گوشیتون دسترسی سیستمی ( روت ) دارین.
    همونجوری که میبینید برنامه قابیلت آنروت( پاک کردن روت) رو هم داره که به همین منوال هست .و بعد از ریست شدن گوشیتون دیگه دسترسی روت رو نداره...

برای دریافت ورژن 2.4.2 برنامه ای اینجا کلیک کنید UnlockRoot_downloader_by_ mahjad.zip
    برای مشاهده ی لیست گوشی ها و فریمور های که توسط برنامه ساپورت میشن روی لینکی که در کادر زیر هست کلیک کنید:

سوالی بود در خدمتم...
    ویرایش توسط mahjad : 2012-10-20 در ساعت 01:50 PM

2. Top | #2

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

در این پست آموزش تصویری برنامه رو به نقل از سایت سازنده میتونید ببینید:

1.The Unlock Root tool's interface:

2.Auto-detect your device:

3.Rooting your device:

4.Install Power Saver to save power for you and extend battery life (Recommend):

5.You need to restart your mobile phone to make it become effective after get ROOT permission:

After reboot, your device would have root access permission

.
    ویرایش توسط mahjad : 2012-10-20 در ساعت 02:00 PM

3. Top | #3

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

دوستان همونطوری که در مرحله 4 (تصویری) پست بالا میبینید برنامه بعد از روت کردن اپلیکیشن باتری سیور (battery saver) رو بعنوان تست روی گوشی پیشنهاد میده که بنده پیشنهاد میکنم حتما با زدن yes این اجازه رو به برنامه بدین چون این برنامه به محض اجرا از شما دسترسی به سو پر یوزر رو میخواد که این نشون دهنده ی روت بودن گوشیتونه هم اینکه این برنامه (battery saver) به عقیده ی من یکی از بهترین کما اینکه بهترین برنامه در کمک به ذخیره ی مصرف انرژی باتری شما و کمک به راندمان باتری داره
    ویرایش توسط mahjad : 2012-10-20 در ساعت 02:09 PM

4. Top | #4

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط sherman نمایش پست ها
    چه فایده این که سنسیشن رو ساپورت نمیکنه

Sent From Mobile Phone Using Tapatalk 2
    دوست عزیز مدل رام و فریمورتون رو اینجا بگین تا من برای تیم سازنده برنامه ایمیل کنم که توی ورژن بعدی برنامه گوشیتون ساپورت بشه

5. Top | #5

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoodmfa نمایش پست ها
    سلم گوشی من htc one x و رامم.4.0.4 هست..تو لیست من ندیدم..4.0.3.بود ولی این نبود...اگه بتونی درخواستشو بدی ممنون میشم...software number گوشیم:2.17.707.3
    بسیار خوب دوست عزیز حتما درخواست میدم .

6. Top | #6

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    کاش اعلام میکردی چه گوشیهایی از این طریق روت میشوند
    دوست عزیزم توی پست اول روی لیست دیوایسها کلیک کنید. کلی گوشی از این طریق روت میشه اینم به عنوان نمونه HTC Wildfire S 2.3.7
    ویرایش توسط mahjad : 2012-10-25 در ساعت 01:49 PM

7. Top | #7

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط araz_spain نمایش پست ها
    سلام.من نمیدونم روت شده یا نه.از چه طریقی میتونم برنامه هارو از فون مموری به کارت مموری انتقال بدم
    اگه گوشیتون بعد از انجام مراحل ریست شد و برنامه سو پر یوزر اضافه شده مطمئن باشین گوشیتون روت شده . در ضمن لطف کنید مدل گوشیتون رو برای اطلاع سایر دوستان اعلام کنید. با برنامه های زیادی میتونید انتقال به مموری اکسترنال داشته باشین . برای نمونه ZD box یا app2 sd که توی انجمن قسمت برنامه ها میتونید پیداشون کنید یا از توی مارکت ها. سوالی بود در خدمتم...

8. Top | #8

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mps123 نمایش پست ها
    سلام یه سوال:یعنی اگه با این برنامه گوشیو روت کرد بعدش آنروت کرد.گوشی از گارانتی نمیفته؟
    با این برنامه میشه گوشی xperia mini رو روت کرد؟

بله دوست عزیز درست فهمیدین اگه گوشیتون رو با برنامه آنروت کنید گارانتی گوشی شما برمیگرده. روی xperia mini هم به خوبی جواب میده

سلام.گوشی من Xperia x8 هست با *****oneclick روت کردم حالا دیگه آنروت نمیشه.وقتی آنروت رو میزنم برنامه هنگ می کنه و Not responding mide.روت رو هم که میزنم میگه Waiting for Device.چیکار باید بکنم Unroot شه؟

دوست عزیز به شما پیشنهاد میدم ابتدا کش وایپ کنید بعد اقدام به آنروت کنید البته اگه وایپ کش جواب نداد باید فول وایپ کنید انشالله مشکلتون حل میشه...

9. Top | #9

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط leomessi نمایش پست ها
    سلام.وقتی میخوام نرم افزار رو نصب کنم تا 58 درصد میاد و گیر میکنه و دیگه جلو نمیره باید چیکار کنم؟؟؟؟
    دوست عزیز مجدد اقدام به نصب کردن کنید . این میتونه به خاطر قطعی چند لحظه ای اینترنت شما یا شلوغ بودن سرور اصلی برنامه باشه.

10. Top | #10

Samsung Galaxy
    نام
    محمد سجاد
    میزان امتیاز
    3294317
    نمایش سایر مشخصات

سلام
    ببخشید xperia mini 4.0.4 با این روش روت میشه....!!؟
    سلام دوست عزیز . لیست دیوایسها ی تحت ساپورت رو خدمتتون در پست اول قرار دادم ... این برنامه به خوبی ورژن 4.0.4 اندروید رو در xperia mini روت میکنه.

برای نمونه 2 فریمور زیر جز ساپورت این برنامه از گوشی شماست...

Sony Ericsson ****** ST15i ******* 4.0.4 ******** 4.1.B.0.431

Sony Ericsson ***** ST15i ******** 4.0.4 ********* 4.1.B.0.587

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع