انجمن فایل فلش
بازار خرید و فروش
تبلیغات متنی
رام ایران
دانلود رام اندروید 9
فایل فلش انواع موبایل
Romiran.com
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
ماهیانه فقط 250 هزار تومان
Ir-Tci.org
قیمت موبایل
قیمت روز گوشی موبایل
نرخ بروز انواع برند موبایل
Nerkhchi.ir
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org
تبلیغات
تبلیغات شما در این مکان
Ir-Tci.org

حمایت از موبایل اوّل

اطلاعیه ها

رام ایران دانلود فریمور موبایل و تبلت
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
  1. Top | #1

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

BlackBerry بررسی مشکلات n900

dostane aziz salam man ba goshie n900 khodam dochareb moshkel shodam tuch barare neveshtaresh modatie ghat shode man baraye rafe moshkel goshim ro reset kardam ama moteasefane na tanha goshiii be halate avaliash bar nagasht balke alan hich sim kartiii dakhelesh faaal nemishe va aslan nemidonam che mishe kard lotfan komak konid

2. Top | #2

Maemo & MeeGo
    نام
    فرهاد
    میزان امتیاز
    26738260
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط elisport نمایش پست ها
    dostane aziz salam man ba goshie n900 khodam dochareb moshkel shodam tuch barare neveshtaresh modatie ghat shode man baraye rafe moshkel goshim ro reset kardam ama moteasefane na tanha goshiii be halate avaliash bar nagasht balke alan hich sim kartiii dakhelesh faaal nemishe va aslan nemidonam che mishe kard lotfan komak konid
    سلام
    دوست عزیز لطفا سوالتون رو به صورت فارسی تایپ کنید.

3. Top | #3

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام منم به همین مشکل بر خوردم و هر تعمیر کاری بردم گفت عیب سخت افزاریه و باید این قطعه عوض بشه تو شهر خودمون همینو گفتن و تهران و اصفهان هم بردم همینو گفتن ولی خودم تونستم درستش کنم.
    اگه خواستی میتونم کمکت کنم ولی خیلی سخته اینجا نمیششه نوشت َای دی مو میزارم ادد کن تا بهت بگم چکار کنی.
    i3flcl3oy@yahoo.com
    [SIZE=""]دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند.(کورش کبیر)[/SIZE]

Http://RGSERVER.IN/

4. Top | #4

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام دوستان.من چند روز هست مشکل انتن پرونی پیدا کردم.بار اول اصلا سیمکارت نمیخوند،فلش کردم به ورژن۲۱,۲۰۱۱,۳۸,۱,۰۰۳ راه افتاد ۱روز خوب بود اما حالا در روز ۴یا۶باری انتن گوشیم میره و میاد،یا اصلا یه دفعه سیمکارت نمیشناسه و پیغام ریستارت کردن گوشی میده تا دوباره سیمکارتمو بخونه.دوستان اگه کسی راه حلی بلده منا راه نمای کنه،ممنون میشم

5. Top | #5

Maemo & MeeGo
    نام
    فرهاد
    میزان امتیاز
    26738260
    نمایش سایر مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط 2sib.47 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من چند روز هست مشکل انتن پرونی پیدا کردم.بار اول اصلا سیمکارت نمیخوند،فلش کردم به ورژن۲۱,۲۰۱۱,۳۸,۱,۰۰۳ راه افتاد ۱روز خوب بود اما حالا در روز ۴یا۶باری انتن گوشیم میره و میاد،یا اصلا یه دفعه سیمکارت نمیشناسه و پیغام ریستارت کردن گوشی میده تا دوباره سیمکارتمو بخونه.دوستان اگه کسی راه حلی بلده منا راه نمای کنه،ممنون میشم
    سلام دوست عزیز شما احتمالا زیاد سیم کارت عوض کردید چون در مورد این مشکل تو سایت ممو هم توضیح داداه که تعویض مکرر سیم کارت باعث این مشکل میشه . اما برای حل این مشکل دو راه وجود داره یکی اینکه از یک تیکه کاغذ تا شده رو سیم کارت زیر باتری قرار بدید که البته امکان داره بعد از تکان خوردن و ویبره باز هم قطع بشه. روش دوم و مطمئن تر به پیشنهاد من تعویض کانکتور سیم کارت هست که به راحتی قابل انجام هست وجواب میده و دیگه اون مسایل جانبی رو نداره..موفق باشید...

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید FARHAD.HI از ایشان سپاسگزاری کرده است :

7. Top | #6

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    10
    نمایش سایر مشخصات

سلام دوستان عزیزم . من یه مشکل جدی دارم . مولتی بوت نسب کردم الان موقع بوت شدن ارور میده میگه چندتا کرنل کمه برای بوت شدن . چیکار کنم ؟ درست میشه ؟ لطفا . . . من الان چون تو امتحانامم خیلی سایت نمیام . هرکی جوابشو میدونه اس ام اس بده ، من بهش زنگ میزنم . لطفا . . . 09352938443
    ویرایش توسط cbr0098 : 2013-01-09 در ساعت 03:46 PM دلیل: اضافه نمودن مطلب از قلم افتاده

8. Top | #7

عضو تازه وارد
    میزان امتیاز
    2244
    نمایش سایر مشخصات

دوستان من با نصب و اپدیت مخازن مشکل دارم اگر ممکنه سه مخزن اصلی را با ادرس جدید بصورت نصبی قرار بدید من ادرس سه مخزن را بصورت کاتالوگ جدید وارد کردم ولی موقع اپدیت ارور میده و پیام رفیوز شدن ولی صفحه مربوط به مخزن ها میاد بعدش مثلا وارد قسمت برنامه های شبکه میشم اگر فایل کمر از 50 کی باشه معمولا نصب میشه ولی فایلهای بالای 100 کی یا مثلا 4 مگ تا اخرین مرحله دانلود میشه و بعدش ارور میده اینترنت دومگ با سرعت 400k دارم به نت هم وصل هستم گوشی را هم با اخرین فریموری که هست برای 2011 اپدیت کردم من چطوری مشکل مخازن را حل کنم
    با تشکر