PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش اتوماتيك بوق اشغال براي مخاطبين ، در گوشيهاي سوني اريكسون

ahmadft
2008-01-08, 06:54 PM
شاید تکراری باشه ولی اگه توی سایت دیده بودم قطعاً نمیزاشتم
اگه تکراریه یا بلدید نگید خوابی میدونم خیلی پیش پا افتاده هست ولی خوب شاید بعضی ها بلد نباشن که بعید میدونم.

بي شك براي شما هم پيش آمده كه در مكان خاصي باشيد و نتوانيد در همان لحظه به تماس هاي تلفني كه با شما برقرار مي شود پاسخ دهيد . (مثلا در جلسات و يا هنگام نماز)

البته اكثرا در چنين مواقعي يا گوشي خود را خاموش مي كنند و يا آن را در حالت سكوت (Silent) قرار مي دهند
اما هر كدام از اين روشها معايب خاص خود را دارند .
در صورتي كه گوشي همراه خود را خاموش كنيد ، بي شك هيچ فردي قادر نيست با شما تماس برقرار كند و مخاطب با توجه به اينكه گوشي شما خاموش است از تماس مجدد پرهيز خواهد مي كند . ضمن آنكه شما نيز نمي فهميد در هنگامي كه تلفن همراهتان خاموش بوده ، چه كساني با شما تماس گرفته اند .
در حالت دوم هم با توجه به اينكه گوشي شما در حالت سكوت (Silent) قرار دارد ، لذا فرد به تصور اينكه شما به تلفن او جواب نمي دهيد از برقراري تماس با شما منصرف مي شود .
قصد معرفي ترفندي را دارم كه با استفاده از آن در گوشي هاي سوني اريكسون قادريد تا امكاني را فراهم كنيد كه در صورتي فردي با شما تماس گرفت بدون آنكه گوشي شما زنگ بخورد ، براي طرف مقابل بوق اشغال پخش شود و شماره فرد نيز بر روي تلفن همراه شما نقش مي بندد .
لذا با توجه به اينكه براي فرد مقابل بوق اشغال پخش شده ، بي شك فرد مورد نظر گمان مي كند كه شما با فرد ديگري مشغول به صحبت هستيد و لذا به طور حتم مجددا با شما تماس برقرار مي كند و شما نيز با توجه اينكه مطلع شديد كه كسي با شما تماس گرفته ، در صورتي كه بخواهيد با وي صحبت كنيد ، كافي است محلي كه دران هستيد را ترك كرده و بعد از اينكه فرد مجددا با شما تماس برقرار كرد به تماس وي پاسخ دهيد .

همچنين با استفاده از اين ترفند قادريد تا گوشي شما تنها براي نفرات خاصي زنگ بخورد و براي اشخاص ديگر بوق اشغال پخش شود .
تصور كنيد منتظر تماس فرد خاصي هستيد ، اما در همان هنگام افراد ديگري نيز به شما زنگ مي زنند و شما مجبوريد به خاطر اينكه منتظر تماس فرد خاصي هستيد از صحبت با انهخا اجتناب بپرهيزيد ولي با استفاده از اين قابليت ، گوشي شما تنها براي افراد خاصي زنگ خواهد خورد و براي بقيه اشخاص بوق اشغال پخش خواهد شد .
براي فعال كردن اين قابليت ابتدا به منوي اصلي در گوشي خود مراجعه كرده و سپس بر روي Setting كليك كنيد ، حال در قسمت General به بخش Profile رفته و يكي از پروفايلها را غير از پروفايل Normal انتخاب كنيد (مثلا Meeting ) حال More را بزنيد و گزينه View and edit را انتخاب كنيد .
حال از عناوين نمايش داده شده ، گزينه Accept calls را انتخاب كنيد و سپس گزينه None را انتخاب كنيد . پس از انجام اين عمل و ذخيره پروفايل هرگاه پروفايل مورد نظر را انتخاب كنيد براي تمام كساني كه با شما تماس برقرار مي ككند بوق اشغال پخش خواهد شد و شما نيز متوجه خواهيد شد چه كساني با شما تماس برقرار كرده اند .

در صورتي كه قصد داريد گوشي شما تنها براي افراد خاصي زنگ بخورد كافي است در همان قسمت به جاي انتخاب None گزينه Only from List را انتخاب كنيد و شماره يا شماره هايي كه قصد برقراري ارتباط با آنها را داريد انتخاب كنيد .

تا اينجاي كار شما اين قابليت را به گوشي خود در يكي از پروفايلها اضافه كرديد .

حال براي فعال سازي كافي است هرگاه لازم بود پروفايل مورد نظر را فعال كنيد .

جهت فعال سازي هر پروفايل ، يكبار دكمهPower (دكمه اي كه با ان گوشي را خاموش و روشن مي كنيد) بفشاريد و سپس پروفايل مورد نظر را برگزينيد .

جهت بازگشت به حالت اوليه كافي است پروفايل Normal را انتخاب كنيد .

newstudent
2008-01-08, 10:18 PM
مرسی دوست عزیز
البته میتونید با تبدیل کردن whitelist به blacklist قابلیتهای بیشتری رو ایجاد کنید که اینکار با پچ VKP امکان پذیره
فکر میکنم آموزشش تو سایت باشه

mohajer_10
2008-01-08, 10:27 PM
با سلام وتشکر عیب این راه این است که برای طرف مقابل که زنگ می زند یک بار بوق می خورد و بعد بوق اشغال پخش می شود متاسفانه

Meha
2008-01-08, 11:06 PM
خب این چه کاریه؟
توی منوی اصلی توی setting که بری بعد که توی قسمت calls بری بعد می ری توی manage calls بعد میری توی accept calls بعد همون کارها را اونجا می کنی!

Kasra
2008-01-09, 06:47 PM
خب این چه کاریه؟
توی منوی اصلی توی setting که بری بعد که توی قسمت calls بری بعد می ری توی manage calls بعد میری توی accept calls بعد همون کارها را اونجا می کنی!
اينا باسه تغييرات تو پروفايلا بودن:happy:

ub_jojo
2008-01-30, 02:20 AM
من به شخصه وقتی میخوام از شر همه تماسها راحت شم این کد رو فعال میکنم.

#094*21*

به تماس گیرنده میگه شماره شما اشتباه است.:lol:بدون هیچ زنگ خوردنیSmile (50)

من توی دفترچه تلفنم این کد رو به اسم قفل ذخیره کردم تا سریع بتونم فعالش کنم.:beel:

البته قبلا یه کد بلد بودم که به طرف میگفت گوشی خاموشه ولی الان یادم رفته از هر کسی هم پرسیدم بلد نیست.

ahmadft
2008-01-30, 12:10 PM
من به شخصه وقتی میخوام از شر همه تماسها راحت شم این کد رو فعال میکنم.

#094*21*

به تماس گیرنده میگه شماره شما اشتباه است.:lol:بدون هیچ زنگ خوردنیSmile (50)

من توی دفترچه تلفنم این کد رو به اسم قفل ذخیره کردم تا سریع بتونم فعالش کنم.:beel:

البته قبلا یه کد بلد بودم که به طرف میگفت گوشی خاموشه ولی الان یادم رفته از هر کسی هم پرسیدم بلد نیست.

این کد که خیلی قدیمی هست البته با انتقال تماس(divert) به 915 هم همین عمل انجام میشه. اما اگه گوشی طرف نشون بده مشخص هست که گوشی Divert*شده است. مثل گوشی خودم که نشون میده و فکر میکنم همه گوشی*ها دیگه نشون میده

البته با نرم افزارهائی که در تاپیک تک زنگ (بنا به درخواست یکی از کاربران) مخصوصآ Inactive voice میتونید فقط همون تماسی که میخواید را divert کنید که البته اون ورژن واسه سیمبیان میباشد.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ

نرم افزار تك زنگ (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=10037)

ضمیمه کلیک از روزنامه جام جم { به صورت Pdf } (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=10471)

50 تم از بهترین تم های سونی اریکسون (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=10082)

نرم افزاری کاربردی برای ضبط مکالمات در گوشی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=10049)

از طريق كامپيوتر گوشي خود را كنترل كنيد . (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=8865)

ub_jojo
2008-01-31, 01:06 AM
بله دوست عزیز شاید روی نوکیا نشون بده ولی من امتحان کردم نشون نمیده دایورت شده و گر نه من این کارو نمیکردم که تابلو شم.
حالا شما اون کدی که میگفت دستگاه خاموشه رو بلد نیستی؟
اون خیلی خوب بود حیف یادم رفته.

ahmadft
2008-01-31, 12:25 PM
بله دوست عزیز شاید روی نوکیا نشون بده ولی من امتحان کردم نشون نمیده دایورت شده و گر نه من این کارو نمیکردم که تابلو شم.
حالا شما اون کدی که میگفت دستگاه خاموشه رو بلد نیستی؟
اون خیلی خوب بود حیف یادم رفته.

نه دوست عزیز البته کد 915 را در ضمیمه کلیک روزنامه جام*جم به همین عنوان نام برده ولی اون هم میگه در شبکه وجود ندارد. ولی دوست عزیز من به هر گوشی زنگ زدم و دایورت بوده نشون داده.
ولی بازهم اون شماره از ضمیمه را میبینم ببینم به چنین کدی اشاره نکرده.

aneemanee
2008-07-06, 10:08 PM
در مورد پچ VKP توضیح می خوام که توی سونی اریکسون چطوری میشه white list رو به black list تبدیل کرد...نیاز فوری

aneemanee
2008-07-06, 10:14 PM
--------------------------------------------------------------------------------

در مورد پچ VKP توضیح می خوام که توی سونی اریکسون چطوری میشه white list رو به black list تبدیل کرد...نیاز فوری

حسین72
2010-06-26, 03:06 PM
salam
kase barname sony ericsson nadare?

OXCIGEN
2010-06-26, 03:25 PM
چه توضيحي؟ پچ black list رو نصب كن رو گوشيت تا white list به black list تبديل بشه ديگه!
تو قسمت white list گوشي ميشه حدود ۱۰ نفر رو وارد كرد تا فقط اونها بتونن تماس بگيرن و براي كسهايي كه تو اون ليست نيستن بوق اشغال پخش ميشه! بعد از نصب پچ اين عمل برعكس ميشه! يعني هر كسي رو كه تو white list وارد كني بوق اشغال براش پخش ميشه!

niluo
2011-10-16, 12:28 AM
سلام. منم مدتیه دنبال یه همچین راهی هستم. برای پچ VKP دقیقا باید چه کار کرد؟ خودم میتونم انجام بدم یا باید بیرون اینکار رو انجام بدن؟ میشه راهنماییم کنین؟:worried:

vahidgood
2011-10-16, 06:19 PM
سلام. منم مدتیه دنبال یه همچین راهی هستم. برای پچ VKP دقیقا باید چه کار کرد؟ خودم میتونم انجام بدم یا باید بیرون اینکار رو انجام بدن؟ میشه راهنماییم کنین؟:worried:

سلام دوست گرامی...من این پچ رو نصب کردم ولی عملا تاثیری نداشت بهترین راه استفاده از الف است
الف Call Blocker یا الف Call Fi lter . برای فعال کردن الف به انجمن هک قسمت آموزش و الف مراجعه کنید.