PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب برنامه و بازی مجانی از طریق kies

Roostaamir
2010-07-14, 12:22 AM
سلام به همه ی دوستان
نمیدونم بدونید یا نه ولی فروش اولین گوشی بادا فوق العاده بوده.منظورم اینه که سیستم عامل بادا خیلی سیستم عامل جذاب و جالبیه

میدونیدکه وقتی میخواید با kies به فروشگاه سامسونگ برید یه پیغام بهتون میده که کشور شما ساپورت نمیشه و از این حرفا.ولی این مشکل به راه حل خیلی ساده داره
امروز میخوام این راه حل رو بهتون آموزش بدم.

موارد مورد نیاز:

-کامپیوتری که سیستم عاملشویندوز باشه
-یه اینترنت درست و حسابی با سرعت خوب
-یه کم حوصله

قبل از هر چیز باید بهتون بگم که pcstudio یا همون kies که توی سی دی جعبه هست به درد نمیخوره چون ورژن بتاست.پس بندازیتش دور و ورژن جدید رو از این زیر دانلود کنید:

http://img.samsungapps.com/marketing/en_GB/images/common/btn/mltdoen.gif (http://downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=SFC_UK&CttFileID=2997170&CDCttType=SW&ModelType=N&VPath=SW/201007/20100702081956890/Kies_1.5.1.10071_32_1.exe&DownloadRoot=http://downloadcenter.samsung.com/content/&ModelName=GT-S8500)

خب دیگه مشخصه.باید این برنامه رو نصب کنید.بعد که نصب کردید ترجیحا یه بار کامپیوترتون رو ریستارت کنید.
بعد از بالا اومدن مجدد کامپیوتر حتما با مرورگر IE (اونم ترجیحا ورژن8) برید به فروشگاه سامسونگ:

http://upload.ir-tci.org/files//98/Untitled1.png (http://www.samsungapps.com)

حالا کاری که باید بکنید اینه کشور رو خیلی ساده از توی منوی بالا کهخود سایت داره عوض کنید.(من به شما توصیه میکنم که united kindom رو انتخاب کنید چون برنامه هاش خیلی زیاده).
حالا که کشور عوض شد برید و یه برنامه ای که دوست دارید رو دانلود کنید.بعد از اینکه روی get یک برنامه برای دانلود کلیک کردید یه صفحه میاد که میگه در حال باز کردن kies هست.این کار نیاز به javaruntime داره.اگه داریدش که هیچی.اگه نداریدش یا ورژنی رو که دارید کار نمیکنه از این ورژن استفاده کنید که خودم تستش کردم با این سایت مشکلی نداره و کار میکنه:

http://upload.ir-tci.org/files//98/java_starting.jpg (http://clickkon.do.am/JRE_6_u16.zip)

خب حالا برنامه ی kies اتوماتیک باز میشه و بعد از اون فروشگاه.یه صفحه میاد اونو تیک بزنید confirm رو بزنید.بعدش میبینید که فروشگاه داره کار میکنه.دیگه از این به بعد میتونید مستقیم از خود برنامه هم فروشگاه رو باز کنید.
میتویند این کار رو برای کشور های دیگه هم انجام بدید.هر از گاهی به کشور ای دیگه هم سر بزنیدبعضی برنامه هاشون فرق داره.ولی اگه یهکشور رو عوض کردید اگه بخواید برگردید به یه کشور دیگه باید مراحل بالا رو طی کنید.یعنی kies فروشگاه همون کشوری رو میاره که آخرین بار از طریق سایت انتخاب شده.

نوشته شده و تست شده توسط خود خودم.

مشکلی بود در خدمت دوستان هستم

موفق باشید

آپدیت:توی ورژن جدید کیز دیگه مشکلی پیش نمیاد از بابت فروشگاه
پس تاپیک قفل میشه

hossein_g
2010-07-20, 12:37 AM
ممنون بسيار عالي!
واي نمر افزار هاي بادا يه كم مشكل نصب ميشند!
كاش نصبشون مثل سيمبين ميبود؟!البته هنوز راه نيفتاده؟چي بگم والا؟
اين سيستم عامل آدم رو به وجد مياره البته همزمان شك هم!

parvizb
2010-07-20, 10:07 PM
با تشکر
دوست عزیز میشه در مورد این قسمت توضیح بدید ؟؟؟؟ آخه میرم داخلش فقط برنامه kies هست داخلش ..چی را باید دانلود کنم ؟؟؟؟؟

خب دیگه مشخصه.باید این برنامه رو نصب کنید.بعد که نصب کردید ترجیحا یه بار کامپیوترتون رو ریستارت کنید.
بعد از بالا اومدن مجدد کامپیوتر حتما با مرورگر IE (اونم ترجیحا ورژن8) برید به فروشگاه سامسونگ:

amir hm
2010-08-08, 06:58 PM
سلام خيلي ممنون از توضيحاتتون. من وقتي get رو ميزنم با ژيغام زير روبرو ميشم در samsung apps :
network server
the server is temporarily unable to carry out your request due to maintenance downtime or capacity issues.

البته از نظر ظرفيت مشكلي ندارم ، رم 16 گيگ دارم

ممنون ميشم كه راهنمايي كنين

23869
2010-08-20, 10:41 AM
سلام
راستش گوشی من یهو انتنش پریده هر کاری هم میکنم درست نمیشه
قبل از اینکه اینجوری بشه یه سری برنامه که خودم توش ریخته بودم رو پاک کردم یه سری بازی که از اول توش بود ولی بعدش درست بود یهو اینجوری شد.اگه میشه کمکم کنید.

2105
2010-08-26, 05:20 PM
سلام

من میخوام فقط بازی Nfs Shift را نصب کنم!ایا باز نیاز به این همه بد بختی هست؟؟کاری هم به سایت سامسونگ ندارم.

sajsajsaj
2010-08-28, 10:45 PM
سلام
آیا ویرایش گر آفیس و برنامه خواندن PDF دارد؟

vtv004
2010-08-31, 12:34 PM
سلام
آیا ویرایش گر آفیس و برنامه خواندن PDF دارد؟

نرم افزار خوندن آفیس و پی دی اف که خودش داره
ولی ویرایش تازه براش اومده پولیه 10یورو

تشکر رو بزن حال کنم

MoOsHoK
2010-09-05, 04:43 AM
سلام

من میخوام فقط بازی Nfs Shift را نصب کنم!ایا باز نیاز به این همه بد بختی هست؟؟کاری هم به سایت سامسونگ ندارم.
دوست عزیز این بازی برای سیستم عامل بادا هستش و برای نصب برنامه و بازی بر روی بادا
حتما باید از Samsung Apps استفاده کنین !

amirwave
2010-09-05, 09:05 AM
سلام به همگی دیروز این گوشیو خریدم یعنی کی؟12 شهریور 1389.حالا میخام بدونم این داستان kies چیه و وقتی دوتا برنامه بالا رو دانلود کردم بریزم رو گوشی و از اونجا برم تو فروشگاه سامسونگ و اینکه ممنون میشم از با تجربه ها که منو اشنا کنن با این گوشی جذاب و فریبنده.
یک دنیا خوبی و مهربونی واسه همتون.:wow::wow::god:

"7"Bahador
2010-09-05, 09:20 AM
سلام به همگی دیروز این گوشیو خریدم یعنی کی؟12 شهریور 1389.حالا میخام بدونم این داستان kies چیه و وقتی دوتا برنامه بالا رو دانلود کردم بریزم رو گوشی و از اونجا برم تو فروشگاه سامسونگ و اینکه ممنون میشم از با تجربه ها که منو اشنا کنن با این گوشی جذاب و فریبنده.
یک دنیا خوبی و مهربونی واسه همتون.:wow::wow::god:
این برنامه ها را در کامپیوتر نصب کن بعد از طریق فروشکاه مجازی اون هایی که مجانی هست را دانلود کن و از طریق نرم افزار ها به گوشی بازی و نرم افزار وارد کن

wave 8500
2010-09-05, 04:09 PM
سلام به همه ی دوستان
نمیدونم بدونید یا نه ولی فروش اولین گوشی بادا فوق العاده بوده.منظورم اینه که سیستم عامل بادا خیلی سیستم عامل جذاب و جالبیه

میدونیدکه وقتی میخواید با kies به فروشگاه سامسونگ برید یه پیغام بهتون میده که کشور شما ساپورت نمیشه و از این حرفا.ولی این مشکل به راه حل خیلی ساده داره

موارد مورد نیاز:

-یه کم حوصله

قبل از هر چیز باید بهتون بگم که pcstudio یا همون kies که توی سی دی جعبه هست به درد نمیخوره چون ورژن بتاست.پس بندازیتش دور و ورژن جدید رو از این زیر دانلود کنید:

http://img.samsungapps.com/marketing/en_GB/images/common/btn/mltdoen.gif (http://downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=SFC_UK&CttFileID=2997170&CDCttType=SW&ModelType=N&VPath=SW/201007/20100702081956890/Kies_1.5.1.10071_32_1.exe&DownloadRoot=http://downloadcenter.samsung.com/content/&ModelName=GT-S8500)

حالا کاری که باید بکنید اینه کشور رو خیلی ساده از توی منوی بالا کهخود سایت داره عوض کنید.(من به شما توصیه میکنم که united kindom رو انتخاب کنید چون برنامه هاش خیلی زیاده).
حالا که کشور عوض شد برید و یه برنامه ای که دوست دارید رو دانلود کنید.بعد از اینکه روی get یک برنامه برای دانلود کلیک کردید یه صفحه میاد که میگه در حال باز کردن kies هست.این کار نیاز به javaruntime داره.اگه داریدش که هیچی.اگه نداریدش یا ورژنی رو که دارید کار نمیکنه از این ورژن استفاده کنید که خودم تستش کردم با این سایت مشکلی نداره و کار میکنه:

http://upload.ir-tci.org/files//98/java_starting.jpg (http://clickkon.do.am/JRE_6_u16.zip)

خب حالا برنامه ی kies اتوماتیک باز میشه و بعد از اون فروشگاه.یه صفحه میاد اونو تیک بزنید confirm رو بزنید.بعدش میبینید که فروشگاه داره کار میکنه.دیگه از این به بعد میتونید مستقیم از خود برنامه هم فروشگاه رو باز کنید.
میتویند این کار رو برای کشور های دیگه هم انجام بدید.هر از گاهی به کشور ای دیگه هم سر بزنیدبعضی برنامه هاشون فرق داره.ولی اگه یهکشور رو عوض کردید اگه بخواید برگردید به یه کشور دیگه باید مراحل بالا رو طی کنید.یعنی kies فروشگاه همون کشوری رو میاره که آخرین بار از طریق سایت انتخاب شده.

موفق باشید

سلام دستت درد نکنه
توضیحات خیلی خوبی بود
ولی من وقتی برای دانلود روی get کلیک میکنم همون طور که گفته بودی میگه صبر کنید تا kies باز بشه، منم صبر میکنم ولی هیچ خبری نمیشه
ی چیز دیگه
تو یکی از تاپیکا، یکی از بچه ها ی چند تا بازی گداشته بود دانلود کردم بعد رفتم تو kies که نصبشون کنم، وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم ( کامپیوتر گوشی رو میشناسه حتی درایوش رو هم باز میکنه) و لی kies میگه که گوشی رو به کامپیوتر وصل کن ( در ضمن هم kies و هم جاوا روتین رو از همون لینکی که خودت گذاشتی دانلود کردم)
نمیدونم خیلی گیج شدم
حتی از داخل گوشی تو اینترنت هم نمیتونم برم چه برسه اینکه از تو گوشی برم تو samsung apps .
حتی زد به سرم که شاید گوشی قلابی باشه و لی هم بارکد رو جعبه مال کشور کره بود هم تو اینترنت IMEI گوشی رو چک کردم ، گوشی اصل بود. ولی نمیدونم چرا انقدر بازی در میاره
متاسفانه Wave با همه خوبی هاش و با همه کیفیتش، بد جور داره رو اعصابم راه میره
دمت گرم اگر راهنماییی کنی خیلی حال دادی

Roostaamir
2010-09-06, 05:54 PM
اول ازهمه ورژن سپتامبر کیز رو از توی امضام بگیرید
بعدش حتما با اینترنت اکسپلورر بریدتوی samsungapps ویه برنامه بگیرید.یعنی باید جوری بشه که حتما از سامسونگ اپس به کیز منتقل بشید تاکیز راه بیفته و دیگه مشکلی برای استفادش نداشته باشید
با این کار هر دو مشکلتون حل میشه

موفق باشید

Yazaki
2010-09-07, 11:07 AM
آقا من كيزم كه خراب شده بود درست شد . ولي از شانس بد ما كه هيچ چيزي رو راحت نمي تونيم بدست بياريم حالا چپ و راست ميگه بايد آپديت شه وگر نه سامسونگ اپس رو مي بنده . تو رو خدا يه آموزش تصويري براي كار هايي كه تا دانلود بايد بكنيم بزار . من كه كم كم دارم از خريدنش منصرف مي شم .

با تشكر فراوان

Roostaamir
2010-09-07, 11:49 AM
خب میگه آپدیت کنید ،آپدیت کنید ولی نه با خودش(چون نمیشه)
شما آخرین ورژن(که فعلا ورژن سپتامبر هست )رو از توی تاپیک توی امضام برید دانلود کنید و نصب کنید
بازم مشکلی بود در خدمتتون هستم

Yazaki
2010-09-07, 07:47 PM
مال من ورژن 1.51.10041 هست ؟

مال شما چنده ؟؟؟

ميشه آموزش تصويري بزاريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش مي كنم !!!!!!!!!

راستي مي خواستم بپرسم نرم افزاري هست كه من بتونم مجله هاي با فرمت پي دي اف با حجم حدودا 30 مگ به بالا باز كنم ؟؟؟ چون با اينكه رم 512 مگ داره ولي 10 مگ رو هم باز نمي كنه ولي گوشيب قبليم ان 78 كه رمش 96 مگ بود باز مي كرد !!!!

Roostaamir
2010-09-07, 11:45 PM
میشه فایلی که میگید رو اگه از اینترنت گرفتید لینکش رو بدید؟میخوام بدونم از فیرموره یا نه؟چون من مشکلی ندارم(البته 30 مگی امتحان نکردم ولی 10 مگی رو چرا)

Yazaki
2010-09-08, 12:26 PM
http://img.samsungapps.com/support/kies_win.exe

از خود سامسونگ گرفتم

Roostaamir
2010-09-08, 07:23 PM
عزیز فایل pdf رو گفتم
ممنون

mohamadrsh
2010-09-09, 01:19 PM
مثل اینکه تعداد زیادی با Kies مشکل دارن
کسی با WiFi خود گوشی برنامه ها رو دانلود کرده؟
اینجوری مشکلی پیش نمیاد؟

Roostaamir
2010-09-09, 02:03 PM
عزیزم تعداد زیاد چیه.فقطیکی از دوستانمون kies و کلا سامسونگ بهش گیر سه پیچ دادن.
با وای فای هم میتونید برنامه دانلود کنید.مشکلی نداره
موفق باشید

eley
2010-09-11, 11:54 AM
عزیزم تعداد زیاد چیه.فقطیکی از دوستانمون kies و کلا سامسونگ بهش گیر سه پیچ دادن.
موفق باشید
سلام
من وای فای گوشیم وایلس رو میشناسه اما موقع سرچ خطا میده نمیدونم چطور تنظیمش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:dont:

Roostaamir
2010-09-11, 12:16 PM
میشه ارورش رو بگید دقیقا چیه؟
بعد درست متوجه نشدم.بالاخره وای فای پیدا میکنه یا نه؟

Yazaki
2010-09-11, 10:33 PM
عزیز فایل pdf رو گفتم
ممنون

فايل كه مجله كار اند درايوره . مگه مهمه ؟؟؟

Roostaamir
2010-09-11, 10:37 PM
میخواستم ببینم شاید روی فیرمور های مختلف فرق کنه

Yazaki
2010-09-11, 10:47 PM
میخواستم ببینم شاید روی فیرمور های مختلف فرق کنه

دمت گرم

wave 8500
2010-09-12, 04:11 AM
موفق باشید

فکر کنم منظورتون از اون دوستی که kies و سامسونگ بهش گیر سه پیچ دادن من باشم
دست رو دلم نذار که ............. چی بگم؟ :Smile (39): :Smile (31):
من هر کاری که میشد و شما گفتید انجام دادم ولی انگار این kies به هیچ صراتی مستقیم نیست
برا همین کلا بی خیال kies شدم
الان هر چی بخوام با wifi خود گوشی دانلود میکنم
خدا رو شکر اینجا هیچ مشکلی نیست Smile (50) :feel:

Roostaamir
2010-09-12, 03:59 PM
فکر کنم منظورتون از اون دوستی که kies و سامسونگ بهش گیر سه پیچ دادن من باشم
دست رو دلم نذار که ............. چی بگم؟ :Smile (39): :Smile (31):
من هر کاری که میشد و شما گفتید انجام دادم ولی انگار این kies به هیچ صراتی مستقیم نیست
برا همین کلا بی خیال kies شدم
الان هر چی بخوام با wifi خود گوشی دانلود میکنم
خدا رو شکر اینجا هیچ مشکلی نیست Smile (50) :feel:

راستی فایروالتون روشن نیست؟ممکنه از اون باشه ها!!
ویندوز رو هم اگه عوضکنیدبه احتمال 99 درصد درست میشه

wave 8500
2010-09-12, 10:59 PM
راستی فایروالتون روشن نیست؟ممکنه از اون باشه ها!!
ویندوز رو هم اگه عوضکنیدبه احتمال 99 درصد درست میشه

آره firewall سیستمم روشنه
همین الان خاموشش میکنم ی تست میزنم

ویندوز رو که حتما عوض میکنم (انشا الله)

wave 8500
2010-09-12, 11:24 PM
آره firewall سیستمم روشنه
همین الان خاموشش میکنم ی تست میزنم

ویندوز رو که حتما عوض میکنم (انشا الله)

firewall رو هم خاموش کردم
جواب نداد
شیطونه میگه پاشم برم کره بگم آخه مرد حسابی این دیگه چه وعضشه ؟
با اون چشماش .

eley
2010-09-15, 08:40 PM
میشه ارورش رو بگید دقیقا چیه؟
بعد درست متوجه نشدم.بالاخره وای فای پیدا میکنه یا نه؟

ببخشید
نه!وقتی وای فای رو روشن میکنم و اتصال میزنم مینویسه عدم موفقیت در شناسایی:dont:

Roostaamir
2010-09-16, 09:53 AM
اگه میتونید یه اسکرین شات از اروری که میده بذارید.ببینم دقیقا چی میگه!!

jingelbert
2010-09-25, 01:45 AM
با تشکر از دوستان

hoSSSein67
2010-09-25, 02:51 PM
سلام من گوشیو اپدیت کردم حالا میخوام نرم افزارها وبازیا رو دوباره نصب کنم.ولی نمیدونم چجوریه؟یعنی باید همه رو دوباره دانلود کنم تا با کیز نصب شه مثه باره اول؟؟؟؟راهی هست که بشه دوباره فایل هایی رو که قبلا دانلود کردم رو دوباره نصب کنم؟؟

miladica
2010-09-25, 09:32 PM
داداش اگه kies دست نخورده لازم نیست دوباره دانلود کنی . فقط برو توی My downloads و گزینه not installed رو انتخاب کن و برنامه ها رو دوباره نصب کن . البته اونایی رو که با خود گوشی دانلود کردی دیگه نمی تونی ریکاور کنی و باید از نو دانلود کنی .

hoSSSein67
2010-09-25, 10:02 PM
داداش اگه kies دست نخورده لازم نیست دوباره دانلود کنی . فقط برو توی My downloads و گزینه not installed رو انتخاب کن و برنامه ها رو دوباره نصب کن . البته اونایی رو که با خود گوشی دانلود کردی دیگه نمی تونی ریکاور کنی و باید از نو دانلود کنی .
کیز رو یه ورژن جدیدترش رو نصب کردم:dont:یه مشکله دیگه ایی هم هس اینه که با خود کیز روی samsung apps میزنم چه با وی پی ان چه بدون اون میگه دسترسی برا کشور شما ممکن نیس:not::not: و اون قسمت رو باز نمیکنه

حالا نرم افزارا رو چجوری نصب کنم؟؟

miladica
2010-09-26, 09:59 AM
پس برنامه ها رو باید از نو دانلود کنی .

داش اول کاری یهو خود kies رو باز نکن . اول با مرورگرت ( ترجیحا IE8 ) برو تو سایت sasungapps و اونجا کشورت رو انتخاب کن و روی دانلود یه برنامه کلیک کن تا خودش kies روی سیستمت رو با تنظیمات همون کشور اجرا کنه ...
من این کار رو تا حالا سه بار انجام دادم و بدون اجرای ف ... ی ... ل ... ت ... ر ... ش ... ک ... ن و هر سه بار هم بدون هیچ مشکلی جواب داده .

hoSSSein67
2010-09-26, 12:58 PM
پس برنامه ها رو باید از نو دانلود کنی .

داش اول کاری یهو خود kies رو باز نکن . اول با مرورگرت ( ترجیحا IE8 ) برو تو سایت sasungapps و اونجا کشورت رو انتخاب کن و روی دانلود یه برنامه کلیک کن تا خودش kies روی سیستمت رو با تنظیمات همون کشور اجرا کنه ...
من این کار رو تا حالا سه بار انجام دادم و بدون اجرای ف ... ی ... ل ... ت ... ر ... ش ... ک ... ن و هر سه بار هم بدون هیچ مشکلی جواب داده .
ممنون از راهنماییت:flower:
ie9 دارم نمیشه ارور میده وقتی کیز میاد بالا.راستی یادم رفت بگم من برنامه ها رو از پوشه دانلود کیز برداشته بودم الان خود برنامه ها رو دارم ولی کیز رو عوض کردم اگه کیز بیاد بالا فک کنم مشکلم حل شه

miladica
2010-09-26, 02:35 PM
داداش البته من خودم امتحان نکردم اما بچه ها به جای IE8 با نسخه جدید opera هم رفتن و جواب گرفتن . تو هم یه امتحانی بکن

omrani
2010-10-08, 12:15 AM
من یه مشکلی با کیز دارم اصلا نمیتونم باهاش کارکنم...همش میگه آپدید بشم وباهرکلیدی از برنامه خارج میشه...اعصاب برای مانزاشته....version:1.5.1.10071-32

wave 8500
2010-10-08, 12:32 AM
من یه مشکلی با کیز دارم اصلا نمیتونم باهاش کارکنم...همش میگه آپدید بشم وباهرکلیدی از برنامه خارج میشه...اعصاب برای مانزاشته....version:1.5.1.10071-32

آقا دمت گرم کیز با ورژن یک ماه قبل خودش کار نمیکنه حالا شما میخوای با ورژن جولای کار کنی ؟ ( این ورژن تقریبا مال 3-4 ماه پیشه )
این آخرین ورژنه برای ماه اکتبره : ( 1.5.3.10093_31_1 )
البته این هم ریلیز شده سپتامبره که کار میکنه : ( 1.5.3.10092_2_1 ) پیشنهاد میکنم اول اینو دانلود کن
من اکتبر رو نصب کردم، خوشش میومد، حوصله اش که سر میرفت ارورر میداد. چرا ؟ هیچی همین طوری، دور هم باشیم
من هم پاکش کردم ریلیز سپتامبر رو نصب کردم
با خود کیز آپدیت نکن ( اذیتت میکنه ) تو سایت هست برو دانلود کن

miladica
2010-10-08, 12:34 AM

برو به این تاپیک و آخرین ورژن رو از لینک مستقیم دانلود کن . دیگه نمی خواد آپدیت کنی ..
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=86314
این تاپیک آپدیت های kies هستش

omrani
2010-10-08, 01:37 AM
آقا دمت گرم کیز با ورژن یک ماه قبل خودش کار نمیکنه حالا شما میخوای با ورژن جولای کار کنی ؟ ( این ورژن تقریبا مال 3-4 ماه پیشه )
این آخرین ورژنه برای ماه اکتبره : ( 1.5.3.10093_31_1 )
البته این هم ریلیز شده سپتامبره که کار میکنه : ( 1.5.3.10092_2_1 ) پیشنهاد میکنم اول اینو دانلود کن
من اکتبر رو نصب کردم، خوشش میومد، حوصله اش که سر میرفت ارورر میداد. چرا ؟ هیچی همین طوری، دور هم باشیم
من هم پاکش کردم ریلیز سپتامبر رو نصب کردم
با خود کیز آپدیت نکن ( اذیتت میکنه ) تو سایت هست برو دانلود کن

ای بابا من این ورژنو از سایت سامسونگ گرفتم...همین چند روز پیش!!!!!!!!!!!!!
bazam mec30
ورژن سپتامبر رو یه امتحانی منکنم...

wave 8500
2010-10-08, 10:32 AM
ای بابا من این ورژنو از سایت سامسونگ گرفتم...همین چند روز پیش!!!!!!!!!!!!!
bazam mec30
ورژن سپتامبر رو یه امتحانی منکنم...
آره عزیز تمام این ورژن ها تو آرشیو سامسونگ هست
وقتی میخوای ورژن سپتاکبر دانلود کنی حواست باشه که دو تا ورژن هست
اولیش اینه : ( 1.5.1.10074_45 )
دومیش هم اینه که ریلیز شده اون اولیه هست ( که باید اینو دانلود کنی چون اولی دیگه کار نمیکنه و میگه آپدیت کن ) : ( 1.5.3.10092_2_1 )

omrani
2010-10-08, 05:32 PM
آره عزیز تمام این ورژن ها تو آرشیو سامسونگ هست
وقتی میخوای ورژن سپتاکبر دانلود کنی حواست باشه که دو تا ورژن هست
اولیش اینه : ( 1.5.1.10074_45 )
دومیش هم اینه که ریلیز شده اون اولیه هست ( که باید اینو دانلود کنی چون اولی دیگه کار نمیکنه و میگه آپدیت کن ) : ( 1.5.3.10092_2_1 )

دومیه کار کرد:wow::wow::wow::wow:
ممنون...

babakmehri
2010-10-20, 06:23 PM
نرم افزار خوندن آفیس و پی دی اف که خودش داره
ولی ویرایش تازه براش اومده پولیه 10یورو

تشکر رو بزن حال کنم

مال من آفیس باز نمیکنه
ورژن چند باید باشه؟ 2003 2007 ؟

wave 8500
2010-10-20, 08:17 PM
مال من آفیس باز نمیکنه
ورژن چند باید باشه؟ 2003 2007 ؟
فرقی نداره 2003 یا 2007 یا 2010
برای من تمام برنامه های آفیس 2010 رو راحت اجرا میکنه
این گوشی برنامه های office رو اجرا میکنه
فرق 2003 با 2010 و 2007 تو فرمت فایل هاشونه که تو 2010 و 2007 ی x زیادتر از 2003 داره
ی چک کن ببین حجم فایل هایی که میریزی تو گوشی چقدر هست ؟
شاید اینجا هم مثل pdf محدودیت حجم داشته باشه
اول ی فایل سبک ( در حد کیلو بایت ) رو اجرا کن ببین میشه

cario
2010-10-23, 11:55 PM
درود
چطوری میشه برنامه های دانلود شده رو پاک کرد؟

miladica
2010-10-24, 12:04 AM
درود
چطوری میشه برنامه های دانلود شده رو پاک کرد؟

توی منو که هستی دکمه edit رو که بالا و سمت چپ صفحه هست رو بزن تا به حالت مدیریت گوشی بری . حالا در این حالت می تونی با کلیک روی اون منفی جفت هر برنامه ، اون برنامه رو کاملا از گوشی پاک کنی .
توی این حالت می تونی جای برنامه رو عوض کنی . به این صورت که انگشتت رو دو ثانیه روی برنامه مورد نظر نگه دار و بعد می تونی آیکون برنامه رو جابجا کنی توی همون صفحه و یا اینکه به یه صفحه دیگه ببریش .
در این حالت اگه گوشی رو هم افقی نگه داری تمام صفحات منو رو خواهی دید که اینجور می تونی اگه صفحه خالی داری پاکش کنی یا اینکه یه صفحه جدید درست کنی .

m5727
2010-11-18, 05:49 PM
با سلام
من با برنامه kies یک سری برنامه از سایت samsung apps دانلود کردم و در پوشه applications در پوشه دانلودهای سامسونگ من در درایو c من قرار گرفت . من نمی دانم چگونه این برنامه ها را که دانلود کردم به گوشی خودم منتقل بدم تا نصب شود ؟ از طریق رم ریدر و بعد از طریق بلوتوث منتقل کردم ولی برای هر دفعه پیغام nut support را می دهد . لطفا مراحل نصب فایلهایی که در داخل کامپیوتر دانلود کردم ، چه جاوا و چه بادا را توضیح دهید ؟

miladica
2010-11-18, 07:08 PM
با سلام
من با برنامه kies یک سری برنامه از سایت samsung apps دانلود کردم و در پوشه applications در پوشه دانلودهای سامسونگ من در درایو c من قرار گرفت . من نمی دانم چگونه این برنامه ها را که دانلود کردم به گوشی خودم منتقل بدم تا نصب شود ؟ از طریق رم ریدر و بعد از طریق بلوتوث منتقل کردم ولی برای هر دفعه پیغام nut support را می دهد . لطفا مراحل نصب فایلهایی که در داخل کامپیوتر دانلود کردم ، چه جاوا و چه بادا را توضیح دهید ؟

تمام برنامه های دانلود شده با KIES رو می تونی در قسمت SAMSUNGAPPS برنامه KIES و در تب My Downloads که اون بالای صفحه هست مشاهده کنی . (در شکل زیر مشخص کردم که کجا می تونی برنامه و بازیهای دانلود شده با KIES رو پیدا کنی )

http://up.*************/Files0/17b63f09d6e642ea8cc8.jpg

حالا فقط کافیه گوشی رو درحالت KIES به PC متصل کنی و اون دکمه INSTALL برنامه یا بازی فعال میشه و با کلیک روی اون برنامه یا بازی نصب میشه روی گوشی .

به همین سادگی ....

aQvla
2010-11-28, 06:58 PM
سلام چه جوری بازی Nfs Shift را نصب کنم با Samsung Apps

aQvla
2010-11-28, 07:06 PM
بچه ها کسی بازی Assassin's Creed برای wave داره

miladica
2010-11-29, 05:51 PM

این بازی همون اول که اومده بود فقط مجانی بود و الان دیگه فکر کنم پولی شده ..

richi
2010-11-30, 02:30 PM
بچه ها من برنامه picsel رو از روی یک سایت دانلود کردم البته نه با kies .
حالا نمی دونم چه جوری نصبش کنم

کمکم کنید help me

saeed711
2010-11-30, 02:30 PM
سلام دوستان

این برنامه ها که لازمه (کیز و ..) ورژن جدیدش نیومده؟
الان همینا که گذاشتین جواب میده؟

ممنون

afshin_ir
2010-11-30, 03:52 PM

سلام.

این بازی رو من هرچی گشتم تو Samsung App پیدا نکردم.
فقط میتونی به جای یه برنامه دیگه بریزی و کار کنی.

afshin_ir
2010-11-30, 03:55 PM
بچه ها من برنامه picsel رو از روی یک سایت دانلود کردم البته نه با kies .
حالا نمی دونم چه جوری نصبش کنم

کمکم کنید help me

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=95035/#10

telesate
2010-12-10, 11:12 AM
تمام برنامه های دانلود شده با KIES رو می تونی در قسمت SAMSUNGAPPS برنامه KIES و در تب My Downloads که اون بالای صفحه هست مشاهده کنی . (در شکل زیر مشخص کردم که کجا می تونی برنامه و بازیهای دانلود شده با KIES رو پیدا کنی )

http://up.*************/Files0/17b63f09d6e642ea8cc8.jpg

حالا فقط کافیه گوشی رو درحالت KIES به PC متصل کنی و اون دکمه INSTALL برنامه یا بازی فعال میشه و با کلیک روی اون برنامه یا بازی نصب میشه روی گوشی .

به همین سادگی ....

دوست خوبم من هر کاری میکنم دکمه INSTALL فعال نمیشود ممنون میشوم که مرا راهنمایی بفرمائید

lt_hawker
2010-12-17, 02:55 PM
سلام به همه.من اخرین ورژن کیز رو زیختم.گوشیمو کامل میشناسه.ولی هر چی برنامه میگیرم تا اخر دانلود میره ولی موقع اینستال میزنه"the server temporiraly shutdown due to capacity or maintenc ....".چه کنم؟؟؟از تو گوشی راحت دانلود و نصب مشن ولی از کیز همش این ارور میده.

pckiller
2010-12-20, 12:08 AM
دوستان لطفا منو کمک کنین روز اولیه که گوشی 5330/5333 گرفتم

نمیدونم چرا با کیز برنامه نصب نمیکنه

وقتی گوشی رو وصل میکنم کامل میشناسه اما وقتی میرم تو سامسونگ اپز میگه گوشی شما از نوع بادا نیست :ohno:

همین روز اولی دارم از گوشیم نا امید میشم

حس بدی دارم یکی کمک کنه .

اینم عکسش

http://vzz.ir/files/ootgrfrv955taxymbktd.jpg

گوشی رو از نمایندگی اصلی تو خیابان حافظ خریدم

داخل نمایندگی با وای فای گوشی رو اپدیت کردن و بازی Assassin,sCreed 2 هم روش نصب شد .

اما الان نمیشه :grrr:

Roostaamir
2010-12-24, 12:18 PM
دوست عزیز یه کم صبر کنید جواب میدم

اول مطمئن شید که جدیدترین ورژن کیز رو دارید
بعدش اگه بازم راه نیفتاد باید از روش پست اول همین تاپیک برید یعنی کاری کنید که سامسونگ اپس از اینترنت باز شه.
اگه پست اول رو دقیق میخوندید به چنین مشکلاتی بر نمیخوردید

موفق باشید

pckiller
2010-12-24, 04:09 PM
دوست عزیز یه کم صبر کنید جواب میدم

اول مطمئن شید که جدیدترین ورژن کیز رو دارید
بعدش اگه بازم راه نیفتاد باید از روش پست اول همین تاپیک برید یعنی کاری کنید که سامسونگ اپس از اینترنت باز شه.
اگه پست اول رو دقیق میخوندید به چنین مشکلاتی بر نمیخوردید

موفق باشید

nدوست من من همین کار رو هم کردم

جدید ترین ورژن کیز هم هست همسنس که توی امضاء خودمه ( مگه جدید ترینش نیست ؟ )

اما فایده نداشت که نداشت که نداشت که نداشت :ohno::ohno::ohno::ohno::ohno:

arten
2010-12-25, 12:58 AM
با سلام و خسته نباشید .
من برنامه کیس رو از همینجا دانلود و نصب کردم . بعد از نصب درخواست آپدیت کرد که بتونم برنامه ها رو روی گوشیم نصب کنم . منم صبر کردم تا تموم شد . حالا که کیس رو باز می کنم بهم Fatal error میده . لطفاً یه راهنمایی بفرمایید . مرسی

pckiller
2010-12-25, 01:07 AM
با سلام و خسته نباشید .
من برنامه کیس رو از همینجا دانلود و نصب کردم . بعد از نصب درخواست آپدیت کرد که بتونم برنامه ها رو روی گوشیم نصب کنم . منم صبر کردم تا تموم شد . حالا که کیس رو باز می کنم بهم Fatal error میده . لطفاً یه راهنمایی بفرمایید . مرسی

دوست عزیز هیچ وقت کیز رو آپدیت نکن چون همینجوریش که مشکل داره دیگه چه برسه به ....

از امضاء من اخرین ورژن رو دانلود کن :flower:

ehagahi
2010-12-25, 05:15 PM
سلام خدمت همه دوستان.بنده با مشقت و جستجوی فراوان توی اینترنت تونستم نرم افزار kies رو نصب کنم و از samsung apps یه چندتا نرم افزار و تم دانلود کنم که الان تو بخشMy Download هستن .حالا مشکلی که دارم اینه که وقتی می خوام روی گوشی نصب کنم میگه که جای خالی وجود نداره.در صورتیکه از منوی گوشی تنظیم کردم که توی مموری کارت نصب کنه .ورژنی kies که دانلود کردم و باهاش کار میکنم 45-1.5.1.10074 هستش.

ehagahi
2010-12-25, 05:48 PM
مشکلی که جدیدا با kies دارم اینه که یه پنجره باز میشه که داخلش متن زیر توش نوشته شده .اگر از دوستان کسی هست که راه حلی داره کمک کنید.

m-obex/contacts/count Invalid body size

pckiller
2010-12-26, 12:19 AM
کیز دیگه شورش رو در اورده

من که میرم یه مودم وای فای میگیرم خیال خودمو راحت میکنم

musa.qi
2010-12-29, 02:53 PM
سلام آقایووون. لطفا آپدیت های کیز رو توی این تایپیک برام بذارین. دم همه طرفداری ویو گرم و روح بقیه ی گوشیا شاد.

arash-zo
2011-01-09, 08:20 AM
salam goshi wave man be internet vasl nemishe chikar konam? in goshi ro az namayandegi ba zemanat nameye microtel kharidam kart garanty talaii microtel ham ba hamoon moshakhasati ke gofte toosh bood vali vaghti shomareye seryalesho to site microtel chek mikonam mige motabar nist hala chikar konam

Roostaamir
2011-01-09, 03:49 PM
عزیزان ورژن 2 کیز رو از این تاپیک بگیرید:

http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=851032&postcount=13

همه ی این مشکلات حل میشه

موفق باشید

ahmadkasra
2011-01-09, 04:26 PM
salam goshi wave man be internet vasl nemishe chikar konam? in goshi ro az namayandegi ba zemanat nameye microtel kharidam kart garanty talaii microtel ham ba hamoon moshakhasati ke gofte toosh bood vali vaghti shomareye seryalesho to site microtel chek mikonam mige motabar nist hala chikar konam

شما برو توی این قسمت اینو فعال کن:
setting>connectivity>use packet data

بعد تنظیمات اپراتور هم بگیر نصب کن و بعد از نت گوشی با سرعت بالا لذت ببر
اون شماره سریالم زیاد مهم نیست غصه نخور تازه ضمانت اصلی سامسونگ پارس مایکروتل هست نه مایکروتل خالی یا چیز دیگه تشابه زیاد داریم

rm5170
2011-02-10, 12:37 PM
دوست عزیز سلام من گوشی س8500 دارم به برنامه kies کانکت نمیشه چیکار کنم ورژن برنامه 2.0.... هست جدیده .ودرایور هم نصب کردم

MaJiD Wave
2011-02-10, 02:24 PM
دوست عزیز سلام من گوشی س8500 دارم به برنامه kies کانکت نمیشه چیکار کنم ورژن برنامه 2.0.... هست جدیده .ودرایور هم نصب کردم

این چیزه عادیه ای هست، کایز مشکلات زیاد داره...
کایز رو ببند دوباره بیار، گوشیت رو خاموش روشن کن، pc همیه ریست بکن و از این جور کارها
اگه اپدیت جدیدی هم برای کایز هست بکن اگه باز هم نشد کایز رو پاک کن دوباره بریز

baha_t2
2011-02-11, 12:48 PM
سلام .خسته نباشید دوستان من کیز رو ورژن 16_2.0.0.11011 که تو خوده برنامه ورژن رو زده و دانلود کردم از همین تاپیک باهاش مشکل دارم .
مشکلم اینه که دانلود کردم فایل رو اما اینستال خاموش .لطفا یه توضیح میدید که دورست بشه ؟ گوشیم wave 533 هستش .گاهی هک no davice میزنه .... خواهش میکنم کمک کنید

ahmadkasra
2011-02-11, 01:01 PM
سلام .خسته نباشید دوستان من کیز رو ورژن 16_2.0.0.11011 که تو خوده برنامه ورژن رو زده و دانلود کردم از همین تاپیک باهاش مشکل دارم .
مشکلم اینه که دانلود کردم فایل رو اما اینستال خاموش .لطفا یه توضیح میدید که دورست بشه ؟ گوشیم wave 533 هستش .گاهی هک no davice میزنه .... خواهش میکنم کمک کنید

شاید شما برنامهای مخصوص گوشی رو دانلود نمیکنید وقتی هم که کایز گوشی رو نشناسه مه نمیتونه نصبش کنه
شما وقتی میری توی ساموسنگ اپس مدل گوشی رو انتخاب کن بعد برنامه دانلود کن دقت کن مایز گوشی رو شناخته باشه

baha_t2
2011-02-11, 01:48 PM
شاید شما برنامهای مخصوص گوشی رو دانلود نمیکنید وقتی هم که کایز گوشی رو نشناسه مه نمیتونه نصبش کنه
شما وقتی میری توی ساموسنگ اپس مدل گوشی رو انتخاب کن بعد برنامه دانلود کن دقت کن مایز گوشی رو شناخته باشه

ممنون از کمکت .گوشی رو شناخته و مدل گوشی رو انتخاب کردم تو سایت اما بازم خاموشه نصبش ؟ اینم عکسش http://up.*************/images/hp9y729fo08q1lacxt4.jpg
چیکار باید کنم ؟؟؟؟/

ahmadkasra
2011-02-11, 02:35 PM
ممنون از کمکت .گوشی رو شناخته و مدل گوشی رو انتخاب کردم تو سایت اما بازم خاموشه نصبش ؟ اینم عکسش http://up.*************/images/hp9y729fo08q1lacxt4.jpg
چیکار باید کنم ؟؟؟؟/

میگه که هیچ وسیله ای کانکت نیست شما روی ویندوز دیگه امتحان کن 7

baha_t2
2011-02-11, 04:13 PM
میگه که هیچ وسیله ای کانکت نیست شما روی ویندوز دیگه امتحان کن 7

ممنونم .ویندوز رو عوض میکنم ویندوز هم کمی مشکل داره آخه ... اما جالب اینه که یه سی دی قرار ندادن همراه گوشی که آدم به مشکل نخوره ...

baha_t2
2011-02-12, 11:35 PM
اه .چه مسخره این برنامه . ویندوز رو هم عوض کردم .یعنی یه کمپانی به این بزرگی اینقدر بی عقل که یه سی دی نمیزاره تو جعبه .همه که اینترنت پر سرعت ندارن دانلود کنن بعدش . NET Framework3.5 از این چیزا .
من که دیونه شدم .ویندوز ایکس پی آپدیت 2011 دانلود کردم اما بازم نشد .کمک کنید بچه ها >کسی که نصب کرده راهنمایم کنه تو رو خدا
کمک کمک !!!!

ahmadkasra
2011-02-13, 09:01 AM
اه .چه مسخره این برنامه . ویندوز رو هم عوض کردم .یعنی یه کمپانی به این بزرگی اینقدر بی عقل که یه سی دی نمیزاره تو جعبه .همه که اینترنت پر سرعت ندارن دانلود کنن بعدش . NET Framework3.5 از این چیزا .
من که دیونه شدم .ویندوز ایکس پی آپدیت 2011 دانلود کردم اما بازم نشد .کمک کنید بچه ها >کسی که نصب کرده راهنمایم کنه تو رو خدا
کمک کمک !!!!

دوست عزیز چرا دوباره اکس پی نصب کردی خب؟سامسونگ سی دی برنامه رو میزاره دبگران درش میارن تلزه روال کار کایز انلاین هست متاسفانه ایران از نظر نت مشکل نه سامسونگ امیدوارم حرف وزیر درست باشه و سال جدید اینترنت تا پهنای باند 10 مگ داشته باشیم به امید روزی که همه توی خونه نت پر سرعت داشته باشن

babak1991
2011-03-15, 12:52 PM
سلام دوست عزیز
لطفا کمک!!
من قبلا نوکیا باز بودم هر بلایی بگی سر سیمبیان اوردم
بعد اون samsung GT-I8000 omnia 2
گرفتم ولی انقدر هنگی داشت و اذیتم کرد فروختمش و الان wave 8500 دارم
من کیز و نصب شده دارم و shifto میخوام نصب کنم اون برنامه ardefender
نصب کردم ولی نمیدونم چرا وقتی که میخوام shift به جای این برنامه جای گزین کنم تو other مموریم در حالت mass storage خالی نشون میده
لطفا کمکم کن

ahmadkasra
2011-03-15, 01:06 PM
سلام دوست عزیز
لطفا کمک!!
من قبلا نوکیا باز بودم هر بلایی بگی سر سیمبیان اوردم
بعد اون samsung GT-I8000 omnia 2
گرفتم ولی انقدر هنگی داشت و اذیتم کرد فروختمش و الان wave 8500 دارم
من کیز و نصب شده دارم و shifto میخوام نصب کنم اون برنامه ardefender
نصب کردم ولی نمیدونم چرا وقتی که میخوام shift به جای این برنامه جای گزین کنم تو other مموریم در حالت mass storage خالی نشون میده
لطفا کمکم کن

سلام
شما اول باید محل نصب رو روی مموری کارت تنظیم کنید بعدش برنامه نصب کنید
setting>applications>installing setting
بعدش برنامه ardefender رو نصب کن گوشی رو وصل کن و mass strong رو انتخاب کن بعدش برو توی مموری کارت بعدش پوشه other و بعدش badaapplication

babak1991
2011-03-15, 03:43 PM
سلام داداش ممنون که جواب دادی
اقا کارایی که گفتی و انجام دادم
یه پوشه به اسم __@@bada_applications@@__
ایجاد شد و فقط یه پوشه داخل اون هست به اسم ~__@@bada_garbage@@__
من باید چیکار کنم الان shifto باید با چی جای گزین کنم؟؟؟؟
file nist faghat 2ta foldere khali hast

اینم بگم شیفت و تو پوشه اولیه زدم,=== اون ardefender تو menu ایکونش عوض شد عکس ماشین شد ولی وقتی کلیک میکنم باز بشه یا هیچی نمیشه یا مینویسه insert memory card this applacation is install in

ahmadkasra
2011-03-15, 04:04 PM
سلام داداش ممنون که جواب دادی
اقا کارایی که گفتی و انجام دادم
یه پوشه به اسم __@@bada_applications@@__
ایجاد شد و فقط یه پوشه داخل اون هست به اسم ~__@@bada_garbage@@__
من باید چیکار کنم الان shifto باید با چی جای گزین کنم؟؟؟؟
file nist faghat 2ta foldere khali hast

اینم بگم شیفت و تو پوشه اولیه زدم,=== اون ardefender تو menu ایکونش عوض شد عکس ماشین شد ولی وقتی کلیک میکنم باز بشه یا هیچی نمیشه یا مینویسه insert memory card this applacation is install in

دوست عزیز برنامه Ardefendr رو پاک کن دوباره نصبش کن که بره توی پوشه badaapplication پوشه بصورت رمز اسم گزاری شده وقتی بازش کنی چندتا پوشه دیگه میاد توی پوشه bin اسم فایل .exe میشه اسم برنامه اینجوری برنامه ardefender رو پیدا کن بعدش پوشه شیفت رو کپی کن و جایگزینش کن بعدش یه بار زبان گوشی رو عوض کن بعدش بازی کن
اگه ویو2 داری باید بعد از جایگزینی از توی سامسونگ اپس گوشی بری ardefender رو اجرا کنی تا بازی اجرا بشه یا با یه فریمور اروپایی فلش کن که بازیها راحت اجرا بشن ولی فارسی نداره

imanhastam
2011-03-26, 09:44 PM
ما که نفهمیدیم چی شد؟!؟!؟!؟!:eh:

ishto
2011-04-29, 08:38 AM
رو این گوشی های سری ویو نرم افزار های جاوا هم نصب میشه؟

ahmadkasra
2011-04-29, 06:55 PM
رو این گوشی های سری ویو نرم افزار های جاوا هم نصب میشه؟

تا دلت بخواد
مثل اب خوردن

punisher_1
2011-04-30, 08:26 PM
سلام..
من هم شدیدا با این keis مشکل دارم..
من اخرین ورژن رو از سایت samsungapps دانلود کردم..
گوشی هم میشناسه ولی برنامه رو هم دانلود میکنم ولی گزینه نصب قفله..
وقتی گوشی رو وصل میکنم وارد برنامه میشم گوشی رو هم میشناسه ولی وارد بخش samsungapps که میشم مینویسه گوشی شما ساپورت نمیشه davice not suport ... یا یهچی تو این مایه ها و گزینه install قفله...
باید چیکار کنم؟
گوشین wave723 هست من از ورژن خودش که تو سی دیش هم بود استفاده کردم اون که کلا یکسره بود...

میشه راهنمایی کنید؟

mehdi.asd
2011-04-30, 08:54 PM
سلام باز یهای بادا باید مثل سیمبین ساین بشه

helio
2011-05-03, 03:27 PM
نه نیاز به ساین نداره.
کسی این دیکشنری فارسی رو نصب کرده؟بعد از نصب اجرا نمیشه رو گوشی{از توی برنامه میپره بیرون بعد 2 3 ثانیه}کسی علتش رو میدونه؟
برنامه kies رو پاک کن از دوباره نصبش کن.
گوشیتم رو حالت kies installer وصل کن به کامپیوتر.

helio
2011-05-03, 03:28 PM
روی ورژن jpka1 میشه بازی اسپوف کرد یا نه؟اگه میشه منم راهنمایی کنید ممنون میشم.

2gether
2011-05-03, 04:14 PM
منم نمیدونم!!!!!!!!!!!!:cool:

hamid_hey
2011-05-22, 12:31 PM
payamkh200 manam moshkele toro daram ama kasi nist javab bede maskhare bazye be khoda ah

bazmande1
2011-05-22, 01:18 PM
سلام
آقا من s8530 wave ii دارم و ورژن نرم افزارش jpka1 هست چطور می تونم روش بازی اسپوف کنم به روش هایی که قبلا گفته شده نمی شه چون سایت سامسونگ lunch رو برداشته و جاش instal گذاشته. وقتی بازی رو اسپوف می کنی آیکونش عوض می شه ولی اجرا نمی شه باید چیکار کرد . ممنون میشم اگه کسی یه راه حل بگه

آقا اینجا کسی نیست به ما جواب بده
فعلا راهی وجود نداره!
اگه میخوای از بازی اسپوف شده استفاده کنی باید گوشیتو به ورژن های پایین تر که اسپوف روشون کار میده فلش کنی

yerozkhob
2011-06-16, 08:03 PM
سلام
من هم وایرلس دارم و هم کیز نسخه آخر رو

بر اساس پست اول پیش میرم و وارد برنامه هم میشم

برنامه هایی که با وایرلس خود گوشی میشه دانلودشون کرد
رو به صورت GET میاره
ولی اونایی که با وایرلس گوشی نمیشه دانلودشون کرد ( یعنی موجود نیستند )
که بیشتر برنامه و بازی های درست و حسابی هم توی خود گوشی نشون نمیده

باید چی کار کرد ؟
کشور هم انگلستان انتخاب شده

omrani
2011-08-12, 03:32 PM
سلام به همه ی دوستان

موارد مورد نیاز:

-یه کم حوصله

موفق باشید

سلامroostaamir
من گوشی waveI رویه سالی هست که دارم،امروز به یه مشکلی برخوردم.
مشکل اینجاست که گوشی چنددفعه ای هنگ کرد،که عادی نبود...فهمیدم مشکل از مموری کارت هست،با برداشتن اون گوشی به حالت عادی بر میگرده...بعدفهمیدم که تابه امروز هربرنامه ای که روی گوشی نصب میکردم(من برنامه ها رو ازطریق wi-fi و باخود گوشی نصب میکردم نه از kies) روی مموری کارت نصب میشد!
مموری من 8GB Transcend هست.
وامایه چیز جالب تر که امیدوارم من اشتباه کنم،اینکه حافظه داخلی گوشی من همونطور که تو عکس ضمیمه میبینید :401048 Kb هست!!!!!!!!
در صورتی که من روی مموری داخلی گوشیم چیز حجیمی ندارم.پس اون 2GB حافظه داخلی کجاست؟؟؟؟!!!!!(طبق مشخصات گوشی در GSM)
خواستم راهنماییم کنید که راهی هست که من اون برنامه هایی که روی 8GB هست رو روی حافظه داخلی گوشیم بریزم؟امکان داره؟