PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل تمامی فرمتهای متنی به فرمت گوشی(جر-جاوا)+آموزش تصویری+ساپورت فونت فارسی و انگلیسی

Docki_Joon
2007-10-24, 09:21 PM
سلام...میگم شماها گمونم خیلی دنبال این برنامه بودید نه....کار کردن باهاش سه سوته..
میدونم که قبلا یه چیز شبیه این برنامه بوده....ولی اون برنامه فقط فونت فارسیو ساپورت میکرد و همچین زیاد دلچسب نبودش....ولی این علاوه بر فارسی انگلیسی هم ساپ.رت میکنه...هه هه هه
من بنا به درخواست دوستان این برنامه رو با آموزش قدم به قدم و به صورت تصویری براتون میزارم ک ه مشکلی نداشته باشین...
من که قیلا هم گفته بودم از این برنامه استفاده میکنم....خیلی بهتر و باحال تر از برنامه پرنیان که گذاشته بودم هستش....

حالا بریم سراغ آموزش...
__________________________________________________ _______________________________

1... مطمئن شويد متني را كه مي خواهيد تبديل كنيد، بصورت Plain Text و با فرمت Unicode ذخيره شده است. بهترين نرم افزار براي اينكار همان Notepad مي باشد. به اينصورت كه متن را داخل Notepad كپي كرده و از منوي File گزينه Save as… را انتخاب كنيد. سپس در پايين ديالوگ Save as… در قسمت Encoding گزينه Unicode را انتخاب كنيد و فايل را ذخيره نماييد...
مسیر...start..All Programs...Accessoreis..Notepad
__________________________________________________ ________
2....برنامه رو اجرا کرده و قسمت های مشخص شده را بررسی کنید

http://i22.*******.com/2hghax0.jpg

http://i24.*******.com/w89u05.jpg
__________________________________________________ _____
4...در این قسمت گزینهی مشخص شده با نام configure را زده و علامتهارا تیک بزنید...

http://i23.*******.com/2i791yq.jpg
__________________________________________________ _____
5.....سپس گزینه ی Books را زده تا سر جای اول برگردیم....سپس آیکون سمت چپ ( بالا ) گزینه Build را زده و خود به خود متن ما تبدیل به jar میگردد...

http://i22.*******.com/22nhgl.jpg
__________________________________________________ ______
6....سپس فایلی که درست شده رو را از طریق رم ریدر...کابل..یا بلوتوث وارد گوشی کرده و اجرا میکنیم......
__________________________________________________ __-

خیلی خوب به همین سادگی کار تموم شد.....نترسید دو بار باهاش کار کنید مثل من توی سه سوت یاد میگیرید...
بهتون پیشنهاد میکنم با تنضیماتش زیاد ور نرید...اگه مشکل پیدا کردین حتمن بگین.....کمکتون میکنم...
دیگه به راحتی فایلهای انگلیسو هم میتونید تبدیل کنید و ازش استفاده کنید
______________________________________--
مرام داری تشکر کن...در حیت دانلود تشکر بکیند

Docki_Joon
2007-10-26, 03:08 PM
من کارهایی که گفتین مو به مو انجام دادم ولی حرف ها رو به شکل دیگه ای نشون میده با مربع های سیاه.چکار کنم !
یه چیز دیگه فکر کنم زبان عربی داره نه فارسی چون در متن add شده قبل از تبدیل کتاب 4 حرفی که تو عربی نسیت رو نشون نمیده!
سلام.....وقتی متن انگیلسی رو درست میکنی متنو مربعهای سیاه نشون ...میده.....توی گوشی این طوریه؟؟؟؟

نه عزیزم....من خودم چندتا کتاب با فونت فارسی ساختم..هیچ گونه مشکلی هم ندارم...میتونم براتون هم بزارم....
یه نمونه برات میزارم..ببینی که مشکلی نداره....

من قبلن هم گفتم که با فونت انگیلی هیچ گونه مشکلی نداره.....
فقط با فونت فارسیو با درون گوشی تنظیماتشو درست کنی......

Ghazal
2008-07-30, 02:27 PM
با درود من وقتی متن را از یک فایل pdf کپی میکنم و بعد در notepad پست میکنم حروف انگلیسی درهم میاد و هر کار میکنم فارسی نشون نمی ده آیا راهی است ضمناً از همان برنامه ADOBE گزینه save as text را هم امتحان میکنم بازم یه مشت حروف انگلیس درهم میاد چیکار کنم لطفاً راهنمایی کیند

سلام والا مشکل تازه ای نیست خیلی از پی دی افا رو نمی شه تبدیل کرد به خاطر اینکه بعضی هاشون قفل شدن و یا با نرم افزارایی غیر از word to pdf درست شدن . بعضی ها رم می شه تبدیل کرد که چه بهتر. اونایی رو هم که نمی شه اگه سایتی که تهیه کننده ش بوده رو می شناسین برین درخواست فایل txt یا جار بکنین همون کاری که من می کنم :flower:
بعد یه چیزی acrobateton چنده ؟

Ghazal
2008-09-24, 11:16 PM
با عرض سلام
من تمام راه هایی که گفتین انجام دادم ولی نمی دونم چرا حروف متن جدا از هم و بر عکس نمایش داده میشه لطفا راهنمایی کنیین
سلام
دوست عزيز اينم در مواقعي اتفاق مي افته كهپي دي افه رو نشه تبديل كرد كارشم نمي تونين بكنين :flower: