PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کد #7370#*

hatam2009
2009-10-11, 06:26 PM
سلام. دوستان میخواستم بپرسم ریست کردن گوشی با کد 7370 با ریست که تو تنظیمات گوشی هست فرق میکنه؟

krall.king
2009-10-18, 06:27 PM
بله 7370 c فرمت میکنه ولی واسه گوشی به تنظیمات کارخونه بر میگردونه

غبی
2009-10-19, 12:43 AM
با 7370 گوشی مستر ریست میشه یعنی کل نرم افزارهای گوشی و حافظه خارجی پاک میشه

Santoza
2009-10-19, 12:59 AM
با 7370 گوشی مستر ریست میشه یعنی کل نرم افزارهای گوشی و حافظه خارجی پاک میشه
دوست عزیز:

این کد، فقط اطلاعات حافظۀ گوشی رو پاک میکنه و روی محتویات حافظۀ خارجی، تأثیر نمیذاره...در واقع یه فرمت سخت انجام میده(برخلاف کد #7780#* که گوشی رو فرمت نرم میکنه.یعنی فقط تنظیمات رو به حالت کارخانه ای برمیگردونه)

go to hell
2009-10-19, 03:34 PM
ویروس ها رو هم از بین میبره؟

esnforce
2009-10-19, 03:52 PM
ویروس ها رو هم از بین میبره؟

هر چی تو درایو c هست رو از بین میبره
اگه ویروس تو مموری کارتت باشه نه (مثل ویروس های اتو ران)

4677h1
2009-10-19, 05:17 PM
سلام. دوستان میخواستم بپرسم ریست کردن گوشی با کد 7370 با ریست که تو تنظیمات گوشی هست فرق میکنه؟
آره داداش.
با این کد کل گوشیتو فرمت میکنی و به غیر ریست تنظیمات ، همه ی برنامه هایی که رو گوشیت نصبیده بودی رو پاک میکنی.
و با اون ریست داخل گوشی (کارخانه ای یا #7780#*) کلی فرق داره .(اون نرم افزاراتو پاک نمیکنه ، فقط یه حاله دوباره به گوشی میده و تنظیماتو به حالت کارخانه ای برمیگردونه.)
تازشم کد #7370#* برای زمانیکه گوشی خیلی دیگه قاطی کرده باشه وهیچ جور نشه درستش کرد.

choolack
2010-03-04, 12:26 AM
دوستان من یه غلطی کردم و این کد رو وارد کردم . بعدش هربار که گوشیمو روشن میکنم بعد از اون علامت نوکیا و دست دادنش صفحه اولش هی تکرار میشه و هیچ کاری نمیشه کرد.
حالا چه غلطی بکنم ؟ به نظرتون با توجه به اینکه یک هفته هم نشده که خریدمش ببرمش گارانتیش یا بدمش دست این تعمیرات موبایلی ها ؟

mr9500
2010-03-04, 12:54 AM
دوستان من یه غلطی کردم و این کد رو وارد کردم . بعدش هربار که گوشیمو روشن میکنم بعد از اون علامت نوکیا و دست دادنش صفحه اولش هی تکرار میشه و هیچ کاری نمیشه کرد.
حالا چه غلطی بکنم ؟ به نظرتون با توجه به اینکه یک هفته هم نشده که خریدمش ببرمش گارانتیش یا بدمش دست این تعمیرات موبایلی ها ؟

سلام دوست عزیز:flower::flower::flower:

اینکار رو که میگم حتما انجام بده گوشیت درست میشه.

همین الان گوشیتو خاموش کن مموری کارت گوشی رو از گوشی خارج کن وگوشیت رو روشن کن.

وقتی گوشیت روشن شد وبالا اومد مموری کارتت رو در حالت روشن وارد گوشی کن وتا یک دقیقه با گوشیت کار نکن تا گوشی مموری کارت رو شناسایی کنه.

منم گهگاهی این مشکل برام پیش میومد وبا این روش گوشی درست میشد.

این بگم تا موقعی که واقعا لازم نیسشت هیچگاه گوشی رو خاموش نکن.اگر میخوای زنگ خور نداشته باشی اونو تو حالت آفلاین قرار بده واز بقیه امکانات گوشیت استفاده کن بدون امکان ارتباطی سیمکارت.

choolack
2010-03-04, 01:10 AM
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییت ولی اینکارو هم کردم و درست نشد. یکی از دوستام میگفت با این کدی که زدی در واقعا گوشیتو فرمت کردی و سیستم عاملت پاک شده و باید دوباره برات بریزن. نمیدونم حرفش چقدر صحت داره.

choolack
2010-03-04, 06:34 PM
لطفا یه نفر در مورد سوال بالا راهنماییم کنه. خواهش میکنم ازتون.

ashkan45
2010-03-04, 07:01 PM
لطفا یه نفر در مورد سوال بالا راهنماییم کنه. خواهش میکنم ازتون.
نه جونم اشتباهی به عرضتون رسوندن شما رمتو در بیر بعد در حالی که گوشیت خاموشه کلیدهای سبز قرمز ودوربین رو نگه دار بعد دکمه پاور رو بزن و همینجوری نگه دار تا آرم گوشی بیاد تا دوباره مستر ریست بکنه مشکلت حل میشه به امید خدا !!!!!!!!!!!

mr9500
2010-03-05, 12:53 AM
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییت ولی اینکارو هم کردم و درست نشد. یکی از دوستام میگفت با این کدی که زدی در واقعا گوشیتو فرمت کردی و سیستم عاملت پاک شده و باید دوباره برات بریزن. نمیدونم حرفش چقدر صحت داره.

سلام دوست عزیز.

اون دوست شما که گفتن سیستم عامل موبایلت پاک شده مزاح فرمودن.

بعداز 8سال نوکیا داشتن شنیدن این حرف مثل این بود که با پتک 50 کیلویی بکوبن توی سرم.:Smile (2)::Smile (2)::Smile (2):

یه پیشنهاد دیگه دارم برات .البته اختیار با خودته.:flower:

گوشیت رو با کد 7370 ریست کن.بعد بوسیله خود گوشی مموری کارتت رو هم فرمت کن(البته قبل از فرمت یه بکاپ از اطلاعات مموری کارتت روی کامپیوترت بگیر)بعد از فرمت گوشی ومموری کارت گوشیت یکبار دیگه گوشیت رو خاموش وروشن کن.ایندفعه دیگه انشاالله گوشیت بدون نقص بوت میشه وبالا میاد.

بعد بکاپ مموری رو بر گردون روی مموری کارت دستگاهت.

البته بازم میگم این فقط یه پیشنهاده از طرف من به عنوان کمک از راه دور.

چون واقعا نمیخوام ازداشتن نوکیا 5800ت مایوس بشی ومیخوام بدونی که الان یکی از بهترین گوشیهای موجود بازار رو در اختیار داری.

احتمالا با گوشی ناآشنا بودی و زیاد باهاش ور رزفتی که گوشیت اینطوری شده.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

choolack
2010-03-05, 02:32 AM
مرسی دوست عزیز. ممنونم ازت . یه سوال داشتم . با توجه به اینکه گوشی من 5530 هست و دکمه های قرمز و سبزش هم لمسیه آیا در حالت خاموش هم برای مستر ریست کردن نگه داشتن این دو دکمه در کنار دکمه های پاور و دوربین لازمه ؟

ashkan45
2010-03-05, 03:40 PM
مرسی دوست عزیز. ممنونم ازت . یه سوال داشتم . با توجه به اینکه گوشی من 5530 هست و دکمه های قرمز و سبزش هم لمسیه آیا در حالت خاموش هم برای مستر ریست کردن نگه داشتن این دو دکمه در کنار دکمه های پاور و دوربین لازمه ؟
من که هر چی گشتم چیزی واسه 5530 نبود!!!!!!!!!!!!!

mr9500
2010-03-07, 12:29 AM

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز.

حقیقتش من تا امروز فکر میکردم گوشی شما 5800 هستش.

اما ارن پستتون رو که دیدم که نوشتید گوشیم 5530هستش وبا اوجه به این که کلیدهای ارتباطی تماس گوشی شما هم از نوع لمسی هستش وبا 5800تفاوت داره نمیتونم شما رو در مورد فرمت سخت راهنمایی کنم.

ولی اگر کماکان مشکل گوشیتون با فرمت 7370 و فرمت کردن مموری کارتتون مرتفع نشده پیشنهاد میکنم دیگه بیش از این به گوشیتون ور نرید واگر گوشیت دارای گارانتی هستش هرچه سریعتر به نمایندگی مجاز نوکیا مراجعه کن برای رفع عیب گوشیت.

شرمنده از اینکه نتونستم در رفع کردن مشکلات گوشیت کمکی بهت بکنم.

Vala
2010-03-08, 02:29 PM
اولا سیستم عامل گوشی رو با فلش کردن درست میکنن که تازه سیستم عاملش توو گوشی های نوکیا عوض نمیشه همون سیمبیان میمونه فقط اپدیت میشه :papa:
دوما اگه گوشیت از همین اول که خریدی مشکل پیدا کرده اصلا بهش دست نزن سریعا به مراکز معتبر نوکیا و نمایندگی های رسمی مراجعه فرمایید :student::flower:

federal06
2010-05-01, 04:49 PM
با سلام به شما دوست عزیز.
بله.متآسفانه سیستم عامل گوشیتون به هم ریخته
این بلا سر چند نفری اومده

nestor.021
2011-02-26, 05:21 PM
سلام دوستان عزیز

کسی هست که بتونه درباره ریست کردن رم گوشی بهم اطلاعات بده !!
من کد ریست کردن کارت حافظه خارجی E گوشی رو میخواستم چون نمیتونم به هیچ طریقی ریستش کنم

ممنون میشم

skymane
2014-05-29, 11:45 AM
سلام دوستان
من امروز یه n8 رو با کد #7370#* ریست کردم الان کل حافظه داخلی همون درایو E گوشی فرمت شده!
حالا باید چیکار کنم راهی برای برگردوندن اطلاعات هست؟
:7:

™EHSAN
2014-05-30, 10:48 AM
سلام دوستان
من امروز یه n8 رو با کد #7370#* ریست کردم الان کل حافظه داخلی همون درایو E گوشی فرمت شده!
حالا باید چیکار کنم راهی برای برگردوندن اطلاعات هست؟
:7:

اگر فایل بکاپ نداشته باشی، خیر راهی نیست.
برای ریست گوشی بدون حذف اطلاعات، باید از فایلهاتون اول بکاپ بگیرید تا اطلاعاتتون رو جایگزین کنید.

iysaa
2014-05-31, 05:59 PM
دقیقآ از چه کدی استفاده کردی