PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانگرید اندروید 4.4.2به 4.3 تست شده 100%

Se7en.Net
2015-04-10, 03:34 PM
سلام عزیزان
مشکل ریست وچندین باگ دیگه متاسفانه توی رام 4.4.2 وجود داره !
برای دانگرید از کیت کت به جلی بین از این روش اقدام کنید 100% جواب گرفتم بدون مشکل(بنده مسئولیتی درقبال مشکلات به وجود امده احتمالی روش ناصحیح اجرایی ندارم)

روش کلی کار:

ابتدا رام کیت کت کد زیر رو دانلود طبق اموزش مرجع روی گوشی نصب کنید استفاده از ادین 3.9

http://d-h.st/iAi

درمرحله بعد رام جلی بین لینک زیر رو دانلود کنید

http://d-h.st/Ysn

برای نسب رام 4.3 باید تمام مراحل با دقت انجام شود - پس دقت لازمو داشته باشید!!!

فول وایپ انجام شود(فکتوری ریست وایپ کش از داخل ریکاوری)!

بعد از انجام این دو مورد داخل محیط ریکاوری بجای زدن گزینه ریبوت باطری گوشی رو در بیارید و 30ثانیه مکث کرده وبعد باطریو جابزنید
به منوی دانلود مود برید برای نصب رام 4.3
اودین 3.9 را اجرا کرده و تیک قسمتAtuo Reboot رو خالی کنید
رام 4.3 دانلود شده رو توی قسمت Ap اودین قرار داده و استارت کنید تا پایان مراحل نصب تحمل کرده وقتی نوشته Reset! در اودین دیده شد باطری و کابل رو از گوشی جدا کنید 30 ثانیه مکث کرده و گوشی رو در حالت ریکاوری مود روشن کنید.
ریکاوری مود درحال اجرا شدن وکامل شدن مراحل هست توجه داشته باشید که بعد از این کار گوشی اتومات راه اندازی میشه به محض اینکه ارم اولیه گرند رو دیدین باید باطری رو در بیارید !!!
بعد از در اوردن باطری 30 ثانیه صبر کنید و باطریو روی گوشی قرار بدین و اینبار هم به منوی ریکاوری برید و وقتی رباط اندروید رو دیدین به ترتیب کلید ولوم بالا -پایین - پاور -بالا-پایین-پاور بزنید ریکاوری مود کامل انجام ریست فکتوری و وایپ کش رو انجام و در اخر هم گزینه ریبوت رو بزنید . تمام!!!

گوشی راه اندازی مجدد شده ورام 4.3 بالا میاد لذت ببرید

انشالله که به نتیجه مطلوب رسیدین برای تعجیل در فرج اقا و امرزش رفتگان صلوات بفرستید..

با تشکر از
Q core
منبع: اندروید ایران

kian01
2015-10-01, 03:07 PM
سلام دوست عزیز خسته نباشی من میخوام نوت 2 رو دانگرید کنم میخواستم دلیل این که رام های خاصی رو واسه دانلود گزاشتی چیه ؟ یعنی اگه این رام ها نباشه نمیشه؟ واسه نوت تو هم رام همین کشورا رو دانلود کنم جواب میگیرم؟
با تشکر

Se7en.Net
2015-10-31, 11:38 PM
سلام دوست عزیز خسته نباشی من میخوام نوت 2 رو دانگرید کنم میخواستم دلیل این که رام های خاصی رو واسه دانلود گزاشتی چیه ؟ یعنی اگه این رام ها نباشه نمیشه؟ واسه نوت تو هم رام همین کشورا رو دانلود کنم جواب میگیرم؟
با تشکر
سلام این برای گرند 2 هست
شما برای دانگرید به بخش مربوط به گوشی خودتون مراجعه کنید