PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایا و معایب اصلی لومیا 520

behzad.gre
2014-01-04, 03:45 PM
لطفا کسانی که این گوشی رو دارن از مزایا و معایب اصلی این گوشی برامو بگن :riz304:

™M-121∞
2014-01-04, 04:37 PM
لطفا کسانی که این گوشی رو دارن از مزایا و معایب اصلی این گوشی برامو بگن :riz304:

شما یه جستجو بکنی پیدا میشه(سایتهای خرید و فروش یا مربوط به وینفون)//۱.دوربین فلش نداره اما نور کافی باشه خوبه،فوکوس اتوماتیک هم عالیه. ۲.کار با وین فون با اینکه یه سری محدودیت ها داره اما از اندروید لذت بخش تره. ۳.اس دادن باهاش خیلی حال میده خصوصا اون سیمبل های زیاد و متفاوتش ۴. تاچش عالیه (صفحه ضد خش نیست) ۵.قاب پشت پلاستیکی و ضد خش ۶.خوش دسته ۷.آقا اصلا بیخیال.....در کل گوشی خوبیه نسبت به قیمت(اگه تو این رنج قیمت گوشی میخوای به نظر من همینو بگیر )/از معایب شاید بشه اینا رو گفت:برنامه و بازی ها رو باید با گوشی از استور دان کنی البته یه روش هم هست که با پی سی دان کنی و بریزی رو مموری و... ولی همون هم سخته/۳تا کلید پایین گوشی چراغ نداره/واسه من سیمکارت با چیپ کوچیک روش جواب نمیده /معایبش اصلا مهم نیست//////////////مدیران عزیز این تاپیک هم پاک کنند!....

AlirezaPG
2014-03-03, 11:21 PM
مزایا :
جی پی اس و سرویس مسیریاب بسیار قدرتمند (شما حتی در زیر زمین هم به سرعت به جی پی اسن دسترسی دارید بر خلاف سامسونگ ضمناا مسیریابیش قابلیت های زیادی داره
ویندوز فون 8 سیستم عامل بسیار کارایی هست و تمام اپ های مفید براش هست و از بازی های معروفش هم که رو این دستگاه خودم تست کردم Six Guns , Asphalt 8 , Minimon Rush , Temple Run
صفحه نمایش و بدنه علاوه بر ضد خش بودن ضد ضربه نیز هست که چند بار از دست من خورده زمین ولی آسیبی ندیده
دوربین با کیفیت واقعی 5 مگاپیکسل
صفحه نمایشش از اچ دی چیزی کم نداره و برای دیدن فیلم های فول اچ دی تبدیل نیاز نیست فقط moli player رو باید نصب کنی
به هیچ وجه هنگ نمیکنه و صدای بسیار عالی داره و سیستم مسیجینگ و تماس زیبا و لذت بخشی داره
خوش دسته و نسبت به رقبا قطر مناسبی داره سرعت وای فای و اینترنتش مثله لپ تاپه و وقتی باهاش به وایرلس وصل میشید تا اونجایی که من تست کردم یعنی اینترنتم بود
روی اینترنت 256 مخابرات با سرعت 120 تا دان میکرد که در لپ تاپ هم همین سرعته و فایل های 100 مگ رو حدودا تو 5 الی 10 دقیقه میشه باهاش دان کرد .
برای کتاب خوانی هم سایز صفحهش مناسبه و نرم افزار آفلاین آفیسش از تمام فایل ها پشتیبانی میکنه
امنیت این سیستم عامل بسیار بالاست نسبت به سایر سیستم عامل ها
395 مگ از 512 مگ رمش در دسترس هست که هیچ وقت پر نمیشه و پردازنده دو هسته ای عملکرد بسیار سریع و روانی رو روی این گوشی ایجاد کرده
از 8 گیگ حافظه داخلی حدودا 6 گیگ دردسترسه .
در کل انتخاب خوبیه و البته باید اصلیش گیرتون بیاد و تو شیراز هم قیمتش بین 390 الی 500 هزار تومنه .
معایب
نداشتن دوربین جلو (نیازی حس نمیشه)
نداشتن قطب نما (نیازی حس نمیشه)
پشتیبانی ضعیف مغازه داران در ایران
کمیاب بودن آنتی *****
عدم پشتیبانی از اپ ها و بازی های کرک شده
فایل منیجر ضعیف (که البته نیاز زیادی بهش نیست )
عدم توانایی نصب نرم افزار روی مموری کارت (که البته شاید بشه و من بلد نیستم)
البته دوست عزیز این گوشی یک انتخاب هوشمندانه است برای کسی با بودجه بین 400 الی 800 هزار تومن .
و از نظر امکانات با یک گوشی 1.5 میلیونی اندروید قابل مقایسه است البته هیچگاه نباید دو سیستم عامل مختلف رو با هم مقایسه کرد چون نظر ها بسته به نیاز ها متفاوته .

raoufse7en
2014-04-03, 11:42 PM
من حدودا 2 هفتس خریدم.
رنگ زردشو گرفتم و میتونم بگم از نظر زیبایی معرکس.(با برند یا مدل خاصی مقایسه نکردم)
عیب هایی که من می بینم توش بعنوان کسی که بار اولشه داره ویندوز فون استفاده میکنه:
1.سرعت نتش واقعا پایینه.من که ایرانسل دارم نمی تونم به اپ استورش برم یا واتس اپ و فعال کنم یا وایبرو.مگه اینکه با وای فای.
2.وقتی یه موزیک با کابل از کامپیوتر به گوشی انتقال میدی بعضی هارو نمیاره تو پلی لییست.
3.بلوتوث میشه گف که نداره.مخصوصا واسه اپلیکیشناش.
مزیتاش:
1.دوربینش واقعا خوبه با اینکه فلش نداره(البته تو روز)با نوت سامسونگ مقایسه کردم برابر بود.
2.باتریشم میشه گف خوبه چون اندازه اسمش ظرفیت داره.
3.زیباییش.
4.یه جورایی نسبت به گوشی های لمسی که ظریفن بی مقاومت این مقاومت خوبی داره.
5.صفحه ی خوب!سونی تی اف تیه ولی 520 آی پی اسه صفحه اپل یه جورایی.

شاید ایراد ها و مزیت های بیشتری داشته باشه و یا حرفام غلط باشن ولی من تازه کار ویندوزم و خام:3:
اگه کسی راهنمایی هایی داره ممنونش میشم کمکم کنه