PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید 920

Boeing
2014-01-02, 10:33 PM
سلام دوستان من می خوام این گوشی رو بخرم چندتا سوال دارم:
1. تو یه ویدیو دیدم تاچ گوشی کلن از کار افتاده بود چه جوریاس؟
2. ضد ضربه بودنش واقعیه؟ یه جا خوندم طرف 920 رو گذاشته رو یه سنگ با یه سنگ دیگه زده روش گوشی پوکیده:laugh: البته می دونم زیاده روی کرده ولی در کل ضد ضربه هست یا نه؟
3. من شنیدم نمی شه بازی از بیرون ریخت روش فقط از طریق استور میشه با این حساب بازی های این سایت رو هم نمی شه روش ریخت؟؟؟
4. در مورد رام گوشی که میگن ایتالیا باشه یا مالزی چطور موقع خرید بفهمیم من می خوام از دیجی کالا بخرم می دونید رام 920 دیجی کالا مال کجاس؟
5. باتریش چطوره واقعا داغ می کنه یا نه اصن چرا بعضی ها میگن داغ میکنه دیگه همه که دروغ نمی گن نه؟!

مرسی ممنون

Alicris7
2014-01-03, 02:29 AM
سلام دوستان من می خوام این گوشی رو بخرم چندتا سوال دارم:
1. تو یه ویدیو دیدم تاچ گوشی کلن از کار افتاده بود چه جوریاس؟
2. ضد ضربه بودنش واقعیه؟ یه جا خوندم طرف 920 رو گذاشته رو یه سنگ با یه سنگ دیگه زده روش گوشی پوکیده:laugh: البته می دونم زیاده روی کرده ولی در کل ضد ضربه هست یا نه؟
3. من شنیدم نمی شه بازی از بیرون ریخت روش فقط از طریق استور میشه با این حساب بازی های این سایت رو هم نمی شه روش ریخت؟؟؟
4. در مورد رام گوشی که میگن ایتالیا باشه یا مالزی چطور موقع خرید بفهمیم من می خوام از دیجی کالا بخرم می دونید رام 920 دیجی کالا مال کجاس؟
5. باتریش چطوره واقعا داغ می کنه یا نه اصن چرا بعضی ها میگن داغ میکنه دیگه همه که دروغ نمی گن نه؟!

مرسی ممنون

سلام
1- زیاد به ویدیو های نت توجه نکن ... جنبه فان دارن
2- جمله بالا رو تکرار میکنم ولی ضد ضربه ی معمولی هست... (در حد از دست افتادن و ... )
3- بله فقط از طریق استور میشه با خودِ گوشی .. (بازی های اینجا هم همگی از استور هستن !! )
4- هیچ فرقی نمیکنه رامش مال کجا باشه موقع خرید ، خودت براحتی میتونی عوض کنی...
5- در هنگام بازی های سنگین کمی گوشی داغ میشه که طبیعیه و مشکلی نیست به هیچ وجه ....
..
نکته مهم دوست عزیز : به نوکیا اعتماد کن ...
.
.
.
موفق باش

Boeing
2014-01-03, 03:21 PM
خیلی ممنون دوست عزیز
منم به نوکیا اعتماد دارم والا چیزی که زیاده گوشی های ارزون اندرویدیه
یه سوال دیگه هم دارم مپ شهرهای مختلف یرا جی پی اسش هم موجوده؟
مرسی

Alicris7
2014-01-04, 11:41 AM
خیلی ممنون دوست عزیز
منم به نوکیا اعتماد دارم والا چیزی که زیاده گوشی های ارزون اندرویدیه
یه سوال دیگه هم دارم مپ شهرهای مختلف یرا جی پی اسش هم موجوده؟
مرسی
من نقشه رو دانلود نکردم ولی ایران رو داره و مشکلی نداشته کسی باهاش....

000m
2014-12-30, 10:42 PM
سلام به همه دوستداران برند محبوب نوکیا.من زیاد اهل تعویض گوشی نیستم و در حال حاضر هم Nokia N71 دارم و حدود 8 ساله دارمش و ازش راضی هستم ولی حالا پس از مدت ها قصد تعویض گوشی و خرید (Lumia 920)را دارم چون عاشق برند نوکیا :x هستم ولی راجب 920 چندتا سوال دارم که اگه پاسخ بدید ممنون می شم:

1-خیلی ها می گن حالا که قصد تعویض گوشی داری یه پرچم دار اندرویدی بگیر که با توجه به اینکه دیر به دیر گوشی عوض می کنی،تا چند سال راحت باشی چون مثلا گوشی های ویندوزفونی مثل 920 این محدودیت ها را دان:
{هنوز خیلی از نرم افزار ها بطور رسمی و درست برای وینفون نیست،تو بحث نرم افزار های اجتماعی(line,viber,insta و...) واقعا در برابر اندروید هیچ حرفی برای گفتن ندارید مثلا اینستاگرام نسخه رسمی نداره،لاین هم از کمترین امکانات بی بهره اس،هنوز شما فایلهایی که با بلوتوث میگیرید(غیر از فرمت های پشتیبانی شده فیلم وعکس و موزیک) معلوم نیست کجا میره و هیچ دسترسی بهشون ندارید،پروتکل pptp برای وی p ان وینفون نیست شما خیلی جاها از جمله دانشگاه نمیتونی به اینترنتش وصل شی،هنوز برای گوشی های رده بالای وینفون قابلیت otg نیست،آپدیت دنایم هم چیز خاصی اضافه نکرده خلاصه از من میشنوی فعلا سراغ وینفون نیا اونم 920 که دیگه قدیمی شده،اذیت میشی،}
حالا می خواستم بدونم این محدودیت هایی که دوستان گفتند تا چه اندازه ای راجب 920 صحت داره و اینکه مثلا پروتکل pptp برای *** وینفون نیست و مثلا نمی شه به اینترنت دانشگاه متصل شد تا چه حدی واقعیت داره؟

2-یه سری می گن بعضی از این مشکلات با آپدیت حل می شه ولی من مثلا چون همین گوشی فعلیم(N71)را یه بار آپدیت کردم بعد دیدم دوربینش از کار افتاد و بعد دوباره یه اشتباه فوق العاده بزرگ انجام دادم و فکر کردم با دانگرید به نسخه اولیه گوشی ممکنه دوربینش درست بشه دانگرید کردم و گوشیم هم باتریش خراب شد و هم دیگه روشن نشد مجبور شدم با باکس به زور بالاش بیارم که در نتیجه باعث شد علاوه بر اینکه دوربین درست نشه آی سی شارژ گوشی هم بسوزه و الان برای شارژ باطری مجبورم درش بیارم و به این شارژرهای بدون سیم که بهش باطری وصل می شه وصل کنم تا گوشی شارژ بشه،برای همین دیگه کلا از آپدیت کردن گوشی می ترسم که بلایی سرش گوشی بیاد می خواستم بدونم اگه 920 هم بگیرم ممکنه از این مشکلات براش پیش بیاد؟
چون اصلا قصد آپدیت ندارم می پرسم.

3-920 فارسی هم ساپورت می کنه برای دریافت و ارسال مسیج؟

4-گوشی های حال حاضر نوکیا مثل همین 920 آیا با توجه به اینکه دیگه در فنلاند تولید نمی شن و در چین تولید می شن،کیفیت ساختشون را حفظ کردن(در حد فنلاند قدیم هستن)؟وکیفیت ساخت 920 در حدی هست که حدود 7-8 سال براحتی کار بده؟

5-و سوال آخر اینکه شنیدم این گوشی تو بازار(نه سایت های فروش اینترنتی)چون قدیمی هست آکش کمیاب هست و ممکنه رفرش شده به آدم غالب کنند.حالا می خواستم بدونم اگه از جای معتبری پیدا بشه قیمت بدون گارانتیش چقدره و از کجا باید مطمئن شد که رفرشی نیست؟

دوستان ببخشید سوالاتم طولانی شد چون از هرکس راجب 920 می پرسیدم نظرات مثبت و منفی جواب می گرفتم گفتم سوالاتم را اینجا از شما 920 دارها بپرسم که جواب صحیح تری بگیرم و انتخاب بهتری در خرید گوشی داشته باشم.

h_kh_1367
2014-12-31, 09:58 AM
پاسخ داده شد :

مشاوره و راهنمایی برای خرید گوشی با سیستم عامل ویـنـدوزفـون (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=235459&p=1946529&viewfull=1#post1946529)

لطفا به خاطر حفظ نظم انجمن ها سوالاتتون رو تو تاپیک مناسب مطرح کنید .

:x:x:flower::x:flower::flower: