PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت اکانت Hotmail

'masoud'
2013-10-21, 07:09 PM
سلام من به تازگی یه گوشی 8x خریدم ولی دست دومه یعنی قبل از من یه اکانت روش ایجاد شده
برای دانلود نرم افزار به مشکل خوردم میگه باید اکانت بسازی و من هرچی تلاش برای ساخت اکانت میکنم نمیتونم
یعنی یا اجازه نمده و یا نمیشه
با تشکر

Alicris7
2013-11-18, 10:18 AM
سلام من به تازگی یه گوشی 8x خریدم ولی دست دومه یعنی قبل از من یه اکانت روش ایجاد شده برای دانلود نرم افزار به مشکل خوردم میگه باید اکانت بسازی و من هرچی تلاش برای ساخت اکانت میکنم نمیتونم یعنی یا اجازه نمده و یا نمیشه با تشکر شوما از تو گوشی اکانت درست نکن.... با کامپیوتر بساز و تو گوشیت ساین کن....

s4s4
2013-12-06, 12:49 PM
سلام.اقا منم همین مشکل و دارم از کام÷یوترم هرکاری کردم نتونستم بسازم یه محبتی کنید یه اکانت برام بسازید ممنون میشم
:riz277:

D@riush
2013-12-06, 01:12 PM
اینو تو گوگل سرچ بزنید : (https://www.google.com/search?q=آموزش+ساخت+اکانت+در+Hotma il&oq=آموزش+ساخت+اکانت+در+Hotmail&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8)آموزش ساخت اکانت در Hotmail (https://www.google.com/search?q=آموزش+ساخت+اکانت+در+Hotma il&oq=آموزش+ساخت+اکانت+در+Hotmail&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8)

چندین سایت بهتون میده که هم تصویری و هم ویدئویی توضیح دادن ...

s4s4
2013-12-06, 01:22 PM
همه رو تقریبا امتحان کردم ولی نمیسازه
:riz273:

shahin_hgh
2013-12-06, 09:10 PM
همه رو تقریبا امتحان کردم ولی نمیسازه
:riz273:

بفرمایید :
s4s42014@hotmail.com
پسورد هم 2014S4S4
درپسورد قسمت S4S4 بزرگ بنویس و 2014 کوچک

s4s4
2013-12-06, 10:37 PM
اقا ممنون لطف کردی.الان وارد کردم قبول نمیکنه اینو میگه
were having a problem singing in.Make sure you have good reception.if you do.the problem may be on the cther end.wait a little while and try agin.
منکه چیزی نفهمیدم ممنون میشم تو این موردم کمکم کنید:2:

shahin_hgh
2013-12-06, 10:54 PM
اقا ممنون لطف کردی.الان وارد کردم قبول نمیکنه اینو میگه
were having a problem singing in.Make sure you have good reception.if you do.the problem may be on the cther end.wait a little while and try agin.
منکه چیزی نفهمیدم ممنون میشم تو این موردم کمکم کنید:2:

این مشکل همون به زبان بی زبانی تحریم کشور ماست و فعلان راهی ندارید مگه منتظر بشید دبرند گوشیتون بیاد که دردسرهای خودش رو داره .

s4s4
2013-12-07, 12:06 AM
این مشکل همون به زبان بی زبانی تحریم کشور ماست و فعلان راهی ندارید مگه منتظر بشید دبرند گوشیتون بیاد که دردسرهای خودش رو داره .

یعنی اینکه من نمیتونم برنامه بریزم رو گوشی ؟

mo_florian
2013-12-09, 01:02 PM
سلام
من یه اکانت ساختم
وقتی می خوام از سایت ویندوز فون برنامه دانلود کنم (موقع شروع دانلود) این Eroro میده: Servise Unavailable at the moment. Chek agin in a little while.
چیکار کنم؟ :2:

gimiamir
2013-12-09, 03:45 PM
شما اول گوشی رو فاکتوری ریست کن تا همه چیزش پاک شه
فقتی بالا می اید اکانت ساخته شده را بزن

در زمان های مختلف دانلود را تکرار کن

با پی سی دانلود کن

Amir
2013-12-12, 09:43 PM
سلام

-- گوشی که اکانت روش باشه باید ریست بشه تا یه اکانت جدید معرفی بشه

-- برای درست کردن اکانت برید به Live.com یا Hotmail.com و اونجا بسازید . از توی خود گوشی هم میتونید بسازید بخش Setting > Emails &Accounts

-- به دلیل شلوغی سرور مایکروسافت توی یک لحظه ممکنه دقایقی خطای Servise Unavailable at the moment رو ببینید . بعدا تلاش کنید .

-- اکانتی که ساختید رو باید حتما توی گوشی Login کنید وگرنه نمیتونید از مارکت استفاده کنید.

-- کشور رو Unites States بگذارید تا بتونید استفاده از نرم افزارها داشته باشید .

odin1985
2013-12-26, 02:20 AM
سلام
من یه اکانت ساختم
وقتی می خوام از سایت ویندوز فون برنامه دانلود کنم (موقع شروع دانلود) این Eroro میده: Servise Unavailable at the moment. Chek agin in a little while.
چیکار کنم؟ :2:

یه وقت دیگه امتحان کن بعضی وقتا به خاطر شلوغی استور این پیغام رو میده.