PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نصب ریکاوری Clock Work Mode روی LG Optimus 3D max

ngame
2013-01-25, 10:55 PM
به نام خدا
آموزش نصب CWM روی LG - P725 - Optimus 3D max

همانطور که میدانید برای نصب رام های کاستوم روی گوشی های آندرویدی نیاز به یک ریکاوری دارید همچنین برای نصب برخی مد ها نیز شما نیاز به ریکاوری دارید.
اینو بگم تا اونجایی که اطلاع دارم فعلا ریکاوری رسمی برای این گوشی نیومده و این ریکاوری یک ریکاوری پورت شده است لذا احتمال داشتن باگ هایی توی اون هست که یکیش رو من متوجه شدم و میگم و راه حل رفع ایراد در صورت مواجه شدن رو هم بهتون میگم.
برای نصب ریکاوری Clock Work Mod روی گوشی LG 3D max باید کار های زیر را انجام دهید .
اول فایل زیر را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید

http://s2.picofile.com/file/7633190642/cwm5_0_2_8.rar.html (http://s2.picofile.com/file/7633190642/cwm5_0_2_8.rar.html)

1.سپس فایل img رو روی پوشه اصلی مموری کارت (روت مموری) کپی کنید .
2.نرم افزار Terminal Emulator را از سایت کنید .

3.نرم افزار Terminal Emulator را نصب کنید و سپس دستورات زیر را در ترمینال تایپ کنید .

su

dd if=/dev/block/mmcblk0p6 of=/sdcard/mmcblk0p6.backup bs=4096

dd if=/sdcard/cwm5.0.2.8.img of=/dev/block/mmcblk0p6 bs=4096

کار تمام است . برای ورود به ریکاوری گوشی را خاموش کنید و سپس کلید های کم کردن صدا کلید 3D menu (شاتر دوربین)و روشن کردن گوشی را با هم نگه دارید و منتظر باشید تا وارد ریکاوری شود حال میتوانید کلید ها را رها کنید.
برای انتخاب گزینه ها باید از کلید 3D menu استفاده کنید . باگ ها در پست بعدی....

ngame
2013-01-25, 10:56 PM
اما باگ های این ریکاوری که باعث شد من پاک کنم این ریکاوری رو (با نصب رام رسمی)
1.زمانیکه وارد ریکاوری میشید هر کاری میکنید این کلید 3D Menu را هر چند بار هم که بزنید کار نمیکنه چون زیر اون لیست ریکاوری منو هنوز چند خط ننوشته . یه چند ثانیه باید صبر کنید و سپس با کلید کم کردن صدا چند بار منوی ریکاوری را از بالا به پایین برید :D بعد میبینید یه چند خط پایین گزینه ها مینویسه حالا میتونید انتخاب کنید !
2.اگر این ریکاوری را نصب کردید به هیچ عنوان از داخل آندروید و منوی Settings عملیات Factory Data Reset را انجام ندهید چون باعث میشه گوشی دائم روی منوی Recovery بیاد و گوشی بوت نشه (اتفاقی که برای خودم افتاد) تنها راه حلش هم اینه که گوشی رو با رام رسمی فلش کنید که باعث پریدن روت و نصب ریکاوری رسمی میشه و اگر بخواید مجبورید دوباره گوشی را روت کنید و سپس دوباره CWM را نصب کنید .

saeed_70_n
2013-03-06, 01:19 AM
اقا من یه مشکلی دارم بعد اینکه متنو بنویسم اینو می نویسه :
cannot open for read : permission denied
لطفا زود منو راهنمایی کنین ممنون

ngame
2013-03-06, 04:40 PM
گوشی باید روت باشه حتما
پس از زدن su صفحه. sup er su میاد که بیاد grant بزنی تا دسترسی برنامه به روت مقدور بشه اگر رد کردی برو از توی sup er su برنامه ترمینال رو دسترسیشو روی grant بذار حله