PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش روت LG 3D Max

ngame
2012-11-22, 02:54 PM
به نام خدا
آموزش روت کردن گوشی LG 3D Max

پس از گشت و گزار های فراوان بلاخره روش روت این گوشی را پیدا کردم.
برای روت کردن این گوشی مراحل زیر را قدم به قدم انجام بدید. من این را روی رام اصلی گوشی ورژن 2.3.6 که از ابتدا روی گوشی P725 هست تست کردم و کاملا جواب داد.
لطفا یک بار آموزش را تا انتها بخوانید سپس اقدام به انجام روت کنید.
قبل از هر کاری از گوشی خود بک آپ بگیرید که در صورتیکه گوشی با این روش روت نشد اطلاعاتتان از بین نرود.(آموزش حل مشکل گیر کردن گوشی روی لوگوی LG را هم قرار میدهم)
این آموزش تست شده است ولی مسئولیت ایجاد هر گونه مشکلی با خودتان است و من هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنم.
1.ابتدا درایور های USB گوشی خود را از سایت LG دانلود کنید یا از لینک زیر اقدام کنید.
لینک دانلود برای P-725
http://klgmcdn.lgmobile.com/dn/downl...=UW00120120425 (http://klgmcdn.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=UW00120120425)
لینک صفحه دانلود
LG LGP725 Support: Find Manuals & Warranty Info | LG Hong kong (http://www.lg.com/hk_en/support-mobile/lg-LGP725)
حالا فایل دریافتی را اجرا و نصب کنید تا درایور های گوشی کاملا نصب شود.
2.در Settings گوشی در بخش Application تیک Unknown Sources را بزنید و در بخش Development گزینه USB Debugging را فعال کنید.
3.پکیج ضمیمه شده را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج نمایید .
فایل Root 3D Max.rar را از حالت فشرده خارج کنید.
فایل apk موجود در پکیج را به روت مموری کارت (به پوشه ی اصلی مموری کارت نه زیر شاخه ها دقیقا در پوشه اصلی) کپی کنید.
حالا تمام برنامه های مورد نیاز خود را سیو کنید (چون باید گوشی ریست بشه) و سپس برنامه ها را ببندید.
حالا این نرم افزار را نصب کنید و سپس اجرا کنید.بدون اینکه برنامه را ببندید یا از برنامه خارج بشید کلید پاور را نگه دارید و گوشی را reboot کنید.
نگران نباشید طبیعیه!!!!!!!!!!!
4.الان اگر ببینید یا گوشی روی لوگوی LG گیر کرده یا اینکه روی قفل گیر کرده و هیچ کاری انجام نمیده!
بازم میگم نگران نباشید پس از 3-4 دقیقه پس از ریبوت گوشی به پوشه O3D root kit بروید .
حالا دکمه Power گوشی را یکبار فشار بدید تا صفحه خاموش شود و root.bat را موجود در پوشه O3D Root Kit اجرا کنید .
پس از چند ثانیه گوشی شما reboot میشود (ریستارت) و گوشی به طور طبیعی بالا می آید.
تبریک گوشی شما روت شده.
حالا میتوانید برنامه ی Systam Backup test رو که برای روت نصب کردید را پاک کنید .

توجه ویژه:
همانطور که میدانید روت کردن باعث لغو گارانتی گوشی میشود.

خوب حالا اگر گوشی شما دوباره روی لوگوی LG گیر کرد باید چه کنید؟
باطری گوشی را بیرون بکشید و پس از 3 ثانیه باطری را مجددا قرار دهید.
کلید های کم و زیاد کردن صدا را نگه دارید و در همین حالت کلید خاموش / روشن کردن گوشی را بفشارید و چند ثانیه نگه دارید تا لوگوی LG ظاهر شود.
در صفحه ظاهر شده با کلید های کم و زیاد کردن صدا باید بین گزینه ها بالا و پایین بروید و با استفاده از کلید شاتر دوربین در سمت راست گوشی گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
حالا گوشی خود را Factory Reset نمایید .
با این کار تمام برنامه ها ی نصب شده توسط شما پاک خواهد شد تمام اطلاعات شما پیام ها مخاطب های موجود در حافظه گوشی از بین میرود

ngame
2012-11-22, 02:56 PM
اگر سوالی بود در خدمت هستم
توجه کنید با استفاده از این روش روت برنامه SU PER USER به لیست برنامه های شما اضافه نمیشود!!!!!!!!! بلکه برنامه ای به نام SU PERSU به لیست برنامه ها اضافه میشود که یک مقدار با SU PER USER محیطش فرق داره اما کارش همونه
برنامه هایی که به روت نیاز دارند در این برنامه باید Grant بشن.