PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل قطع میکرفن در رکوردر و فیلمبرداری هنگام تقویت صدای p990 و افزایش صدا وکیفیت هندزفری و اسپیکر

shahravard
2008-07-29, 10:38 PM
میخواستم این مبحث رو برای همیشه ببندم ولی یک سری مشکلات که برخی دوستان اشاره کرده بودند در هنگام تقویت صدا پیش اومده بود که مجبور شدم دوباره دلایل رو پیدا کنم و برطرف کنم . قبل از هرچیزی بگم مشکلات مربوط به فایل های تقویت صدای من نبود بلکه اگر دقت کرده باشید وقتی همون تقویت مقدماتی رو هم انجام داده باشید یعنی فایل های سایت Swmail رو نصب کرده باشید باز هم همون مشکلات بوجود میاد . برطرف کردن این مشکل خیلی دردسر داشت چون این بار بجای 7 تا فایل ما با 82 تا فایل سر و کار داریم و باید تک تک اون ها رو بررسی میکردم تا مشکل رو پیدا کنم که خوشبختانه پیدا کردم . در ضمن در این ورژن ، کیفیت صدای خروجی اسپیکر هم به شکل محسوسی افزایش پیدا کرده و صدای هندزفری هم خیلی قویتر شده و اگر باز هم دوستان از صدای هندزفری ناراضی بودند میتوانند همون فایل 1020867a که در این انجمن است رو دوباره در محل قبلی نصب کنند و از کیفیت و صدای بسیار عالی هندزفری لذت ببرند و گوشی p990 یا بقیه uiq3 های خودشون رو به یک واکمن حرفه ای تبدیل کنند . با این تفاوت که دیگه مشکلات قطع صدا و رکوردر رو ... پیش نمیاد (باز هم تاکید میکنم گوشی شما باید آپدیت باشه یعنی آخرین ، فریم ویر که یکی دوماه قبل اومده بود باید روش نصب باشه چون فریم ویر قبلی خیلی مشکلات داشت)
مشکلات پیش آمده در مرحله قبل تقویت صدای برای برخی دوستان :

قطع شدن صدای رکوردر
قطع شدن صدای میکرفن هنگام فیلمبرداری
البته این رو اضافه کنم این مشکلات فقط برای تعداد معدودی از دوستان پیش اومده بود و خیلی ها هم بدون هیچ مشکلی فایل ها رو نصب کرده بودند .

من هم ابتدا هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز صحیح و سالم بود تا اینکه همینطوری تصمیم گرفتم فلیپ (کیبورد روی گوشی) گوشیم رو با پیچ گوشتی جدا کنم و از p990 بدون فلیپ که خوش دست تره استفاده کنم و بعد از این کار با تعجب فراوان دیدم هم میکرفن هنگام فیلمبرداری قطع شده و هم رکوردر گوشی !
خلاصه فکر کنم اون سری از دوستانی هم که با این مشکل روبرو شده بودند از قبل فلیپ گوشی شون رو باز کرده بودند .
به هر حال اگر به هر دلیلی این مشکلات قطع شدن رکوردر و میکرفن هنگام فیلمبرداری بوجود اومده باشه با این روش که من میگم برطرف میشه .
فقط قدم به قدم پیش برید : توجه داشته باشید که بعد از مستر ریست باز هم میکرفن قطع هست و نمیشه کاریش کرد مگه اینکه گوشی اپدیت شه ولی اگر به روش من عمل کنید درست میشه :
1.گوشی خودتون رو مستر ریسیت کنید . تیک کنار مستر ریست رو برندارید ، منظورم اینه که بزارید همه برنامه های نصب شده پاک بشه . (نکته : بعد از بالا اومدن گوشی اول صدای گوشی رو در حالت عادی و اورجینال تست کنید تا متوجه بشید که صدا در حالت عادی بصورت وحشتناکی کمه ! )

2. حالا فایل های من رو در مسیر C\private\10200B19\AATFiles کپی کنید . دقت کنید که دیگه احتیاجی به ریپلیس و جایگذین کردن نیست ! چون همه فایل های این پوشه هنگام مستر ریست کردن گوشی کاملا پاک شده و پوشه AATFiles کاملا خالیه . (جایگذین کردن رو با دقت انجام بدید)
نکته : دقت کنید که این بار تعداد فایل های موجود در پوشه AATFiles که قبلا 7 تا بودند به 82 تا فایل افزایش پیدا کرده و همه 82 تا فایل باید با دقت کپی بشه در پوشه AATFiles

3. بعد از اینکه از درست کپی کردن فایل ها مطمئن شدید . حالا گوشی رو ریستارت کنید و بعد رکوردر و میکرفن هنگام فیلمبرداری رو تست کنید . خواهید دید که درست شده و حتی کیفیت و قدرت ضبط صدا هم به شکل بسیار محسوسی افزایش پیدا کرده . در ضمن صدای هندزفری و کیفیت خروجی صدای اسپیکر هم به شکل ملموسی افزایش و بهبود پیدا کرده . امیدوارم این مطلب برای شما دوستان مفید واقع بشه . درضمن اول باز هم خواهش میکنم دوستانی که حرفه ای تر هستند نصب کنند و تجربه خودشون رو به سایرین منعکس کنند . دوستانی هم که با رکوردر و صدای فیلمبرداری و کیفیت ورژن قبلی مشکلی دارند میتوانند دوباره این فایل ها رو نصب کنند . خوشبختانه این جناب Swmail با این کپزسوئیچ جدیدش دیگه هک کردن گوشی رو بی معنی کرده و مثل آب خوردن پوشه هایی رو که دو سال هیچ ** نمیتونست بازش کنه رو الان در عرض چند ثانیه راحت باز میکنیم !
فایل ها رو از اینجا دریافت کنید (http://www.shahravard.com/AATFiles.zip)(قسمت ضمیمه سایت نمیدونم چرا فعلا کار نمیکنه و همش پیام خطا میده !!!) :
موفق و پیروز باشید ...

Bull
2008-07-29, 10:53 PM
دوستان لطفا از جناب shahravard بخاطر زحمتهائی که میکشه و وقتهائی که صرف میکنه تشکر کنید.تشکر کردن 2 ثانیه هم وقت نمی بره.

shahravard
2008-07-29, 11:15 PM
به قول خشایار مستوفی : مخلصیم آقا مخلصیم !

kopol_lo
2008-07-30, 12:02 AM
ببخشيد برام چند تا سوال پيش اومد
من گوشيم رو آپديت كردم و الان هيچ كدام از فايلهاي افزايش صدا رو ندارم بازم بايدمرحله دوم هك رو انجام بدم آيا بايد گوشيم رو ريست كنم؟

shahravard
2008-07-30, 01:53 AM
ببخشيد برام چند تا سوال پيش اومد
من گوشيم رو آپديت كردم و الان هيچ كدام از فايلهاي افزايش صدا رو ندارم بازم بايدمرحله دوم هك رو انجام بدم آيا بايد گوشيم رو ريست كنم؟

اگه گوشیت آپدیته دیگه احتیاجی به مستر ریسیت نیست و این کاملا مشخصه چون همه چیز گوشی در آپدیت پاک میشه.
درباره مرحله دوم هک هم فکر نمی کنم لازم باشه . میتونی امتحان کنی و نتیجه رو برای ما هم بنویسی . یعنی فایل ها ی جدید رو کپی کن سر جاش و گوشی رو ریسیت کن ببین تقویت میشه یا نه ؟ اگه شد که هیچی ولی اگه نشد باید تقویت مقدماتی رو انجام بدی بعدا فایل های منو نصب کنی . حتما نتیجه کارت رو اینجا بنویس تا بقیه هم استفاده کنند از تجربه شما ...

kopol_lo
2008-07-30, 10:05 AM
من اين كاري رو كه گفتيد انجام دادم و مرحله دوم هك رو انجام ندادم و وقتي فايلها رو ريختم و گوشي رو ري استارت كردم بعد از روشن شدن اصلا صدا تغيير نكرد

shahravard
2008-07-30, 10:48 AM
من اين كاري رو كه گفتيد انجام دادم و مرحله دوم هك رو انجام ندادم و وقتي فايلها رو ريختم و گوشي رو ري استارت كردم بعد از روشن شدن اصلا صدا تغيير نكرد

پس حتما برو اول مرحله مقدماتی تقویت صدا ر وکه توسط سایت Swmail ارائه شده رو انجام بده و اگر دیدی بازهم میکرفن و ... قطع شده بیا و این کاری رو که گفتم انجام بده . در ضمن خیلی مواظب باش هنگام نصب فایل های Swmail چون اگر کوچکترین اشتباهی کنی گوشیت بالا نمیاد !

kopol_lo
2008-07-30, 03:06 PM
من اون كاري رو كه گفتيد انجام دادم ولي صدا خيلي كم زياد شد پس اومدم با اجازه شما فايلهاي قديمي خودتون رو با اين جديد ها مخلوط كردم و بعد مرحله دوم هك رو انجام دادم با اين تفاوت كه بجاي فايلهاي(aatfile) جناب swmail من اين جديدا رو ريختم و وقتي خاموش كردم و گوشي رو روشن كردم ديدم صدا زياد شد و ديگه مشكلي با ضبط صدا ندارم و صداي عكس انداختن هم دارم اين فايلها رو ميزارم اگر شد شما هم امتحان كنيد
بازم از شما تشكر ميكنم

http://www.mediafire.com/?yusyhudmoxw

shahravard
2008-07-30, 04:44 PM
من اون كاري رو كه گفتيد انجام دادم ولي صدا كم زياد شد پس اومدم با اجازه شما فايلهاي قديمي خودتون رو با اين جديد ها مخلوط كردم و بعد مرحله دوم هك رو انجام دادم با اين تفاوت كه بجاي فايلهاي(aatfile) جناب swmail من اين جديدا رو ريختم و وقتي خاموش كردم و گوشي رو روشن كردم ديدم صدا زياد شد و ديگه مشكلي با ضبط صدا ندارم و صداي عكس انداختن هم دارم اين فايلها رو ميزارم اگر شد شما هم امتحان كنيد
بازم از شما تشكر ميكنم

http://www.mediafire.com/?yusyhudmoxw

خوشحالم که مشکل رکوردر و ضبط صدا درست شد . ولی فایل های قبلی من رو که میگی با جدیدا مخلوط کردی باید بگم اون قبلی ها کیفیت خوبی ندارند .
جدیدا خیلی بهتره . باس بیشتری داره و صدا دیگه اکویی نمیشه . شاید درست کپی نکردی دفعه اول . دوباره امتحان کن . من که فکرکنم خیلی بهتر و قوی تر باشه این جدیدا .

kopol_lo
2008-07-30, 06:54 PM
خوشحالم که مشکل رکوردر و ضبط صدا درست شد . ولی فایل های قبلی من رو که میگی با جدیدا مخلوط کردی باید بگم اون قبلی ها کیفیت خوبی ندارند .
جدیدا خیلی بهتره . باس بیشتری داره و صدا دیگه اکویی نمیشه . شاید درست کپی نکردی دفعه اول . دوباره امتحان کن . من که فکرکنم خیلی بهتر و قوی تر باشه این جدیدا .

كيفيت خيلي عاليه ولي صدا كمي قويتر شده اگر ميشه يه كم صدا رو زيادتر كنيد البته نه مثل قبل چون كيفيت در قبلي خوب نبود ممنون

shahravard
2008-07-30, 11:05 PM
كيفيت خيلي عاليه ولي صدا كمي قويتر شده اگر ميشه يه كم صدا رو زيادتر كنيد البته نه مثل قبل چون كيفيت در قبلي خوب نبود ممنون

الان فکرکنم همه چیز نرمال باشه .
اگر باز هم راضی کننده نبود . مشکلی نیست یعنی راه حل داره . مثلا میشه که چند مد تقویت صدا رو قرار بدم تا هرکس دلخواه خودش اونی که فکر میکنه مناسب تره رو نصب کنه .
درضمن من خودم از عمد صدا رو کمتر کردم چون دائما میپرسند به اسپیکر فشار میاد یا نه که منم مجبور شدم کمتر کنم .

milishiya
2008-07-31, 09:49 AM
سلام شهراورد عزيز مثل هميشه توپ توپ فايل گرفتم دارم تست مي كنم مطمئنم okkkkky

ss2007
2008-07-31, 04:11 PM
ببخشید این اخرین فریمور مشخصاتش چیه؟مطمئنی شهراورد عزیز که یکی دو ماه قبل اخرین فریمور واسه p990 اومده؟

digitall
2008-07-31, 10:51 PM
سلام شهرآورد جان باز مزاحم شدم دي:

اگه گوشي رو كه قبلاً افزايش صدا روش ريختيم ريست كلي كنيم افزايش صداي قبلي حذف ميشه؟؟

واسه زياد كردن گوشي كه افزايش صدا روش نيست چكار كنيم؟؟
فقط هك گوشي و ريختن اين فايلهاي aatfiles جديد كه دادي يا هنوز اون دو تا فايل هم لازمه كپي بشن؟؟ ( M3SAudioPolicyMgr.dll و mmmgmtserver.exe)

ممنون

shahravard
2008-08-01, 12:53 AM
ببخشید این اخرین فریمور مشخصاتش چیه؟مطمئنی شهراورد عزیز که یکی دو ماه قبل اخرین فریمور واسه p990 اومده؟

درباره یکی دوماه قبل که همینطوری گفتم و صادقانه بگم درباره تاریخش اصلا مطمئم نیستم ! ولی من حدود سه هفته قبل آپدیت کردم و الان موقع روشن شدن و بالا اومدن گوشی دوباره خط سفید رنگی ظاهر میشه و منو ها از حالت انیمیشن خارج شدند و سرعت گوشی هم به شکل چشمیگیری افزایش پیدا کرده . در ضمن من دوماه قبل هم آپدیت کرده بودم ولی فریم ویر قبلی دیگه خط سفید موقع روشن شدن ظاهر نمیشد و همه منوها انیمیشن شده بودند .
این هم مشخصات گوشی و فریم ویر :
CXC 162037 R9Ga001
CXC 162058 R5A01
CDA 162007/2 R6E28

shahravard
2008-08-01, 12:53 AM
سلام شهرآورد جان باز مزاحم شدم دي:

اگه گوشي رو كه قبلاً افزايش صدا روش ريختيم ريست كلي كنيم افزايش صداي قبلي حذف ميشه؟؟

واسه زياد كردن گوشي كه افزايش صدا روش نيست چكار كنيم؟؟
فقط هك گوشي و ريختن اين فايلهاي aatfiles جديد كه دادي يا هنوز اون دو تا فايل هم لازمه كپي بشن؟؟ ( M3SAudioPolicyMgr.dll و mmmgmtserver.exe)

ممنون

مراحمی عزیزم ، هر سوالی داشتی بپرس من در خدمتم ...

درباره سوال اولت : بله حذف میشه و صدا به حالت نرمال خود کارخونه برمیگرده و به احتمال زیاد رکوردر و
میکرفن در هنگام فیلمبرداری از کار می افته .

سوال دومت : فکر نمیکنم تقویت بشه بدون تقویت مقدماتی . میتونی امتحان کنی ! کار سختی نیست ! یعنی اول فایل های جدید رو بریز توی پوشه AATFiles (همه 82 تا فایل رو) بعد ریسیت کن . اگه شد که شد . نشد فوقش باید تقویت مقدماتی رو انجام بدی و بعد فایل های من رو بریزی . فکرکنم یک نفر توی همین تاپیک فایل ها رو بدون تقویت مقدماتی نصب کرده بود که میگفت تقویت نشده صدا .
در ضمن فایل های جدید فقط این فرق رو با قبلی ها دارند که دیگه مشکل قطع صدای رکوردر و میکرفن هنگام فیلمبرداری برطرف شده . کیفیت هم یکمی بهتر شده و صدای هندزفری هم بیشتر شده .
موفق باشی ...

digitall
2008-08-01, 09:21 AM
تقويت صداي مقدماتي همون كپي كردن فايلهاي M3SAudioPolicyMgr.dll و mmmgmtserver.exe به داريو c هست ... يا باز بايد فايلهاي aatfiles (همون 7تا فايل) قبلي هم كپي بشن؟؟

يا فقط اون دوتا فايل رو كپي كنيم و بعد اين aatfile جديده (82فايله) رو بريزيم

shahravard
2008-08-01, 12:04 PM
تقويت صداي مقدماتي همون كپي كردن فايلهاي M3SAudioPolicyMgr.dll و mmmgmtserver.exe به داريو c هست ... يا باز بايد فايلهاي aatfiles (همون 7تا فايل) قبلي هم كپي بشن؟؟

يا فقط اون دوتا فايل رو كپي كنيم و بعد اين aatfile جديده (82فايله) رو بريزيم

منظور از تقویت مقدماتی همون دستورات سایت SWmail یعنی همه کارهایی رو که اون سایت گفته باید انجام بدی و 7 تا فایل رو هم کپی کنی . اگر میکرفن قطع بود باز . باید بیایی و دستورات این تاپیک رو انجام بدی (مستر ریسیت و کپی 82 تا فایل)

digitall
2008-08-01, 02:28 PM
اينا رو انجام بديم: (روي گوشي كه افزايش صدا روش نيست يا با مستر ريست افزايش صدا رو حذف كرديم)

فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe را از روی rom گوشی بر روی درایو C در مسیر C:\sys\bin کپی نمایید

فایل Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll را از روی گوشی بر روی PC انتقال و patch اش کنید و سپس به c:\sys\bin کپی نمایید.

(پارسا فايلهاي پچ شده بالايي رو گذاشته .. فقط فايلهاي پچ شده رو مي ريزيم درايو c)

فولدر AATFiles رو از 'Z:\private\10200B19 کپی کنید داخل 'C:\private\10200B19 .
بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید.

بعد از اين بيايم گوشي رو مستر ريست كنيم و 82 فايل aatfile شهرآورد رو بريزيم؟؟

درسته؟؟

PaRsA YaRi
2008-08-01, 04:32 PM
سلام به همه دوستان گل شهرآورد جان به نظر من صدای بالای هدفون بهتر از رکورد کردنه//// من بیشتر آهنگ گوش میدم پس نمیخوام کیفیت هدفونم پایین بیاد همینی که هست خوبه/// در ضمن من خیلی از قسمتهای گوشیمو هک کردم حقیقتش حوصله ندارم از اول همه ی این کارارو بکنم ... در کل ممنون از شما دوست عزیز و زحمتکش... واینم بگم من نگفتم که فایلای شما ایراد داره شما کارتون حرف نداره... موفق باشی

shahravard
2008-08-01, 07:05 PM
[quote=parsa yari;146661]سلام به همه دوستان گل شهرآورد جان به نظر من صدای بالای هدفون بهتر از رکورد کردنه//// من بیشتر آهنگ گوش میدم پس نمیخوام کیفیت هدفونم پایین بیاد همینی که هست خوبه/// در ضمن من خیلی از قسمتهای گوشیمو هک کردم حقیقتش حوصله ندارم از اول همه ی این کارارو بکنم ... در کل ممنون از شما دوست عزیز و زحمتکش... واینم بگم من نگفتم که فایلای شما ایراد داره شما کارتون حرف نداره... موفق باشی
[/quote

با درود ... پارسا جان فکر نمیکنم احتیاجی به مستر ریسیت باشه . اگه رکوردرت قطعه میتونی اون 82 تا فایل رو بریزی و درست میشه و هیچ تاثیری هم روی کیفیت نداره .
از بابت ابراز لطفت هم ممنونم
در باره آخرش هم من جایی نشنیدم که شما گفته باشی فایل های من ایراد داره . اتفاقا همیشه شما لطف داری و دیگران رو هم راهنمایی میکنی برای نصب درست .
ولی این قسمت رو بیشتر برای افرادی گذاشتم که رکوردرشون قطع شده بود وگرنه فایلهای تقویت صدا همون قبلیا هستند ولی اگر فایل تقویت صدای هندزفری و فایل های من رو نصب کنید دیگه رکوردر قطع نیست و درست میشه .
موفق باشی ... ولی در کل احتیاج به مستر ریسیت نیست ولی مبتدی ها بهتره اون کار رو هم انجام بدن تا اگه برنامه و ... اشتباهی نصب کردن پاک بشه و همه چیز در حالت نرمال نصب بشه .
راستی من خودم هم از گوشیم بیشتر به عناون واکمن استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم . یعنی علاوه بر تقویت صدای اسپیکر ، اون فایل 1020867a رو هم نصب کردم و صدای واکمن عالی شده و از گوشی های سری واکمن هم بهتر و باکیفیت تر شده و وقتی روی مگاباس بزاری دیگه انگاری دوتا ساب ووفر با آمپلی بستی و داخل ماشین هستی !!! در ضمن با همه این موارد قبلا رکوردرم قطع بود (از وقتی فلیپ روی گوشی رو باز کردم) ولی با کپی این 82 تا فایل مشکل رکوردر هم بطور کلی برطرف شد .

digitall
2008-08-01, 10:10 PM
شهرآورد اين فايل 1020867a چيه؟؟؟
چطور ازش استفاده كنيم؟؟

zahedkhan
2008-08-02, 03:24 PM
با سلام ،من p990i دارم همه كارهاي را كه گفته بوديد انجام دادم ولي باز هم مشكل قطع صداي ركوردر و فيلمبرداري دارم.
اگه بگيد بايد چكار كنم .ممنون ميشم.

shahravard
2008-08-03, 01:10 AM
با سلام ،من p990i دارم همه كارهاي را كه گفته بوديد انجام دادم ولي باز هم مشكل قطع صداي ركوردر و فيلمبرداري دارم.
اگه بگيد بايد چكار كنم .ممنون ميشم.
حتما یه جای کار اشتباه کردی . اگر از مستر ریسیت و بعد کپی فایل ها به شکل صحیح مطمئنی و مطمئنی همه کار ها رو درست انجام دادی (100در100) این کاری رو که میگم انجام بده :
دوباره گوشیت رو مستر ریسیت کن (الان بازم رکوردر قطعه) بعدش برو از درایور z همه فایل های موجود در پوشه AATFiles رو کپی کن داخل درایوC در پوشه AATFiles . حالا گوشیت رو ریسیت کن . احتمال 99 درصد رکوردرت درست میشه . ولی صدا بر میگرده حالت عادی و نرمال (کم) حالا اگه خواستی باز مصدا تقویت بشه . اون 7 تا فایل تقویت صدای قبلی رو دوباره در پوشه AATFiles در درایو c کپی کن و بعد گوشیت رو ریستارت کن . الان هم صدا تقویت شده و هم رکوردت سالمه .
اگر همه این کارهایی رو که گفتم انجام دادی و نشد دوتا احتمال وجود داره :
گوشیت آپدیت نیست که باید آپدیتش کنی
فایل تقویت صدای هندزفری رو نصب کردی که ممکنه با گوشیت سازگار نباشه .
موفق باشی ...

shahravard
2008-08-03, 01:11 AM
شهرآورد اين فايل 1020867a چيه؟؟؟
چطور ازش استفاده كنيم؟؟

این فایل اولین بار توسط یه سایت خارجی به عنوان اولین گام در هک p990 حدود سه ماه قبل اومد . فقط باعث تقویت صدای هندزفری میشد و کیفیت و قدرت صدای هندزفری p990 به شکل وحشتناکی زیاد میشد . بطوریکه قدرت و کیفیت هنزفری از تمامی گوشی های واکمن سونی اریکسون بهتر میشد . ولی کم کم ایرادات و مشکلاتش مشخص شد . یعنی باعث ریسیت شدن گوشی هنگام قرار دادن در حالت آیفون میشد . رکوردر صدا هنگام فیلمبرداری هم قطع میشد .
ولی همه این ها در فریم ویر قبلی بود
من وقتی گوشیم رو آپدیت کردم و این فایل تقویت صدای هندزفری رو مجددا نصب کردم دیگه همه مشکلات برطرف شده بود و همه چیز درست بود .
یعنی روی فریم ویر جدید هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .
خود فایل و مسیر نصبش هم که خیلی راحته و توی همین انجمن هست اسم فایل رو بزن و جستجو کن .

zahedkhan
2008-08-03, 08:06 AM
شهر آورد،از بابت راهنمايت متشكرم.مشكل من با راهنمايي شما حل شد .

digitall
2008-08-03, 03:54 PM
اينا رو انجام بديم: (روي گوشي كه افزايش صدا روش نيست يا با مستر ريست افزايش صدا رو حذف كرديم)

فایل z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe را از روی rom گوشی بر روی درایو c در مسیر c:\sys\bin کپی نمایید

فایل z:\sys\bin\m3saudiopolicymgr.dll را از روی گوشی بر روی pc انتقال و patch اش کنید و سپس به c:\sys\bin کپی نمایید.

(پارسا فايلهاي پچ شده بالايي رو گذاشته .. فقط فايلهاي پچ شده رو مي ريزيم درايو c)

فولدر aatfiles رو از 'z:\private\10200b19 کپی کنید داخل 'c:\private\10200b19 .
بعد محتوی 'aatfiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر aatfiles ) رو درون 'c:\private\10200b19\aatfiles کپی کنید و اگه پیغام overwrite داد ok کنید.

بعد از اين بيايم گوشي رو مستر ريست كنيم و 82 فايل aatfile شهرآورد رو بريزيم؟؟

درسته؟؟

شهرآورد اين درست بود؟؟

PaRsA YaRi
2008-08-03, 04:50 PM
[quote=parsa yari;146661]سلام به همه دوستان گل شهرآورد جان به نظر من صدای بالای هدفون بهتر از رکورد کردنه//// من بیشتر آهنگ گوش میدم پس نمیخوام کیفیت هدفونم پایین بیاد همینی که هست خوبه/// در ضمن من خیلی از قسمتهای گوشیمو هک کردم حقیقتش حوصله ندارم از اول همه ی این کارارو بکنم ... در کل ممنون از شما دوست عزیز و زحمتکش... واینم بگم من نگفتم که فایلای شما ایراد داره شما کارتون حرف نداره... موفق باشی
[/quote

با درود ... پارسا جان فکر نمیکنم احتیاجی به مستر ریسیت باشه . اگه رکوردرت قطعه میتونی اون 82 تا فایل رو بریزی و درست میشه و هیچ تاثیری هم روی کیفیت نداره .
از بابت ابراز لطفت هم ممنونم
در باره آخرش هم من جایی نشنیدم که شما گفته باشی فایل های من ایراد داره . اتفاقا همیشه شما لطف داری و دیگران رو هم راهنمایی میکنی برای نصب درست .
ولی این قسمت رو بیشتر برای افرادی گذاشتم که رکوردرشون قطع شده بود وگرنه فایلهای تقویت صدا همون قبلیا هستند ولی اگر فایل تقویت صدای هندزفری و فایل های من رو نصب کنید دیگه رکوردر قطع نیست و درست میشه .
موفق باشی ... ولی در کل احتیاج به مستر ریسیت نیست ولی مبتدی ها بهتره اون کار رو هم انجام بدن تا اگه برنامه و ... اشتباهی نصب کردن پاک بشه و همه چیز در حالت نرمال نصب بشه .
راستی من خودم هم از گوشیم بیشتر به عناون واکمن استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم . یعنی علاوه بر تقویت صدای اسپیکر ، اون فایل 1020867a رو هم نصب کردم و صدای واکمن عالی شده و از گوشی های سری واکمن هم بهتر و باکیفیت تر شده و وقتی روی مگاباس بزاری دیگه انگاری دوتا ساب ووفر با آمپلی بستی و داخل ماشین هستی !!! در ضمن با همه این موارد قبلا رکوردرم قطع بود (از وقتی فلیپ روی گوشی رو باز کردم) ولی با کپی این 82 تا فایل مشکل رکوردر هم بطور کلی برطرف شد .

سلام شهرآورد جان .... این فایلایی که گذاشتی تعدادشون 83 تا هست نه 82 درسته؟؟؟

PaRsA YaRi
2008-08-03, 05:04 PM
آقا انجام دادم مرسی مستر ریسیت هم نکردم قبلیو رو پاک کردم اینا رو جایگزین کردم thanks

shahravard
2008-08-04, 12:34 AM
[quote=shahravard;146701]

سلام شهرآورد جان .... این فایلایی که گذاشتی تعدادشون 83 تا هست نه 82 درسته؟؟؟

والا من اون وقت کلیک راست کردم و پراپرتیز رو زدم نوشت 82 تا فایل . شاید من یکیش رو جا انداختم . شاید هم یکیشون بچه زاییده !!!

shahravard
2008-08-04, 12:35 AM
آقا انجام دادم مرسی مستر ریسیت هم نکردم قبلیو رو پاک کردم اینا رو جایگزین کردم thanks
ممنون . نتیجه حالا ؟؟؟ یعنی رکوردرت درست شد؟

digitall
2008-08-04, 09:45 AM
شهرآورد باز كه به سوال من جواب ندادي

مثل اينكه خودم بايد روي يه گوشي تست كنم

chiai
2008-08-04, 10:14 PM
سلام
آقا من گوشی رو آپدیت کرده و هک مقدماتی و مراحل اول و دوم را انجام داده و در انتها 82 فایل اصلاحی رکوردر را هم نصب کردم. صدای ضبط و پخش تقویت شده ولی من از بلندی صدای گوشیم وقتی دارم در یک محیط غیر آرام با مخاطبم صحبت می‌کنم راضی نیستم و به زحمت متوجه مخاطب می‌شوم. آیا راهی برای افزایش صدای این قسمت هم هست؟ گوشی من P990i.

با تشکر

PaRsA YaRi
2008-08-05, 11:24 AM
ممنون . نتیجه حالا ؟؟؟ یعنی رکوردرت درست شد؟

آره قربونت برم شهر آورد جان مگه میشه کاره شما عیب داشته باشه؟؟؟؟ استغفر ا...:wow::wow::wow::flower:

PaRsA YaRi
2008-08-06, 02:39 PM
سلام بچه ها با اجازه از شهرآورد عزیز هر مشکلی در این بخش و تمامی مراحل از جمله هک . افزایش صدا. و وصل کردن رکورد داشتین در خدمتم...

shahravard
2008-08-12, 01:54 AM
شهرآورد باز كه به سوال من جواب ندادي

مثل اينكه خودم بايد روي يه گوشي تست كنم
شرمنده من یه مدتی نبودم ...

shahravard
2008-08-12, 01:57 AM
سلام
آقا من گوشی رو آپدیت کرده و هک مقدماتی و مراحل اول و دوم را انجام داده و در انتها 82 فایل اصلاحی رکوردر را هم نصب کردم. صدای ضبط و پخش تقویت شده ولی من از بلندی صدای گوشیم وقتی دارم در یک محیط غیر آرام با مخاطبم صحبت می‌کنم راضی نیستم و به زحمت متوجه مخاطب می‌شوم. آیا راهی برای افزایش صدای این قسمت هم هست؟ گوشی من p990i.

با تشکر

منظورت کم بودن صدای اسپیکر بالای گوشی برای مکالمه ست؟؟؟ اگر اینه که باید بگم فکر نمیکنم احتیاجی باشه چون صدا خیلی قویه برای من و سایرین و بهتره اسپیکر گوشی (نه اسپیکر اصلی) رو عوض کنی و یا تمیزش کنی شاید خاک گرفته ولی در مجموع اگر نشد باید بگم بله دوست عزیز اون قسمت هم قابلیت تقویت صدا رو داره و اگر باز هم مشکلت برطرف نشد بگو تا او ن رو هم فایل تقویت شدش رو قرار بدم ...

chiai
2008-08-12, 05:08 PM
منظورت کم بودن صدای اسپیکر بالای گوشی برای مکالمه ست؟؟؟ اگر اینه که باید بگم فکر نمیکنم احتیاجی باشه چون صدا خیلی قویه برای من و سایرین و بهتره اسپیکر گوشی (نه اسپیکر اصلی) رو عوض کنی و یا تمیزش کنی شاید خاک گرفته ولی در مجموع اگر نشد باید بگم بله دوست عزیز اون قسمت هم قابلیت تقویت صدا رو داره و اگر باز هم مشکلت برطرف نشد بگو تا او ن رو هم فایل تقویت شدش رو قرار بدم ...

از پاسختان سپاسگذارم. آن قسمت تا حدودی درست شد. ولی من از کیفیت صدای ضبط شده از میکروفون این گوشی اصلا راضی نیستم. می‌خوام گوشیم حداقل از فاصله دو متری صدا عینا مثل شنیدن از گوش انسان ضبط کنه. من بعد از اولین آپدیت گوشی را هک و صداشو تقویت کردم. با میکروفون همه ضبط کردم. خیلی عالی بود. بعد walkmanPlayer رو ریختم. از اون به بعد دیگه میکروفون من مثل دفعه پیش ضبط نکرد! الان هم خیلی حالم گرفته هست که چرا واکمن رو نصب کردم. تازه حافظه داخلی گوشی رو هم فرمت و مراحل هک رو از اول انجام دادم ولی باز هم کیفیت صدای ضبط شده از میکروفون خیلی پایین بود و علاوه براین اصلا بلندی کافی نداره. من به این قابلیت گوشی خیلی نیاز دارم. لطفا هم فایل تقویتی که گفتید رو بزارید و هم فکری به حال میکروفون بکنید.

با تشکر

shahravard
2008-08-23, 05:57 PM
از پاسختان سپاسگذارم. آن قسمت تا حدودی درست شد. ولی من از کیفیت صدای ضبط شده از میکروفون این گوشی اصلا راضی نیستم. می‌خوام گوشیم حداقل از فاصله دو متری صدا عینا مثل شنیدن از گوش انسان ضبط کنه. من بعد از اولین آپدیت گوشی را هک و صداشو تقویت کردم. با میکروفون همه ضبط کردم. خیلی عالی بود. بعد walkmanPlayer رو ریختم. از اون به بعد دیگه میکروفون من مثل دفعه پیش ضبط نکرد! الان هم خیلی حالم گرفته هست که چرا واکمن رو نصب کردم. تازه حافظه داخلی گوشی رو هم فرمت و مراحل هک رو از اول انجام دادم ولی باز هم کیفیت صدای ضبط شده از میکروفون خیلی پایین بود و علاوه براین اصلا بلندی کافی نداره. من به این قابلیت گوشی خیلی نیاز دارم. لطفا هم فایل تقویتی که گفتید رو بزارید و هم فکری به حال میکروفون بکنید.

با تشکر

دوست عزیز ... کیفیت ضبط صدا در گوشی p990 ضعیف و پایینه و ربطی هم به میکرفن خود گوشی نداره چون میکرفن P990 برخلاف بقیه گوشی ها خازنی نیست و بسیار حساس تر و بهتره ولی دلیل کیفیت پاین صدا هم اینه که در این گوشی طوری برنامه ریزی شده که فقط با فرمت کم حجم AMR صدا رو ضبط کنه و همونطور که مشخصه این فرمت فقط حجم کمی داره ولی کیفیت صدا بسیار پایینه . حتی موقع فیلمبرداری هم فرمت تصویر 3gp و فرمت صدا همون AMR بنابر این هنگام فیلمبرداری هم کیفیت صدای ضبط شده پایینه .
راه حل : بهتر بگم فعلا برای سری uiq3 که p990 هم جزو اون است هیچ نوع برنامه ای برای تغییر فرمت فیلمبرداری و یا ضبط صدا وجود نداره و کیفیت رو باید تحمل کنی ولی برای uiq2 مثل p910 برنامه camraFX طراحی شده و با اون فرمت فلمبرداری از 3GP به MP4 و فرمت ضبط صدا به aac تغیر کرده که کیفیت بسیار بهتری دارند والبته حجم بسیار بیشتری رو اشغال میکنند .
شاید تنها برتری n95 نوکیا نسبت به p990 فرمت فیلمبرداری و کیفیت عالی ضبط صدا و سایز بزرگتر ضبط تصویرش باشه . ولی من باز هم p990 رو به n95 و حتی n96 ترجیح میدم چون این گوشی ویندوز موبایل و کامپیوتر جیبیه و هر نوع امکاناتی که دلت خواست در اون طراحی شده و احتمالا بعد از مدتی camera FX هم برای uiq3 به بازار خواهد اومد که مشکل رمت ضبط صدا و تصویر هم برطرف میشه .
درباره کم بودن صدا هم که من فایل های تقویت صدا رو قرار دادم . اگر بیشتر از ین تقویت کنم اسپیکر تحمل نداره . من خودم اسپیکر 3250 رو جدیدا خوروندم به گوشیم ! ولی واقعا کیفیت و قدرت صدا به شکل وحشتناک افزایش پیدا کرده و من برای گوشی خودم درجه تقویت صدا رو بیشتر هم کردم ولی اسپیکر 3250 نوکیا بزرگتره از اسپیکر p990 و پنل اسپیکر داخل گوشی رو از حالت استاندار خارج میکنه و باید روش کار کنی تا تمیز دربیاری و گوشیت از حالت استاندارد خارج نشه .

mhadi
2008-08-24, 04:46 PM
شهرآورد جان بی زحمت یک سایت یا یک پست تو همین سایت رو به ما معرفی نمی کنی تا نحوه آپدیت گوشی p990 و دانلود فریمور جدید رو یاد بگیریمم. ممنون میشم

PaRsA YaRi
2008-08-29, 01:50 AM
شهرآورد جان بی زحمت یک سایت یا یک پست تو همین سایت رو به ما معرفی نمی کنی تا نحوه آپدیت گوشی p990 و دانلود فریمور جدید رو یاد بگیریمم. ممنون میشم

تو این تاپیک ببین

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=17813

Titanum
2008-09-07, 11:48 PM
اقا دمت گرم ممنون از این همه زحمتا یی که میکشی. Thanx

vpic
2008-09-08, 09:33 AM
با سلام و خسته نباید خدمت تمامی بزرگواران
من گوشیم رو هک کردم پی 990 وقتی ریستارتش کردم تا پای انتخات فلایت مود و فون مود می آد هر کدوم رو می زنم بعد یه مدت که لودینگ پر میشه ایرور 30 به نام activity menu و کد user رو میده چیکار کنم خواهش می کنم کمکم کنید یه غلطی کردیم اومدیم هک کنیم هکمون کردن

Titanum
2008-09-14, 10:17 PM
خسته نباشی فقط میشه بگی ما اون 83 تا فایلو از کجا بگیریم؟ اون ادرسی که گفتی فقط واسه فروشه.بازم ممنون از زحماتت......

hosseinir
2008-09-15, 10:09 PM
سلام به همه دوستان
من موبایلما(p990) هک کردم یعنی به فایلای سیستمی دسترسی دارم
ولی تا حالا برای هک صدا اقدامی نکردم حالا 1 سوال دارم
من اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم هک مرحله 4 یعنی همون 7 تا فایل aatرا بریزم

یا اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم فایلای تو این تاپیک یعنی اون 82 تا فایل aat را بریزم

یا من اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم هک مرحله 4 یعنی همون 7 تا فایل aatرا بریزم بعدش گوشیا master reset کنم بعد اون 82 تا فایل aat را بریزم

یا کاری غیر از اینا بکنم
از همگی دوستان تشکر میکنم

PaRsA YaRi
2008-09-16, 10:02 AM
سلام به همه دوستان
من موبایلما(p990) هک کردم یعنی به فایلای سیستمی دسترسی دارم
ولی تا حالا برای هک صدا اقدامی نکردم حالا 1 سوال دارم
من اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم هک مرحله 4 یعنی همون 7 تا فایل aatرا بریزم

یا اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم فایلای تو این تاپیک یعنی اون 82 تا فایل aat را بریزم

یا من اول باید هک مقدماتی صدا یعنی هک swmail را انجام بعدم هک مرحله 4 یعنی همون 7 تا فایل aatرا بریزم بعدش گوشیا master reset کنم بعد اون 82 تا فایل aat را بریزم

یا کاری غیر از اینا بکنم
از همگی دوستان تشکر میکنم

فقط همين كار
پسر خوب تمام فایلایی رو که لازم داری پچ شده و آماده هست تو این تاپیک

http://www.ir-tci.org/forum/showthre...t=17465&page=4 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=17465&page=4)
پست دوم ... البته اینم بگم aat fils رو از همین تاپیک بگیر این جدید تره ولی اولی و دومی رو از اونجا بگیر موفق باشی

PaRsA YaRi
2008-09-16, 10:04 AM
با سلام و خسته نباید خدمت تمامی بزرگواران
من گوشیم رو هک کردم پی 990 وقتی ریستارتش کردم تا پای انتخات فلایت مود و فون مود می آد هر کدوم رو می زنم بعد یه مدت که لودینگ پر میشه ایرور 30 به نام activity menu و کد user رو میده چیکار کنم خواهش می کنم کمکم کنید یه غلطی کردیم اومدیم هک کنیم هکمون کردن

احتمال زياد يا اشتباهي تو كار بوده يا گوشيت آپديت شده نيست آپديت كن حتما حل ميشه نا اميد نشو من خودم حدودا 10 باري آپديت كردم تا درست شد ولي ارزش داره .... موفق باشي

PaRsA YaRi
2008-09-16, 10:07 AM
خسته نباشی فقط میشه بگی ما اون 83 تا فایلو از کجا بگیریم؟ اون ادرسی که گفتی فقط واسه فروشه.بازم ممنون از زحماتت......

سلام با اجازه از شهرآورد جان براتون اون 83 تا فايل رو هم تا فردا ميزارم ...

hosseinir
2008-09-16, 08:34 PM
[/SIZE]
فقط همين كار
پسر خوب تمام فایلایی رو که لازم داری پچ شده و آماده هست تو این تاپیک

http://www.ir-tci.org/forum/showthre...t=17465&page=4 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=17465&page=4)
پست دوم ... البته اینم بگم aat fils رو از همین تاپیک بگیر این جدید تره ولی اولی و دومی رو از اونجا بگیر موفق باشی

پارسا جان ممنونم از اینکه جواب دادی
ولی من بیشتر منظورم این بود که من که تا حالا برای صدای گوشیم کاری نکردم چه کار کنم که صدا در هنگام ضبط کردن قطع نشه ایا این کاری که شما گفتین صدا قطع میشه یا نه؟ بازم از شما متشکرم
ضمنا از کجا فهمیدی که من پسرم؟؟:beel:

PaRsA YaRi
2008-09-17, 01:50 PM
پارسا جان ممنونم از اینکه جواب دادی
ولی من بیشتر منظورم این بود که من که تا حالا برای صدای گوشیم کاری نکردم چه کار کنم که صدا در هنگام ضبط کردن قطع نشه ایا این کاری که شما گفتین صدا قطع میشه یا نه؟ بازم از شما متشکرم
ضمنا از کجا فهمیدی که من پسرم؟؟:beel:
عزیزم اگه 7 تا فایل رو بریزی صدای رکورد قطع میشه ولی اگه این 83 تا فایل رو که تو ضمیمه گذاشتم کپی کنی مشکلی پیش نمیاد ....خوب مگه اسمت حسین نیست؟؟؟

دوستان عزیز 83 تا فایل تو ضمیمه هست

hosseinir
2008-09-17, 09:02 PM
مرسی بابت پاسختون
اون حسینی هستش که فامیلمه

hosseinir
2008-09-17, 11:29 PM
عزیزم اگه 7 تا فایل رو بریزی صدای رکورد قطع میشه ولی اگه این 83 تا فایل رو که تو ضمیمه گذاشتم کپی کنی مشکلی پیش نمیاد ....خوب مگه اسمت حسین نیست؟؟؟

دوستان عزیز 83 تا فایل تو ضمیمه هست
کارایی که گفته بودید با موفقیت انجام دادم صدا تو همه قسمت ها زیاد شد بجز حین مکالمه که صدای طرف مقابل مثل قبلا ضعیف هستش برای شما هم همین طوره؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از اقا پارسا

PaRsA YaRi
2008-09-18, 12:52 AM
کارایی که گفته بودید با موفقیت انجام دادم صدا تو همه قسمت ها زیاد شد بجز حین مکالمه که صدای طرف مقابل مثل قبلا ضعیف هستش برای شما هم همین طوره؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از اقا پارسا

خوب بازم خیلی خوشحال شدم آقای حسینی ... بله برای منم همینطوره مثل قبل هست البته به نظر من زیادم ضعیف نیست ... موفق باشی

viktur
2008-10-18, 08:43 PM
سلام خسته نباشین من این فایلها رو ریختم رو گوشی
صدا رو کمی زیاد کرد نه میتونم تماس بگیرم نه فیلمبرداری کنم در هر دو مورد گوشی رستارت می کنه لطفا کمک منید

sandares
2009-04-01, 05:18 PM
لينك فايل ضميمه خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dont:

PaRsA YaRi
2009-04-01, 05:51 PM
سلام خسته نباشین من این فایلها رو ریختم رو گوشی
صدا رو کمی زیاد کرد نه میتونم تماس بگیرم نه فیلمبرداری کنم در هر دو مورد گوشی رستارت می کنه لطفا کمک منید

شما گوشیت اپدیت نیست اپدیت کنید بعد هک رو انجام بده حتما حل میشه

PaRsA YaRi
2009-04-01, 05:54 PM
لينك فايل ضميمه خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dont:

اینجا برو ===>>> آخرین و کامل ترین و راحتترین پست تقویت صدای p990 ؛ (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=20799)