PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : # روش تشخیص اصل بودن باتری در گوشیهای سونی اریکسون #

TecharT
2008-07-25, 12:40 PM
متاسفانه گاهی اوقات فروشندگان تلفن همراه باتری قلابی را به جای باتری اصلی قرار داده وگوشی را به فروش می رسانند . در این تاپیک روش تشخیص اصل بودن باتری را در گوشی سونی اریکسون بیان میکنم :
در قسمت بالای باتری کاغذ سفید رنگی دارد . در باطری های اصل این قسمت با قرار گرفتن در رطوبت به سرعت تغییر رنگ می دهد .
راه دوم تشخیص اصل بودن باتری نوشته ای است که در پشت باطری ودر زیر کادر قرار گرفته در باطریهای اصل Made In Japan Finished In Japan Made In Korea Finished In Malaysia نوشته می شود . موفق باشید .

منبع : ضمیمه بایت روزنامه خراسان

irandvb
2008-07-29, 09:34 AM
روش اول 100 % تایید میشود ولی باطری پیدا نمی کنید که بنویسه ساخت ژاپن

vb_m
2008-08-12, 04:39 PM
قانون کپی رایت همیشه چیز خوبی بوده و هست !!!
شما در نهایت مردانگی منبع رو نقل کدی اما مثل اینکه منبع شما در کمال نامردی منبع رو نقل نکرده و حقوق نویسنده رو ضایع کرده
منبع اصلی این مطلب gsmaria هستش!!!

siavosh1
2008-08-29, 09:20 AM
در حال حاظر گوشیهای سونی تماما چینی هستن، فکر نمیکنم بشه مالزی رو پیدا کرد (منظورم گوشی نو) قطعا پشت باطری made in chin مینویسه

™regedit
2008-08-30, 12:49 PM
سلام دوستان
باتري من روش نوشته:: Made In Korea Finished In China

mrmostafa
2009-03-09, 06:34 PM
اقا روشی ب هتر نیستش که موقع خرید گوشی همونجا بشه تست کردش؟؟؟ دیگه بعدش بفهمیم که پس نمیگیره

™MOHAMMAD
2009-03-10, 01:51 PM
اقا روشی ب هتر نیستش که موقع خرید گوشی همونجا بشه تست کردش؟؟؟ دیگه بعدش بفهمیم که پس نمیگیره
به نظر من اگه از یه فروشنده مورد اعتماد باتری بخریم خیلی بهتره.
قیمتشون که تفاوت حدود 3 برابری داره مثلا برای k750 چند روز پیش اصلش حدود 9 تومن و تقلبیش حدود 3 تومن بود.
من یه 3 تومنی از یه آشنا گرفتم 2 روز پیشم بود مشکل داشت بردم پس دادم یکی دیگه بهم داد!

saeidsat
2009-03-21, 10:49 AM
عزیزان بعد از تحقیقات فراوان :beel: بنده دریافتم که روی باطریهای اصل (سری k ) بعد از سریال نامبر
S/N 01.... HNLD.........W هستش ولی در بدل ها S/N 01....SW.....W هست :glass:

البته تحقی فوق کپی برداری از هیچ منبعی نیست و تحقیق خود بنده هستش:lol:

OXCIGEN
2009-03-21, 10:05 PM
باتري اصل هيچ جا وجود نداره!
همه گوشي هاي سوني اريكسون كه وارد كشور ميشه باتري هاشون كه تقلبيه هيچ! خودشون هم ساخت كشور چين هست! در اين شكي نيست!
باتري اصل هيچ جاي كشور عزيزمون وجود نداره!
و اون باتري هايي هم كه به اسم اصل به مشتري داده ميشه تنها عمرشون نسبت به باتري هاي ديگه يه كم بهتره! (فقط يه كم!)
تجربه داشتم كه ميگم !

p30boy.s
2009-03-24, 12:54 AM
باتري اصل هيچ جا وجود نداره!
همه گوشي هاي سوني اريكسون كه وارد كشور ميشه باتري هاشون كه تقلبيه هيچ! خودشون هم ساخت كشور چين هست! در اين شكي نيست!
باتري اصل هيچ جاي كشور عزيزمون وجود نداره!
و اون باتري هايي هم كه به اسم اصل به مشتري داده ميشه تنها عمرشون نسبت به باتري هاي ديگه يه كم بهتره! (فقط يه كم!)
تجربه داشتم كه ميگم !

دوست عزیز اگه گوشی سونی اریکسون چینی نباشه پس کجایی باشه
باطری اصلش باید به نظر شما باید کجایی باشه http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/u/tv.gif

naser32
2009-03-24, 12:57 PM
باطری های اصل یه مقدار ضخامتشون کمتر از باطری های تقلبی هستش... این ضخامت کاملا محسوسه ...

isa151
2009-05-09, 08:19 AM
تا اونجائی که من دیدم و شنیدم
made in china finished in china
اصل هستن

گل سر سبد
2009-06-13, 08:48 PM
گوشی من w580 هست آخر کدوم اصل پشت باطری من اینو نوشته آیا اصله

mazm00
2009-08-31, 02:43 PM
گوشی من w580 هست آخر کدوم اصل پشت باطری من اینو نوشته آیا اصله
ساده ترين راه براي اينكه بدوني باتري گوشيت اصله يا نه اينكه روي باتري هاي اصلي سوني اريكسون هولوگرام ليزري كه روش آرم سوني اريكسون در وسط و نام تجاري اونم در پايينش اومده

h.hasan
2010-08-17, 07:55 PM
اگه گوشی اصل میخوای بهتره بری دم شرکت فروشنده گوشی و از همونجا بگیری...آخه من نمیدونم یه گوشی موبایل چی داره که اینقدر بهش حساسید؟؟؟

mmiladd
2010-08-21, 04:12 PM
واسه ما چينه.. يعني انداخته..؟

eblhs
2010-10-31, 10:24 PM
نیست

نیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

svenskpojk
2010-12-15, 12:47 AM
به خاطر قوانین سخت کارخانه داری در سوئد و بیشتر کشورها
خیلی از کشورهای بزرگ کارخانه هایشان را در کشورهای دیگر که قوانین اسانتری دارد میسازند مثل چین و همچنین چین کارگر ارزان دارد
که شرکت سونی اریکسون هم هیمنطور است و تمام محصولات موبایلی سونی اریکسون در چین تولید میشود

دی وی بی
2010-12-18, 12:17 AM
روش اول خوبه ولی این روش رو هم تقلب کردن بهترین روش تست قسمتهای اتصال به گوشی برای انتقال جریانه با یه خودکار یا یه چیز دیکه به یکی از سه قسمت مسی یواش فشار بیارید اگه بدل باشه به راحتی یکی دو میلیمتر پایین میره

دی وی بی
2010-12-18, 12:27 AM
مال هر جا باشه قبلا هم گفتم قسمت اتصال باطری رو با یه چیزی فشار بده اگه به راحتی رفت پایین بدله

shuiguo
2012-08-07, 01:14 PM
پوست آلومینیوم باتری واقعی بسیار فلزی درخشش، نقره ای روشن (نوع جیوه رنگ است، غیر، نقره ای، سفید)، سطح مرتفع، جعلی باتری آلومینیوم در سطح پوست سفید، من مانند لایه ای از موم احساس، کمی مثل قوطی در داخل دیوار (مشکوک استچیزهای که). و مسئولانه می تواند به شما است که پوست آلومینیوم از باتری BST-33 وجود دارد غلط است (یا حداقل
05،06 سال)
قبل از خرید آنلاین باتری D.seven برای سونی اریکسون Xperia قوس S، آه واقعی است
http://www.eiemall.com/D.seven-Battery-For-Sony-Ericsson-Xperia-Arc-S-1200mAh-Mobile-phone-battery-32925.htm