PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال برنامه ها به رم در اندروید 4

yasanm
2012-07-24, 11:25 PM
سلام . من در آندروید 2.3.4 راحت همه ی برنامه هارا به رو انتقال میدادم اما الان در اندروید4 هر کاری برای انقال برنامه ها انجام میدم نتیجه ای نداره . لطفا راه حلی پیشنهاد کنید.

myosami
2012-09-08, 10:42 PM
من هم همین مشکلو دارم

sali_one
2012-09-09, 12:02 PM
اگه گوشیتون روت باشه با برنامه ی لینک تو اس دی کارت به راحتی می تونین برنامه هاتونو موو تو اسدی کارد کنید حتی برنامه های سیستمی رو من الان خودم اندرید چارم البته ریلی آیس 5.2 و همه ی برنامه هامو توی اسدی کارد موو کردم الان توی حافظه ی گویشیم فقط خود برنامه ی لینک تو اسدی کارد نصب بقیه ی برنامه ها همه تو اسدی کارت هستند
برای دانلودشم می تونید به بازار مراجعه کنید اگه نتونیستید میلتونو بدید تا براتون میل کنم

bamesabz
2012-09-16, 07:16 PM
من هم همین مشکل رو دارم ):

amordad
2012-09-19, 09:54 PM
اقا من هم دارم حتی با همین برنامه، یه سری از برنامه ها رو انتقال نمیده مثل گوگل کروم با اون حجم بالاش، بیلد نامبر من 587هست

™PoryaPHA
2012-09-19, 10:53 PM
مشکل عجیبیه چون من تا حالا ندیدمش!!!
حتی با زبان انگلیش هم منتقل نمی شن؟؟؟
میشه کامل بگید که چی میشه!!!

amordad
2012-09-20, 08:21 AM
بله با زبان انگلیسی هم نمیشه!، واسه من که اینجوریه؛ ببینید یه سری رو انتقال میده اما یه سری رو نه مثل همین گوگل کروم!!! میزنه ُSegmaentation Fault!!!

A.M.I.R.
2012-09-20, 08:35 AM
بله با زبان انگلیسی هم نمیشه!، واسه من که اینجوریه؛ ببینید یه سری رو انتقال میده اما یه سری رو نه مثل همین گوگل کروم!!! میزنه ُSegmaentation Fault!!!

میتونید این برنامه ها رو با تنظیمات خود گوشی منتقل کنید.
setting>apps و برنامه را انتخاب کنید.
برید توش ویک گزینه داره به اسم move to sd
اوون رو بزنید.

موفق باشید

™Daryoosh
2012-09-20, 09:12 AM
منم همین مشکل رو دارم. گوشیم هم روت هست ولی متأسفانه نمیتونم همه برنامه ها رو به مموری انتقال بدم. ممنون میشم یه راهنمایی کامل بکنید. مرسی

C Y R E S
2012-09-20, 09:24 AM
دوستان برخی از برنامه ها غیر قابل انتقال هستند،اگه منتقلشون کنید خراب میشن
ولی اون هایی که بدون روت و بدون مشکل منتقل میشند با app 2 sd منتقل کنید
اونایی که روت دسترسی دارن با link 2 sd امتحان کنند،همه رو میشه انتقال داد ولی ممکنه خراب شن،پس بک آپ تهیه کنید قبلش:flower:

amordad
2012-09-20, 01:03 PM
میتونید این برنامه ها رو با تنظیمات خود گوشی منتقل کنید.
setting>apps و برنامه را انتخاب کنید.
برید توش ویک گزینه داره به اسم move to sd
اوون رو بزنید.

موفق باشید

اینو که میدونم، فرق نمیکنه، کلا برنامه ای مثل بازار یا گوگل کروم رو نمیتونم انتقال بدم
در ضمن روی بیلد نامبر قتلی میشد و هیج مشکلی پیش نمیومد:(

profesorjd
2012-10-18, 01:32 PM
با سلام
من sony Tipo دارم که حافظه 2 گیگ دارد و من یه حافظه 8 گیگ اضافه کردم. برنامه‌ها به حافظه دوم نمیرند . مثلاً برنامه rmap فایل آفلاین 1.5 گیگی دارد .چطوری میتونم اینکار رو بکنم ؟ برنامه Es file Explorer حافظه گوشی رو SD میشناسه و حافظه دوم را اصلاً نمیشناسه!! برنامه Astro هم حافظه دوم را Extended میشناسه !

bsaeedb88
2013-02-02, 02:39 PM
سلام من گوشی اکسپریا تیپو گرفتم با هر برنامه ای که امتحان کردم نمیشه برنامه ها رو به کارت حافظه انتقال داد . کارت حافظه رو با نام ext_card میشناسه و بجز حافظه تلفن یه حافظه داخلی دیگه خودش داره که اونو با نام sdcard میشناسه که دوگیگ بیشتر جا نداره و پر شده . هر برنامه ای رو انتقال میدم به حافظه داخلی خود گوشی که گفتم sdcard میره و به کارت حافظه EXT_CARD نمیره لطفا کمک کنید

C Y R E S
2013-02-02, 03:13 PM
با سلام
من sony Tipo دارم که حافظه 2 گیگ دارد و من یه حافظه 8 گیگ اضافه کردم. برنامه‌ها به حافظه دوم نمیرند . مثلاً برنامه rmap فایل آفلاین 1.5 گیگی دارد .چطوری میتونم اینکار رو بکنم ؟ برنامه Es file Explorer حافظه گوشی رو SD میشناسه و حافظه دوم را اصلاً نمیشناسه!! برنامه Astro هم حافظه دوم را Extended میشناسه !

سلام من گوشی اکسپریا تیپو گرفتم با هر برنامه ای که امتحان کردم نمیشه برنامه ها رو به کارت حافظه انتقال داد . کارت حافظه رو با نام ext_card میشناسه و بجز حافظه تلفن یه حافظه داخلی دیگه خودش داره که اونو با نام sdcard میشناسه که دوگیگ بیشتر جا نداره و پر شده . هر برنامه ای رو انتقال میدم به حافظه داخلی خود گوشی که گفتم sdcard میره و به کارت حافظه EXT_CARD نمیره لطفا کمک کنید

با APP2SD هم یه تست انجام بدین
در صورتی که نشد تنها راه ممکن انجام پارتیشن بندی SD CARD هست که اونم صد در صد مطمئن نیستم که امکانش باشه،من با تبلتم به همین مشکل برخوردم،به هیچ عنوان نشد انتقال بدم و فقط تونستم دیتا ها رو لینک کنم!!!:flower:

navid_on
2013-05-27, 11:53 PM
ببخشید یه مسیله ای ذهن منو درگیر کرده
توی اس2 پلاس امکان انتقال برنامه ها به رم کلا وجود نداره؟
توی مشخصات نرم افزارا این گزینه نیست!!!

navid_on
2013-06-14, 03:28 PM
فروم به این بزرگی ولی امان از یه پاسخ ساده:)

C Y R E S
2013-06-14, 03:55 PM
انجمن تخصصی موبایل اول | انجمن اندروید ( Android ) | انجمن اختصاصی | Sony Ericsson Family | Others | آموزش
مشکل در انتقال برنامه ها به رم در اندروید 4

برادر من،تاپیک فوق العاده در جای اشتباهیه،تا همین جام که جلو رفته اشتباه تر...
در SETTING>APP روی نرم افزار کلیک کنید،اگه نباشه که نیست.......!
:flower:

nmobaseri
2013-10-27, 10:06 AM
سلام . من در آندروید 2.3.4 راحت همه ی برنامه هارا به رو انتقال میدادم اما الان در اندروید4 هر کاری برای انقال برنامه ها انجام میدم نتیجه ای نداره . لطفا راه حلی پیشنهاد کنید.

شمابااستفاده ازاین اموزش انجام بدید
اول برنامه sdk toolsرودانلودکنید
دوم درداخل درایوسی کپی کنید فقط درایوسی
سوم هم ترین دلیلی که خیلی ها اقدام به روت کردن گوشی میکنند نصب برنامه ها روی مموری کارت است تا حافظه داخلی پر نشود.
اما روت کردن موبایل مشکلاتی رو هم به دنبال دارد.
راه حلی که امروز میخواهم توضیح بدم انتقال خودکار برنامه ها به مموری کارت بدون روت کردن است.

و اما آموزش :
- درایور گوشیتان را نصب کنید ( با نصب نرم افزار رابط گوشیتان با کامپیوتر معمولا درایور نیز ، نصب می شود )
- فایل SDK-Tools را دانلود کنید و محتویات آن را در درایو سی Extract کنید.
- گزینه USB Debugging را در موبایل فعال کنید ، از مسیر زیر :
Settings -> Applications -> Development -> USB Debugging

1- موبایل را در Charge Only mode به کامپیوتر متصل کنید
2- در کامپیوتر به پنجره command بروید از مسیر : Start -> Run -> CMD
در پنجره command عبارت cd\SDK-Tools را تایپ کرده و اینتر کنید
3- عبارت adb devices را تایپ کرده و اینتر کنید ، شماره سریال گوشی شما مشاهده میگردد.
4- عبارت adb shell را تایپ کرده و اینتر کنید
5- عبارت pm setInstallLocation 2 را تایپ کرده و اینتر کنید (به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)
6- عبارت Exit را تایپ کرده و اینتر کنید
7- کابل گوشی را از کامپیوتر جدا کنید
8- تبریک میگم

- از این به بعد نرم افزار هایی که نصب میکنید مستقیما روی مموری کارت نصب میشوند !
- نرم افزارهایی را که تا به حال روی حافظه تلفن نصب کردید میتوانید از قسمت زیر به مموری انتقال بدهید:
Applications -> On SD Card -> Click an app -> Move to SD Card
- نرم افزار هایی که ویجت فعال دارند را انتقال ندهید چرا که ویجت از کار خواهد افتاد
- نرم افزار های سیستمی غیر قابل انتقال میباشند

+ اموزش غیر فعالسازی :
مراحل رو به ترتیب انجام بدید فقط مرحله 5 رو به شکل زیر وارد کنید
5- عبارت pm setInstallLocation 0 را تایپ کرده و اینتر کنید (به حروف کوچک و بزرگ دقت کنید)

این روش روی کلیه گوشی ها با اندروید 2.2 و بالاتر کار میکند.
این کار روت حساب نمیشه و مشکلی برای گارانتی پیش نمیاره.
دیتای بازی و برنامه های دیتا دار هم باید توی همون حافظه گوشی باشن تا اجرا بشن و این کار فقط برای انتقال فایل اجرا برنامه ها به مموری کارت هست.

تشکریادتون نره:grlim: