PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : rebtel استفاده کردن از call lمجانی در iphone ipad ipod

offline4u
2012-07-05, 09:45 AM
این برنامه همانند viber است اما یه راهی داره که هم میشه در ipod بدونه سیم کارت کار کنید
خود برنامه در ابتدا 5 دقیقه مجانی تلفن به هر نا کجا اباد در اختیارتون میده برنامه توسط گوشی های دیگه مثل blackberry و android ساپورت میشه لینک دانلود در apple store به صورت free کیفیت صدا خیلی بهتر از viber

برای ایفون شما میتونید با شماره خودتون یا هر شماره ای عضو شوید اشاره کنم که این شماره باید در دسترس باشه تا کدی که دریافت میکنید توسط sms یا call برای ورود به برنامه الزامیست

در3g ipad کسانی که برنامه swirly sms دارند sms راه اندازی براشون ارسال میشه اما کسانی که ندارند همانند کسانی که ipad بدونه 3g و ipod دارند از این روش استفاده کنند

نیاز اساسی به یک iphone در مرحله اول برنامه rebtel در ایفون باز میکنید بعد یک شماره تلفن با کد 0098 وارد میکنید این شماره را باید حتما در دسترس داشته باشید وقتی به درخواست pincode رسیدید گوشی ایفون حتما باید به اینترنت وصل باشه بعد در این هنگام کد فعال سازی به همان شمارهای که دادید ارسال میشه اگه طول کشید میتونید گزینه pincode call بزنید تا به اون خط زنگ زده بشه در این هنگام در ipod یا ipad که سیم کارت ندارن بعد از نصب این برنامه و طی کردن تمام مراحل بالا با قرار دادن شماره pid cod میتونید راه اندازی کنید

سایت سازنده www.rebtel.com

ازنکات مثبت این برنامه داشتن 5 دقیقه مکالمه مجانی به هر شماره در دنیا

امکانات بهتر از viber و مشابه از دو گوشی که این برنامه نصب میشه مجانی call زد

گوشی های black berry و android ساپورت میکنه البته من چک نکردم ام برنامش هست

استفاده کردن از هر شماره تبدیل ان به international call که میتونید 5 دقیقه شارژ مجانی بگیرید البته برنامه بعد از اتمام شارژ پاک کنید و بعد دوباره نصب کنید و شماره جدید بدید اصلا از شارژ سیم کارت
کم نمیشه
من روی همه idevice اپل نصب کردم