PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ اختصاصی Galaxy SIII

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

™M.ReZa
2012-06-02, 07:08 PM
به نام خدا

در این تاپیک میتوانید به تبادل نظرات ، سوالات و مشکلات پیرامون

Galaxy SIII این غول کهکشانی بپردازید

http://upload.ir-tci.org/filestore/ec/IoHyUHKM5W.GALAXY-SIII.jpg._

لطفا تاپیک به حاشیه کشیده نشود

در این تاپیک فقط و فقط در مورد Galaxy S3 بحث میشود

موفق و سربلند باشید

mahjad
2012-06-03, 07:05 PM
سلام به همه دوستان عزیز . از اونجایی که چیپ مرکزی گلکسی اس 3 چهار هسته مجزا داره کارشناسان بر این باور بودن که باتری این نوع گوشی های خیلی زود تخلیه میشه سامسونگ برای حل این مشکل از چیپهای جدید کورتکس استفاده کرد که معماری 32 نانومتری دارن برای اینکه ببینیم سامسونگ با وجود صفحه 4.8 اینچی سامسونگ چقدر در حل این مشکل موفق بوده. در زیر چند تا نمودار مهم از مقایسه مصرف باتری گالکسی اس3 با دیگر گوشیها که بعضا 2 هسته ای هستن میزارم و قضاوت رو به خودتون واگذار میکنم

نمودار اول مربوط به مقایسه زمان مکالمه ی گوشیهاست

http://*****************.com/images/6j4vz51b3kzzw16hpsw.jpg

نمودار دوم مربوط به مقایسه زمان پخش ویدئو در گوشی هاست

http://*****************.com/images/yx5xd20ee805w15cp98.jpg

نمودار سوم هم مربوط به مقایسه زمان گشت و گذار در اینترنت یا همون Web berowsing

http://*****************.com/images/2y3xhcr98t0ddnzs6t19.jpg

http://*****************.com/images/ehcsbxo6dvuts0j418wj.jpg

ARSH77.IOS
2012-07-01, 11:50 AM
برای نصب رام باید به چه نکاتی توجه کنم:

اگر کیز نصب دارید پاک کنید چون دراور کیز با درایور usb سازگار نیست

اخرین ورژن درایور usb نصب کنید

از پورت های جلوی کیس یا از ترمینال های usb استفاده نکنید
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

نمیتونم روی رام برنامه نصب کنم !

setting > security تیک unknown sources بزنید

چطور میتونم % باطری به notification bar اضافه کنم

setting > display تیک disply battery percentage بزنید

وقتی کلید پاور میزنم صفحه دیر روشن میشه .. دلیلش چیه

setting > security > lock screen options گزینه weather غیر فعال کن

وقتی با مرورگر خوده گوشی وارد اینترنت میشم نوره صفحه کم میشه، تنطیمات شو نتونستم پیدا کنم که غیره فعالش کنم ، کسی میدونه مشکل کجاست؟

وارد مرورگر که شدی کلید منو بزن و گزینه brightness and colours انتخاب کن

تیک automatic brightness بردار و نور دستی تنظیم کن

من وقتی می رم تو بخش ویدیو ها یه چند ثانیه می گذره و بعدش میاد بیرون . چرا؟

setting > application manager

از تب بالا روی all کلیک کنید

video player پیدا کنید روش کلیک کنید و clear data کنید بعد گوشی ریستارت کنید

برای روت در اودین باید Auto Reboot و F . Reset Time تیک خورده باشن؟

شما کرنل بزار در pda دست به هیچ تیکی هم نزن .. این تیک ها به صورت پیش فرض زده شده هستند

وقتی خاموشش میکنم میزنم به شارژ(چون من همیشه گوشی رو خاموش میزنم به شارژ) وقتی شارژش 100 شد میکشمش روشنش که میکنم شارژش 99%ه. یعنی 1% از شارژ گوشی برا روشن شدن میره؟

ببین اصل % باطری 95 هست و اگر 100 نشون میده فقط برای این هست که نشون داده بشه که باطری فول شده

مثلا باطری که فول شد و شارژر جدا کردی خواهی دید که باطری 98% یا 99% هست

از کجا باید بفهمیم که گوشی ساخت چه کشوری هست؟

باطری گوشی در بیار بعد میتونی ببینی

چطوری میتونم برنامه را حذف کنم؟ یا انیستال؟

بايد به اين مسير بري :

Settings >appslications manager> بعد برنامه رو پيدا كن و روش كليك كن وبعد ان اينستال بكنش !

من الان رام رسمی اروپا رو ریختم گوشی که ریبوت شد الان روی لوگو سامسونگ مونده یه 5 دقیقه ای هست. طبیعی هستش؟ چیکار کنم؟

برو ریکاوری و ریست فکتوری کن رام بالا میاد

بعد از این که بالا اومد حتما با این کد ریست فکتوری کن

3855#*2767*

فایلهای pit که درون پوشه پیت هستش، با هم چه فرقی دارن؟

از mx.pit استفاده کنید

اطلاعاتی از فایل های پیت دیگه نیست و هیچ کجا در موردش صحبت نشده

الان مثلا من بخوام کرنل siyah رو فلش بزنم با اودین، باید mx.pit رو بزارم تو قسمت pit و فایل کرنل رو هم در قسمت PDA ! درست میگم؟

تا حالا دیدید توی نصب کرنل با ادین گفته بشه از پیت استفاده کنید ؟!

طبق همون توضیحاتی که داده شده عمل کنید و در روش نصب از خودتون خلاقیت نشون ندید

برای روت کردن باید درایور گوشی نصب باشه ؟

بله.باید نصب باشه

دوستان ببخشید اینهمه سوال میکنم اما یه مشکل اساسی دارم تو سایتهایی که احتیاج به flashplayer داره باز نمیشه ایا این دستگاه اصلا فلش پلیر ساپورت میکنه؟

ایا بصورت پیش فرض داره و اپدیت باید بکنیم؟

کجا هست ?
اگه نداره برای این نسخه از کجا بریزم؟ چند نسخه ریختم اما وارد تنظیمات نمیشه ممنون میشم سریعتر این مشکلمو حل کنید

ورژنهای قبلی flashplayer با ics سازگار نبودند آخرین ورژن رو از مارکت انجمن دانلود و نصب کنید در بیشتر موارد مشکل برطرف میشه

تو قسمت screen lock 'گزینهای SWIPE,MOTION,FACELOCK,FACE AND VOICE,NONE خواموشن و نوشته شده که

DISABLED BY ADMINISTRATOR,ENCRYPTION POLICY,OR CREDENTIAL STORAGE.چطوری میشه فعال کرد؟؟

setting > security اگر گزینه Clear credentials غیر فعال نبود یک بار انجام بدید مشکل حل میشه

اگر باز هم مشکل حل نشد یک بار با این کد ریست فکتوری کنید

3855#*2767*

توجه داشته باشید قبل از این کار حتما اگر از مسیج و دفتر تلفن و مواردی که در مموری داخلی دارید یه بکاپ بگیرید چون همه پاک خواهند شد

s voice من کار نمی کنه مینویسه نتورک ارور چکار باید بکنم؟

شاید مشکل از نت شما باشه وگرنه دلیل دیگه ایی نباید داشته باشه

این کار هم انجام بده

setting > applications manager

ازتب های بالا all انتخاب کن

s voice پیدا کن و clear data کن بعد ریستارت

یه سوالی دارم کسی مشکل تو میکروفن داشته؟ من همیشه به دوستام که زنگ میزنم میگن انگار که صدات از ته چاه میاد ولی گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات اینطوریه!!

هرموقع هم خودم تست میکنم خوبه ولی اکثر دوستام اینطوری میگن صدات نمیاد!!! تنظیماتی داره؟

وقتی در حال صحبت هستید منو بزنید ( کلید سمت چپ هوم ) و noise reduction off کنید

چرا وقتی دکمه ی Home رو میزنم صفحه گوشی دیر روشن میشه ؟؟؟

setting > security >lock screen options

گزینه های زیر غیر فعال کنید و بعد ریستارت کنید

information tricker
camera quick access
weather
help text
پایان-موفق باشید:flower::)

ashkin007
2012-07-01, 12:47 PM
عالیه.من که خیلی حال کردم.دستت درد نکنه :flower:

Thenry
2012-07-13, 08:31 PM
سلام.
ببخشید من این گوشی رو خریدم تنها مشکلی که دارم اینه که موقع فیلمبرداری وقتی کلید زوم رو روی گوشی فشار میدم و زوم می کنه صداش توی فیلم هم ضبط میشه یعنی اون تیک تیک که میزنم زوم کنه صداش بعدا تو فیلمه ضبط میشه.
البته خیلی هم معلوم نیست ولی تو ذوق می زنه.این طبیعیه؟

phphphphph
2012-07-13, 08:41 PM
سلام.
ببخشید من این گوشی رو خریدم تنها مشکلی که دارم اینه که موقع فیلمبرداری وقتی کلید زوم رو روی گوشی فشار میدم و زوم می کنه صداش توی فیلم هم ضبط میشه یعنی اون تیک تیک که میزنم زوم کنه صداش بعدا تو فیلمه ضبط میشه.
البته خیلی هم معلوم نیست ولی تو ذوق می زنه.این طبیعیه؟
سلام.آره بابا طبیعیه.درسته گوشی هوشمنده ولی نه این که صدای محیط رو گلچین کنه:)

hosain55
2012-07-14, 03:34 PM
سلام اقا من برنامه اس هلت(برای فشار خون) رو میخوام هر چی گشتم پیدا نکردم
کلا میخوام گالکسیم بشه اخرش برنامه توپ میخوام چه کنم؟
نگید فقط برو از سامسونگ بخر

M.a.s.u.D
2012-07-14, 03:55 PM
عالیه بود ممنون

ArAsH_67
2012-07-14, 04:28 PM
سلام اقا من برنامه اس هلت(برای فشار خون) رو میخوام هر چی گشتم پیدا نکردم
کلا میخوام گالکسیم بشه اخرش برنامه توپ میخوام چه کنم؟
نگید فقط برو از سامسونگ بخر
دوست عزیز اینجا جاش نیست.
درخواست خودتون رو در تایپیک زیر اعلام کنید:
تایپیک درخواست نرم افزار برای آندروید (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=96923)

عالیه بود ممنون

لطفا اسپم نزنید.از کلید تشکر استفاده کنید.

Thenry
2012-07-14, 11:56 PM
سلام دوباره.
ممنون که پاسخ دادید.تشکر هم کردم.
حالا که فکر می کنم یه جر دیگه هم میشه زوم کرد که اصلا نیازی به ان دکمه نباشه.
با دست زوم ی کنم.یعنی دو تا شصتم رو میذارم رو صفحه و میکشم روش و دور و نزدیک میشه.
حالا تنها مشکلی که هست اینه که رمش زود پر میشه.من هی میرم CLEAR RAM رو میزنم اما دو دقیقه نشده دباره پر میشه.خود به خود.یکم هم کند شده.باید چکار کنم؟

Thenry
2012-07-15, 11:02 PM
کسی نبود پاسخ بده؟!
الو؟

ArAsH_67
2012-07-16, 01:35 AM
سلام دوباره.
ممنون که پاسخ دادید.تشکر هم کردم.
حالا که فکر می کنم یه جر دیگه هم میشه زوم کرد که اصلا نیازی به ان دکمه نباشه.
با دست زوم ی کنم.یعنی دو تا شصتم رو میذارم رو صفحه و میکشم روش و دور و نزدیک میشه.
حالا تنها مشکلی که هست اینه که رمش زود پر میشه.من هی میرم CLEAR RAM رو میزنم اما دو دقیقه نشده دباره پر میشه.خود به خود.یکم هم کند شده.باید چکار کنم؟

کسی نبود پاسخ بده؟!
الو؟

فکتوری ریست کنید.قبلش یه بک آپ بگیرید که اس ها و شماره ها رو داشته باشید.

Thenry
2012-07-16, 09:51 AM
مطمئنید؟چرا باید این کار رو کنم؟یعنی منظورم اینه که من گوشیم رو نو خریدم چرا باید همین اول فکتوری ریست کنم؟
راه دیگری نداره؟گوشیم کند شده.
یه سوال دیگه اینکه چطوری بکاپ بگیرم؟

ArAsH_67
2012-07-16, 02:52 PM
مطمئنید؟چرا باید این کار رو کنم؟یعنی منظورم اینه که من گوشیم رو نو خریدم چرا باید همین اول فکتوری ریست کنم؟
راه دیگری نداره؟گوشیم کند شده.
یه سوال دیگه اینکه چطوری بکاپ بگیرم؟

حتما برنامه زیاد نصب کردی.از این گوشی بعید هست که کند بشه.
یه بار فکتوری ریست کن حل میشه.راه دیگه ای وجود نداره.
اگر از شماره ها و برنامه ها میخوای بک آپ بگیری ،برنامه های زیادی برای اینکار وجود داره.مثل: titanium backup
و اگر از کل رام میخوید بک آپ بگیرید باید از طریق منوی ریکاوری ( CWM ) اینکارو انجام بدید که سخته....
موفق باشید.

Thenry
2012-07-16, 05:37 PM
من بکاپ گرفتم با نرم افزار Samsung KIES
ریست فکتوری هم کردم کمی بهتر شد اما من برنامه ی زیادی نصب نکرده بودم.

Thenry
2012-07-16, 09:18 PM
برای انتقال دیتای بازی ها از کامپیوتر به موبایل که تقریبا حجم دیتا برای بازی های hd حدود 1 گیگ هست باید چکار کرد؟
من میخوام انتقال بدم خیلی طول می کشه.شده تا 2 ساعت هم صبر کردم تا کپی شد.
راهی نداره که سریع تر بشه؟

P0YA
2012-07-16, 09:26 PM
برای انتقال دیتای بازی ها از کامپیوتر به موبایل که تقریبا حجم دیتا برای بازی های hd حدود 1 گیگ هست باید چکار کرد؟
من میخوام انتقال بدم خیلی طول می کشه.شده تا 2 ساعت هم صبر کردم تا کپی شد.
راهی نداره که سریع تر بشه؟

1-برنامه tera copy رو pcبنصب.
2-یه مموری با سرعت بالاتر بخری!!!!!!!:blush:

Thenry
2012-07-17, 12:10 AM
ظاهرا دوستان زیاد وارد نیستن.
عزیز من مموری خود گوشیم هست.
32 گیگ گرفتم.
فقط هم در انتقال دیتا بازی ها اینطوری اگر یه ویدئو یک گیگی کپی کنم زود میشه.
حالا بیخیال.
از راهنماییتون هم ممنونم.

phphphphph
2012-07-19, 12:34 AM
سلام.من گوشی s3 تازه خریدم.تا حالا با آندروئید کار نکردم.میخاستم بدونم 1-احتیاجی به روت کردن هست؟2- احتیاج به رم اضافی هست که بخام نرم افزارا رو روی اون بنصبم؟ 3- اگه رم خود گوشی رو پر کنم هنگ نمیکنه یا زور نمیزنه؟ 4- کارهایی که واسه نصب نرم افزار لازمه رو بگین. اگه راه یا راهنمایی بلد هستید که گوشی ازلحاظ نرم و سخت افزاری آسیب نبینه بفرمائید..ببخشید درخاستام زیاد شد.ممنون

ArAsH_67
2012-07-19, 01:40 AM
سلام.من گوشی s3 تازه خریدم.تا حالا با آندروئید کار نکردم.میخاستم بدونم 1-احتیاجی به روت کردن هست؟2- احتیاج به رم اضافی هست که بخام نرم افزارا رو روی اون بنصبم؟ 3- اگه رم خود گوشی رو پر کنم هنگ نمیکنه یا زور نمیزنه؟ 4- کارهایی که واسه نصب نرم افزار لازمه رو بگین. اگه راه یا راهنمایی بلد هستید که گوشی ازلحاظ نرم و سخت افزاری آسیب نبینه بفرمائید..ببخشید درخاستام زیاد شد.ممنون

سلام.
1.بستگی به انتظارات شما داره.بعضی برنامه ها نیاز به دسترسی روت دارن.بعضی کارها هم به روت نیاز دارن.مثلا برای انتقال برنامه به مموری کارت که این گوشی خودش حافظه ی داخلیش زیاده....
2.اینم بستگی به شما داره، ممکنه یه نفر 32 گیگ براش زیاد باشه ولی یه نفر دیگه خیلی کم و اونو زود پر کنه...
3.این گوشی هنگ تو کارش نیست...
4.لازم نیست کار خاصی بکنید.اول برنامه هارو میریزید تو گوشی بعد با یه فایل منیجر اونارو نصب میکنید.
راهنمایی بلد نیستم :p

Ali~TECH
2012-07-19, 07:56 AM
سلام دوستان عزیز من دیروز این گوشی رو خریدم پلمب تو گالری هیچ عکسی وجود نداشت فقط یه کلیپ هست خود سامسونگ گذاشته و یه موزیک تو قسمت موزیک پلیر چیز دیگه ای نداره؟مرسی.بعد میخواستم بدونم نسخه فابریک نرم افزار این گوشی چنده ممنون.

PEYMANCH
2012-07-20, 11:54 PM
دوستان من یه مشکل عجیب با این گوشی دارم همش به صورت خودکار بدون اینکه اس ام اس یا زنگی بخوره وقتی گوشی لاک هست و صفحش خاموشه بعد یه مدت صفحش روشن میشه و صفحه ی لاک میاد دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا" اعصاب خورد کن شده

SEMPITERNAL
2012-07-21, 12:11 AM
دوستان من یه مشکل عجیب با این گوشی دارم همش به صورت خودکار بدون اینکه اس ام اس یا زنگی بخوره وقتی گوشی لاک هست و صفحش خاموشه بعد یه مدت صفحش روشن میشه و صفحه ی لاک میاد دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا" اعصاب خورد کن شده

دوست گلم یه برنامه هست ک وقتی گوشی رو قفل میکنی ب اصطلاح میاد برنامه های اضافیرو میبنده اونو نصب کن تمام...
منم با آندروید این مشکل رو داشتم رو دو تا گوشی با برن مختلف مال اینه ک یه برنامه داره یه چیزیو چک میکنه مثلا شبکه یا اسکرین یا...
از نصب برنامه های اضافی و کم کاربرد پرهیز کن تا مث من راحت بشی

PEYMANCH
2012-07-21, 12:45 AM
اسم این برنامه که میفرمایید چیه؟

nord
2012-07-21, 03:12 PM
سلام دوستان
من با اين گوشي يك مشكلي دارم اون هم زماني هست كه گوشي را به كامپيوتر وصل ميكنم از نرم افزار kies هم استفاده ميكنم زماني كه ميخواهم چيزي داخل گوشي كپي كنم نميشه نميدونم براي چي اين طوري ميشه اگه ميشه من راهنمايي كنيد.

mobinmoty
2012-07-21, 10:44 PM
با سلام من سه مشکل دارم:
1- من ورژن دوم این نرم افزار ار از سایت سامسونگ دانلود کردم و روی کامپیوترم با ویندوز ۷ ریختم ولی هنگام باز کردن برنامه به جای بالا آمدن برنامه این ارور میاد و برنامه اجرا نمیشه:
kies has stopped working
۲- بازی h.a.w.x رو روی گوشی به همراه فایل های دیتا ریختم ولی وقتی کع وارد بازی میشم از بازی به طور خودکار خارج میشه و اونو متوقف میکنه
۳- بازی x-plane 9 رو هم به همراه دیتا روی گوشی ریختم ولی باز هم احتیج به دانلود فایل داره

Mr Pourya
2012-07-25, 11:43 PM
سلام ببخشید چطوری میتونم کیبورد فارسی داشته باشم تو s3 ؟؟

phphphphph
2012-07-30, 05:41 AM
سلام.چندتا سوال داشتم...1-احتیاج هست s3 رو روت کنیم؟ 2- گوشی من باهاش کار میکنم تقریبا داغ میکنه میخاستم بدونم طبیعییه؟ 3- یه شبیه ساز جاوا یا تبدیل جاوا واسه s3 نیست؟خیلی لازم دارم 4- گوشی رو با نرم افزار samsung kies آپدیت کنم احتیاج به این رامهای جدید داخل سایت نیست؟؟؟ .ممنون

Thenry
2012-07-30, 09:51 PM
سلام.
دوست من شما میتونید از اخرین نسخه ی نرم افزار فوق العاده ی Smart Keyboard Pro استفاده کنید.
بدون تغییر رام فارسی تایپ کنید.

Thenry
2012-07-30, 09:55 PM
دوست من منم این مشکل رو دارم و گوشیم داغ می کنه اما روت نشده.
از طرفی می ترسم بدم بیرون روت کنن و خودمم بلد نیستم و می ترسم بزنم خرابش کنم.
برای همین اگر راهی مطمئن پیدا کردی به ما هم بگو.

arashmona
2012-07-30, 10:22 PM
سلام دوستان شما همه سابقه کار با این گوشی رو دارید سوال من از شما اینه من میخوام این گوشیو بخرم نظر شما چیه خوبه بده چطوره
مرسی

Behzad_n70
2012-08-03, 06:47 PM
سلام
Call log گوشیم قاطی کرده ! اون عددی که نشون دهنده تعداد میس کال هاست قفل کرده ! با اینکه لاگ رو پاک کردم باز هم نمیره ! یا وقتی چند تا میس کال بیفته باز هم همون عدد 1 رو نشون میده ! نمی دونم چی کار کنم ! کسی فکری نداره ؟ البته به جز ریست کلی.

Thenry
2012-08-03, 08:55 PM
سلام
Call log گوشیم قاطی کرده ! اون عددی که نشون دهنده تعداد میس کال هاست قفل کرده ! با اینکه لاگ رو پاک کردم باز هم نمیره ! یا وقتی چند تا میس کال بیفته باز هم همون عدد 1 رو نشون میده ! نمی دونم چی کار کنم ! کسی فکری نداره ؟ البته به جز ریست کلی.

دوست عزیز ای مشکل برای من هم بعضی موقع ها پیش میاد.
شما صبر کن تا آپدیت اندروید 4.1 بیاد حل میشه اونم.
این اندروید 4 خیلی مشکل داره.

n0name
2012-08-05, 02:40 AM
سلام علیک دوستان :D

آقا من الان حدود 2 هفته ای میشه که میخام HTC Desire HD مو عوض کنم و یا One X بگیرم و یا Galaxy SIII :blush:

خب بعد از 1 هفته پیگیری و این سایت برو اینور برو و ... به این نتیجه رسیدم که Galaxy SIII بگیرم :shades2:

حالا دوباره موندم 16GB بگیرم که شامل گارانتی هست یا 32GB که هنوز گارانتی ندارن !

البته یه چیزه دیگه اینکه میگن بین کره و ویتنام و چین هیچ فرقی تو کیفیتشون نیست !

آیا واقعا" اینجوره ؟ و نظر بدین واسم که 16 با گارانتی بخرم یا 32 بی گارانتی !؟ و آیا اصلا گارانتی تو ایران معنی داره و ارزش داره یا نه !؟

قربون همتون :wub:

™NDROID@
2012-08-05, 02:58 AM
سلام علیک دوستان :D

آقا من الان حدود 2 هفته ای میشه که میخام HTC Desire HD مو عوض کنم و یا One X بگیرم و یا Galaxy SIII :blush:

خب بعد از 1 هفته پیگیری و این سایت برو اینور برو و ... به این نتیجه رسیدم که Galaxy SIII بگیرم :shades2:

حالا دوباره موندم 16GB بگیرم که شامل گارانتی هست یا 32GB که هنوز گارانتی ندارن !

البته یه چیزه دیگه اینکه میگن بین کره و ویتنام و چین هیچ فرقی تو کیفیتشون نیست !

آیا واقعا" اینجوره ؟ و نظر بدین واسم که 16 با گارانتی بخرم یا 32 بی گارانتی !؟ و آیا اصلا گارانتی تو ایران معنی داره و ارزش داره یا نه !؟

قربون همتون :wub:
سلام دوست عزیز
به نظر منم Galaxy SIII بگیر و بهتره مدل 32GB بخری.من که پول اضافی بابت گارانتی دادم هیچ فایده ای ندیدم
تولید سایر کشورها هم هیچ فرقی ندارن
موفق باشی

PEYMANCH
2012-08-05, 05:19 PM
سلام دوستان
میخواست بدونم آیا رام رسمی ورژن 4.1 آندروید واسه ی گوشی گالکسی اس 3 اومده؟

M@TR!X
2012-08-06, 03:40 AM
سلام دوستان

خیر دوست عزیز
اما شرکت سامسونگ گفته در حال کار بر روی ورژن 4.1 هستند
موفق باشید

omidog
2012-08-06, 08:49 PM
سلام.من زماني كه اس ام اس فارسي براي كسي مي فرستم براي اون به صورت علامت سوال در مياد؟چيكا ر بايد بكنم؟

..:Exclusive:..
2012-08-07, 01:49 AM
سلام چطوری میتونم فایل جاوا رو گوشی نصب کنم؟

™ALIR
2012-08-07, 02:23 AM
فعلا نرم افزاری یا پلاگینی یا چیز دیگه ای برای اجرای فایل جاوا رو اندروید4 وجود نداره

kml20200
2012-08-08, 06:19 PM
سلام.من زماني كه اس ام اس فارسي براي كسي مي فرستم براي اون به صورت علامت سوال در مياد؟چيكا ر بايد بكنم؟
شما تو پيام رساني دكمه home (پايين سمت چپ) رو بزن برو توتنظيمات بعد زبان نوشتن رو خودكار بكن يا يونيكد.

EHsAN.BoBo
2012-08-11, 02:33 AM
سلام
من دو روزه این گوشی رو گرفتم
یه سری بازی که اکثرشون رو از صفحه اصلی همین سایت گرفتم رو نصب کردم و مشکلی در اجرای اونا نبود..
امروز متوجه شدم که چند تا از بازی ها دیگه اجرا نمیشن، یا اجرا میشن اما تاچ روی صفحه غیر فعاله و عملاً هیچ کاری نمیشه کرد (یعنی انگار همه چی عادیه و فقط تاچ نمیشه کرد و مثلا play رو زد و بازی کرد!)..
با یکم تست کردن و گشتن دنبال علت این مشکل، به این نتیجه رسیدم که وقتی Wi-Fi روشنه، این بازی ها اینجوری میشن.. علتش چی میتونه باشه؟
(Android version: 4.0.4)

houman-h
2012-08-11, 10:37 AM
دوستان من معمولا گوشیم قبلیم رو از شب تا صبح توی شارژ میذاشتم که در طول روز شارژ داشته باشه. این مسئله برای گلکسی اس 3 مشکلی ایجاد نمیکنه و باطریش صدمه نمیبینه؟

«R E Z A»
2012-08-11, 10:47 AM
دوستان من معمولا گوشیم قبلیم رو از شب تا صبح توی شارژ میذاشتم که در طول روز شارژ داشته باشه. این مسئله برای گلکسی اس 3 مشکلی ایجاد نمیکنه و باطریش صدمه نمیبینه؟

دوست عزیز بهتر بود این سوال اینجا مطرح نشه.ولی این کار برای باتری گوشی خوب نیست بهتره که وقتی گوشی شارژ شد گوشی رو از شارژ جدا کنید.

mnk_666
2012-08-16, 10:06 AM
سلام دوستان (و ی پ ی ا ن) میخوام اد کنم اما ماله من پسوورد نداره واسه همین گزینه کانکتم خاموشه چیکار کنم ممنونم؟ دز ضمن هم امکان گذاشتن پسوورد رو ندارم
ممنونم

dr74
2012-08-16, 05:18 PM
سلام دوستان
توی ایران s3 32 گیگ هم هستش ؟ و ایا با گارانتی هستش و قیمتش ؟

Arian ios
2012-08-16, 05:22 PM
سلام دوستان

باید در تاپیک قیمت های بپرسید...
من تاحالا ندیدم.......از دوستانی که تو بازار هستن سوال بپرسید

dr74
2012-08-16, 05:31 PM
باید در تاپیک قیمت های بپرسید...
من تاحالا ندیدم.......از دوستانی که تو بازار هستن سوال بپرسید
داداش من هنوز 10 تا پست ندادم برام باز نمیشه

™ALIR
2012-08-16, 05:33 PM
خب اشکال نداره یه خورده پست مفید بزنید

mnk_666
2012-08-18, 06:30 PM
سلام دوستان (و ی پ ی ا ن) میخوام اد کنم اما ماله من پسوورد نداره واسه همین گزینه کانکتم خاموشه چیکار کنم ممنونم؟ دز ضمن هم امکان گذاشتن پسوورد رو ندارم
ممنونم
کسی نمیدونه؟

houman-h
2012-09-05, 06:18 PM
دوستان چند سئوال دارم و نیاز به راهنمایی:
1- برنامه مناسب برای انتقال برنامه ها به کارت حافظه توی گوشی S-3 چیه؟
2- آیا حتما باید مموری کارد رو پارتیشن بندی کرد؟
3- باز کردن درب پشتی گوشی جهت در آوردن مموری کارد روش خاصی داره؟(می ترسم درب رو بشکنم)

mahjad
2012-09-05, 08:25 PM
دوستان چند سئوال دارم و نیاز به راهنمایی:
1- برنامه مناسب برای انتقال برنامه ها به کارت حافظه توی گوشی S-3 چیه؟
2- آیا حتما باید مموری کارد رو پارتیشن بندی کرد؟
3- باز کردن درب پشتی گوشی جهت در آوردن مموری کارد روش خاصی داره؟(می ترسم درب رو بشکنم)

1. برنامه های زیادی هستند از جمله app to sd و... البته هومن جان شما رام فوکس هوند بگیری دیگه نیازی به انتقال برنامه ها نداری.

2. نه نیازی به پارتیشن بندی نیست...

3. از قسمت بالا که یه شیار داره برای باز کردن گوشی به سمت عقب بکش بعد ناخن بنداز کنار درب و تا پایین بکش برای شکستنشم اصلا نترس جنس درب خیلی نرم و محکمه . ( ترس نداره داشی جانکم):flower:

mahjad
2012-09-05, 08:27 PM
سلام دوستان

بله 32 گیگ هم هست و اختلاف قیمتشم با 16 خیلی زیاد نیست توصیه میکنم 32 گیگ بگیرین. ولی در حال حاظر تنها 16 گیگ با گارانتی هست البته کامتل اعلام کرده به زودی 32 با گارانتی هم ارائه میشه (همین روزا) . در کل سعی کنید 32 گیگ بگیرین چون حجم بالای فیلمهای ظبط شده( به دلیل کیفیت بالاشون) نیازمند حافظه ی بالاییه

mahjad
2012-09-05, 08:42 PM
سلام دوستان

بله دوست عزیز بیشتر از 8 رام 4.1.1 برای SIII اومده ولی همگی در ورژن بتا هستند میتونید از سایت رسمی رامهای سامسونگ دانلود کنید (سام فریمور) . ولی بنده پیشنهاد میکنم اگر قصد نصب رام آبنبات ژله ای دارین از رامهای FoxHound استفاده کنید که ورژن آخرش تغریبا هیچ مشکلی نداره...

اینم لینک پست برای دانلود رام همراه با آموزش نصب
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1554607&posted=1#post1554607

mahjad
2012-09-05, 08:48 PM

دوست عزیز زمانی که شما میخواین پیام ارسال کنید گوشی بهتون اخطار میده که ممکنه گیرنده نتونه پیام رو درست ببینه. شما نوع رامتون رو میگفتین بیشتر میتونستم کمکتون کنم اما نگران نباشین شما خیلی راحت از قسمت برنامه های آندروید همین انجمن یه کیبورد جدید نصب کنید و به راحتی پیام فارسی ارسال کنید . پیشنهاد میدم از go keybord استفاده کنید ... اینم اضافه کنم کیبورد استوک سامسونگ مشکلی با فارسی نداره کلا

houman-h
2012-09-05, 08:58 PM
1. برنامه های زیادی هستند از جمله app to sd و... البته هومن جان شما رام فوکس هوند بگیری دیگه نیازی به انتقال برنامه ها نداری.

2. نه نیازی به پارتیشن بندی نیست...

3. از قسمت بالا که یه شیار داره برای باز کردن گوشی به سمت عقب بکش بعد ناخن بنداز کنار درب و تا پایین بکش برای شکستنشم اصلا نترس جنس درب خیلی نرم و محکمه . ( ترس نداره داشی جانکم):flower:

واقعا ازت سپاسگزارم mahjd عزیز
در مورد اولی یعنی رام فاکس هوند نیازی به انتقال نداره میشه بیشتر توضیح بدی. من الان همون رام فاکس هوند ورژن 1.4.3 رو که خودت قبلا زحمت لینکش رو گذاشته بودی رو نصب کرده ام و میخوام به این ورژن جدید ارتقا بدم.

adnan02
2012-09-05, 09:06 PM
سلام دوستان
من وقتی گوشیمو از شارژ میکشم و همه برنامه هارو از فعال درمیارم باز خودش شارژ خالی میکنه ..
حتی کیفیت نور و بهینه سازی باطری روهم فعال کردم دیگه بماند gprsوadslرو غیر فعال کردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
باتشکر

M@TR!X
2012-09-05, 09:41 PM
سلام دوستان
من وقتی گوشیمو از شارژ میکشم و همه برنامه هارو از فعال درمیارم باز خودش شارژ خالی میکنه ..
حتی کیفیت نور و بهینه سازی باطری روهم فعال کردم دیگه بماند gprsوadslرو غیر فعال کردم
باتشکر
چقدر طول میکشه تا باتری خالی کنه؟

2012-09-05, 09:45 PM
سلام دوستان
باتشکر

دوست عزیز احتمالا شما گوشیتونو با کامپیوتر شارژ میکنین
باید با کابل و شارژر فابریک شارژ بشه
شما با گوشی کار کنین تا شارژش تموم میشه بعد بزنید به شارژر تا پر میشه این کارو چندین بار تکرار کنین
اگه درست نشد یا باید باتریتو عوض کنی یا گوشیتو ابدیت یا ریست فکتوری کن

mohsenm1
2012-09-05, 10:32 PM
سلام
به سوال داشتم.این آپدیت بدون سیم شایعه بود یا نه؟

2012-09-05, 11:42 PM
سلام
به سوال داشتم.این آپدیت بدون سیم شایعه بود یا نه؟

نمیدونم دقیقا منظورتون از اپدیت بدون سیم چیه ولی میشه از طریق software updeter خودش گوشی رو اپدیت کرد.

mohsenm1
2012-09-06, 12:27 AM
راستی آپدیت جدید 4.1 برای اس 3 اومده.راستی شارژبدون سیم چی اون شایعست

™HaMoOn
2012-09-06, 01:12 AM

نه محسن جان،میخواد به زودی برای گوشی هایی مثل وان ایکس و اس3 بیاد

mahjad
2012-09-06, 08:24 PM

بله دوست عزیز آپدیت رسمی 4.1 و 4.1.1 اومده ولی در نسخه ی بتا هستند . بیش از 8 فریمور از 4.1 برای SIII عرضه شده که البته هر کدومشون باگ هایی دارن ولی به زودی آپدیت نهایی و فول ارائه میشه . شما میتونید یه سر به پست زیر بزنید و این آپدیت ها رو در قالب رام foxhound که پاییه ی رام رسمی و اصلی هستند دریافت کنید من خودم در حال حاضر بیشتر از 3 هفتس دارم از آندروید جدید (4.1.1) در فریمورهای مختلف استفاده میکنم...

اینم پست مربوطه...http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1555567#post1555567

در مورد شارژ بیسیم هم شایعه نیست چون خود سامسونگ تو سایت رسمیش و در زمان معرفی SIII اعلام کرده...

اینم لینک سایت رسمی سامسونگ برای دیدن رامهای جدید ارائه شده برای گوشی های سامسونگ [www.samfirmware.com]

2012-09-07, 12:32 PM
منم دارم از اندروید 4,1,1 رو گوشیم استفاده میکنم به تاریخ 29 اگوست

Rasoooll
2012-09-13, 01:31 PM
خسته نباشيد!
من يه مشكل با mms گوشيم دارم كه نميتونم با s3 خودم mms بفرستم!خط من ايرانسل هستش!تنظيمات رو از 140 گرفتم ولي جواب نميده!!!قبلا به راحتي ام ام اس ميفرستادم ولي الان نميتونم!!!!ممنون ميشم راهنماييم كنيد

P0YA
2012-09-13, 10:44 PM
سلام دوستان
گوشی من یه وقت نور دکمه های لمسی کار نمیکنه؟؟
ممنون راهنمایی کنید

P0YA
2012-09-14, 12:10 PM
سلام دوستان
ممنون راهنمایی کنید
کسی نیست جواب بده داره اعصابمو خرد میکنه:grrr::grrr::grrr:

m2m20
2012-09-15, 11:27 AM
خواهش میکنم یه نفرکمک فوری کنه خواهش میکنم:من از ورژن4.04رسمی کارخانه استفاده میکنم یکی دوماهی میشه الان بعضی موقع ها صفحه گوشیم قفل که هست همین جور خاموش وروشن میشه دیگه علامت اینترنتم فعال وغیرفعال میشه ودیگه وقتی گوشین قفل هست تا بازش میکنم رفته تو مرورگر گوشیم خواهش میکنم کمک ودرضمن راهی یا کدی برای تنضیمات کارخانه هست؟

P0YA
2012-09-16, 11:06 AM

بعد از سه روز یکی پیدا نمیشه جواب بده:ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::o hno::ohno:

2012-09-16, 11:15 AM
سلام دوستان
ممنون راهنمایی کنید

بعد از سه روز یکی پیدا نمیشه جواب بده:ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::ohno::o hno::ohno:
دوست عزیز تو تنظیات touch key light duration میتونی درستش کنی

2012-09-16, 11:17 AM
خواهش میکنم یه نفرکمک فوری کنه خواهش میکنم:من از ورژن4.04رسمی کارخانه استفاده میکنم یکی دوماهی میشه الان بعضی موقع ها صفحه گوشیم قفل که هست همین جور خاموش وروشن میشه دیگه علامت اینترنتم فعال وغیرفعال میشه ودیگه وقتی گوشین قفل هست تا بازش میکنم رفته تو مرورگر گوشیم خواهش میکنم کمک ودرضمن راهی یا کدی برای تنضیمات کارخانه هست؟
یه ریست کلی کن و یا صبر کن تا نسخه رسمی4.1 برسه اونو فلش کن و بعداز فلش هم گوشیتو باید ریست کنی

P0YA
2012-09-16, 11:19 AM
دوست عزیز تو تنظیات touch key light duration میتونی درستش کنی

کلا مثل اینکه اتصالی داره یه وقت روشن میشه یه وقت هم نه

2012-09-16, 11:23 AM
کلا مثل اینکه اتصالی داره یه وقت روشن میشه یه وقت هم نه
خیر اتصال نداره در حالت عادی 3ثانیه بعد از لمس خاموش میشه که اونو میتونی تو تنظیمات درست کنی
کلا خاموش یا کلا روشن یا...

P0YA
2012-09-16, 11:29 AM
خیر اتصال نداره در حالت عادی 3ثانیه بعد از لمس خاموش میشه که اونو میتونی تو تنظیمات درست کنی
کلا خاموش یا کلا روشن یا...

مشکل من اینه که چراغ ها هر وقت دلشون خواست روشن میشن

hamid_c
2012-09-19, 12:32 AM
سلام
واس یکی از دو سه تان روایت است که یه موشکلی پیش اومده که میگه وقتی گوشی زنگ میخوره اول باید کلید back رو بزنه بعد بره رو حالت جواب دادن یا ریجکت کردن
چرا این حالت شده که باید اول back رو بزنه تا بتونه حالا بعدش جواب بده یا ریجکت کنه؟؟؟
راه حلش چیه؟؟؟
اون تنظیمات که تو call answering/endig هم بود چک کردم
ممنون

mohsenm1
2012-09-19, 03:37 PM
گوشی من به سامسونگ کیس وصل نمیشه چیکار کنم؟

™HaMoOn
2012-09-19, 03:52 PM

سامسونگ کیزتو آپدیت کن!

شایدم یه رام کاستوم روی گوشیت باشه!

|^_^|
2012-09-19, 04:05 PM
دوست عزیز به دو نکته توجه کن
1:رامت رسمی باشه
2:ممکنه سامسونگ کیز یکم طول بکشه تا گوشیتو شناسایی کنه.
اگر خارج از این دوتا هست طبق گفته هامون جان سامسونگ کیزتو آپدیت کن.

mahjad
2012-09-23, 07:17 PM

دوست عزیز شما اول بگین به چه نحوی میخواین به کایز (kies) . پیشنهاد میکنم اگه امکان اتصال بیسیم رو دارین از گزینه اتصال به کایز از طریق وایرلس که توی منوی تنظیماتتون هست رجوع کنید و خیلی راحت متصل بشین. اگر نه مشکل میتونه از رامتون باشه که ممکنه کاستوم ی باشه که بر پاییه ی رام رسمی نیست مثل رامهای سیانوژن . با برداشتن تیک یو اس بی دیباگ هم چک کنید ممکنه به نتیجه برسین . این مشکل ربطی به آپدیت بودن یا نبودن برنامه ی کایزتون نداره

mahjad
2012-09-23, 07:21 PM
سلام
واس یکی از دو سه تان روایت است که یه موشکلی پیش اومده که میگه وقتی گوشی زنگ میخوره اول باید کلید back رو بزنه بعد بره رو حالت جواب دادن یا ریجکت کردن
چرا این حالت شده که باید اول back رو بزنه تا بتونه حالا بعدش جواب بده یا ریجکت کنه؟؟؟
راه حلش چیه؟؟؟
اون تنظیمات که تو call answering/endig هم بود چک کردم
ممنون

مشکل دوست و راوی شما میتونه از نصب برنامه های مرتبط با ارتباط گوشی باشه مثل skype, viber,what app, و برنامه های از این دست . مشکل دوست شما با یک ریست کردن تنظیمات به راحتی حل میشه.

mahjad
2012-09-23, 07:29 PM
مشکل من اینه که چراغ ها هر وقت دلشون خواست روشن میشن

ببینید دوست عزیز برخی از برنامه های جانبی میتونن حتی در زمان استند بای و خاموشی صفحه گوشیتون فعالیت داشته باشن مثل آنتی ویروس ها و خیلی برنامه های دیگه . از جمله این برنامه ها برنامه های هستن که سعی در اتصال به شبکه v p n یا اینترنت در پس زمینه ی گوشی شما دارن . و این امر میتونه LED گوشی شما رو به دلیل تشخیص فعالیت خود به خود روشن نگه داره . تغریبا مطمئن باشین مشکلی متوجه سخت افزار گوشی شما نیست به شما هم پیشنهاد میدم اگر حوصله و وقتتون میکشه یکی یکی برنامه هاتون و نوع دسترسیشون رو چک کنید برنامه ی مورد نظر رو مورد محدودیت دسترسی قرار بدین یا اینکه حذف کنید در غیر اینصورت بهتره گوشیتون رو باز نشانی کارخانه کنید ...

houman-h
2012-09-23, 08:24 PM
سلام بر همه دوستان
وقتی گوشی با فیسبوک سنکرون میشه تمام آلبومهای فیسبوک توی گالری حتی در موقع آفلاین بود قابل رویته. خواستم ببینم توی چه پوشه ای از حافظه قابل دسترسی هستند و میشه اونا رو کپی کرد جاهای دیگه
ممنون که وقت میذارید

m2m20
2012-10-02, 08:19 PM
سلام دوستان خواهش میکنم دوتا سوال دارم کمک کنید:1:قبلا یک ساعت ونیم گوشیم میزدم تو شارژ باطریم فول میشد ولی الان دوشب هست نزدیک به4ساعت میزنم شارژ70درصد شارژمیشه چش شده و چه کارکنم؟وسوال دوم چندتا بازی دیتاش با خود گوشی دالود کردم اگر اون پوشه دیتا کلا ازش کپی بگیرم وقتی گوشیم فلش کردم ودوباره اون پوشه رو به گوشیم انتقال بدم بازی دیگه نمیخاد دانلود کنم؟خدایارتون باشه

m2m20
2012-10-02, 08:21 PM
دوستان درمورداون باطریم گوشیم نه زمین خورده ونه نرم افزار یا بازی نصب کردم

m2m20
2012-10-02, 11:22 PM
سلام دوستان کسی به ما کمک نمیکنه؟

kaboom
2012-10-03, 11:24 AM
سلام خسته نباشید دوستان می خواستم ببینم می تونم کاری کنم که اطلاعاتم در رم بریزه یعنی دیتای بازی هام و اینکه بازی هایی که از برنامه بازار می گیرم.. ممنون میشم بهم راهنمایی کنید
من این گوشی رو تازه گرفتم و کلا با آندروید تا حالا کار نکردم
ممنون
موفق باشید

m2m20
2012-10-03, 05:49 PM
خواهش میکنم اساتیدگرامی کمک کنن

mahjad
2012-10-03, 07:17 PM
سلام دوستان خواهش میکنم دوتا سوال دارم کمک کنید:1:قبلا یک ساعت ونیم گوشیم میزدم تو شارژ باطریم فول میشد ولی الان دوشب هست نزدیک به4ساعت میزنم شارژ70درصد شارژمیشه چش شده و چه کارکنم؟وسوال دوم چندتا بازی دیتاش با خود گوشی دالود کردم اگر اون پوشه دیتا کلا ازش کپی بگیرم وقتی گوشیم فلش کردم ودوباره اون پوشه رو به گوشیم انتقال بدم بازی دیگه نمیخاد دانلود کنم؟خدایارتون باشه

در مورد سوال اولتون که در مورد باتری گوشیتونه . چند احتمال وجود داره که یکی یکی بررسی میکنیم . اجازه بدین باتری گوشیتون به کمتر از 10 ٪ برسه و اینکارارو انجام بدین.

اول گوشیتون رو به منو ریکاوری ببرین و کش باتریتون رو وایپ کنید :

1. گوشیتون رو به منوی ریکاوری ببرین .
2. وارد گزینه ی آخر یعنی advanced بشین .
3. در اینجا گزینه ی سوم (wipe battery cache) رو انتخاب کنید و yes بزنید.
4.حالا از طریق منوی آخر go back به صفحه ی قبلی برگردین و با انتخاب گزینه ی اول ریبوت کنید

بعد از ریبوت با گوشیتون انقدر کار کنید که خود به خود خاموش بشه . حالا خاموش کرده به شارژ بزنید و صبر کنید تا شارژ گوشیتون بیشتر از ۵۰ ٪ بشه اونموقعه میتونین گوشیتون رو در حین شارژ روشن کنید اما تا زمانی که باتریتون ۱۰۰٪ نشده از شارژر جدا نکنید. وقتی ۱۰۰٪ شد مجدد عمل وایپ کردن باتریتون رو اعمال کنید. این اولین راه حل بود اما قبل از اون پیشنهاد میدم گوشیتون رو ریست ستینگ کنید و هر برنامه ای مربوط به کنترل باتری نصب کردین رو حذف کنید.

در مورد دیتای بازی ها هم بله شما هر دیتایی رو که با گوشیتون دانلود کرده باشین رو میتونین نگه دارین تا در نصب بعدی نیازی به دانلود نباشه البته مسیر و شاخه ی قرار گرفتن دیتا هم بسیار مهمه... سوالی بود در خدمتم

mahjad
2012-10-03, 07:27 PM
سلام خسته نباشید دوستان می خواستم ببینم می تونم کاری کنم که اطلاعاتم در رم بریزه یعنی دیتای بازی هام و اینکه بازی هایی که از برنامه بازار می گیرم.. ممنون میشم بهم راهنمایی کنید
من این گوشی رو تازه گرفتم و کلا با آندروید تا حالا کار نکردم
ممنون
موفق باشید

ببینید دوست عزیز دیتای برنامه ها و بازی ها در آندروید به این شکل معرفی میشه که برنامه برای یافتن دیتاش دنبال مسیری میگرده که براش تعریف شده. یعنی به فرض مثال شما اگه برنامه ی svox رو نصب کنید بعد اینکه دیتاش رو دانلود کنید برنامه مسیر تعریف شدهای برای گشتن دنبال دیتاش طی میکنه که به این قرار : card> android>data> com.vox.... پس شما نمیتونید این رو در مسیر دیگه ای قرار بدین مگر اینکه این مسیر رو تغییر بدین. توضیح دادنش کمی مشکل به نظر میرسه ولی یه مد برای این قضیه نوشته شده که مثلا اگه مموری داخلیتون برای گوشی درایو c معرفی شده و مموری اکسترنالتون درایو d . میتونید این مسیر ها رو تغییر بدین یا اینکه با هم share کنید. که در اون صورت برنامه دیگه به جای گشتن در مموری اینترنالتون در مموری اکسترنالتون که به اسم درایو c شده میگرده و مشکل شما حل میشه. البته توصیه میشه که هر دو درایو رو share کنید چون هم ظرفیت هر دو درایو یکی میشه و قابلیتها فزوده میشه هم اینکه در هر کدوم از درایوها که دیتا ریخته بشه برنامه اون رو پیدا میکنه و اجرا میشه . امیدوارم قابل فهم بوده باشه. سوالی بود در خدمتم

kaboom
2012-10-03, 09:02 PM
تقریبا پس چیزی شبیه رید کردن هارد ها می باشد.
خوب اینکاری رو که شما میگین رو چطوری میشه انجام داد..؟ بعد مثلا اینکه من الان رم 4 گیگ هست بعدا مخوام رم اکسترنالم رو به 16 گیگ انتقال بدم ... به مشکل بر می خورم با این روشی که شما گفتید ؟

m2m20
2012-10-03, 10:08 PM
دوست عزیز خدایارت به خدا ممنون ولی یه مشکل دارم اینکه من اصلا این وایپ کردن اصلا نمیدونم چیه!!!خواهش میکنم یکم دقیق تر توضیح بده

m2m20
2012-10-03, 10:11 PM
راستس شرمنده مگه سامسونگ کدی داره که فقط تنظیمات کارخانه باشه وچیزی پاک نشه؟

m2m20
2012-10-04, 11:09 AM
سلام دوست عزیز من از تو گوگل یهه چیزای درمورد وایپ کردن پیدا کردم(کلیدهوم+کلیدولوم بالا+کلید پاور)ولی وقتی به محیط ریکاوری میره اصلا گزینهadvancکه گفتین نداره وگزینه وایپ باطری هم نیست!!!چندتا گزینه بود دوتاش فقط نوشته وایپ که یکیش تنظیمات کارخانه هست ودومی نمیدونم چی بود ولی من دومی رو زدم و زد با موفقیت بود

kaboom
2012-10-04, 11:30 AM
دوستان من یه مشکل عجیب دارم با play store
اون هم اینکه وقتی وارد play store میشم و وارد یکی از دسته ها میشم دیگه هیچی بهم نشون نمیده.. برنامه ی Go luncher هم نصب کردم و وقتی می خوام بعضی امکاناتشو دانلود کنم نمیشه .. با چیز پی ان هم هستم نمدونم مشکل از چیه ممنون میشم کمکم کنید

mahjad
2012-10-04, 02:14 PM
تقریبا پس چیزی شبیه رید کردن هارد ها می باشد.
خوب اینکاری رو که شما میگین رو چطوری میشه انجام داد..؟ بعد مثلا اینکه من الان رم 4 گیگ هست بعدا مخوام رم اکسترنالم رو به 16 گیگ انتقال بدم ... به مشکل بر می خورم با این روشی که شما گفتید ؟

پیشنهاد میکنم در قسمت رام های اس۳ آخرین ورژن رام foxhound رو بگیرین چون در هنگام نصب اجازه تغییرات از این دست رو میده و کار شما رو بسیار راحت میکنه البته مد خاصی هم برای این کار هست که اگه پیداش کردم براتون قرار میدم . با روشی که گفتم شما اگه مموری 64 گیگ هم بگیرین هیچ مشکلی به وجود نمیاد. سوالی بود در خدمتم

mahjad
2012-10-04, 03:03 PM
سلام دوست عزیز من از تو گوگل یهه چیزای درمورد وایپ کردن پیدا کردم(کلیدهوم+کلیدولوم بالا+کلید پاور)ولی وقتی به محیط ریکاوری میره اصلا گزینهadvancکه گفتین نداره وگزینه وایپ باطری هم نیست!!!چندتا گزینه بود دوتاش فقط نوشته وایپ که یکیش تنظیمات کارخانه هست ودومی نمیدونم چی بود ولی من دومی رو زدم و زد با موفقیت بود

ببینید دوست عزیز شما گوشیتون رو روت کنید و منوی ریکاوری روش نصب کنید در منوی ریکاوری CMW این قابلیت به گوشی شما افزوده میشه. پیشنهاد میکنم از این پست برای روت و نصب منوی ریکاوری روی گوشیتون استفاده کنید

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=180104

kaboom
2012-10-05, 02:47 PM
پیشنهاد میکنم در قسمت رام های اس۳ آخرین ورژن رام foxhound رو بگیرین چون در هنگام نصب اجازه تغییرات از این دست رو میده و کار شما رو بسیار راحت میکنه البته مد خاصی هم برای این کار هست که اگه پیداش کردم براتون قرار میدم . با روشی که گفتم شما اگه مموری 64 گیگ هم بگیرین هیچ مشکلی به وجود نمیاد. سوالی بود در خدمتم

اقا قضیه مثلا این رام FoxHound نصبت به رام اصلی چیه ؟ من گوشی رو از گزینه های خودش اپدیت کردم به اخرین ورژن .. کلی هم برنامه اینجور چیزا ریختم ...
صفحه ی رامی که معرفی کردین رو می بینم توش کلی نوشتن که از رام رسمی امکاناتش بیشتره و بهتره.. یعنی چی مثلا چه امکانانتی ؟
ببخشید من خیلی مبتدی هستم من فقط آیفون داشتم و کلا با گوشی دیگری کار نکردم الانم به خاطر برنامه نویسی که دارم انجام میدم آندروید کار می کنم . من رم جدید بریزم فکر کنم کل اطلاعات پاک بشه درسته ؟
ممنون میشم یه توضیحاتی بدین
موفق باشید

m2m20
2012-10-05, 05:48 PM
سلام دوست عزیز راهی بهم پیشنهاد نمیدی که نخام گوشیم روت کنیم؟من از منو ریکاوری تنظیمات کارخانه زدم واهمه چیز پاک شد ولی بازم دور شارژ میشه!!!!ولی یه چیزی هست که فقط من تو شارژکردنش مشکل دارم ودور شارژمیشه ولی هنوز مث قدیم خیلی خوب شارژنگه میداره !خواهش میکنم کمکم کن

m2m20
2012-10-05, 09:15 PM
سلام دوست عزیز من منتظرتم یه راهی پیش روم بزار

mahjad
2012-10-06, 01:48 PM
سلام دوست عزیز راهی بهم پیشنهاد نمیدی که نخام گوشیم روت کنیم؟من از منو ریکاوری تنظیمات کارخانه زدم واهمه چیز پاک شد ولی بازم دور شارژ میشه!!!!ولی یه چیزی هست که فقط من تو شارژکردنش مشکل دارم ودور شارژمیشه ولی هنوز مث قدیم خیلی خوب شارژنگه میداره !خواهش میکنم کمکم کن

دوست عزیز شما به پیشنهاد های که من دادم توجه نکردین . گوشیتون رو روت کنید ... اصلا نگران نباشین باور کنید هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و تنها قابلیتش بیشتر میشه . ببینید ممکنه کش نمایشگر باتریتون مشکل پیدا کرده باشه و با پاک کردنش به نتیجه برسین پس عجله کنید و گوشیتون رو روت کنید و منوی ریکاوری روش بریزین. دوست عزیز سوالی داشتین یا نیاز به کمک بیشتر در مورد روت کردن یا هر چیز دیگه ای داشتین میتونید در اسکایپ منو اد کنید .

Skype ID: mahjad90

mahjad
2012-10-06, 01:55 PM
اقا قضیه مثلا این رام FoxHound نصبت به رام اصلی چیه ؟ من گوشی رو از گزینه های خودش اپدیت کردم به اخرین ورژن .. کلی هم برنامه اینجور چیزا ریختم ...
صفحه ی رامی که معرفی کردین رو می بینم توش کلی نوشتن که از رام رسمی امکاناتش بیشتره و بهتره.. یعنی چی مثلا چه امکانانتی ؟
ببخشید من خیلی مبتدی هستم من فقط آیفون داشتم و کلا با گوشی دیگری کار نکردم الانم به خاطر برنامه نویسی که دارم انجام میدم آندروید کار می کنم . من رم جدید بریزم فکر کنم کل اطلاعات پاک بشه درسته ؟
ممنون میشم یه توضیحاتی بدین
موفق باشید

جواب شما رو در پست دیگه و پیام خصوصی دادم دوست عزیز ولی در انجمن هم خدمت بقه ی دوستانی که ممکنه مشکل شما رو داشته باشن میگم.

رام های fox بر پاییه و بیس رام رسمی و اصلی هستند . پس میتونید مطمئن باشین گوشیتون از تمام امکانات و قابلیت های رام رسمی و اصلی برخورداره با این تفاوت که امکاناتی از جمله منوی ریکاوری تاچ(لمسی) . منوی ریستار و پاور پیشرفته تر . استاتوس بار پیشرفته تر با قابلیت تغییر در شکل و شمایل آیکون هاش و اضافه کردن چند تغییر سیستمی به درد بخور دیگه که توی پست مربوطش هست.به همهی دوستان اس 3 دار پیشنهاد میدم در ریختن رامهای foxذره ای شک نکنن چون این رامهای جز خوبی هیچ بدی ندارن:santa:

m2m20
2012-10-06, 08:54 PM
سلام دوست عزیز من تو اسکایپ شمارو آد کردم ولی همه پیامام pending هست اینم id منهid: korooshsalafzoon1

amirber
2012-10-24, 03:26 AM
سلام
من چجوری میتونم برنامه و بازی که دارم به sd card منتقل کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

love_alone
2012-10-24, 03:58 PM
سلام
من چجوری میتونم برنامه و بازی که دارم به sd card منتقل کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

با استفاده از برنامه App 2 SD
گوگل سرچ کنید آخرین ورژنش هم 2.60 هست

kiarashm
2012-10-29, 01:26 AM
سلام من نمی خوام گوشیم رو رووت کنم چوم گارانتی از بین میره می خوام نرم افزارام رو به جای حافظه گوشی بریزم تو حافظه جانبی چی کار کنم؟؟؟؟
برنامه app2sd هم روی s3 کار نمی کنه توضیحاتش رو بخونید کامل نوشته

kiarashm
2012-10-29, 02:30 AM

عمر مفید باتری گوشی 1.5 سال تا 2 ساله اگه می خواین عمر مفید گوشی بالا بره نباید بذارین شارژ گوشی به صفر برسه نبایدم به 100 برسه گوشی رو موقعی که به 30% رسید(اکثر منابع علمی میگن 40%) بزن به شارژ و موقعی که به 80% رسید از شارژ خارج کن ماهی 1 بار هم بزار گوشیت خودبخود در اثر تموم کردن باتری خاموش بشه و وقتی شارژش کردی به 100% برسه این کار واسه افزایش طول عمر باطری خیلی مفیده ولی احتیاجی نیست که وسواسی بشین چون این باطری رو قراره در هر صورت بعد 2 سال بندازین دور زیاذ هم ناراحت نشین که یه وقت چون تو مسافرت بودین نتونستین شارژ کنین و باطری خالی شد ولی از شب تا صبح گذاشتن باتری برای شارژ شدن باعث میشه که باطری عمرش کوتاه تر بشه و اینو بعد از 4-5 بار انجام دادن متوجه میشین که باطری زود شارژ خالی میکنه

simi145
2012-10-30, 11:55 AM
سلام امیدوارم حالتون همگی خوب باشه من الان 3 گیگ تو حافظه گوشی خالی دارم ولی وقتی میخواد نرم افزارنصب کنه میگه حافظه پره منم میخوام ازاطلاعاتم بک آپ بگیرم با go backup بعد رام FoxHound 1.3 بریزم ولی هیچ نرم افزار بک آپ گیری نصب نمیشه میشه راه نمایی کنید پیشاپیش بینهایت سپاسگذار

S /\ E E D
2012-10-31, 12:54 PM
سلام امیدوارم حالتون همگی خوب باشه من الان 3 گیگ تو حافظه گوشی خالی دارم ولی وقتی میخواد نرم افزارنصب کنه میگه حافظه پره منم میخوام ازاطلاعاتم بک آپ بگیرم با go backup بعد رام FoxHound 1.3 بریزم ولی هیچ نرم افزار بک آپ گیری نصب نمیشه میشه راه نمایی کنید پیشاپیش بینهایت سپاسگذار
گوشی منم یه مدتی اینجوری شده بود.ولی وقتی fox 0.9 رو نصب کردم درست شد.
شما fox رو نصب کنی مشکلتون حل میشه فقط قبلش فول وایپ رو فراموش نکنید!

ali5423
2012-11-03, 12:13 PM
برای نصب رام باید به چه نکاتی توجه کنم:

اگر کیز نصب دارید پاک کنید چون دراور کیز با درایور usb سازگار نیست

اخرین ورژن درایور usb نصب کنید

از پورت های جلوی کیس یا از ترمینال های usb استفاده نکنید

نمیتونم روی رام برنامه نصب کنم !

setting > security تیک unknown sources بزنید

چطور میتونم % باطری به notification bar اضافه کنم

setting > display تیک disply battery percentage بزنید

وقتی کلید پاور میزنم صفحه دیر روشن میشه .. دلیلش چیه

setting > security > lock screen options گزینه weather غیر فعال کن

وقتی با مرورگر خوده گوشی وارد اینترنت میشم نوره صفحه کم میشه، تنطیمات شو نتونستم پیدا کنم که غیره فعالش کنم ، کسی میدونه مشکل کجاست؟

وارد مرورگر که شدی کلید منو بزن و گزینه brightness and colours انتخاب کن

تیک automatic brightness بردار و نور دستی تنظیم کن

من وقتی می رم تو بخش ویدیو ها یه چند ثانیه می گذره و بعدش میاد بیرون . چرا؟

setting > application manager

از تب بالا روی all کلیک کنید

video player پیدا کنید روش کلیک کنید و clear data کنید بعد گوشی ریستارت کنید

برای روت در اودین باید Auto Reboot و F . Reset Time تیک خورده باشن؟

شما کرنل بزار در pda دست به هیچ تیکی هم نزن .. این تیک ها به صورت پیش فرض زده شده هستند

وقتی خاموشش میکنم میزنم به شارژ(چون من همیشه گوشی رو خاموش میزنم به شارژ) وقتی شارژش 100 شد میکشمش روشنش که میکنم شارژش 99%ه. یعنی 1% از شارژ گوشی برا روشن شدن میره؟

ببین اصل % باطری 95 هست و اگر 100 نشون میده فقط برای این هست که نشون داده بشه که باطری فول شده

مثلا باطری که فول شد و شارژر جدا کردی خواهی دید که باطری 98% یا 99% هست

از کجا باید بفهمیم که گوشی ساخت چه کشوری هست؟

باطری گوشی در بیار بعد میتونی ببینی

چطوری میتونم برنامه را حذف کنم؟ یا انیستال؟

بايد به اين مسير بري :

Settings >appslications manager> بعد برنامه رو پيدا كن و روش كليك كن وبعد ان اينستال بكنش !

من الان رام رسمی اروپا رو ریختم گوشی که ریبوت شد الان روی لوگو سامسونگ مونده یه 5 دقیقه ای هست. طبیعی هستش؟ چیکار کنم؟

برو ریکاوری و ریست فکتوری کن رام بالا میاد

بعد از این که بالا اومد حتما با این کد ریست فکتوری کن

3855#*2767*

فایلهای pit که درون پوشه پیت هستش، با هم چه فرقی دارن؟

از mx.pit استفاده کنید

اطلاعاتی از فایل های پیت دیگه نیست و هیچ کجا در موردش صحبت نشده

الان مثلا من بخوام کرنل siyah رو فلش بزنم با اودین، باید mx.pit رو بزارم تو قسمت pit و فایل کرنل رو هم در قسمت PDA ! درست میگم؟

تا حالا دیدید توی نصب کرنل با ادین گفته بشه از پیت استفاده کنید ؟!

طبق همون توضیحاتی که داده شده عمل کنید و در روش نصب از خودتون خلاقیت نشون ندید

برای روت کردن باید درایور گوشی نصب باشه ؟

بله.باید نصب باشه

دوستان ببخشید اینهمه سوال میکنم اما یه مشکل اساسی دارم تو سایتهایی که احتیاج به flashplayer داره باز نمیشه ایا این دستگاه اصلا فلش پلیر ساپورت میکنه؟

ایا بصورت پیش فرض داره و اپدیت باید بکنیم؟

کجا هست ?
اگه نداره برای این نسخه از کجا بریزم؟ چند نسخه ریختم اما وارد تنظیمات نمیشه ممنون میشم سریعتر این مشکلمو حل کنید

ورژنهای قبلی flashplayer با ics سازگار نبودند آخرین ورژن رو از مارکت انجمن دانلود و نصب کنید در بیشتر موارد مشکل برطرف میشه

تو قسمت screen lock 'گزینهای SWIPE,MOTION,FACELOCK,FACE AND VOICE,NONE خواموشن و نوشته شده که

DISABLED BY ADMINISTRATOR,ENCRYPTION POLICY,OR CREDENTIAL STORAGE.چطوری میشه فعال کرد؟؟

setting > security اگر گزینه Clear credentials غیر فعال نبود یک بار انجام بدید مشکل حل میشه

اگر باز هم مشکل حل نشد یک بار با این کد ریست فکتوری کنید

3855#*2767*

توجه داشته باشید قبل از این کار حتما اگر از مسیج و دفتر تلفن و مواردی که در مموری داخلی دارید یه بکاپ بگیرید چون همه پاک خواهند شد

s voice من کار نمی کنه مینویسه نتورک ارور چکار باید بکنم؟

شاید مشکل از نت شما باشه وگرنه دلیل دیگه ایی نباید داشته باشه

این کار هم انجام بده

setting > applications manager

ازتب های بالا all انتخاب کن

s voice پیدا کن و clear data کن بعد ریستارت

یه سوالی دارم کسی مشکل تو میکروفن داشته؟ من همیشه به دوستام که زنگ میزنم میگن انگار که صدات از ته چاه میاد ولی گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات اینطوریه!!

هرموقع هم خودم تست میکنم خوبه ولی اکثر دوستام اینطوری میگن صدات نمیاد!!! تنظیماتی داره؟

وقتی در حال صحبت هستید منو بزنید ( کلید سمت چپ هوم ) و noise reduction off کنید

چرا وقتی دکمه ی Home رو میزنم صفحه گوشی دیر روشن میشه ؟؟؟

setting > security >lock screen options

گزینه های زیر غیر فعال کنید و بعد ریستارت کنید

information tricker
camera quick access
weather
help text
پایان-موفق باشید:flower::)

باسلام .منم مشکل اس ویز دارم.مینویسه نتورک ارور؟چیکار کنم؟

اسمارت استی من هم کارنمیکنه؟

ممنون میشم زود جواب بدید

m2m20
2012-11-04, 05:11 PM
سلام دوستان من صفحه گوشیم خاموش و روشن میشه چه کارش کنم؟

houman-h
2012-11-04, 08:04 PM
گوشیتون روت شده؟
برنامه خاصی اخیرا نصب نکردید که بعد از اون اینطوری میشه؟

m2m20
2012-11-04, 09:37 PM
سلام دوست عزیز آره گوشیم روت هست ولی نرم افزار جدیدی هم نصب نکردم، یه بارمs2داشتم همینطوری شد که البته روت نبود

houman-h
2012-11-04, 10:00 PM
سلام دوست عزیز آره گوشیم روت هست ولی نرم افزار جدیدی هم نصب نکردم، یه بارمs2داشتم همینطوری شد که البته روت نبود

بنظرم اگه فول وایپ کنید درست میشه

C Y R E S
2012-11-04, 10:07 PM

رام تون چیه؟
من تو اس 2 با رام رسمی 4.0.4 این مشکل رو زیاد میدیدم،فکر میکنم ارثیه در سامسونگ!
با فکتوری ریست موقتا حل میشه،(برای من یک ماه)
ولی پایداری بیشتر میخواین هارد فکتوری ریست،نصب رام و دوباره هارد فکتوری ریست
این طوری میشه گفت 99درصد حل میشه:flower:

alifathgar
2012-11-05, 03:05 PM
دوستان یه سوال
موقع play کردن یه کلیپ یا فیلم تو galery نور صفه خود به خود کم میشه! و من نمیخوام بشه :دی
هرچی گشتم جاییم پیدا نکردم که ok بشه
ممنون میشم جواب بدین

S /\ E E D
2012-11-05, 03:24 PM
دوستان یه سوال
موقع play کردن یه کلیپ یا فیلم تو galery نور صفه خود به خود کم میشه! و من نمیخوام بشه :دی
هرچی گشتم جاییم پیدا نکردم که ok بشه
ممنون میشم جواب بدین

گزینه automatic brightness رو بردارید.
برای اینکار به settings --> display --> brightness بروید یا وقتی فیلم را مشاهده میکنید آپشن رو بزنید و settings رو انتخاب کنید و brightness رو بزنید و تیک automatic brightness رو بردارید.

amin.18195
2012-11-05, 03:33 PM
سلام
دوستان خواهشا کمک کنید من کابل hdmi را خریدم ولی هرکاری کیکنم تصویر نمیاد آیا نرم افزاری را باید نصب کنم؟
ممنون

amin.18195
2012-11-05, 07:19 PM
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

kiarashm
2012-11-05, 07:24 PM
سلام دوستان
من رو گوشیم اخیرا می بینم یه پیغامی پایین صفحه ام ظاهر شده که نوشته :

"Billing not supported on this version of android market"

این مشکل خاصی واسه گوشیم درست نکرده فقط یه مقداری رو عصابمه نرم افزار های الکی هم ندارم نمی دونم این به خاطر بدافزار ایجاد شده یا دلیل دیگه ای داره؟! کسی میدونه که چی کار کنیم تا این درست شه؟ اوایل این پیغامو نمی داد گوشیو که به خاطر خاموش روشن شدن صفحه ـــش بردم گارانتی از اون موقع این پیغامو میده خودشون بهم گفتن که ما ورژن جدید (new version) واست ریختیم همین ، فکر می کنین دوباره ببرمش نمایندگی؟!:(

S /\ E E D
2012-11-05, 08:55 PM
سلام دوستان
من رو گوشیم اخیرا می بینم یه پیغامی پایین صفحه ام ظاهر شده که نوشته :

"Billing not supported on this version of android market"

این مشکل خاصی واسه گوشیم درست نکرده فقط یه مقداری رو عصابمه نرم افزار های الکی هم ندارم نمی دونم این به خاطر بدافزار ایجاد شده یا دلیل دیگه ای داره؟! کسی میدونه که چی کار کنیم تا این درست شه؟ اوایل این پیغامو نمی داد گوشیو که به خاطر خاموش روشن شدن صفحه ـــش بردم گارانتی از اون موقع این پیغامو میده خودشون بهم گفتن که ما ورژن جدید (new version) واست ریختیم همین ، فکر می کنین دوباره ببرمش نمایندگی؟!:(

اگه گوشیتون روته و با آندروید مارکت کار نمیکنید از آدرس زیر و با استفاده از یه فایل منیجر اون رو حذف کنید:
Phone Internal Storage\system\app\Phonesky.apk

kiarashm
2012-11-05, 09:31 PM
گوشیم روت نیست از اندروید مارکت هم استفاده نمی کنم ... اگه گوشی رووت نباشه هیچ راهی نداره درست بشه؟

S /\ E E D
2012-11-05, 10:44 PM
گوشیم روت نیست از اندروید مارکت هم استفاده نمی کنم ... اگه گوشی رووت نباشه هیچ راهی نداره درست بشه؟
ببین دوست عزیز روت کردن گوشی اصلا کار سختی نیست.
اول این برنامه رو که جناب mahjad زحمتشو کشیدند رو دانلود کنید(اگه از آندروید 4.0.4 یا همون بستنی حصیری استفاده میکنید ورژن 4.0 و اگه از آندروید 4.1.1 یا همون جیلی بن نسخه 5.0 این برنامه رو استفاده کنید)

Toolkit v4.0 (http://205.196.123.105/u816je8eg8sg/ev65iw7wj8p15hv/SGS3+International+ToolKit+v4.0.exe)

Toolkit v5.0 (http://199.91.153.132/0wflf0tccbtg/595yddvs38ryci5/SGS3+International+ToolKit+v5.0.exe)

برنامه رو پس از دانلود نصب کنید و اون را اجرا کنید.
در ابتدا از شما پرسیده میشه که میخواهید برنامه آپدیت بشه.شما عبارت no را تایپ کنید و اینتر رو بزنید.
وارد محیط برنامه میشید. اول از همه باید درایور رو نصب کنید. برای اینکار عدد 1 رو وارد کنید و اینتر رو بزنید. بعد دوباره عدد 1 رو وارد کنید و اینتر رو بزنید. بعد یه دگمه ی دلخواه از کیبرد رو بزنید تا ستاپ نصب درایور اجرا بشه. بعد از نصب درایور از MAIN MENU گزینه 2 را که همون Rooting options است رو انتخاب کنید حالا گزینه 1 رو که همون Flash Insecure Boot Image and Root Phone است رو انتخاب کنید بعد از شما پرسیده میشه که میخواهید ادامه بدید؟ شما عبارت yes رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید. حالا باید گوشیتون رو در حالت MTP وصل کنید فقط قبل از وصل کردن گوشی به کامپیوتر اطمینان حاصل کنید که یو اس بی دباگینگ گوشیتون فعاله. برای فعال کردن یو اس بی دباگینگ به آدرس زیر بروید:
Settings --> Developer options --> USB debugging
بعدش گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید. به محض اینکه وصل کردید toolkit به کار میوفته بعد برنامه ادین باز میشه شما باید فایلی که toolkit گفته رو در قسمت pda برنامه ادین بذارید.(تو پوشه Samsung Galaxy S3 ToolKit\root سه فایله که باید اون فایلی که ادین میگه رو انتخاب کنید.یادم نیست که کدومشون بود.پوشه Samsung Galaxy S3 ToolKit همون جایی میره که هنگام نصب برنامه toolkit انتخاب کردید.) بعد که فایل رو تو pda گذاشتید start رو بزنید. پس از اینکه تموم شد (pass شد) نرم افزار ادین رو ببندید و منتظر بمانید تا گوشی بالا بیاد و دوباره به toolkit وصل بشه. یه مقداری صبر کنید تا کار toolkit تموم بشه.خوب حالا گوشی روت شده!
حالا Busy Box رو دانلود و نصب کنید:

Download (http://db.tt/AcMNvkSr)

حالا Busy Box رو اجرا کنید و install روبزنید. بعد که تموم شد از برنامه خارج شوید.

این فایل منیجر رو دانلود و نصب کنید:

Download (http://db.tt/6gZ9BMDU)

حالا به همون آدرس برید و اون فایل رو حذف کنید.

kiarashm
2012-11-05, 11:36 PM
اول اینکه روت کردنو واقعا بلد نبودم مرسی از اینکه یاد دادین دلیل اینکه رووت نمی کنم اینه که تو چند تا از سایت ها نوشته بود که گارانتی گوشی باطل میشه نمیدونم واقعیت داره یا نه؟!

S /\ E E D
2012-11-05, 11:42 PM
اول اینکه روت کردنو واقعا بلد نبودم مرسی از اینکه یاد دادین دلیل اینکه رووت نمی کنم اینه که تو چند تا از سایت ها نوشته بود که گارانتی گوشی باطل میشه نمیدونم واقعیت داره یا نه؟!

بله ، گارانتی باطل میشه. ولی من اعتقاد دارم گارانتی تو ایران یعنی کشک!
گوشیتون روت بشه از خیلی امکانات میتونید استفاده کنید . حالا انتخاب با خودتونه.

kiarashm
2012-11-05, 11:48 PM
بله ، گارانتی باطل میشه. ولی من اعتقاد دارم گارانتی تو ایران یعنی کشک!
گوشیتون روت بشه از خیلی امکانات میتونید استفاده کنید . حالا انتخاب با خودتونه.

نمی دونم چی کار کنم من خودم چند تا کار می خوام انجام بدم رو گوشیم که نیاز به رووت داره ... گارانتی اینجا اونور تر از کشکه یارو بدون اینکه بهم بگه کل اطلاعات گوشیمو پاک کرده طلب کار هم هست!!! باید ببینم چی میشه یه چند تا سایتو نگاه میکنم مشکلم رفع نشد یا میسوزمو میسازم تا موقعی که گاراتی داره یا شاید حالا یه روشی پیدا کردم یا اینکه همون رووت می کنم دیگه! بستگی به ظرفیتم داره که چقدر این پیغامو تحمل کنم . مرسی داداش دمت گرم

meko
2012-11-07, 03:53 PM
سلام
برای ویرایش فیلم هایی که با دوربین گلکسی 3 از چه نرم افزاری استفاده کنم تا افت کیفیت هم نداشته باشه؟

S /\ E E D
2012-11-07, 04:12 PM
سلام
برای ویرایش فیلم هایی که با دوربین گلکسی 3 از چه نرم افزاری استفاده کنم تا افت کیفیت هم نداشته باشه؟

نرم افزارهای زیادی برای اینکار وجود داره . میخوای چه ویژگی هایی داشته باشه؟

kiarashm
2012-11-07, 05:53 PM
روش درست کردن این مشکل و پیدا کردم اونایی که گوشیشون روته می تونن با روشی که last-home گفته این مشکلو رفع کنن اونایی که گوشیشون رووت نیس مثل خود من و نمی خوان رووت کنن باید برن از آدرس زیر google play store رو disable کنند که در نتیجه دیگه شما نمی تونید از این نرم افزار استفاده کنید اگه قبلا این نرم افزار رو آپدیت کرده باشید اول باید آپدیت رو پاک (uninstall) کنید بعدش google play رو disable کنید .
روش غیر فعال سازی :
Setting => applications manager => All => Google Play Store => disable
روش فعال سازی مجدد:
Setting => applications manager => All => Google Play Store => Enable

meko
2012-11-07, 09:12 PM
یه قسمتش رو بتونه برش بده و حذفش کنه یا بتونه یه قسمت از فیلم رو ازش جدا کنه
بیشتر برای حذف قسمت های اضافی فیلم میخوام

S /\ E E D
2012-11-07, 09:17 PM
یه قسمتش رو بتونه برش بده و حذفش کنه یا بتونه یه قسمت از فیلم رو ازش جدا کنه
بیشتر برای حذف قسمت های اضافی فیلم میخوام

این قابلیت رو که خود گوشی داره!!!
فقط کافی که هنگام پخش فیلم آپشن رو بزنید و Trim رو انتخاب کنید.

mahjad
2012-11-10, 07:28 PM
دوست عزیز نیازی به نصب نرم افزار یا کار خاصی نیست . فقط کافیه شما علاوه بر اتصال کابل HDMI به آداپتور HDMI هم برق برسونید .یعنی شارژر گوشیتون رو به اداپتور HDMI که خریدین وصل کنید... سوالی بود در خدمتم

houman-h
2012-11-10, 10:03 PM
سلام بر همه دوستان
من چندبار این سوال رو مطرح کردم ولی به نتیجه نرسیدم. من اکانت فیسبوکم رو با گوشیم سنکرون کردم. الان آلبوم های فیسبوکم رو تو گالری حتی در حالت افلاین دارم ولی نمیدونم محل ذخیرشون کجاست و نمیتونم سیوشون کنم. هرچی هم سرچ میکنم محل ذخیرشون رو پیدا نمیکنم کسی هست بتونه کمک کنه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

S /\ E E D
2012-11-10, 10:35 PM
سلام بر همه دوستان
من چندبار این سوال رو مطرح کردم ولی به نتیجه نرسیدم. من اکانت فیسبوکم رو با گوشیم سنکرون کردم. الان آلبوم های فیسبوکم رو تو گالری حتی در حالت افلاین دارم ولی نمیدونم محل ذخیرشون کجاست و نمیتونم سیوشون کنم. هرچی هم سرچ میکنم محل ذخیرشون رو پیدا نمیکنم کسی هست بتونه کمک کنه؟

سلام.من هم این مشکل رو بعد از فلش به آندروید 4.1 پیدا کردم.اگه یادتون باشه یه پست زدم که یه عکس تو گالریم هست که پاک نمیشه.
در واقع اون عکسی بود که تو گوگل پلاس آپلود کرده بودم و وقتی که اون عکس رو از پلاس برداشتم از تو گالریم هم رفت.
راهکار مقباله با این پدیده رو نمیدونم ولی فکر کنم که از فیسبوک حذف کنید از تو گالریتون هم بره.

houman-h
2012-11-10, 10:52 PM
من نمیخوام حذف بشه. میخوام بدونم کجای گوشیم ذخیره شده چون در حالتی که آنلاین نیستم هم میتونم ببینمشون

S /\ E E D
2012-11-10, 11:07 PM
من نمیخوام حذف بشه. میخوام بدونم کجای گوشیم ذخیره شده چون در حالتی که آنلاین نیستم هم میتونم ببینمشون

منم وقتی آفلاین بودم هم اون رو میدیدم.ولی بجای دنبال راه حل از ریشه کندمش!
این کار رو خودم نکردم ، ولی شما بکنین! sys گوشیتون رو خاموش کنید و حالا یه عکس جدید آپلود کنید بینید بازم میاد.

a007_roma
2012-11-12, 03:02 AM
با سلام
دوستان سوالم اینکه چطور میتونم از DATA ی بازیهای HD بکاپ بگیرم که مجبور نشم دوباره دانلود کنم اطلاعات بازی رو؟

سوال بعدی اینکه برای ریکاور کردن یه رام روت شده آیا باید گوشی که الان دوباره رام اصلی روش ریختم رو روت کنم؟ یعنی اینکه این ریکاوری که با CWM انجام شده باز با خود recovery mode cwm ، ریکاور میشه فقط؟

mahjad
2012-11-12, 12:01 PM
با سلام
دوستان سوالم اینکه چطور میتونم از DATA ی بازیهای HD بکاپ بگیرم که مجبور نشم دوباره دانلود کنم اطلاعات بازی رو؟

سوال بعدی اینکه برای ریکاور کردن یه رام روت شده آیا باید گوشی که الان دوباره رام اصلی روش ریختم رو روت کنم؟ یعنی اینکه این ریکاوری که با CWM انجام شده باز با خود recovery mode cwm ، ریکاور میشه فقط؟

سلام...

ببینید دوست عزیز برنامه های زیادی برای گرفتن بکاپ از بازها و دیتاشون هست. حتی در برخی از این برنامه ها امکان بکاپ گرفتن از مرحله های گذرانده شده در برخی از بازی هم وجود داره مثلا شما در بازی های مرحله ای ، 10 مرحله رو پشت سر گذاشتین و الان میخواین رامتون رو عوض کنید میتونید با برنامه های بکاپ گیری از بازی تون بکاپ بگیرین و بعد از تعویض رام و نصب مجدد بازی از همون مرحله ی 10 به بعد بازیتون رو پیگیری کنید... از جمله قدرتمند ترین این برنامه ها میشه به "ROM ToolBox lite " که کاربردهای زیادی هم داره و "Titanium Backup " اشاره کرد.آخرین ورژن های این برنامه ها در قسمت برنامه های انجمن اندروید موجوده.

در مورد سوال دومتون هم دقیقا متوجه نشدم منظورتون رو ولی اگه منظورتون اینه که رام رسمی ریختین و ریکاوری منوتون به ریکاوری استوک یا اصلی گوشی تبدیل شده باید بگم ریکاوری پیش فرض امکاناتش بسیار کمتر از CWM هست شما باید گوشیتون رو روت کنید و ریکاوری منوی جدید و کاستوم نصب کنید

a007_roma
2012-11-13, 01:07 AM
بله ممنون منظورم همین بود.
متشکر از راهنمائی تون...

kourosh nm
2012-11-13, 06:34 PM
آقا تورو خدا به دادم برسید.گوشیو روت کردم.بعد چیین فایرو نصب کردم.بعد که ریبوت شد رو آرم galaxy 3s مونده.هر کاری میکنم بالا نمیاد.

S /\ E E D
2012-11-13, 08:20 PM
آقا تورو خدا به دادم برسید.گوشیو روت کردم.بعد چیین فایرو نصب کردم.بعد که ریبوت شد رو آرم galaxy 3s مونده.هر کاری میکنم بالا نمیاد.

دوست عزیز خونسردی خودت رو حفظ کن!!! بیشتر مشکلات نرم افزاری قابل حل هستند.
اول باطری گوشیتون رو در بیارید و دوباره تو گوشی بذارید بعد به ریکاوری برید(volum up+home+power) و wipe data/factory reset رو بزنید و از ریکاوری خارج بشید به احتمال زیاد درست میشه.فقط باید با برنامه هاتون خداحافظی کنید!!!

saeid_esf
2012-11-15, 07:18 AM
اول از همه تشکر میکنم از کسانی که به سوال من و دیگر دوستان جواب میدهند. سوال من این است که:
من امروز گوشی گلکسی اس 3 ام رو به اندروید 4.1.1 ارتقا دادم. اما از وقتی ارتقا دادم یه پیغامی با این عنوان "T-mobile update service" وقتایی که به اینترنت وصلم هی ظاهر میشه و بعد چند ثانیه میره و چند ثانیه بعد دوباره میاد. من توی کانادا هستم و گوشیمم انلاک خریدم(t999). یه چیز جالب دیگه هم اینکه بعد از ارتقا دادن به ورژن جدید وقتی به اینترنت وصل میشم با سیم کارتم به جای اینکه 3g نشون بده 4g نشون میده! در حالی که تا قبل از این اپدیت من فقط 3 جی وصل میشدم. ولی از نظر سرعت هیج تغییری توی دانلود یا اپلود نکرده. لطفا یه راهی بهم بگید چون خیلی رو اعصابه. یا حداقل بگید چجوری برش گردونم به همون اندروید قبلی.
ممنون

houman-h
2012-11-15, 07:47 AM
اول از همه تشکر میکنم از کسانی که به سوال من و دیگر دوستان جواب میدهند. سوال من این است که:
من امروز گوشی گلکسی اس 3 ام رو به اندروید 4.1.1 ارتقا دادم. اما از وقتی ارتقا دادم یه پیغامی با این عنوان "T-mobile update service" وقتایی که به اینترنت وصلم هی ظاهر میشه و بعد چند ثانیه میره و چند ثانیه بعد دوباره میاد. من توی کانادا هستم و گوشیمم انلاک خریدم(t999). یه چیز جالب دیگه هم اینکه بعد از ارتقا دادن به ورژن جدید وقتی به اینترنت وصل میشم با سیم کارتم به جای اینکه 3g نشون بده 4g نشون میده! در حالی که تا قبل از این اپدیت من فقط 3 جی وصل میشدم. ولی از نظر سرعت هیج تغییری توی دانلود یا اپلود نکرده. لطفا یه راهی بهم بگید چون خیلی رو اعصابه. یا حداقل بگید چجوری برش گردونم به همون اندروید قبلی.
ممنون

گوشیتون روت شده؟ رام گوشیتون چیه؟

saeid_esf
2012-11-16, 03:28 AM
هان؟:whistle:

saeid_esf
2012-11-16, 08:31 AM
قربون دستتون، یه باره واب این سوالمم بدین
الان میخوام گوشیو hot spot کنم اما همین که سوییچشو میزنم راست بر میگرده رو همون off . من فکر کنم این انلاک خریدن گوشی کار دستم داده. چند بار قبل از این اپدیت برای ورژن 4 اندروید گرفته بودم و اینطوری نشده بود. اما این سری چون ورژنش یکی رفته بالا همه چیش به هم ریخته. چجوری برش گردونم رو همون ورژن قبلی؟

S /\ E E D
2012-11-17, 10:09 PM
قربون دستتون، یه باره واب این سوالمم بدین
الان میخوام گوشیو hot spot کنم اما همین که سوییچشو میزنم راست بر میگرده رو همون off . من فکر کنم این انلاک خریدن گوشی کار دستم داده. چند بار قبل از این اپدیت برای ورژن 4 اندروید گرفته بودم و اینطوری نشده بود. اما این سری چون ورژنش یکی رفته بالا همه چیش به هم ریخته. چجوری برش گردونم رو همون ورژن قبلی؟

راه حل ریشه ای(!!!):فلش زدن به آندروید 4 رسمی.

saeid_esf
2012-11-18, 12:00 AM
خب منم سوالم همینه. چجوری برگردم به همون قبلی؟

houman-h
2012-11-18, 12:16 AM
خب منم سوالم همینه. چجوری برگردم به همون قبلی؟
به نظر من رام فاکس هوند رو نصب کن

houman-h
2012-11-18, 12:18 AM
از اینجا میتونی پیداش کنی:
http://www.ir-tci.org/forum/showpost.php?p=1608126&postcount=179

ariyaz051
2012-11-18, 12:23 AM
سلام به همه ی دوستای خوبم یه سوالی داشتم گوشیمو خاموش کردم دیگه روشن نشد چیکار کنم???
یه نرم افزار power mile دانلود کردم نصب کردم زد system init خاموش شد

Amin2270
2012-11-18, 09:22 PM
سلام دوستان...
از وقتی که گوشیم رو آپ دیت کردم به ورژن 4.1 کابل usb رو میشناسه ولی وقتی فلش مموری یا ماوس رو بهش وصل می کنم هیچ عکس العملی نشون نمیده!
دلیلش چیه؟
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید...
ممنون...

Sey mohsen
2012-11-18, 09:28 PM
سلام دوستان...
از وقتی که گوشیم رو آپ دیت کردم به ورژن 4.1 کابل usb رو میشناسه ولی وقتی فلش مموری یا ماوس رو بهش وصل می کنم هیچ عکس العملی نشون نمیده!
دلیلش چیه؟
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید...
ممنون...

باید گوشتون روت باشه.

Amin2270
2012-11-18, 10:40 PM
ببخشید ولی چه ربطی داره!!!
این از امکانات گوشیه باید کار کنه!

Sey mohsen
2012-11-18, 11:13 PM
ببخشید ولی چه ربطی داره!!!
این از امکانات گوشیه باید کار کنه!

دوست عزیز این یکی از قابلیت های گوشی هست ولی به چند تا چیز نیاز داره برای اجرا مثل روت.

شاید هم اندروید 4.1 با این قابلیت هنوز هماهنگ نیست.

C Y R E S
2012-11-18, 11:13 PM
من الان ایکس پریا اس دارم،رام رسمی وOTG ساپورت میکنه
ولی برای باز کردن فلش باید یه فایل سیستمی برای هر بار بازکردن دستکاری بشه...

ممکنه مشکل و باگ رام باشه و پیش بیاد...
ببینید بقیه دوستان که اس 3 دارن این مشکل رو دارن
اگه ندارن کابل OTG تون رو تست کنید،

Amin2270
2012-11-19, 12:04 AM
دوست عزیز این یکی از قابلیت های گوشی هست ولی به چند تا چیز نیاز داره برای اجرا مثل روت.

شاید هم اندروید 4.1 با این قابلیت هنوز هماهنگ نیست.

منظوری نداشتم ببخشید...
شاید...

من الان ایکس پریا اس دارم،رام رسمی وOTG ساپورت میکنه
ولی برای باز کردن فلش باید یه فایل سیستمی برای هر بار بازکردن دستکاری بشه...

ممکنه مشکل و باگ رام باشه و پیش بیاد...
ببینید بقیه دوستان که اس 3 دارن این مشکل رو دارن
اگه ندارن کابل OTG تون رو تست کنید،

کابل درست کار می کنه چون وقتی به گوشی وصلش می کنم میگه وصل شد!

|^_^|
2012-11-19, 12:07 AM
ممکنه مشکل از رامتون باشه بعنی هنوز قابلیت otg بهش اضافه نشده.

hosein1373
2012-11-19, 12:09 AM
دوست عزیز ممکنه کابل گوشیتو مشکل پیدا کرده باشه یا سوکت گوشیتون باگ پیدا کرده باشه.با یه کابل دیگه امتحان کنید اگه نشد مشکل گوشیه.رامتون رو برگردونید ببینید اگه درست نتشد ممکنه سوکت گوشیتون باگی شده باشه

S /\ E E D
2012-11-19, 12:09 AM
از چه رامی استفاده میکنید؟
به نظر من بهترین رام برای اس 3 آندروید 4 رسمی برای ایرانه.
اگه رامی که استفاده میکنید 4 رسمی نیست برگردونید به 4 رسمی.
وصل شدن فلش نیاز به روت نداره اگه به 4 رسمی برگشتید و مشکلتون حل نشد از یه کابل دیگه استفاده کنید.

|^_^|
2012-11-19, 12:14 AM
پست اول رو درست بخونید آندرواید 4.1

S /\ E E D
2012-11-19, 12:21 AM
پست اول رو درست بخونید آندرواید 4.1
دوست عزیز نسخه های زیادی از آندروید 4.1 موجود هست!

ariyaz051
2012-11-19, 12:41 AM
سپاس بی کران

S /\ E E D
2012-11-19, 10:09 AM
سلام به همه ی دوستای خوبم یه سوالی داشتم گوشیمو خاموش کردم دیگه روشن نشد چیکار کنم???
یه نرم افزار power mile دانلود کردم نصب کردم زد system init خاموش شد
باطری گوشیتون رو در بیارید و دوباره بذارید ببینید که ریکاوریتون باز میشه.
اگه باز شد یه وایپ دیتا بزنید حله.

Amin2270
2012-11-19, 08:32 PM
دوست عزیز نسخه های زیادی از آندروید 4.1 موجود هست!

رسمیه...

Amin2270
2012-11-19, 08:37 PM
دوست عزیز ممکنه کابل گوشیتو مشکل پیدا کرده باشه یا سوکت گوشیتون باگ پیدا کرده باشه.با یه کابل دیگه امتحان کنید اگه نشد مشکل گوشیه.رامتون رو برگردونید ببینید اگه درست نتشد ممکنه سوکت گوشیتون باگی شده باشه

به نظر من بهترین رام برای اس 3 آندروید 4 رسمی برای ایرانه.
اگه رامی که استفاده میکنید 4 رسمی نیست برگردونید به 4 رسمی.
وصل شدن فلش نیاز به روت نداره اگه به 4 رسمی برگشتید و مشکلتون حل نشد از یه کابل دیگه استفاده کنید.

مشکل از کابل نیست چون وقتی وصلش میکنم اعلام میکنه که کابل وصل شده.
رامش هم 4.1 رسمیه...

hosein1373
2012-11-19, 08:53 PM
مشکل از کابل نیست چون وقتی وصلش میکنم اعلام میکنه که کابل وصل شده.
رامش هم 4.1 رسمیه...

دوست عزیز اگه سوکت یا کابلتون باگ گرفته باشه مثلا یکی از شیار های کابل یا سوکت گوشیتون کثیف شده باشه یا قطع شده باشه ممکنه گوشی کابل رو بشناسه ولی وقتی فلش یا چیزی بهش وصل کنید نتونه اجراش کنه.پس در مرحله اول باید یه کابل دیگه رو تست کنید اگر بازم موفق نشدید باید گوشی رو ریست فکتوری کنید اگه باز هم موفق نشدید رام رو برگردونید به 4 و بازم اگه موفق نشدید ممکنه مشکل از سوکت گوشی باشه و نیاز به تعویض داشته باشه.موفق باشید

mahjad
2012-11-19, 09:33 PM
دوست عزیز اگه سوکت یا کابلتون باگ گرفته باشه مثلا یکی از شیار های کابل یا سوکت گوشیتون کثیف شده باشه یا قطع شده باشه ممکنه گوشی کابل رو بشناسه ولی وقتی فلش یا چیزی بهش وصل کنید نتونه اجراش کنه.پس در مرحله اول باید یه کابل دیگه رو تست کنید اگر بازم موفق نشدید باید گوشی رو ریست فکتوری کنید اگه باز هم موفق نشدید رام رو برگردونید به 4 و بازم اگه موفق نشدید ممکنه مشکل از سوکت گوشی باشه و نیاز به تعویض داشته باشه.موفق باشید

همونطوری که دوستان گفتن قابلیت on the go هیچ نیازی به روت یا دستکاری نداره . دوست های عزیز لطفا وقتی اطلاعاتتون در موردی کامل نیست اطلاعات غلط منتقل نکنید . این کار شما حتی اگه از روی دلسوزی هم باشه ممکنه دوستمون رو متضرر کنه. ..

دوست عزیز بیس جدید اندروید 4.1 رسمی با one the go مشکل داره البته در برخی از فریمور ها و این مشکل نه به گوشی شما مربوطه نه به سوکتش نه ربطی به روت کردن داره. مطمئن باشین این مشکل در بیسهای جدید رام رسمی حل خواهد شد...

قبل از هر کاری خواهش میکنم چک کنید fat فرمت حافظه ی فلشی که به گوشیتون وصل میکنید NTFS نباشه که on the go تنها از fat32 و 16 پایین تر پشتیبانی میکنه

بعد از اینکه مطمئن شدین اگر نشد:

بنده پیشنهاد میدم شما ابتدا رامتون رو فکتوری ریست کنید تا تمام برنامه های مرتبط با یو اس بی از گوشتون پاک بشه و مجدد اقدام کنید اگه باز هم نتونستید متصل بشید پیشنهاد میکنم از سری رامهای foxhound (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=173567) که لینکشو براتون قرار میدم استفاده کنید . این رامها در هر بیسی به هیچ عنوان مشکلی با on the go ندارن.

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=173567

اگر تحت تمام شرایط مشکلتون حل نشد با کابل دیگه ای یا با حافظه ی فلش دیگه ای هم امتحان کنید

m2m20
2012-11-22, 01:50 AM
سلام دوست عزیز اگه من بخام رامم رو به یکی از رامهای سیانوژون و...تغیر بدم باید اون فایل زیپ رو دان کنیم وبعد تو مموریم کپی و از طریق منو ریکاوری نصب کنم؟ کرنل هم میخاد؟کرنل چیه؟ و چه رامی رو پیشنهاد میدین؟و یه مشکلی دیگه امروز برخوردم گوشیم روت هست و بعضی برنامه ها که نیاز به روت داره استفاده میکنم مثلdorin vanولی حالا میزنه گوشی روت نیست! ولی قبلا استفاده میکردم

houman-h
2012-11-23, 12:07 AM
سلام دوست عزیز اگه من بخام رامم رو به یکی از رامهای سیانوژون و...تغیر بدم باید اون فایل زیپ رو دان کنیم وبعد تو مموریم کپی و از طریق منو ریکاوری نصب کنم؟ کرنل هم میخاد؟کرنل چیه؟ و چه رامی رو پیشنهاد میدین؟و یه مشکلی دیگه امروز برخوردم گوشیم روت هست و بعضی برنامه ها که نیاز به روت داره استفاده میکنم مثلdorin vanولی حالا میزنه گوشی روت نیست! ولی قبلا استفاده میکردم

دوست عزیز برای نصب رام این مراحل براتون کپی کردم. البته توضیحات بیشتر و کاملتر توی فروم هست:
روش نصب :

رام رو دانلود و به حافظه داخلی انتقال بدید
از طریق ریکاوری عملیات فول وایپ رو انجام بدین
رام رو از طریق ریکاوری نصب کنید و ریبوت نمایید
به قول mahjad از رام لذت ببرید.

S /\ E E D
2012-11-26, 12:43 PM
سلام...
راهی هست که رم گوشی رو افزایش داد؟مثل کامپیوتر که با اختصاص دادن یه فضای معینی از هارد دیسک میشه حافظه ی بیشتری رو به رم بدیم این کار رو با گوشی کرد؟

abbas_af
2012-11-26, 02:55 PM
با سلام:
بله. اگه sd card داشته باشی با نرم افزار ramexpander میشه. البته روت میخواد

abbas_af
2012-11-26, 02:58 PM
راستی یادم رفت بگم خدمتت. باید سرعت خواندن و نوشتن sd card شما زیاد باشه. اگه کم باشه جالب نمیشه. بنده خودم با این روش رم 512 رو به 1 گیگ رسوندم ولی سرعت گوشی چندان تغییری نکرد چون سرعت کارت حافظه ام زیاد نبود. اگه بخوای بازیهای سنگین اجرا کنی شاید بد نباشه.

S /\ E E D
2012-11-26, 03:21 PM
راستی یادم رفت بگم خدمتت. باید سرعت خواندن و نوشتن sd card شما زیاد باشه. اگه کم باشه جالب نمیشه. بنده خودم با این روش رم 512 رو به 1 گیگ رسوندم ولی سرعت گوشی چندان تغییری نکرد چون سرعت کارت حافظه ام زیاد نبود. اگه بخوای بازیهای سنگین اجرا کنی شاید بد نباشه.
حداکثر سرعت رایت مموریم 4 مگابایت بر ثانیه هست.یعنی خوبه؟

abbas_af
2012-11-26, 05:17 PM
واسه منم همین قدر بود. خیلی باهاش حال نکردم. احساس میکیردم در کل سرعت گوشیم اومده پایین. من واسه اینکه برنامه ها به صورت خودکار باز نشن (ممکنه باز باشن وشما متوجه نشی، تسک منیجر رو باز کنی متوجه میشی) اونایی که لازم نداشتم (مثل فیسبوک و جیمیل و car و ...) رو disable کردم. البته باید دقت کنی برنامه های سیستمی رو disable نکنی. با این کار معمولا 100 مگابایت از رم گوشیم خالیه و برنامه ها رو راحت لود میکنه.
موفق باشی

ziaarabshahi
2012-11-27, 07:52 PM
سلام. من گوشی رو تازه خریدم.یه حساب کاربری برای دسترسی به برنامه های samsung apps ایجاد کردم ولی حالا واسه تائیدیه حساب که می خوام وارد بشم میگه رمز یا نام کاربری نادرست است.چیکار باید بکنم.ممنون میشم کمکم کنید.

S /\ E E D
2012-11-27, 11:58 PM
سلام. من گوشی رو تازه خریدم.یه حساب کاربری برای دسترسی به برنامه های samsung apps ایجاد کردم ولی حالا واسه تائیدیه حساب که می خوام وارد بشم میگه رمز یا نام کاربری نادرست است.چیکار باید بکنم.ممنون میشم کمکم کنید.

خوب شاید واقعا رمز یا نام کاربری رو اشتباه وارد میکنید.توی وارد کردن اونها دقت کنید.

S /\ E E D
2012-11-28, 09:18 PM
سلام...
این امکان وجود داره که برای این دو حالت ریکاوری و دانلودینگ پسورد بذاریم؟
برای این میگم که اگه برای گوشی پسورد بذاریم به راحتی با در اوردن باطری گوشی و رفتن به ریکاوری و وایپ دیتا یا فلش زدن یه رام در حالت دانلودینگ پسوردی که برای گوشی گذاشتیم حذف میشه!:(

سوگمد
2012-11-30, 03:28 PM
سلام
چرا وقتی خاموشه آلارمش کار نمیکنه؟؟؟؟؟:(
واسه همین باید شب تا صب روشن باشه که زنگ بزنه

A.M.I.R.
2012-11-30, 04:06 PM
سلام
چرا وقتی خاموشه آلارمش کار نمیکنه؟؟؟؟؟:(
واسه همین باید شب تا صب روشن باشه که زنگ بزنه

ویژگی اندروید همینه.
گوشی خاموش الارم نداره.

میتونید گوشی رو بزارید حالت پرواز تا کسی مزاخمتان نشود.

موفق باشید

S /\ E E D
2012-11-30, 06:05 PM
داداشم ویو 2 با سیستم عامل بادا داره.اگه الارم گذاشته باشه و گوشیش خاموش باشه ساعت الارم روشن میشه و الارم میزنه.میتونی بری ویو 2 بگیری!!!

akinamaki2
2012-11-30, 06:43 PM
بدون سیم کارت روشن کن

S /\ E E D
2012-12-01, 12:33 AM
سلام...
این امکان وجود داره که برای این دو حالت ریکاوری و دانلودینگ پسورد بذاریم؟
برای این میگم که اگه برای گوشی پسورد بذاریم به راحتی با در اوردن باطری گوشی و رفتن به ریکاوری و وایپ دیتا یا فلش زدن یه رام در حالت دانلودینگ پسوردی که برای گوشی گذاشتیم حذف میشه!:(

میشه؟!!!
نمیشه؟!!!

liken
2012-12-03, 04:40 PM
دوستان برای استفاده از ساکس یا وی پی ان چی کار باید بکنم
البته گوشیم روت نیست

یه جا خوندم برای آپدیت (چون تو ایران هنوز اپدیت 4.1 نیومده) اگه از وی پی ان استفاده کنیم میشه
با گوشی میشه آپدیت کرد :|
درسته یا نه

اصلا این آپدیت واسه ایرانم میاد یا تو اینم به امید خدا تحریم هستم :|

m2m20
2012-12-05, 11:53 AM
سلام دوستان من میخام از وی پی انی که تو گوشیم هست استفاده کنم یه مح راهنمایی میخاستم! منظورم همون که تو تنظیمات گوشی هست, گوشیم روت نیست! ممنون ومتشکر

mahjad
2012-12-05, 01:05 PM
دوستان برای استفاده از ساکس یا وی پی ان چی کار باید بکنم
البته گوشیم روت نیست
یه جا خوندم برای آپدیت (چون تو ایران هنوز اپدیت 4.1 نیومده) اگه از وی پی ان استفاده کنیم میشه
با گوشی میشه آپدیت کرد :|
درسته یا نه
اصلا این آپدیت واسه ایرانم میاد یا تو اینم به امید خدا تحریم هستم :|

سلام دوستان من میخام از وی پی انی که تو گوشیم هست استفاده کنم یه مح راهنمایی میخاستم! منظورم همون که تو تنظیمات گوشی هست, گوشیم روت نیست! ممنون ومتشکر

دوستان آپدیت رام 4.1.1 برای ایران هم میاد همونطوری که 4.1.1 ایران رو الان روی نوت 2 داریم... پیشنهاد میدم دوستانی که میخواین رامشون رو 4.1.1 کنن اول رامی که زبان فارسی داره رو دانلود کنن و بعد با نرم افزار odin روی گوشیشون اپدیت کنن اینطوری برنامه هاتون و تنظیماتتون هم سر جاش باقی میمونه. اما دوستانی که تمایل دارن حتما از طریق OTA گوششون رو با v*p*N اپدیت کنن و گوشیشون روت شده هم نیست میتونن ازتنظیمات گوشیشون وارد تنظیمات بیشتر در منوی بیسیم و شبکه بشن از اونجا روی V*P*N تاچ کنید و بعد هم تنظیمات رو طبق اکانتی که گرفتین وارد کنید.

اسم شبکه خیلی مهم نیست میتونه دلخواه باشه نوع پروتکل و ادرس سرور رو هم که باید از فروشنده اکانت بپرسین بعد ذخیره کنید حالا روی اکانتی که ایجاد کردین تاچ کنید و بعد از وارد کردن یوزر و پسورد اکانتتون روی اتصال کلیک کنید لازمه خدمتتون بگم که قبل از همه ی این تنظیمات گوشی شما باید از هر روشی به اینترنت متصل باشه

a007_roma
2012-12-07, 12:55 PM
با سلام
دوستان من رام اصلی 4.1.1 داشتم ، برای بکاپ گرفتن از کلیه دیتا ها روت کردم و حالا میخوام رام اصلی 4.1.2 که برای لهستان اومده
رو نصب کنم. سوالم اولم اینه که حتماً باید وایپ هم بکنم( هم قبل فلش هم بعدش؟)؟
سوال دوم اینکه از اونجا که بکاپ با TITANIUM و در حالت روت شده انجام شده ، آیا برای ریکاور کردن چیزهای ساده مثل بازیها و اطلاعات بازیها هم باز نیاز به روت کردن گوشی هست یا نه؟
(البته منطقیش اینه که باید روت باشه ، اما خوب بلد نیستم میپرسم دیگه! چه اشکالی داره؟ :) )

amin854
2012-12-08, 12:26 PM
با سلام
گوشی من اس 3 هست
من چطور میتونم ورژن اندروید گوشی
و نیز ورژن رام گوشیم را مشخص کنم؟
ممنونم

[hamedesf]
2012-12-08, 12:44 PM
با سلام
گوشی من اس 3 هست
من چطور میتونم ورژن اندروید گوشی
و نیز ورژن رام گوشیم را مشخص کنم؟
ممنونم

Setting> about

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

amin854
2012-12-08, 12:59 PM
ممنونم دوس خوبم ورژن اندروید را دیدم 4.0.4
ولی ورژن رام را ننوشته
البته یه اطلاعات هست نمیدونم این هست یا نه 3.0.15-928452-user

ایا از طریق اپدیت خود گوشی نرم افزار اندروید اپدیت می شود یا رام؟

S /\ E E D
2012-12-08, 05:39 PM
ممنونم دوس خوبم ورژن اندروید را دیدم 4.0.4
ولی ورژن رام را ننوشته
البته یه اطلاعات هست نمیدونم این هست یا نه 3.0.15-928452-user

ایا از طریق اپدیت خود گوشی نرم افزار اندروید اپدیت می شود یا رام؟
کد #1234#* رو بزنید اطلاعات بیشتری بهتون میده.
در مورد آپدیت اگه به و ی پ ی ا ن کانکت بشید میتونید مستقیم آپدیت رو دریافت کنید.
البته باید سرعت کانکشنتون بالا باشه.

amin854
2012-12-09, 12:48 PM
سلام
دوستان ببخشید شما جایی یا کسی که حرفه ای باشه و بتونه روت کنه و اپدیت رام سراغ دارید؟
علاالدین رفتم ولی کسی پیدا نکردم که این کاره باشه
گوشیم اس تری 4.0.4

king-mob
2012-12-09, 01:14 PM
من میتونم ولی فکر نکنم اما حسابی درگیرم و وقت ندارم

اما زیر زمین علائدین باید انجام بده

امضامو چک کن وگرنه پشیموون میشی

S /\ E E D
2012-12-09, 01:28 PM
سلام
دوستان ببخشید شما جایی یا کسی که حرفه ای باشه و بتونه روت کنه و اپدیت رام سراغ دارید؟
علاالدین رفتم ولی کسی پیدا نکردم که این کاره باشه
گوشیم اس تری 4.0.4
برای روت کردن لازم نیست به کسی بدید.با toolkit به راحتی روت میشه.

Toolkit v6.0 (http://205.196.122.252/sc6vukjc16yg/i7hdst060fjh9a9/SGS3_International_ToolKit_v6.0.exe)

برای رام هم فایلش رو دانلود کنید و با ادین فلش بزنید.هیچ کاری نداره.هزینه ی اضافیه بدین بیرون.

amin854
2012-12-09, 01:39 PM
برای روت کردن لازم نیست به کسی بدید.با toolkit به راحتی روت میشه.

Toolkit v6.0 (http://205.196.122.252/sc6vukjc16yg/i7hdst060fjh9a9/SGS3_International_ToolKit_v6.0.exe)

برای رام هم فایلش رو دانلود کنید و با ادین فلش بزنید.هیچ کاری نداره.هزینه ی اضافیه بدین بیرون.

میترسم بریک بشه و گوشی را تازه خریدم داغش بمونه روی دلم

S /\ E E D
2012-12-09, 02:07 PM

هرجور دوست دارید.ولی احتمالش کمه.

mahjad
2012-12-10, 12:31 AM

سلام. دوست عزیز بنده کاملا در خدمتم. همونطوری که دوستمون گفتن به راحتی میتونید گوشیتون رو با toolkit روت کنید. پیشنهاد میدم شما در مسنجر اسکایپ خودتون رو ریجستر کنید و ID منو ADD کنید قول میدم خودتون به راحتی و بدون هیچ مشکلی گوشیتون رو روت کنید و با کلی از مسایل آشنا بشین ...

اگه صلاح دونستید این ID منه:

Skype ID: mahjad90

amin854
2012-12-11, 09:03 AM
ممنونم از شما دوستان خوب دیروز با راهنمایی های دوست خوبم last-home روت کردم
ولی الان مشکل بزرگی که دارم گوشی دائم هنگ میکنه
چند بار کش را هم خالی کردم
تا گوشی را روشن میکنم قفل میشه و دیگه باز نمیشه یا بعضی ماوقع بعد از مدتی هنگ میکنه
چی کار باید کرد؟
اگر ریکاوری کنم ایا روت از بین میره؟

amin854
2012-12-11, 09:25 AM
ادامه پست بالا

الان دیگه کاملا هنگه هر چی هم ریستارت میکنم تا بالا میاد صفحه قفله

لطفا راهنمایی
با ریکاوری روت هم از بین میره؟
مشکل حل میشه؟

S /\ E E D
2012-12-11, 10:09 AM
تو ریکاوری هر دو وایپ دیتا فکتوری ریست و وایپ کش رو انجام بدید.روت گوشی هم با این دو وایپ نمیره.

amin854
2012-12-11, 10:34 AM
تو ریکاوری هر دو وایپ دیتا فکتوری ریست و وایپ کش رو انجام بدید.روت گوشی هم با این دو وایپ نمیره.
دوست عزیزم این کار را هم کردم بازم نشد
فکر کنم چون با تولکیت بیزی باکس را نصب کردم دچار این مشکل شدم و با اینکه شما گفته بودید این کار نشه از بی توجهی من بوده

فکر میکنید الان راه کار چی هست
ممنونم

S /\ E E D
2012-12-11, 10:51 AM
دوست عزیزم این کار را هم کردم بازم نشد
فکر کنم چون با تولکیت بیزی باکس را نصب کردم دچار این مشکل شدم و با اینکه شما گفته بودید این کار نشه از بی توجهی من بوده

فکر میکنید الان راه کار چی هست
ممنونم
یه راه هست که به یه رام رسمی فلش بزنید که کلا روت میره.
یه راه کار دیگه هم هست که ریکاوری گوشیتون رو با تول کیت به یه ریکاوری کاستم مثل cwm touch v6.0.10 تغییر بدید تا به وایپ های بیشتری دسترسی داشته باشیم.

rayansama
2012-12-15, 05:18 PM
دوستان عزیز
نرم افزار allshare cast رو میخواستم
از هیچ سایت و مارکتی که دسترسی داشتم پیداش نکردم
انگار تو google market هست ولی من نتونستم وارد بشم
اگر امکان داره لینک دانلود این نرم افزار را برای من قرار دهید

ممنون

با استفاده از دانگل ویژه AllShare Cast این موبایل و یا به کار بردن تلویزیون های سامسونگ، می توانید به راحتی هر چیزی را روی صفحه بزرگ تر ببینید. با استفاده از AllShare Cast تنها با چند حرکت انگشت، می توانید هر آنچه را که روی صفحه موبایل تان می بیند (عکس، ویدیو، بازی یا صفحه وب)، بر روی صفحه بزرگ تلویزیون هم در اختیار داشته باشید.

S /\ E E D
2012-12-15, 05:35 PM
دوستان عزیز
نرم افزار allshare cast رو میخواستم
از هیچ سایت و مارکتی که دسترسی داشتم پیداش نکردم
انگار تو google market هست ولی من نتونستم وارد بشم
اگر امکان لینک دانلود این نرم افزار را برای من قرار دهید

ممنون

با استفاده از دانگل ویژه AllShare Cast این موبایل و یا به کار بردن تلویزیون های سامسونگ، می توانید به راحتی هر چیزی را روی صفحه بزرگ تر ببینید. با استفاده از AllShare Cast تنها با چند حرکت انگشت، می توانید هر آنچه را که روی صفحه موبایل تان می بیند (عکس، ویدیو، بازی یا صفحه وب)، بر روی صفحه بزرگ تلویزیون هم در اختیار داشته باشید.
دوست عزیز این برنامه به صورت پیش فرض بر روی گوشی هست.
از سامسونگ اپس هم میتونید آخرین ورژنش رو دریافت کنید یا با استفاده از نرم افزار Market Enabler استفاده کنید (البته روت میخواد و باید به و ی پ ی ا ن کانکت باشید) و گوگل پلی خودتون رو فعال کنید و آخرین ورژنش رو از گوگل پلی بگیرید.لینک آخرین ورژنش رو هم براتون میذارم:

Download Market Enabler v1.8.8 (http://www.ir-tci.org/forum/attachment.php?attachmentid=586155&d=1354091466)

بعدش هم باید درخواست این نرم افزار رو در قسمت درخواست نرم افزار آندروید میذاشتید!!!!!!!!!!!!!!

mahjad
2012-12-15, 05:59 PM
همونطوری که دوستمون گفتن بی دردسر ترین و راحتترین راه ممکن گرفتن این برنامه از samsung app هست . موفق باشین

amin854
2012-12-16, 12:51 PM
با سلام
و سپاس از دوستان این فروم که همیشه مشکل گشا بوده و با دوستان خوبی که در این فروم هستند ان را باسایر متفاوت کرده
و اما سوالی دارم
الان یکی دو روز هست که وقتی برای من اس ام اس میاد و میخوانم
تعداد اانها از روی صفحه اصلی نمیره و مثلا 2 یا 3 اس ام اس نشون میده در صورتیکه اونها را قبلا خواندم و چیزی جدید موجود نیست حتی اعلان ها را هم پاک میکنم cach کش را هم پاک کردم
اما وقتی یکبار ریستارت میکنم دیگه حل میشه ولی با یه بار اومدن اس ام اس دوباره بعد از خوندن بازم تعداد را نشون میده
فکر میکنید مشکل چیه؟

S /\ E E D
2012-12-16, 05:58 PM
با سلام
و سپاس از دوستان این فروم که همیشه مشکل گشا بوده و با دوستان خوبی که در این فروم هستند ان را باسایر متفاوت کرده
و اما سوالی دارم
الان یکی دو روز هست که وقتی برای من اس ام اس میاد و میخوانم
تعداد اانها از روی صفحه اصلی نمیره و مثلا 2 یا 3 اس ام اس نشون میده در صورتیکه اونها را قبلا خواندم و چیزی جدید موجود نیست حتی اعلان ها را هم پاک میکنم cach کش را هم پاک کردم
اما وقتی یکبار ریستارت میکنم دیگه حل میشه ولی با یه بار اومدن اس ام اس دوباره بعد از خوندن بازم تعداد را نشون میده
فکر میکنید مشکل چیه؟
به قسمت Settings --> Application manager برید ، سربرگ All رو انتخاب کنید و وارد Messaging بشید.Clear data رو بزنید.اگه درست نشد به Settings --> Back up and reset برید و Factory data reset رو بزنید. (قبل از این کار از اطلاعات یه کپی بگیرید)

amin854
2012-12-16, 10:24 PM
به قسمت Settings --> Application manager برید ، سربرگ All رو انتخاب کنید و وارد Messaging بشید.Clear data رو بزنید.اگه درست نشد به Settings --> Back up and reset برید و Factory data reset رو بزنید. (قبل از این کار از اطلاعات یه کپی بگیرید)
سپاسگزار دوست خوبم مثل همیشه لطف داشتید
این کا را انجام دادم حالا باید ببینم دوباره این اتفاق میافته یا نه بهتون خبر میدم

ضمنا این کاری که گفتید Clear data کنم باید هر ازگاهی برای برنامه ها انجام بدم؟

S /\ E E D
2012-12-16, 10:52 PM
سپاسگزار دوست خوبم مثل همیشه لطف داشتید
این کا را انجام دادم حالا باید ببینم دوباره این اتفاق میافته یا نه بهتون خبر میدم

ضمنا این کاری که گفتید Clear data کنم باید هر ازگاهی برای برنامه ها انجام بدم؟

تا وقتی که مشکلی پیش نیومده لزومی نیست!

amin854
2012-12-17, 10:00 AM
کاری را که فرمودید انجام دادم Clear data
ولی بازم فایده نکرد
ریستور فکتوری هم بخوام بکنم دوباره پریدن اطلاعات و اینکه معلوم نیست بشه یا نه
فکر میکنید علت این مورد چی هست؟

S /\ E E D
2012-12-17, 10:49 AM
کاری را که فرمودید انجام دادم Clear data
ولی بازم فایده نکرد
ریستور فکتوری هم بخوام بکنم دوباره پریدن اطلاعات و اینکه معلوم نیست بشه یا نه
فکر میکنید علت این مورد چی هست؟

ریست فکتوری بکنید درست میشه.(از عکسها، آهنگ ها ، فیلم ها و...) کپی بگیرید و ریست فکتوری بکنید.

Galan_oja
2012-12-17, 06:02 PM
سلام!
من گالاکسی S III دارم میخام والپیپر ازین چند تیکه ها روش بزارم اما وقتی میرم رو تنظیم والپیپر همش 1 نیکه میشه!!
نمیشه
عکسو که ضمیمه کردم ببینین!!!!
http://*********************/img1/6hzb9oxmpzyi0gbpaw4.png

S /\ E E D
2012-12-17, 06:22 PM
سلام!
من گالاکسی S III دارم میخام والپیپر ازین چند تیکه ها روش بزارم اما وقتی میرم رو تنظیم والپیپر همش 1 نیکه میشه!!
نمیشه
عکسو که ضمیمه کردم ببینین!!!!
http://*********************/img1/6hzb9oxmpzyi0gbpaw4.png

ممکنه به خاطره ریزولیشن عکستون باشه.ریزولیشن های دیگه ای رو امتحان کنید.

Galan_oja
2012-12-17, 06:25 PM
نه بابا!!
من همه چیزو امتحان کردم!!!
اصن نمیشه لامصب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali_f_sme
2012-12-23, 02:43 PM
سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم بهترین روش برای بکاپ گرفتن از اس3 چیه؟ منظورم تمام فایل های سیستمی و تمام اپ هایی که روش نصبه. و آیا با این روش بکاپ گیری نقشه های آفلاین گوگل مپ رو هم میشه سیو کرد؟ یه فول بکاپ منظورمه.

S /\ E E D
2012-12-23, 03:26 PM
سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم بهترین روش برای بکاپ گرفتن از اس3 چیه؟ منظورم تمام فایل های سیستمی و تمام اپ هایی که روش نصبه. و آیا با این روش بکاپ گیری نقشه های آفلاین گوگل مپ رو هم میشه سیو کرد؟ یه فول بکاپ منظورمه.
به نظر من بکاپ با ریکاوری cwm خوبه. وقتی با این ریکاوری بکاپ بگیرید هر چیزی رو روی مموری اینترنالتون رو بکاپ میگیره و اگه نقشه های گوگل مپ رو که میگید روی مموری اینترنال ذخیره بشه بعد از ریستور کردن به بکاپی گرفتید نقشه های گوگلتون هم میاد.

saeed627
2012-12-23, 04:11 PM
سلام من تا دیروز برنامه هام کرش میکرد و gprsکار میکرد و الآند ریست فکتوری کردم برنامه هام درست شده ولی gprs کار نمیکنه جالبتر اینه که هات اسپات که میذارم با سرعتی باور نکردنی دوستانم میتونن استفاده کنن.حتی کانکشن خودم ساختم و هم از همراه اول برام اس ام اس شد دیگه نمیدونم چه کنم.ممنونم میشم کمک کنید

S /\ E E D
2012-12-23, 04:19 PM
سلام من تا دیروز برنامه هام کرش میکرد و gprsکار میکرد و الآند ریست فکتوری کردم برنامه هام درست شده ولی gprs کار نمیکنه جالبتر اینه که هات اسپات که میذارم با سرعتی باور نکردنی دوستانم میتونن استفاده کنن.حتی کانکشن خودم ساختم و هم از همراه اول برام اس ام اس شد دیگه نمیدونم چه کنم.ممنونم میشم کمک کنید
همه ی کانکشن هایی که ساختید رو پاک کنید و یه کانکشن با مشخصات زیر بسازید:

Name:MCI-GPRS
APN:mcinet

hbk_farary
2012-12-23, 07:00 PM
سلام
گلکسی اس 3 دارم گارانتی هم داره
اگه با kies آپدیت کنم از گارانتی خارج میشه؟؟
یه سوال دیگه...
بیخود و بی جهت صفحه خاموش روشن میشه!!چرا؟؟

S /\ E E D
2012-12-23, 07:33 PM
سلام
گلکسی اس 3 دارم گارانتی هم داره
اگه با kies آپدیت کنم از گارانتی خارج میشه؟؟
یه سوال دیگه...
بیخود و بی جهت صفحه خاموش روشن میشه!!چرا؟؟
با kies آپدیت کردن صبر ایوب میخواد!!!(البته اگه سرعت اینترنت بالا باشه مشکلی نداره)
اگه رام رسمی با ادین فلش بزنید از گارانتی خارج نمیشه.کانتر دانلودینگ هم بالا نمیره.
تیک اتوماتیک برایتنس رو هم بردارید تا صفحه بیخودی خاموش و روشن نشه!!!
از این صفحه برای نصب رام های جدید استفاده کنید:

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1641564#post1641564

ali_f_sme
2012-12-23, 08:19 PM
به نظر من بکاپ با ریکاوری cwm خوبه. وقتی با این ریکاوری بکاپ بگیرید هر چیزی رو روی مموری اینترنالتون رو بکاپ میگیره و اگه نقشه های گوگل مپ رو که میگید روی مموری اینترنال ذخیره بشه بعد از ریستور کردن به بکاپی گرفتید نقشه های گوگلتون هم میاد.

ممنون. محل ذخیره فایل backup در این روش کجاست؟ در این روش دو option وجود داره 1- backup
2- bachup to external sdcard

S /\ E E D
2012-12-23, 08:51 PM
ممنون. محل ذخیره فایل backup در این روش کجاست؟ در این روش دو option وجود داره 1- backup
2- bachup to external sdcard
در ریکاوری در قسمت backup and restore با زدن روی backup فایل بکاپ روی مموری اینترنال در پوشه clockworkmod ذخیره میشه و برای استفاده از بکاپ باید در همون قسمت روی restore بزنید و از بکاپ استفاده کنید.

ali_f_sme
2012-12-24, 05:18 PM
سلام، از دوستان کسی میدونه offline map های google maps کجا ذخیره میشند؟

"MoyA"
2012-12-27, 04:04 PM
ممکنه به خاطره ریزولیشن عکستون باشه.ریزولیشن های دیگه ای رو امتحان کنید.

s3 کلا این آپشن رو نداره که عکس پشت زمینش اسکرول بشه..(چند تیکه بشه)
ولی از این نرم افزاری که گذاشتم استفاده کن که خاصیت اسکرول کردن داره

afshinem
2012-12-28, 01:09 AM
سلام من نمی خوام گوشیم رو رووت کنم می خوام نرم افزارام رو به جای حافظه گوشی بریزم تو حافظه جانبی چی کار کنم؟
نرم افزارهای معمول جواب نمیدن ممنون میشم مشکلم و حل کنید..
موفق باشید

S /\ E E D
2012-12-28, 02:25 AM
سلام من نمی خوام گوشیم رو رووت کنم می خوام نرم افزارام رو به جای حافظه گوشی بریزم تو حافظه جانبی چی کار کنم؟
نرم افزارهای معمول جواب نمیدن ممنون میشم مشکلم و حل کنید..
موفق باشید

نمیشه که گوشی روت نباشه و به مموری انتقال بدید.
من گوشیم روت شده و نرم افزارهای زیادی رو مثل app2sd , link2sd و.... رو امتحان کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم...!!!

m2m20
2012-12-29, 10:25 AM
سلام دوستان من اندروید 4.1.1بوده والان اپدیت به4. 1.2کردم ازوقتی که این کاروکردم گوشیم خیلی زیاد شارز مصرف میکنه یه راه حلی برا این میخاستم ودوم این رام فارسی نداره یه راهی برا فارسی کردنش میخاستم. گوشیم روت نیست! ممنون ومتشکر

S /\ E E D
2012-12-29, 02:08 PM
سلام دوستان من اندروید 4.1.1بوده والان اپدیت به4. 1.2کردم ازوقتی که این کاروکردم گوشیم خیلی زیاد شارز مصرف میکنه یه راه حلی برا این میخاستم ودوم این رام فارسی نداره یه راهی برا فارسی کردنش میخاستم. گوشیم روت نیست! ممنون ومتشکر
تو تمومه رام های 4.1.2 کیبرد فارسی قابل دانلود کردنه برای منوی فارسی هم اگه نمیخواید گوشیتون رو روت کنید از این صفحه استفاده کنید:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=178526
روت کردن هم کار سختی نیست کافیه کرنلتون رو با سیاه عوض کنید (مثل نصب رام با ادینه ولی فرمت این tar هست):
siyah v1.8.6 (http://d-h.st/aDy)
بعد که روت شد از این صفحه استفاده کنید:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=193477

liken
2012-12-30, 10:08 PM
تو رام 4.1.2 چه طوری میشه اسکرین شات گرفت (تو 4.0.4 دستتو میکشدی رو صفحه عکس اسکرین شان میگرفت)

اگه تو این رام نمیشه / یه برنامه که نیاز به روت نداشته باشه معرفی کنید
مرسی

S /\ E E D
2012-12-30, 11:57 PM
تو رام 4.1.2 چه طوری میشه اسکرین شات گرفت (تو 4.0.4 دستتو میکشدی رو صفحه عکس اسکرین شان میگرفت)

اگه تو این رام نمیشه / یه برنامه که نیاز به روت نداشته باشه معرفی کنید
مرسی

فرقی نکرده.همون دو روش:
کشیدن دست روی صفحه
نگه داشتن همزمان کلیدهای Home و Power

سوگمد
2012-12-31, 05:25 PM
ممنون از همگی
منظورم صرفه جویی در مصرف شارژ باطری بود
میسسسسسسسسییییییی

PersianAdm
2012-12-31, 08:49 PM
با سلام
براي من هم همين مشكل پيش اومده ولي در قسمت Phone گوشي!!!
و عدد 1 ثبت شده و از بين هم نميره. در واقع هيچ تغييري هم نمي‌كنه. حتي اگر 2، 3 تا Miscall داشته باشم.
راه حل جنابعاي رو براي Phone انجام دادم ولي هيچكدوم موثر نبود حتي براي يه لحظه!!!!
نظر شما چيه؟
گوشي: Galaxy S3
ورژن: 4.0.1
روت نشده

S /\ E E D
2013-01-02, 04:22 PM
با سلام
براي من هم همين مشكل پيش اومده ولي در قسمت Phone گوشي!!!
و عدد 1 ثبت شده و از بين هم نميره. در واقع هيچ تغييري هم نمي‌كنه. حتي اگر 2، 3 تا Miscall داشته باشم.
راه حل جنابعاي رو براي Phone انجام دادم ولي هيچكدوم موثر نبود حتي براي يه لحظه!!!!
نظر شما چيه؟
گوشي: Galaxy S3
ورژن: 4.0.1
روت نشده
دوست عزیز من تا به حال این مشکل رو نداشتم!
شما این بار اگه مموری اکسترنال (مموری کارت) دارید دربیارد و یه بار دیگه فکتوری ریست بزنید.
بعدش تا چند وقت:
مموری کارت رو نذارین
به اینترنت وصل نشین (نه از wi-fi استفاده کنید و نه از mobile data )
bluetooth رو روشن نکنید
فلش هم به گوشی وصل نکنید
و...
اگه بازم درست نشد اشکال از رام هست.

m2m20
2013-01-05, 11:43 AM
سلام دوستان من گوشیم تو تاکسی گم کردم حالا از طریق دادگاه دادم ردیابی کنن ایا روش دیگه ای هست که من بتونم گوشیم پیدا کنم تا ساعت11شب روشن بوده!وایا میتونن شماره سریال گوشیم عوض کنن که ردیابی نشه?خواهشا دوستان کمک کنید

tabikaran
2013-01-05, 08:35 PM
سلام .. دوستان كمك كنيد ..

من اشتباهي ريكاوري گالاكسي نوت 2 رو به گالاكسي 3 با برنامه odin نصب كردم حالا صفحه لمسي گوشي كلا از كار افتاده
برنامه ريكاوري مخصوص گالاكسي رو نصب مي كنم نصب نميشه .. واسه همين نمي تونم *****Wipe كنم

درمونده شدم ..

S /\ E E D
2013-01-05, 09:17 PM
سلام .. دوستان كمك كنيد ..

من اشتباهي ريكاوري گالاكسي نوت 2 رو به گالاكسي 3 با برنامه odin نصب كردم حالا صفحه لمسي گوشي كلا از كار افتاده
برنامه ريكاوري مخصوص گالاكسي رو نصب مي كنم نصب نميشه .. واسه همين نمي تونم *****Wipe كنم

درمونده شدم ..
یعنی گوشی بالا میاد اما هنگ کرده؟

tabikaran
2013-01-05, 09:51 PM
نه هنگ نکرده .. لمسیش کار نمی کنه ولی دکمه های فیزیکی کار می کنه

نمی تونم یه برنامه ریکاوری دیگه از ریکاوری مود نصب کنم

از odin هم نصب می کنم ریکاوری مود بالا نمیاد ..

چون ریکاوری مود خودشه دیگه نمی تونم کلا فرمت کنم مگر اینکه یه ریکاوری مود بتونم روش نصب کنم !

هر کاری از دستم بر میومد کردم دیگه نمی دونم چیکار کنم

tabikaran
2013-01-05, 09:55 PM
فایل twrp-sgs3.zip رو با فرمت tar پیدا کردم ولی فرمتش bz2 هستش که حجمش 3 کیلوبایته که فکر میکنم اشتباهه که برنامه odin نمی شناسه ! از همین سایت دانلود کردم

S /\ E E D
2013-01-05, 09:56 PM
نه هنگ نکرده .. لمسیش کار نمی کنه ولی دکمه های فیزیکی کار می کنه

نمی تونم یه برنامه ریکاوری دیگه از ریکاوری مود نصب کنم

از odin هم نصب می کنم ریکاوری مود بالا نمیاد ..

چون ریکاوری مود خودشه دیگه نمی تونم کلا فرمت کنم مگر اینکه یه ریکاوری مود بتونم روش نصب کنم !

هر کاری از دستم بر میومد کردم دیگه نمی دونم چیکار کنم
الان تنها چیزی که به ذهنم میرسه فلش زدن به یه رام رسمیه!
بعد که فلش زدید به احتمال زیاد رام بالا نمیاد!!!
دگمه های ریکاوری رو بگیرید و وارد ریکاوری بشید و وایپ دیتا / فکتوری ریست با وایپ کش بکنید بالا میاد.
ولی بازم صبر کنید بقیه دوستان نظرشون رو در این رابطه بیان کنند.

tabikaran
2013-01-05, 10:05 PM
هم factory reset کردم هم wipe cache
تازه چون نمی تونستم کامل گوشی رو فرمت کنم رام I9300XXELK4_I9300OJKELK5_HOME.tar.md5 رو نصب کردم ولی وقتی بالا اومد باز لمسیش کار نمی کنه

فکر می کنم گوشی رو باید کامل فرمت کنم ولی فایل ریکاوریشو ندارم !

S /\ E E D
2013-01-05, 10:10 PM
هم factory reset کردم هم wipe cache
تازه چون نمی تونستم کامل گوشی رو فرمت کنم رام I9300XXELK4_I9300OJKELK5_HOME.tar.md5 رو نصب کردم ولی وقتی بالا اومد باز لمسیش کار نمی کنه

فکر می کنم گوشی رو باید کامل فرمت کنم ولی فایل ریکاوریشو ندارم !
یعنی همین الان به یه رام رسمی فلش زدید؟
ریکاوریتون استوک شد؟

tabikaran
2013-01-05, 10:14 PM
بله ریکاوریش استوک شده ولی گفتم لمسیش کار نمی کنه ..

S /\ E E D
2013-01-05, 10:24 PM
بله ریکاوریش استوک شده ولی گفتم لمسیش کار نمی کنه ..
فقط یه پیشنهاده:
مموری کارت رو در بیارید.
یه بار دیگه وایپ دیتا / فکتوری ریست و وایپ کش بکنید.
ریکاوریتون رو به cwm (https://www.dropbox.com/s/6l4n6vf5ge1cacv/recovery-cwm-touch-6.0.1.2-i9300%20by%20last-home.tar) تغییر بدید (فلش با ادین)
حالا با cwm یه فول وایپ کنید.
ریبوت کنید شاید...درست بشه.

AryanLAnd
2013-01-05, 10:36 PM
سلام.

دوست عزیز یک کرنل نصب کنید و دوباره تست کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه.شما از لینک زیر کرنل دانلود کنیدفقط حواستون باشه مال S3 باشه چون اس 2 هم داره.ورژن قابل نصب از اودین رو دانلود کنید.

http://www.gokhanmoral.com/

S /\ E E D
2013-01-05, 10:52 PM
سلام.

دوست عزیز یک کرنل نصب کنید و دوباره تست کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه.شما از لینک زیر کرنل دانلود کنیدفقط حواستون باشه مال S3 باشه چون اس 2 هم داره.ورژن قابل نصب از اودین رو دانلود کنید.

http://www.gokhanmoral.com/
با تشکر از دوست عزیز AryanLAnd ، بهتره قبل از نصب cwm کرنلتون رو به سیاه (http://d-h.st/aDy) تغییر بدید.

tabikaran
2013-01-05, 11:24 PM
من کرنل هم نصب کردم .. نشد
من گوشی رو روت کردم
مشکل اینجاست هر ریکاوری که نصب میکنم وارد ریکاوری نمیشه ..
واسه همین نمیتونم گوشی رو کامل فرمت کنم

S /\ E E D
2013-01-05, 11:33 PM
من کرنل هم نصب کردم .. نشد
من گوشی رو روت کردم
مشکل اینجاست هر ریکاوری که نصب میکنم وارد ریکاوری نمیشه ..
واسه همین نمیتونم گوشی رو کامل فرمت کنم
کرنل رو که به سیاه تغییر بدید روته. دیگه کاری برای روت کردن لازم نیست انجام بدید.
ریکاوری cwm رو بعد فلش زدن کرنل سیاه فلش بزنید باید ریکاوری باز بشه.اگه باز نشه دیگه نمیدونم چی بگم...

tabikaran
2013-01-05, 11:49 PM
متاسفانه باز وارد ریکاوری نشد..

از بابت کمکاتون خیلی ممنون .. شرمنده کردین

AryanLAnd
2013-01-05, 11:49 PM
سلام.

شما به ریکاوری استاک مگه نمیگید میتونید برید؟ از طرق همون فایل زیپ کرنل سیاه که بهتون معرفی کردم رو نصب کنید گوشی روت میشه ریکاوری هم نصب میشه.بعد هر کاری بخوای انجام بدی میتونی.
کرنل سیاه ورژن اودینش گوشی رو روت نمیکنه باید ورژن زیپ رو از طریق ریکاوری نصب کنید.:flower:

S /\ E E D
2013-01-06, 12:09 AM
سلام.

شما به ریکاوری استاک مگه نمیگید میتونید برید؟ از طرق همون فایل زیپ کرنل سیاه که بهتون معرفی کردم رو نصب کنید گوشی روت میشه ریکاوری هم نصب میشه.بعد هر کاری بخوای انجام بدی میتونی.
کرنل سیاه ورژن اودینش گوشی رو روت نمیکنه باید ورژن زیپ رو از طریق ریکاوری نصب کنید.:flower:

با این حرف مخالفم ، ورژن ادین گوشی رو روت میکنه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

tabikaran
2013-01-06, 12:48 AM
من مشکلم روت شدن یا ریکاوری شدن نیست ..

گوشی کلا لمسیش از کار افتاده و هر کاری کردم درست نشد .. حتی ریکاوری twrp رو نصب کردم در حالت ریکاوری هم گوشی حالت لمسیش کار نمی کنه
یعنی از ریشه مشکل داره .. نمی تونم ریکاوری رو از طریق odin پاک کنم ؟