PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روت کردن آندروید 2.3.4 بیلد 62

poria1234
2012-02-03, 02:37 PM
روت کردن آندروید 2.3.4 بیلد 62

Rom : 2.3.4
Build Number : 4.0.2.A.0.62
Root : Yes
Recovery : Installed
Test on : Neo,Neo V,Arc S

مواد مورد نیاز :
فایل ضمیمه زیر و IMEI گوشی برای unlock کردن Bootloader (نگران نباشید یه راهی هم پیدا کردم که دوباره می تونید Bootloader را LOCK کنید و برای استفاده از گارانتی نگرانی سراغتون نیاد)

خوب مرحله اول:
فایل ضمیمه رو دانلود کنید.آره دانلود دوست عزیز همین حالا

میریم مرحله دوم:
فایل ضمیمه رو هرجا که عشقتان کشیده است Extract کنید
فایل RootXperia.zip که در پوشه Copy To SDcard هست رو به مموری کارت انتقال بدید.

و اینک مرحله سوم:
1- گوشی شما باید Unlock Bootloader بشه که اینکار راحتیه و سایت سونی اریکسون یه سری از گوشی ها رو با این قابلیت ارائه داده
2- حالا گوشی تونو آماده کنید ( backup خواستین بگیرین بعدا نگین نگفتم)
3- درایور های گوشیتونو تمام و کمال باید رو سیستم کامپیوترتون نصب کنید
4- حالا میریم تست کنیم که آیا گوشیتون قابلیت Unlock Bootloader Factory رو داره یا نه؟

4-1 :خوب اینو تو گوشیتون وارد کنید : *#*#7378423#*#*
خوب می بینیم که Service باز شد
برید به این مسیر: Service info > Configuration
حالا باید یه چیزو این پایین چک کنید
اگه Rooting Status :
Boot Unlocker = Yes بود. برید به مرحله بعدی

4-2 : گوشتونو خاموش کنید و دکمه منو گوشی رو درحالی که می فشارید کابل USB رو به گوشی متصل کنید
خوب نشانه اینکه تا اینجا درست عمل کردید اینه که چراغ LED گوشیتون باید آبی رنگ بشه.شد؟ اگه آره بریم مرحله بعدی

مرحله پنجم:
1- اون پوشه ای که EXTRACT کردین بازش کنید
2- دکمه ی SHIFT رو پایین نگه دارین و راست کلیک کنید در همون پوشه حالا تو راست کلیکتون یه گزینه به نام Open Command Window Here اضافه می شه که روش کلیک می کنید تا صفحه CMD باز شه
خوب حالا نزدیک شدیم

مرحله ششم :
نکته: IMEI گوشیتونو که در مواد لازم گفته بودم برداشتین؟ اگه نه که برید بردارید اینجا نیاز دارین
1- به این آدرس برید : http://unlockbootloader.sonyericsson.com/instructions
2- بعد از اینکه باز کردید برید پایین صفحه یه دکمه Continue هست اونو بزنید بعد هم YES,I'm Sure
3- دو تا تیک رو بزیند و بعد I Accept
4- IMEI و NAME و EMAIL و تصویر امنیتی رو کامل کنید و بعد Submit
5 - نتیجه مرحله 6 یه کدی هست که مخصوص گوشی شماست و این کد برای Unlock کردن Bootloader نیازه

مرحله هفتم : (unlock bootloader)
2- گوشیتون رو با نگه داشتن دکمه منو یا Volume UP به USB وصل کنید تا چراغ LED آبی شه
1- حالا اون پنجره CMD رو بیارید و این دستورات رو بترتیب در CMD تایپ کنید :

fastboot devices

یه کد نمایش میده (که تا اینجا اتصال برقرار شده)

2- حالا اون کدی که از سایت Sony Ericsson دریافت کردید رو در پایان خط زیر بجای KEY قرار بدید

fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0xKEY

که دستور اینطوری میشه :

fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0xDD9E7563E78100S2

حالا ENTER و یه سری کدها اجرا میشه
هوراااا گوشیتون Unlock bootloader شد

میریم مرحله هشتم :
1- در پوشه فایل ضمیمه 3 تا فایل هست

recoveryArcS.img
recoveryNeo.img
recoveryRay.img

که Neo.img رو هم برای Neo و هم برای Neo V می تونید استفاده کنید
2- حالا این دستور رو تایپ کنید در CMD :

fastboot boot recoveryNeo.img

خوب حالا گوشتون باید ریست بشه که اگه نشد اینو تایپ کنید و بعد ریست شدن سریع کابل USB رو از گوشی جدا کنید:

fastboot reboot

حال باید Recovery menu معروف بالا بیاد یه 30 ثانیه طول میکشه نگران نباشید چیزی نمیشه گوشیتون

حال یه نکته اگه دیدید چیزی نیومد و آرم سونی اریکسون اومد گوشیتونو خاموش و دکمه منو و USB رو وصل کنید و یه بار دیگه مرحله هشت رو انجام بدید که مطمئن باشید درست می شه

میریم مرحله بعدی:
خوب بعد اینکه Recovery اومد باید اون فایل RootXperia.zip رو نصب کنیم تا گوشی روت شه
1- با دکمه های منو و home می تونید بین گزینه ها بالا و پایین برید و با دکمه power انتخاب کنید
2- گزینه Install zip from sdcard رو انتخاب بعد choose zip from sdcard
3- حالا لیست فایل های موجود در SDcard میاد که شما RootXperia.zip رو انتخاب و Power رو می فشارید
و بعد هم YES رو انتخاب تا نصب شه
4- خوب بعد نصب شدن برگردید بخ منو اصلی recover و گزینه Reboot رو انتخاب کنید تا گوشیتون از نو بارگزاری شه
------------------------------------------------گوشیتون روت شده ------------------------------------------------
تمام شد.

ضمنا هروقت خواستین می تونید گوشیتونو به حالت Lock bootloader برگردونید بدون اینکه روت بودن گوشیتون از بین بره
این کار با Flash Tools انجام می شه که با یه سرچ کوچولو تو گوگل راحت می تونید این کارو انجام بدید
اما من آموزش Lock کردن رو بعدا می زارم فعلا اینو داشته باشین

از دوستان تقاضا می کنم روی هر گوشی که تست کردن و جواب داد اینجا اعلام کنید تا این تاپیک کامل شه با تشکر
فایل ضمیمه :
http://www.uploadbaz.com/c5n2mker20rn

parsianm
2012-02-03, 04:54 PM
بر روی neo v تست شد و بخوبی بر روی 62 جواب داد و روت شد.

توجه : فقط باید قبلا فایل RootXperia.zip را به مموری انتقال بدید.

.::reza.com::.
2012-02-04, 02:23 PM
بر روی Arc S تست شد و بخوبی بر روی 62 جواب داد و روت شد.
با اجازه آموزش رو گذاشتم تو بخش Arc s » [آموزش تصویری] روت کردن آرک اس بیلد 62 (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=152204)
mohsen_ef
2012-02-04, 05:41 PM
سلام گوشی من رو نمیشناسه روی waiting گیر میکنه

mohsen_ef
2012-02-04, 11:15 PM
یکی کمک کنه گوشی من رو نمیشناسه
چراغ آبی هم روشن میشه

poria1234
2012-02-06, 12:56 AM
یکی کمک کنه گوشی من رو نمیشناسه
چراغ آبی هم روشن میشه

دوست عزیز کدوم مرحله waiting میده و اینکه گوشیت چیه؟ از کارایی که انجام دادی تا اینکه به waiting بر می خوری یه توضیحی بده تا ببینم مشکلت کجاست

mohsen_ef
2012-02-06, 02:21 PM
وقتی دستور fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0x رو تایپ میکنم روی waiting for device گیر میکنه.

mohsen_ef
2012-02-06, 02:23 PM
راستی روی فست بوت گوشیم رو نمیشناسه همه درایور ها رو هم نصب کردم.

S@MAN M5
2012-02-06, 02:25 PM
گوشيتون رو يه بار فكتر ريسيت كنيذ بعد انجام بديد
موفق باشيد

ZAGOOL
2012-02-06, 03:04 PM
دوستان این روش مدتی هست که وجود داره و میاد یه کرنل کاستوم که روت شده و ریکاوری نصب شده رو رو گوشیتون نصب می کنه.اما چون اغلب کرنل های کاستوم در مصرف منابع بهینه نیستند ممکنه با مشکلاتی مثل مصرف بیش از حد باطری مواجه بشید.البته باید خودتان امتحان کنید و ببینید که نتیجه رضایت بخش هست یا خیر.

+Amin
2012-02-06, 04:06 PM
دوستان این روش مدتی هست که وجود داره و میاد یه کرنل کاستوم که روت شده و ریکاوری نصب شده رو رو گوشیتون نصب می کنه.اما چون اغلب کرنل های کاستوم در مصرف منابع بهینه نیستند ممکنه با مشکلاتی مثل مصرف بیش از حد باطری مواجه بشید.البته باید خودتان امتحان کنید و ببینید که نتیجه رضایت بخش هست یا خیر.

این روش تست شده است و مشکلی ندارد
مصرف باتری هم عادی است

آموزش

http://ir-tci.org/forum/showthread.php?p=1294136#post1294136

Stack Over
2012-02-09, 12:00 AM
البته این نکته رو هم ذکر بکنید که آنلاک کردن به این روش باعث از بین رفتن همیشگی کدهای DRM میشه و برنامه هایی مثل Track ID و Facebook Inside که اختصاصی سونی هستند برای همیشه از کار میافتن، حتی اگر بوت لودر رو دوباره ببندید. البته برای درست کردن Track ID راه حل وجود داره.
ولی رام .62 رو هم میشه بدون آنلاک کردن بوت لودر روت کرد.
آسیب پذیری که ازش برای روت کردن رام .42 استفاده میشد مربوط به هسته سیستم عامل بود. شما میتونید با فلش تول فقط کرنل رام .42 رو فلش کنید و سپس با همون روشی که برای .42 استفاده میکردید گوشیتون رو روت کنید.
سورس های منتشر شده کرنل .62 هم نشون میده که تفاوتی با .42 نداره.

mohsen_ef
2012-02-12, 11:21 PM
داداش نمیدونی چی میگی الکی کرنل رو عوض میکنه

در ضمن لینک زیر کامل تر توضیح داده و همه فایل های لازم رو هم داره

http://a*n*d-r*o*i*d.ir/Forum/thread22555.html

ستاره ها رو بردارید

من خودم با روشآنلاک کردن بدون از دست دادن کدهای DRM با S1Tool انجام دادم.
وبقیه کارها رو انجام دادم.

meysamshol
2012-02-24, 08:56 PM
گوشی منم روت شد:ph34r2:
سلام گوشی xperia neo منم روت شد.فقط تو مراحلش چندتا تغیر دادم.
0-برای نصب درایورام یکی از Sony Ericsson PC Companion 2.0 مخصوص گوشیم بود که از سایت خود سونی اریکسون دانلود کردم یکی دیگه هم download driver Xperia_PLAY_neo_arc_acroIS11s_acroSO-02C_USB_drivers.zip گوشیم بود که اینم از همون سایت گرفتم.
1-رم گوشی من 8gb بود و گهگاهی هنگ میکرد.منم یه رم 2 گذاشتم روش و گوشی رو فکتور ریست(بازگشت به حالت کارخانه)کردم که گوشی ریست شد(این تعویض رم بود که دیگه مشکل اصلیم رو حل کرد مخصوصا فکتور ریست گوشی:santa:)
2-وقتی کد IMEL گوشیم رو تو اون سایته وارد کردم پیغام داد که من آخرین عدد IMEL گوشیم رو حذف کردم که OK شد.(کد رو گرفتم:cool:)
3-وقتی تو پوشه fastboot وارد cmd میشدم و دستور fastboot devices رو میدادم اتفاقی نمی افتاد!!!که اینجا یه ترفند اجرا کردم!!اومدم یه shortcut از فایل fastboot درست کردم و روش کلیک راست کردم و گزینه peroperties رو زدم بعد تو قسمت target آدرس رو کپی کردم(D:\fastboot\fastboot.exe) .خب آدرسو تو cmd وارد کردم تا چندتا کد اومدن(یعنی این مرحله هم ok شد:cool:)
4-دیگه بقیه مراحل همون قبلیاست:)
من اینجوری بود که تونستم گوشیم رو روت کنم امیدوارم که به کار دوستان هم بیاد اونم زیاد:flower:

Iman Plus
2012-03-04, 11:39 AM
برای بیلد 64 هم کار میکنه؟

+Amin
2012-03-04, 01:59 PM
برای بیلد 64 هم کار میکنه؟

منظورتون بیس باند 64 هست؟

بله

mr.parazit
2012-03-19, 10:05 PM
سلام اگه میشه recoveryMiniPro.img رو هم بزارید ممنون

sezartroy
2012-03-22, 03:08 PM
روی نئو هم به خوبی جواب داد

c77
2012-03-30, 09:24 PM
سلام recoveryxperiaMiniPro.img رو هم بزارید لطفا ممنون میشم

،،برای دوباره لوک کردن(بوت لودر) چیکار کنیم آموزش رو بزارید،،، تو گوگل سرچ کردم پیدا نکردم

بعد از بستن بوت لودر دوباره گارانتی برمیگرده؟

J A F A R
2012-03-31, 12:40 AM
اینجا انجمن نیو هست
به انجمن گوشی خودتون مراجعه بفرمایید
Xperia Mini , Mini Pro (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=827)

sardgresgr
2012-04-19, 09:21 PM
من گوشیمو از طریق فست بوت آنلاک کردم
حالا چجوری رامو نصب کنم؟
و چجوری روت کنم؟

گوشییم xperia live with walkman build number 58 است بوت لودرشو آنلاک کردم کرنل rage هم از طریق فست بوت نصب کردم

حالا چجوری گوشیمو روت کنم!!!!!!!!!!!!!!!!؟
و حالا که کرنل نصب کردم رامشو چجوری نصب کنم؟

روت کردن گوشیم خیلی واسم مهمه

rezalopez
2012-05-05, 06:23 PM
*************سلام آقا من هر کاری کردم تو fast boot نرفت که نرفت.حتی فکتوری ریست هم کردم ولی بازم نرفت,تو رو خدا کمکم کنید دارم از عصبانیت منفجر میشم!!!!!!!!**************

J A F A R
2012-05-05, 06:28 PM
*************سلام آقا من هر کاری کردم تو fast boot نرفت که نرفت.حتی فکتوری ریست هم کردم ولی بازم نرفت,تو رو خدا کمکم کنید دارم از عصبانیت منفجر میشم!!!!!!!!**************

دوست من گوشی رو خاموش میکنی بعد دکمه کلید سمت راستی که کوچیکتره رو میگیری تو حالت خاموشی بعد کابل رو وصل میکنی ال ای دی آبی میشه یعنی رفتی فست بوت

HRN3003
2012-05-06, 10:14 PM
سلام:
اقا من نئو وي رو روت كردم با همين روش ولي قبلش يادم رفت USB Deb.u.g.g.ing رو فعال كنم.
آخه شنيدم بايد قبل از روت USB Deb.u.g.g.ing فعال بشه؟

الان هيچ برنامه اي رو نميتونم به SD انتقال بدم !!!!

و بعضي از برنامه ها رو گوشيم نصب نميشه!!! علت چي هست؟

S.u.p.e.r.User هم نصب هست ولي من از طريق بازار آپديتش كردم فكر ميكنم يكم بهتر شده.

حالا از كجا بفهمم كه گوشيم بخوبي روت شده و به فابل هاي سيستمي دسترسي داره؟

Arian ios
2012-05-06, 10:29 PM
سلام:
اقا من نئو وي رو روت كردم با همين روش ولي قبلش يادم رفت USB Deb.u.g.g.ing رو فعال كنم.
آخه شنيدم بايد قبل از روت USB Deb.u.g.g.ing فعال بشه؟

الان هيچ برنامه اي رو نميتونم به SD انتقال بدم !!!!

و بعضي از برنامه ها رو گوشيم نصب نميشه!!! علت چي هست؟

S.u.p.e.r.User هم نصب هست ولي من از طريق بازار آپديتش كردم فكر ميكنم يكم بهتر شده.

حالا از كجا بفهمم كه گوشيم بخوبي روت شده و به فابل هاي سيستمي دسترسي داره؟
اگر s u p e r u s e r نصب شده یعنی گوشیتون روت شده.........در ضمن روت بودن یه منزله انتقال برنامه ها به مموری نیست.....شما میتونی برای انتقال از pandA PC SUITE استفاده کنید

Arian ios
2012-05-06, 10:31 PM
من گوشیمو از طریق فست بوت آنلاک کردم
حالا چجوری رامو نصب کنم؟
و چجوری روت کنم؟

گوشییم xperia live with walkman build number 58 است بوت لودرشو آنلاک کردم کرنل rage هم از طریق فست بوت نصب کردم

حالا چجوری گوشیمو روت کنم!!!!!!!!!!!!!!!!؟
و حالا که کرنل نصب کردم رامشو چجوری نصب کنم؟

روت کردن گوشیم خیلی واسم مهمه
با EASY ROOTING TOOLKIT
در ضمن رام مورد نظر باید با کرنل هماهنگ باشه.اگر نباشه گوشیتون رو ارم سونی هنگ میکنه......رام رو هم باید از طریق CWM نصب کنید......الیته بعد از بکاپ

rezalopez
2012-05-31, 01:09 AM
سلام اگه بوتلودر گوشیم آنلاک باشه میتونم بهics آپدیت کنم؟

nosyc
2012-05-31, 01:47 AM
سلام اگه بوتلودر گوشیم آنلاک باشه میتونم بهics آپدیت کنم؟

می تونی ولی نه با PC Companion باید با فلش تول فلشش کنی

moradi367
2012-05-31, 02:22 AM
میشه از همین فایل ray .neo.arc واسه بقیه xperia-ha استفاده کرد؟

nosyc
2012-05-31, 02:51 AM
میشه از همین فایل ray .neo.arc واسه بقیه xperia-ha استفاده کرد؟

برای ارک و ارک اس و نئو و نئو وی که یکیه میشه استفاده کرد.
گوشی شما چیه!؟

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

moradi367
2012-05-31, 03:43 AM
خودم ray دارم
کارم تعمیرات.
فایل قابلیت رزوم نداشت.اخراش قطع شد.

aeohmm
2012-06-12, 02:38 PM
سلام
گوشی من روت شده بود + اندروید چهار
بعدش به دلایلی فکتوری ریست کردم
الان اندروید چهار داره ولی روت نیست
باید چیکار کنم
آیا باید اول به 2.3.4 برگردم یا نه همین کارهای تاپیک رو انجام بدم اندروید چهار من روت میشه

aeohmm
2012-06-12, 02:38 PM
سلام
گوشی من روت شده بود + اندروید چهار
بعدش به دلایلی فکتوری ریست کردم
الان اندروید چهار داره ولی روت نیست
باید چیکار کنم
آیا باید اول به 2.3.4 برگردم یا نه همین کارهای تاپیک رو انجام بدم اندروید چهار من روت میشه

SALMAN REZ
2012-06-21, 05:54 AM
گوشی منم روت شد:ph34r2:
سلام گوشی xperia neo منم روت شد.فقط تو مراحلش چندتا تغیر دادم.
0-برای نصب درایورام یکی از Sony Ericsson PC Companion 2.0 مخصوص گوشیم بود که از سایت خود سونی اریکسون دانلود کردم یکی دیگه هم download driver Xperia_PLAY_neo_arc_acroIS11s_acroSO-02C_USB_drivers.zip گوشیم بود که اینم از همون سایت گرفتم.
1-رم گوشی من 8gb بود و گهگاهی هنگ میکرد.منم یه رم 2 گذاشتم روش و گوشی رو فکتور ریست(بازگشت به حالت کارخانه)کردم که گوشی ریست شد(این تعویض رم بود که دیگه مشکل اصلیم رو حل کرد مخصوصا فکتور ریست گوشی:santa:)
2-وقتی کد IMEL گوشیم رو تو اون سایته وارد کردم پیغام داد که من آخرین عدد IMEL گوشیم رو حذف کردم که OK شد.(کد رو گرفتم:cool:)
3-وقتی تو پوشه fastboot وارد cmd میشدم و دستور fastboot devices رو میدادم اتفاقی نمی افتاد!!!که اینجا یه ترفند اجرا کردم!!اومدم یه shortcut از فایل fastboot درست کردم و روش کلیک راست کردم و گزینه peroperties رو زدم بعد تو قسمت target آدرس رو کپی کردم(D:\fastboot\fastboot.exe) .خب آدرسو تو cmd وارد کردم تا چندتا کد اومدن(یعنی این مرحله هم ok شد:cool:)
4-دیگه بقیه مراحل همون قبلیاست:)
من اینجوری بود که تونستم گوشیم رو روت کنم امیدوارم که به کار دوستان هم بیاد اونم زیاد:flower:

سلام دوست عزیز
منم مث شما توو این مرحله گیر میکنه
یعنی وقتی فست بوت رو تایپ میکنم هیچ اتفاقی نمیافته
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید در مورد کارتون
ممنون

rayanehkha
2012-07-07, 07:33 PM
سلام
من دستورات رو اجرا کردم ... waiting داد و بعد که وصل کردم نوشت sending boot 6222 kb اما بعدش نوشت :
faild remote : the device must be rooted first
الان چکار کنم ؟

speed_mk
2012-07-20, 11:20 AM
نئو که کلید منو نداره

speed_mk
2012-07-20, 11:28 AM
نئو که کلید منو نداره

Mehrdad32
2012-07-20, 10:01 PM
نئو که کلید منو نداره

از سه دکمه پایین سمت راست منظور هست!!

speed_mk
2012-07-26, 05:35 PM
ممنون روی Xperia Neo کار کرد و روت شد:welove:

arminmilan
2012-07-27, 12:50 PM
سلام این روش برای ray هم که همین 2.3.4 و بیلد نامبر 62 هم جواب میده؟

J A F A R
2012-07-27, 01:03 PM
باید کرنل مخصوص ری رو بزنی

arminmilan
2012-07-27, 03:29 PM
باید کرنل مخصوص ری رو بزنی
ازکجا باید پیدا کنم؟؟

MILAD_YAS
2012-08-05, 03:24 PM
سلام و عرض ادب آقا لینکای آپلود باز not found کیمیده میشه تو مدیا فاییر آپلودش کنین؟:blush:

MILAD_YAS
2012-08-05, 03:25 PM
لینکاشو درس کنین..دس شما درد نکند

MILAD_YAS
2012-08-05, 03:36 PM
اقا سلام و عرض ادب-این لینکا از سایت اپلود باز خرابن تست کنید.اگه میشه تو مدیا فایر آپ کنین....

MILAD_YAS
2012-08-05, 03:37 PM
خرابن لینکا پچرا درستشان نیموکنین؟

hamid_404
2012-08-07, 03:32 AM
سلام
من arc s رو اندروید 4.0.4 کردم و
Build Number : 4.1.b.0.431
شده وبا مشخصاتی که اول اموزش دادید فرق میکنه مشکلی نداره انجام بدمم ؟

™A.M.I.R
2012-08-07, 03:40 AM
سلام
من arc s رو اندروید 4.0.4 کردم و
Build Number : 4.1.b.0.431
شده وبا مشخصاتی که اول اموزش دادید فرق میکنه مشکلی نداره انجام بدمم ؟

دوست عزیز در بخش گوشی خودتون سوألتون رو مطرح کنید.

1089628
2013-02-15, 11:53 AM
لینک فایل ضمیمه خرابه درستش کنید لطفآ

1089628
2013-02-15, 11:54 AM
کسی نیست لینک جدید بزاره برای فایل ضمیمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

1089628
2013-02-15, 11:56 AM
کسی نیست لینک جدید بزاره برای فایل ضمیمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

poorijan
2014-04-04, 07:44 PM
ما مینی و مینی پرو بسته هست و نمیاد
xperia mini من اندروید 2.3.4 داره و بیلد نامبرش 84 هست فقط یه برنامه برای روتش بگین که بعد آنروت هم بکنه.فلش تول مال بلد نامبر زیر 62 هست
خواهشا جواب بدین!!!!!!!!!!!!!!!!!:12:

arash.hp78
2014-04-04, 07:51 PM
من خودم از این لینک استفاده کردم و کار کرد تو فرومش هم انروت و چیزای دیگه هم نوشته
بفرمایید : http://www.***********/android-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%88-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%AA.html/

sami110110
2015-10-28, 11:49 AM
سلام فایلی آپلود شده پاک شده امکانش هست دوباره آپلود کنید
یا ای میل کنید با تشکر
zahramajd@yahoo.com