PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف ویجت

widget
2011-10-17, 10:08 PM
سلام.گوشی من wave525 هست من روی ویجت کلیک کردم بعد صفحه اون باز شد تقویمو کشیدم تو صفحه .حالا هر کاری می کنم تقویم برنمی گرده سر جاش چه کار کنم ؟
امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

mohammadi_
2011-10-18, 10:14 PM
سلام
دومرتبه رو ویدجت کلیک کن و اون تقویم رو بکش تو کادر پایین تو ویدجت های دیگه:flower:

widget
2011-10-19, 11:21 AM
سلام.این کارو انجام دادم نشد شاید چون همه ی اونارو کشیدم تو صفحه دیگه برنمی گرده:( دیگه باید چه کار کنم

mohammadi_
2011-10-19, 12:50 PM
سلام.این کارو انجام دادم نشد شاید چون همه ی اونارو کشیدم تو صفحه دیگه برنمی گرده:( دیگه باید چه کار کنم

دوست خوبم در صورتی که ویدجت رو از بالای صفحه انتخاب کنید و کادر افقی ویدجت ها پایین صفحه نمایش پدیدار بشه شما رو هر ویدجت که باز هست تو صفحه نمایش دوثانیه انگشت نگه دار تا کادر زرد رنگ اطرافش پدیدار بشه و همونطور بکشش تو ویدجتهای پایین کادر!

:flower:

Koorosh.R
2011-11-08, 10:17 PM
سلام

می خوای تعداد صفجات Widget رو کم کنم الان 6 تا شده نمی دونم چطوری کمش کنم مثل قبل ؟؟؟

maede70
2012-05-02, 01:23 AM
دوست خوبم در صورتی که ویدجت رو از بالای صفحه انتخاب کنید و کادر افقی ویدجت ها پایین صفحه نمایش پدیدار بشه شما رو هر ویدجت که باز هست تو صفحه نمایش دوثانیه انگشت نگه دار تا کادر زرد رنگ اطرافش پدیدار بشه و همونطور بکشش تو ویدجتهای پایین کادر!

:flower:
واقعا دستتون درد نکنه این مشکل واس منم پیش اومده بودش نمیدونستم چیکار کنم.تشکر:flower:

saeed711
2012-06-27, 01:46 AM
سلام

می خوای تعداد صفجات Widget رو کم کنم الان 6 تا شده نمی دونم چطوری کمش کنم مثل قبل ؟؟؟

روي صفحه اول گوشي ، widget رو بزن ، گوشي رو افقي كن و صفحه هاي اضافي رو حذف كن.