PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود نرم افزار از سایتهای ثانیه دار(4sharedT,rapidshare,...)

oldadviser
2011-08-25, 03:35 AM
امروز میخوام یه ترفندی رو بهتون معرفی کنم ولی اول بگم که اینجا سایتی رو معرفی میکنم که من هیچ ربطی به این سایت ندارم و اصلا اصلا اصلا قصدم تبلیغ نیست .
اکثر شما با سایت رپید باز آشنایی دارید و میدونید که کارش مستقیم کردن لینکاس .حالا من یه سایتی رو بهتون معرفی میکنم که کارش بی نظیره و اصلا اذیتهای رپید باز رو نداره .
www . d o w n l o a d s . i r
شما اول باید در این سایت یه اکانت مجانی بسازید البته تا 40 مگ مجانی هست و بعد از اون باید اکانت های اونو که خیلی ارزون هم هست تهیه کنید که ما فعلا به این کاری نداریم
بعد از ساخت اکانت با استفاده از اپرا مینی لینک 4شرد یا هر آپلود سنتر دیگه ای در قسمت درخواست دانلود وارد میکنید ودکمه درخواست دانلود رو میزنید و بعد از نوشتن متن درخواست شما با موفقیت انجام شد(البته تو همین حدودا) اون فایل میره تو قسمت فایلهای من و شما با وارد شدن به این قسمت میتونید فایلتون رو با سرعت فوق العاده دانلود کنید.
اضافه کنم که من خودم هر روز دارم با این روش دانلود میکنم و 100 درصد امتحانشو پس داده .
دوباره بگم که این سایت رو یکی از دوستان بهم معرفی کرده و اصلا قصدم تبلیغات نبود فقط قصدم کمک بود .البته این روش یه مزیت داره اونم اینه که از آپلودسنترهای شیلتر هم میتونید دانلود کنید .
موفق باشید و اگه سوالی بود در خدمتم