PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چندتا سوال

mohsenking
2011-06-12, 09:04 PM
من امروز یه Desire Z برای یکی از دوستان گرفتم
اول اینکه اس ام اس هارو جدا جدا نشون میداد ظاهرا باید فارسی ساز نصب کنم و اینم احتیاج به روت و ریکاوری و..... داره
میخوام ببینم با آپدیت مشکل فارسی حل میشه و اینکه توی سایت HTC رفتن آپدیتی نبود با کدوم کشور باید وارد بشم تا آپدیت باشه ؟ رام کاستوم نمیخوام بریزم
نحوه آپدیت از طریق خود سایت هست؟ اگه نه چطوری باید آخرین آپدیت رسمی رو نصب کرد ؟
کارها و برنامه های اولیه گوشی چیه که باید انجام بدم؟
نرم افزاری مثل X10Flash برای این گوشی هست که بشه خیلی راحت روت و ریکاوری رو انجام داد؟

A.M.I.R.
2011-06-12, 09:21 PM
من امروز یه Desire Z برای یکی از دوستان گرفتم
اول اینکه اس ام اس هارو جدا جدا نشون میداد ظاهرا باید فارسی ساز نصب کنم و اینم احتیاج به روت و ریکاوری و..... داره
میخوام ببینم با آپدیت مشکل فارسی حل میشه و اینکه توی سایت HTC رفتن آپدیتی نبود با کدوم کشور باید وارد بشم تا آپدیت باشه ؟ رام کاستوم نمیخوام بریزم
نحوه آپدیت از طریق خود سایت هست؟ اگه نه چطوری باید آخرین آپدیت رسمی رو نصب کرد ؟
کارها و برنامه های اولیه گوشی چیه که باید انجام بدم؟
نرم افزاری مثل X10Flash برای این گوشی هست که بشه خیلی راحت روت و ریکاوری رو انجام داد؟

مبارکش باشه.
نه.مشکل میماند.
برای حل مشکل فارسی باید رام عربی بریزی که با برنامه ای شبیه برنامه x10 flash که حاوی یک اپدیت است این کار را بکنید.

برای نصب روت و ریکاوری و s-off کردن از برنامه amt استفاده کنید.
اخرین ورژن این برنامه در قسمت اموزش دیزایر hd موجود است.

موفق باشید

artur-x
2011-06-12, 09:36 PM
روت كردنش سخته ولي شدنيه. اگه فقط فارسي ميخواد بره تو setting بعد about phone و software update رو بزنيد. اينطوري مشكل فارسي كلا حل ميشه.
ولي با اينكار ورژن رام از 1.34 ميره به 1.83 اين يعني اينكه روت واسه ورژن بالا نيومده و اگه يك موقع بخواد رام كاستوم بريزه بايد داونگريد كنه. كاري من كردم.

mohsenking
2011-08-22, 10:32 PM
روت كردنش سخته ولي شدنيه. اگه فقط فارسي ميخواد بره تو setting بعد about phone و software update رو بزنيد. اينطوري مشكل فارسي كلا حل ميشه.
ولي با اينكار ورژن رام از 1.34 ميره به 1.83 اين يعني اينكه روت واسه ورژن بالا نيومده و اگه يك موقع بخواد رام كاستوم بريزه بايد داونگريد كنه. كاري من كردم.
اپدیت کردم الان ولی نشد چرا ؟!
بازم حروف رو جدا نشون میده !!

Reza.L
2011-08-23, 12:45 AM
اپدیت کردم الان ولی نشد چرا ؟!
بازم حروف رو جدا نشون میده !!

سلام

دوست من به نظر من هیچ چیز مثل انجام Root و S-off و نصب Recovery و نصب یه رام با پشتیبانی فارسی کار ساز نیست .

موفق باشی ...