PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از n900 خسته شدم...

kianooshg
2011-03-12, 01:00 AM
سلام
گوشیه که اصلا شارژ نگه نمیداره
بلوتوثش برای بار دومه که پریده
شارژر پنجمیه که براش خریدم
حافظه ی نگهداشت اس ام اس و تماسها رو از دست داده یعنی فوری بعد از تماس حذف میشن
یه روز آهنگاش پخش نمیشن
یه روزی ویدیوهاش
نرم افزاراش هم که همش اینترنتیه
خلاصه هرچی پول داشتیم از جیبمون کش رفته
البته شاید فقط مال من اینجووریه
به نظرتون راه حلی داره؟؟؟؟

farzinrock
2011-03-12, 01:27 AM
نه داداش این طوری ها هم که میگی نیست شما حتما گوشیت مشکلی پیدا کرده.در مورد باطری هم که طبیعی هست برای n900 یکم بالاست.بعدش داداش گلم من چند روز دیگه میخوام n900 بگیرم یه جوری نگو که پشیمون شم

mobile ehs
2011-03-12, 02:02 AM
1_برای بلوتوث بهتره از برنامه bluzwich استفاده کتی اینطوری بلوتوث میاد رو دستکتاب و با یه بار لمس خاموش و یا روشن میشه.
2_بهتره هر نوع فیل ویدیویی که گیر آووردی نریزی تو گوشیت چون n900 بعضی از فایل هارو بالا نمیاره و اگه یکی رو بالا نیاره و eror بده تا گوشیتو یه بار خاموش/روشن نکنی فایل دیگه ای رو باز نمیکنه
3_برای کمتر کردن مصرف باطری بهتره نور صفحه شو کم کنی setting/display
4_ بهتره یه بار گوشیتو آپدیت کنی و برای دانلود برنامه هات از اینترنت کامپیوتر به وسیله وایرلس(که در اکثر دانشگاها وجود دراه) استفاده کنی.
5_موفق باشی:snitch:

banehhi
2011-03-12, 02:03 AM
به نظر من هرچی باشه ارزش قیمتشو نداره تو این رنج قیمت گوشی های بهتری هم پیدا میشه. حالا این نظر منه.:graduated:

ddoser
2011-03-12, 11:31 AM
داداش گوشیت مشکل داره من بغیر از باتری و کمی دوربین هیچ مشکلی ندارم باهاش قبلا 3gsداشتم n900 از هر لحاظ سره بغیر از کیفیت تصویر این گوشی توپ داداش

kianooshg
2011-03-12, 06:05 PM
یه مشکلی بزرگترش اینه که اگه مشکلی پیدار کرد زیر 20000 تومان هیچ تعمیراتی درستش نمیکنه
هه هه
ولی خدایی درسته مشکلاتی داره
اما خووووووبه
الهی شکر

a.boroon73
2011-07-21, 12:00 PM
بابا اینطور که گشت و گذار کردم فهمیدم n900 میگو میخوره!!! آندروید میخوره!!! مکین تاچ میخوره!!! فلش-موس-کیبورد میخوره!!! پایتون میخوره!!!
سیمبیان هم که ارزش خوردن نداره!!!
فقط زورش به ios نرسید ...
خود نوکیا بهش میگه کامپیوتر موبایل ...
تنها مشکلش اون کیبورده که زیرشه و سنگینش کرده و یخورده کلفت و بازم سنگینه...
کار کردن باهاش هم بدرد زن ها و بچه ها و مردها نمیخوره
باید باهاش زندگی کرد و یه جوون بیکار میخاد که بره دنبال بازی و برنامه و کلی مسائل دیگه...
تازه یه چیز غیر موبایلی بهت میگم اینه که هرچی به گوشیه بد بگی و خوبی هاشو در نظر نگیری اونم هی بدتر میشکه و این قانون طبیعته عزیزم پس تو پست بعد از خوبی هاش بگو حال کنیم...

milad LA
2011-07-21, 01:06 PM
من ان96مو با ان900 طاق زدم واقعا بهتر از ان96 هستش
من بااینکه دسته 2 خریدم ولی راضیم ازش مخازنشم ردیفه هرچی بخام دانلود میکنم

ZIGOoL_m
2011-07-21, 01:16 PM
من دنبال یه N900 می گشتم و رفتم در موردش تحقیق کردم دیدم یه سری ایراداتی داره، ولی می شه نادیده گرفت ، الانم دنبالشم مثل اینکه نوش پیدا نمیشه.

oldadviser
2011-07-30, 09:45 PM
بابا اینطور که گشت و گذار کردم فهمیدم n900 میگو میخوره!!! آندروید میخوره!!! مکین تاچ میخوره!!! فلش-موس-کیبورد میخوره!!! پایتون میخوره!!!
سیمبیان هم که ارزش خوردن نداره!!!
فقط زورش به ios نرسید ...
خود نوکیا بهش میگه کامپیوتر موبایل ...
تنها مشکلش اون کیبورده که زیرشه و سنگینش کرده و یخورده کلفت و بازم سنگینه...
کار کردن باهاش هم بدرد زن ها و بچه ها و مردها نمیخوره
باید باهاش زندگی کرد و یه جوون بیکار میخاد که بره دنبال بازی و برنامه و کلی مسائل دیگه...
تازه یه چیز غیر موبایلی بهت میگم اینه که هرچی به گوشیه بد بگی و خوبی هاشو در نظر نگیری اونم هی بدتر میشکه و این قانون طبیعته عزیزم پس تو پست بعد از خوبی هاش بگو حال کنیم...
مکین تاچ؟؟؟؟!!!!!!
آها فکر کنم شما منظورتون مکینتاش هست .درسته؟؟
دوست عزیز مکینتاش رو فقط باید روی دستگاههای خود اپل باهاش کار کنید و روی دستگاهی به جز اپل کار نمیکنند مگذر بعضی از پی سی ها
موفق باشید

behrooz.sh
2011-08-02, 08:13 PM
با plagin میتونی ایدی تو ان کنی

rashidkn
2011-08-04, 01:22 AM
تنها مشکلش تاچ مزخرفشه خیلی حال آدم رو می گیره و همچنین باطری. کاشکی تاچش خازنی بود اونوقت .....

moien406
2011-08-04, 01:00 PM
تاچ گوشی آلی, به نظر من گوشی کاملیه تو نوکیا وسونی وسامسونگ نزدیک ترین به ایده ال (بهترین)

mani_n900
2011-08-04, 11:44 PM
فکر کنم کلا شما n900 ندارین!!!
تاچش چه مشکلی داره؟
باطریش یه کم ضعیفه ولی اونم چاره داره.
شما WI FI گوشی رو خاموش میکنی یا نه؟
N900 شاهکار نوکیاست.
هیچ چیز باهاش غیر ممکن نیست

a.boroon73
2011-09-12, 05:39 PM
دوستان توجه کنن:
نام گذاری گوشی های نوکیا که الکی نیست"البته دروغ نگم هست"
ان 900
ان 90
ان 9
این سه گوشی گوشی هایی هستن که وقتی اومدن به بازار متفاوت بودن و غوغا کردن و زمان خودشون بهترین گوشی ها بودن.

هه هه هه دوستان شرمنده اینو خودم کفش کردم و امیدوارم درست باشه

ehsan.1994
2011-09-14, 03:28 PM
دوستان الان 2 ساله n900 دارم هیچ مشکلی هم باهاش ندارم 2 تا سیستم عاملم روش نصبه دوربینش عالیه صداش خوبه تاچش در مقایسه با خازنی ضعیفه بهترین تاچ مقاوتیه که دیدمه سرعتش مهشره قدرت مانور زیادی داره بازی هم web os امد بازی هم مشکلی نیست به جز مولتی تاچ تا البته با کیبورد هم میشه بازی کرد
البته cpu رو میشه به 1150 افزایش داد ولی داغ میکنه و ...
عیب های این گوشی قدیمه باطریش عمرش کمه cpu 1 g نیست سنگینه کابل hdmi نداره که اگر اینارو داشت بهترین گوشی دنیا بود
البته سیاست شرکت هاست که امکانات کامل روی گوشی نمیزارن تا سود کنن

Achilles92
2011-10-03, 11:29 PM
دوستان الان 2 ساله n900 دارم هیچ مشکلی هم باهاش ندارم 2 تا سیستم عاملم روش نصبه دوربینش عالیه صداش خوبه تاچش در مقایسه با خازنی ضعیفه بهترین تاچ مقاوتیه که دیدمه سرعتش مهشره قدرت مانور زیادی داره بازی هم web os امد بازی هم مشکلی نیست به جز مولتی تاچ تا البته با کیبورد هم میشه بازی کرد
البته cpu رو میشه به 1150 افزایش داد ولی داغ میکنه و ...
عیب های این گوشی قدیمه باطریش عمرش کمه cpu 1 g نیست سنگینه کابل hdmi نداره که اگر اینارو داشت بهترین گوشی دنیا بود
البته سیاست شرکت هاست که امکانات کامل روی گوشی نمیزارن تا سود کنن

شما اگه بهتر میخوای برو N9 یا Galaxsy s2 بخر. در ضمن اون دوتا ام کابل HDMI ندارن ولی Cpu بالا دارن. تازه این گوشی با این امکانات با این قیمت خیلی خوبه.

behnam113
2011-10-10, 05:46 PM
منم ازش خسته شودم هر کی بخواد بگه میخوام بفروشمش تازه از سری اول هم هست