PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سری مسابقات انجمن سیمبیان به همراه جوایز ارزنده ( شرکت برای عموم آزاد میباشد )

Edic
2011-02-15, 01:31 AM
با سلام خدمت تمامی کاربران محترم انجمن به ویژه عزیزان انجمن بزرگ و گسترده سیمبیان
دوستان عزیز مدیران این بخش در نظر دارند مسابقه ویژه و جذابی رو برای شما در نظر بگیرند
لذا نظر کاربران محترم انجمن برای مدیران بخش از ویژه گی بالایی برخوردار میباشد
و نظرات شما رو مقدم میشماریم در این راستا از شما عزیزان درخواست میشود پیشنهادات خود را برای استارت مسابقات اعلام فرمایید
پیشنهادات شما بین مدیران بخش آنالیز و به نظراتی که مشابه و بیشتر به اون اشاره شده است رای مثبت داده و همان گزینه رو جهت استارت مسابقه در نظر خواهیم گرفت .
( دوستان از بحث های متفرقه خودداری کرده و فقط به یک مورد اشاره کنند )
موفق و پیروز باشین
مدیریت بخش سیمبیان.

-Parsa-
2011-02-15, 12:11 PM
با سلام خدمت مدیران بخش نوکیا
مسابقه جالبی میشه
من یک نظردارم میشه مسابقه رو در مورد نرم افزار و یا بهترین برنامه های معرفی شده و یا کاملترین نرم افزار برگزار کرد
در هر صورت انشالله که جالب از کار در بیاد اونم با این همه کاربر نوکیا :)

melina_ha
2011-02-15, 05:49 PM
به نظر من مسابقه در باره كاربردي ترين نرم افزار باشه

victory7
2011-02-15, 08:21 PM
به نظر بنده مسابقه اگر با تفکیک موضوع در بخشهای نرم افزاری (بهترین نرم افزار بازی تم و ... )باشه جالب میشه.:)

mansourab
2011-02-16, 01:37 PM
اگه در مورد بازی باشه از همش بهتره

sam&sam
2011-02-16, 01:40 PM
با سلام به همه دوستان IR-TCI

به نظرم درباره مشکلاتی که در رابطه با سیمبیان می تونه پیش بیاد مسابقه بذارید . هر ** راه حلشو میگه و اون وقت

از بین همه اون راه حلی که مطمئن تر و سریع تر و کم دردسر تر و کامل تر و ......... بود برندس

پاینده و پایدار باشید !!!

گاندول
2011-02-17, 07:54 PM
فكر كنم درباره بازي باشه بهتره

Yar_66
2011-02-17, 08:38 PM
با سلام من چندبار این اطلاعیتون رو خوندم اما یکم نامفهوم بود برام اگر یه مثال میزدید خیلی راحتر میشد پیشنهاد داد؛به نظر من هم بهترین مسابقه در زمینه بازی هست ؛اگر مدیران یکم بیشتر توضیح بدن که چجور مسابقه ای مد نظرشون هست ممنون میشیم؛مثلا باید ی بازی معرفی کنیم یا اینکه ی بازی رو به عنوان بازیه پایه انتخاب کنیم و دوستان بالاترین امتیاز رو در اون بازی بیارن برندن

solikh
2011-02-17, 08:47 PM
خوب موضوع ها چی هست ز بین چی انتخاب شه فط بازیو نرم افزار ؟
یا چیز دیگه هم وجود داره

Panicir
2011-02-17, 09:11 PM
اگه در مورد مفیدترین نرم افزار باشه بهتره یعنی پر کاربردترین

™Mahdi
2011-02-17, 10:20 PM
با سلام من چندبار این اطلاعیتون رو خوندم اما یکم نامفهوم بود برام اگر یه مثال میزدید خیلی راحتر میشد پیشنهاد داد؛به نظر من هم بهترین مسابقه در زمینه بازی هست ؛اگر مدیران یکم بیشتر توضیح بدن که چجور مسابقه ای مد نظرشون هست ممنون میشیم؛مثلا باید ی بازی معرفی کنیم یا اینکه ی بازی رو به عنوان بازیه پایه انتخاب کنیم و دوستان بالاترین امتیاز رو در اون بازی بیارن برندن

خوب موضوع ها چی هست ز بین چی انتخاب شه فط بازیو نرم افزار ؟
یا چیز دیگه هم وجود داره

سلام دوستان
این تاپیک زده شده است که هر گونه پیشنهاد شما درباره مسابقه های مربوط به بخش سیمبین جمع آوری شود دیگه مثال یا موضوع دادن نمی خواهد شما هر گونه مسابقه ای که مربوط به بخش سیمبین باشد می توانید طراحی کنید و بیان کنید و این به خلاقیت شما بر می گردد.
فقط باید توجه داشته باشید که مربوط به سیستم عامل سیمبین باشد.
موفق باشید.

beranoosh1
2011-02-18, 07:32 PM
با سلام و خسته نباشید.
به نظر من از همه ی بخش های سیمبین بزارید چون بعضی ها در بخش های مختلف سیمبین مهارت دارن
به نظر من بخش فریم ور هم اضافه کنید.
با تشکر:flower:

™Mahdi
2011-02-18, 10:06 PM
با سلام و خسته نباشید.
به نظر من از همه ی بخش های سیمبین بزارید چون بعضی ها در بخش های مختلف سیمبین مهارت دارن
به نظر من بخش فریم ور هم اضافه کنید.
با تشکر:flower:

سلام مجدد خدمت همه عزیزان
دوستان عنوان این تاپیک کلی و عام هست یعنی همه بخش های سیمبین را شامل می شود و هیچ بخشی خارج نیست که نیاز به تذکر داشته باشد که اضافه بشود.
برای توضیح بیشتر بنده بخش های سیمبین را در اینجا متذکر می شوم تا مشخص شود که موضوعات مسابقه چه چیزهای می تواند باشد :
ـ مباحث عمومی
ـ نرم افزار
ـ بازی
ـ تم و اسکین
ـ فریمور
ـ پرسش و پاسخ
ـ آموزش
ـ و هر چیز دیگری که ممکن است به ذهن شما بیاید که مربوط به بخش سیمبین باشد و شما احساس کنید که جزء موارد بالا نیامده است.

دوستان مسابقه های را برای برخی از بخش های بالا مطرح کردند که بنده هم به عنوان مثال دوباره متذکر می شم :

ـ مباحث عمومی :

ـ مسابقه بهترین مقاله درباره پیش بینی آینده سیمبین با توجه به اتفاقاتی که دارد برای این شرکت می افتد.
ـ مسابقه بهترین مقاله درباره برتری های سیستم عامل سیمبین نسبت به بقیه سیستم عامل ها
ـ مسابقه بهترین مقاله درباره عیب های سیستم عامل سیمبین نسبت به بقیه سیستم عامل ها
ـ مسابقه بهترین مقاله درباره مقایسه نسخه های گوناگون سیمبین (مانند مقایسه بین Symbian^3 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=434) و سری 60 ورژن 5 , Symbian 9.4 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=254) و سری 60 ورژن 3 , Symbian 9.1 - 9.2 - 9.3 (http://www.ir-tci.org/forum/forumdisplay.php?f=61) )

توجه : مقالات هر چه منطقی تر و مستندتر باشد امتیاز بیشتری دارد. برای هر مسابقه ای تاپیک جداگانه ای زده می شود سپس مسئولی برای آن قرار داده می شود تا مقالات در زمان مشخصی که در همان تاپیک اعلام شده به صورت خصوصی به دست ایشان برسد و مسئول مربوطه پس از دریافت مقاله تنها نام شرکت کننده را با تاریخ تحویل اعلام می کند. پس از به پایان رسیدن مهلت مسابقه نفر یا نفرات برتر در همان تاپیک اعلام خواهند شد و مقاله های آنها (و همچنین مقاله بقیه دوستان البته به شرط مفید بودن) با نام خود آنها در انجمن قرار داده می شود.

ـ نرم افزار

ـ مسابقه بهترین نرم افزارها (این مسابقه می تواند به گونه های مختلف برگزار شود مثلا یک گونه آن می تواند این چنین باشد که ماهیانه تعداد نرم افزار های که دوستان در انجمن قرار می دهند با توجه به کیفیت و کارایی آنها نفرات برتر انتخاب شوند و برای راحتی کار مدیران در تشخیص می توان یک تاپیک مخصوص برای آن باز کرد که هر کسی لینک نرم افزارش را برای شرکت در مسابقه در آنجا ثبت کند. )

ـ مسابقه بهترین پاسخ دهنده به برنامه های درخواستی (هر دوستی که در تاپیک های نرم افزارهای درخواستی فعالیت بهتری داشته باشد جزء نفرات برتر است. در معرفی کردن برنامه ها هر چه برنامه های بهتر و به روز تر معرفی شده باشد امتیاز بیشتری دارد.)

ـ بازی

ـ مسابقه بهترین بازی ها (این مسابقه می تواند به گونه های مختلف برگزار شود مثلا یک گونه آن می تواند این چنین باشد که ماهیانه تعداد بازی های که دوستان در انجمن قرار می دهند با توجه به کیفیت و جذابیت آنها نفرات برتر انتخاب شوند و برای راحتی کار مدیران در تشخیص می توان یک تاپیک مخصوص برای آن باز کرد که هر کسی لینک بازیش را برای شرکت در مسابقه در آنجا ثبت کند. )

ـ تم و اسکین

ـ مسابقه بهترین تم ها (این مسابقه می تواند به گونه های مختلف برگزار شود مثلا یک گونه آن می تواند این چنین باشد که ماهیانه تعداد تم های که دوستان در انجمن قرار می دهند با توجه به کیفیت و جذابیت آنها نفرات برتر انتخاب شوند و برای راحتی کار مدیران در تشخیص می توان یک تاپیک مخصوص برای آن باز کرد که هر کسی لینک تم هایش را برای شرکت در مسابقه در آنجا ثبت کند. )

ـ فریمور

ـ مسابقه بهترین فریمورها (نفرات برتر با توجه به تعداد فریمورهای که در انجمن قرار می دهند و البته با توجه به کیفیت آنها انتخاب می شوند. )

ـ پرسش و پاسخ

ـ مسابقه بهترین پاسخ (مدیران می توانند سوالات اصلی و حرفه ای را درباره این سیستم عامل بپرسند و دوستان با ارسال پیام خصوصی جواب را به مدیر خاصی که معرفی می شود تحویل بدهند تا پس از مدتی بهترین پاسخ انتخاب شود.)
ـ مسابقه بهترین پاسخ دهنده (دوستی که با توجه به ملاک های تعریف شده توسط مدیران بهتر به پرسش های کاربران در بخش سیمبین پاسخ بدهد برتر است.)

توجه : در همه این مسابقات کاربرانی که قصد شرکت در مسابقه دارند باید قبلا در تاپیک مربوط به همان مسابقه که توسط مدیران زده می شود ثبت نام کنند تا فعالیت آنها توسط مدیران روز به روز رصد شود و قضاوت آن برای مدیران نه تنها آسان تر بلکه دقیق تر و عادلانه تر شود.

ـ آموزش

ـ مسابقه بهترین آموزگار (کاربری که بهترین آموزش ها را قرار بدهد پس از مدتی خاصی که مدیران مشخص می کنند به عنوان نفر برتر انتخاب می شود. در آموزش ها هر چه کاربردی تر و دقیق تر و روان تر و جدید تر و . . . باشد امتیاز بیشری دارد.)

ـ مسابقه بهترین آموزش (موضوع خاصی که مربوط به بخش سیمبین هست توسط مدیران بخش طرح می شود سپس دوستانی که بهترین آموزش را به مدیر مربوطه تحویل بدهند به عنوان نفر برتر انتخاب می شوند. در این مسابقه علاوه بر ملاک های که در مسابقه قبلی گفته شد تحویل زودتر نیز دارای امتیاز است.)

توجه : در این گونه مسابقه ها تاپیکی زده می شود و آموزش خواسته شده به خوبی شرح داده می شود سپس مدیر یا حتی کاربر فعالی که مسئول بررسی آن تاپیک است معرفی می شود سپس دوستان آموزش ها را به ایشان تحویل می دهند و مسئول مربوط پس از دریافت آموزش حتی اگر غلط هم باشد آن را در همان تاپیک با تاریخ ثبت می کند تا مشخص باشد که در این مسابقه چند نفر و در چه زمانی شرکت کرده اند.پس از پایان یافتن زمان مسابقه ممکن است چند روزی طول بکشد تا نفرات برتر انتخاب شوند. نفرات برتر در همان تاپیک که مربوط به همان مسابقه است اعلام خواهند شد و آموزش آنها با نام خود آنها در دسترس همگان قرار می گیرد.

توجه توجه : همه مسابقه های مطرح شده تنها یک پیشنهاد توسط بنده می باشد و هیچ کدام از آنها فعلا نه تنها برگزار نشده بلکه هنوز به تایید مدیران محترم بخش نیز نرسیده است که پس از جمع آوری پیشنهادهای همه دوستان و بررسی آنها در صورت تایید به صورت عمومی و در همین تاپیک یا تاپیک های جداگانه ای به اطلاع همه کاربران می رسد.

در پایان : باز هم عرض می کنم که همه موارد بیان شده صرفا یک مثال و یا یک پیشنهاد توسط بنده به مدیران محترم بخش سیمبین (که به همه آنها ارادت دارم) می باشد و در همه موارد یاد شده تصمیم نهایی با مدیران عزیز است.

:flower:موفق باشید.:flower:

shahram202
2011-02-18, 11:21 PM
کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟

kronos_e93
2011-02-19, 04:29 PM
به نظر من باید هر شخص با گوشی خودش شرکت کنه که سیستم عاملش سیمبیان باشه. باید کارایی گوشی سنجیده بشه.

rezaa_gh
2011-02-20, 01:48 PM
به نظر من باید برای سیمبین 6 تا مسابقه باشه

-نرم افزار
ـ بازی
ـ تم و اسکین
ـ فریمور
ـ پرسش و پاسخ(درخواست نرم افزار ها و بازی ها در این بخش باشه)
ـ آموزش

درچهار بخش اول به بهترین نرم افزارها و فعالترین کاربرها جایزه تعلق بگیره
و در دو بخش دیگه هم به کسانی که فعالیت خوبی در اطلاع رسانی دارن

برای جایزه هم امتیاز خوبی بدین و اگر کاربری داخل دو بخش یا در دو دوره جایزه گرفت کاربر فعال بشه(با صلاح دید شما البته!)

Vergi
2011-02-20, 09:46 PM
خشک و خالی که نمیشه...!
اگه یه جایزه خوب داشته باشه شرکت کننده های زیادی هم پیدا میکنه.

Hos$ein
2011-02-21, 12:47 AM
به نظر من موضوع بازیها و برنامه های کمیاب باشه بهتره !!

mozakane
2011-02-23, 02:26 PM
به نظرم سوالات رو از سطح آسان شروع کنید بعد چند نفر بیان بالا ودر هرمرحله سوالات سخت تر شه...
بعدش 5نفر رو انتخاب کنید هرکدوم از اون ها از نظر بچه های دیگر بهتر بودن انتخاب بشن
منظورم اینه که یه نظر سنجی دربارشون بزارین

dj_soosk14
2011-02-24, 01:22 AM
به نظر من بهترین ترفندی که بشه ازش استفاده کرد

araz-fatem
2011-02-24, 09:51 AM
سلام
به نظر من یه مسابقه باشه درباره بهترین جمله درباره ir-tci.org\forum
هر کسی هم که به خاطر جمله اش ازش تشکر بیشتر شده باشه میشه برنده:flower:

sinaw550
2011-02-25, 05:10 PM
مسابقه بزرگ سیمبین در انجمن ir-tci

با هم در مسابقه بهترین و کاربرد ترین نکات زیر مسابقه ای اجرا کنیم .

-نرم افزار
ـ بازی
ـ تم و اسکین
ـ فریمور
ـ پرسش و پاسخ(درخواست نرم افزار ها و بازی ها در این بخش باشه)
ـ آموزش
- ترفند

به این صورت که پست اصلی مسابقه بزرگ سیمبین نامیده میشود و 7 نوع تاپیک اصلی را قرار میدهیم کاربران هم در تاپیک ها شرکت کرده و لینک برنامه خود را قرار میدهند تا مدیر مسابقات و داوران بهترین ها را انتخاب کنند .

کاربران هم با تشکر از شرکت کنندگان حمایت خواهند کرد در پایان هم علاوه بر رتبه و امتیاز مدیران - مقدار هم شارژ ایرانسل یا همراه اول به نفرات اول اهدا خواهد شد .

موفق باشید .

perennial
2011-02-27, 01:10 AM
یه گوشی سیمبین با سیم کارت هدیه بدید..
البته نه یه گوشیه .. :cool:

حسنیا
2011-02-27, 02:23 PM
موافقم

mtdevil
2011-02-27, 02:50 PM
به نظرم بهتر در مورد ترفند گوشی های سری60ورژن5 باشه و هر ترفندی از اعضا در این پست که بیشترین مورد تشکر داشته باشه برندست.:eh:

Yar_66
2011-02-27, 03:10 PM
من یه پیشنهاد خیلی جالب دارم، توی نرم افزارهای سیمبین ویرایش 5 حتمن همه با این نرم افزار (TarasovMobile Magic Brush) کار کردید.

یه مسابقه طراحی کنیم در باره این نرم افزار و به بهترین طرح،نقاشی،یا هر کاری که میشه با این نرم افزار انجام داد برگزار کنید. چون نرم افزار حرفه ای هست و میشه باهاش طرح های زیادی ایجاد کرد و کارهای خلاقانه ای میشه انجام داد.

Esmaeil
2011-02-28, 10:32 PM
سلام
من هم بهتر دونستم نظر خودم رو در این باره بدم:flower:
اولین پیشنهادم مربوط به به قسمت بازیه : مسابقه در این قسمت به صورت رکورد گیری باشه (بازی های که سبکشون رکورد گیری ه) احتمالا این مسابقه فراگیر ترین مسابقه این بخش باشه
دومین پیشنهاد مربوط به بخش تم : طراحی تم در مورد یک موضوع خاص (مثلا عید نوروز) این بخش تا حدودی حرفه ای هست و بهتر است قبل از مسابقه اموزش ساد ه ای در باره ی ساخت تم قرار داده شود .
پیشنهاد اخر مربوط به بخش های پرسش و پاسخ اموزش ترفند : ساخت کتاب جامعه در مور هریک از این بخش ها (نحوه موضوع بندی . تفکیک موضوع ها بر اساس خلاقیت فردی)

Yar_66
2011-03-06, 05:24 PM
بازی زیبای خارج کردن ماشین از پارکینگ
نسبت به نظر Esmaeil عزیز این بازی (http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=922878#post922878) خیلی مناسبه برای رکورد گیری.
بازی فکریه در سطح بالا و برای انجام هر مرحله تعداد حرکت دادن ماشین ها و زمان انجام مرحله محاسبه میشه در خود بازی .

amid348
2011-03-06, 05:45 PM
مسابفه بهترین جمله م خنده دارترین جمله.

D@riush
2011-03-09, 02:13 AM
سلام،یه بازی آنلاین انتخاب کنید.خلاص!

+Saeed
2011-03-10, 09:53 AM
با سلام.یه مسابقه بذارین با موضوع زیر:
یه دروغ بزرگ درباره ir-tci.org
موفق باشی

MoRTezA
2011-03-12, 12:55 AM
دوستان عزیز توجه داشته باشید که موضوع این مسابقه مربوط به انجمن سیمبیان میشود!
خواهشا به پیشنهادات متفرقه و جدا از "سیمبیان" نپردازید و پیشنهادات خود را در حیطه سیستم عامل سیمبیان مطرح کنید.

p30boy.ir
2011-03-15, 12:51 AM
با سلام به همه

به نظر من هم اگه مسابقه در زمينه نرم افزار و بازي باشه بهتره يعني اينكه كساني كه نرم افزار و بازي هاي قوي تري را زود تر از بقيه ارايه بدن و اون بازي بيشترين دانلود و بيشترين محبوبيت و بيشترين و برترين ويژگي را داشته باشه اون شخص برنده است ممنون مر30

™Moh$en
2011-03-15, 01:05 AM
به نظر من مسابقه در مورد فریمور ها باشه.
مثلا جایزه به کسی تعلق بگیره که بهترین کوک از یه فریم ویر رو بزنه.

sayon
2011-03-20, 08:11 PM
به نظر من در باره ی بازی باشد بهتر است یا طراحی و edit فریمور

jooooj0111
2011-03-23, 08:55 PM
سلام به دوستان

به دلیل اینکه تعداد برنامه هایی که یه کار را انجام می دهند پیدا کنیم و یه مجموعه ای از اونا جمع کنیم

یه مثال براتون میزنم مثلا برنامه ضبط مکالمات بسیار زیاد است هر ** بگرده بهترین برنامه رو پیدا کنه و
مجموعه ای از اونا جمع کنه در اخر به بهترین مجموعه جایزه ببید و هم می تونیم یه مجمویه بسیار عالی از
برنامه های لازم وضروری از نوع بهترین هاشو داشته باشیم که برای یه برنامه نخواد 100 برنا مه نصب کنی
ببینی کدوم بهتره

ghzx
2011-03-29, 08:15 PM
مثلا یه بازی هر کی رکورد بیشتری داشت برنده است
مثل اون بازی سوسک کشی
حالا جایزش چیه؟

Yar_66
2011-03-30, 06:11 PM
عزیزان زمان زیادی از ایجاد این تاپیک گذشته
تایم مشخصی نداره مطلع بشیم استارت مسابقات از کی هست؟

به نظر من بازیه green farm هم گزینه خوبیه در بخش بازی

میتونید به بهترین مزرعه ساخته شده جایزه بدید
چون در این بازی میشه مزرعتون رو ویرایش کنید و وسایل زیادی قرار گرفته برای عوض کردن محیط مزرعتون.
موفق باشید

ARSHAL\/\/
2011-03-31, 01:05 AM
سلام
ممنون از همه دوستانی که نظر خودشون را در مورد مسابقه بیان کردن.
مدیران در حال جمع بندی نظرات هستن و به زودی سری اول مسابقه برگزار میشه.
یا علی

c13
2011-04-01, 09:16 AM
با سلام
با توجه به اينكه هريك اعضاي انجمن در يك زمينه تخصص دارند. به نظر من براي اينكه همه اعضاي انجمن بتونن به راحتي در مسابقه شركت كنن مسابقه در چند بخش جداگانه انجام بشه و هر يك از اعضا فقط بتونن در يك بخش شركت كنن
(بازي، نرم افزار، فريمور و ..... )

:thumbsup:

™Mahdi
2011-04-01, 12:41 PM
سلام
بنده مواردی را قبلا طرح کردم
الان هم یک مورد به اون اضافه می کنم
:
مسابقه هک فریمور جدید ستیو و ویواز
به این صورت که هر کسی بتواند نسخه جدید این دو گوشی را هک کند یک جایزه قابل توجه ای از طرف سایت به ایشون تقدیم شود.

.

hadi_2021
2011-04-01, 09:33 PM
با سلام خدمت همه دوستان عزیز ،
به نظر من مسابقه این جوری باشه که هر کاربر بهترین نرم افزارهایی را که با اون کارکرده، معرفی کنه و هر کی بالاترین رای رو اورد برنده شود .

™Mahdi
2011-04-03, 09:29 AM
سلام
پیشنهاد یک مسابقه دیگر :

پیدا کردن برنامه ضبط مکالمه یا منشی تلفنی برای گوشی های ستیو و ویواز

(چون هنوز هیچ برنامه ای پیدا نشده که پس از نصب جواب بدهد.)

.

aria_1993
2011-04-03, 11:24 AM
با سلام خدمت مدیران یک پیش نهاد درمورد بخش بازی این مسابقه که به این صورت باشه که بهترین بازی های سیمبیان در یک پک که البته کاربر پسند و گرافیکی در سطح انتظار این گوشیها تهیه بشه وبصورت پارت پارت وتک لینک قراربگیره سپس باتوجه به میزان دانلود و امتیاز و محبوبیتشون بهترین ها انتخاب بشن ودر یک تاپیک مرجع توسط مدیران قرار بگیره این طرح امکان استفاده در بخشهای دیگرمسابقه رو خواهد داشت
این بود نظرمن
باتشکر از مدیران Ir-Tci که در همه زمینه ها به نظر کاربرا توجه میکنند...

MOSTAFAJET
2011-04-03, 11:55 AM
سلام به نظرمن مسابقه این جوری باشه هرکه بتوان بهترین بازهای گرافیکی سیمیان3 ویراش5 معرفی کنه

vahid131
2011-04-06, 01:52 AM
سلام

پیشنهاد یک مسابقه دیگر :

پیدا کردن برنامه ضبط مکالمه یا منشی تلفنی برای گوشی های ستیو و ویواز

(چون هنوز هیچ برنامه ای پیدا نشده که پس از نصب جواب بدهد.)

.

نسخه trial هم قبوله؟:flower:

™ΛΛo®teza
2011-04-08, 02:09 AM
سلام به U.:wink:
نظر من:

اگه درباره Game باشه...........

.

is the best

™ΛΛo®teza
2011-04-08, 02:20 AM
سلام
دوستان باید توجه داشته باشید مسابقه برای همه کاربران هست پس باید طوری طراحی بشه که اکثریت کاربران به راحتی در ان شرکت کنند.
مواردی مانند بهترین کوک,بهترین مقاله,ساخت تم, هک و غیره بیشتر تخصصی هست و خیلی ها نمی توانند حتی در ان شرکت کنند چه برسه به این که رقابت کنند.به همین دلیل این موارد قابل اجرا نیست و مسابقه از چند سوال ساده که اکثریت شرکت کننده رو داشته باشیم تشکیل میشه.
ممنون از پیشنهادات خوب شما عزیزان :flower:
موفق باشید
یا علی
سلام.!

حرف منطقی زدی...من باهاتم..:cool:

{یعنی با کمک یکدیگر}

ghzx
2011-04-08, 12:39 PM
به نظر من وقتی زمان مسابقه معلوم شد به ایمیل کاربران یک ایمیل بزنید

aghajalal
2011-04-10, 08:44 PM
یعنی چی؟؟؟
کسی که این بخش رو ساخته هدفش چی بوده؟؟؟

الان چیکار کنیم؟؟؟

فقط نظر بدیم و اسپم بزنیم.

حداقل یه نظرسنجی یا چیزی /

javadmahda
2011-04-10, 10:06 PM
با سلام به همه
به نظر من مختص به کاربرها باشه

یعنی اینکه هرکاربری بیشترین فعالیت رو داشته باشه بیشترین پست مفید و بیشترین اطلاعات رو ایجاد کرده باشه به نظر من هم کاربرها تلاششون رو زیاد میکنند هم انجمن تکون خیلی زیادی میخوره با تشکر از همه بچه ها
:santa::flower:

MoRTezA
2011-04-10, 11:58 PM
یعنی چی؟؟؟
کسی که این بخش رو ساخته هدفش چی بوده؟؟؟

الان چیکار کنیم؟؟؟

فقط نظر بدیم و اسپم بزنیم.

حداقل یه نظرسنجی یا چیزی /

تمامی نظرات دوستان عزیز مورد بررسی تیم مدیریت سیمبیان قرار گرفته شده است

انشاا... به زودی با در نظرگیری تمامی نظرات کاربران عزیز موضوع مسابقه انتخاب خواهد شد.

mykey
2011-04-11, 10:57 PM
اگه برای هک nokia 6700s باشه معرکست
چون هنوز راه حلی براش پیدا نشده.

Malakootee
2011-04-13, 08:47 PM
به نظر من مثل بقیه سایتهای معروف و بین المللی موبایل بهترین کار این هست که یک بخش درست کنید به عنوان مسابقات. بعد اونجا تم و تصویر پس زمینه و رینگتون و نرم افزار و بازی و ... را هر کدوم در بخش مربوط به خودش قرار بدید و آخر هر هفته به نفرات اول تا 8 جوایزی بدین. هم یک کاری کردن کاربرها هم فعالیت خیلی زیاد میشه هم بیشتر از این حرفا اسم سایت میره تو زبون همه:flower::cool:

sa102
2011-04-19, 01:02 AM
به نظر من تو چند تا بخش مثلا یه قسمت بازی انلاین یه قسمت بهترین برنامه ها بازی ها تم های ماه یه بخش هم به کاربرانی که فعال تر بودن وپست های مفیدتری گذاشتن و ....

symbian‎^‎3
2011-04-28, 07:54 AM
به نظر من مثل بقیه سایتهای معروف و بین المللی موبایل بهترین کار این هست که یک بخش درست کنید به عنوان مسابقات. بعد اونجا تم و تصویر پس زمینه و رینگتون و نرم افزار و بازی و ... را هر کدوم در بخش مربوط به خودش قرار بدید و آخر هر هفته به نفرات اول تا 8 جوایزی بدین. هم یک کاری کردن کاربرها هم فعالیت خیلی زیاد میشه هم بیشتر از این حرفا اسم سایت میره تو زبون همه:flower::cool:

منم موافقم باید برای هر بخش یه مسابقه بزارید آخه هر کسی توی یه زمینه فعالیت داره

ROID&
2011-04-29, 01:30 PM
منتظر سوال هستیم :cool: