اشتراک

* آخرین اخبار و به روزرسانی ها را در مورد افراد مشهور مورد علاقه خود دریافت خواهید کرد!

اخبار ترند

وب سایت موبایل اول با دامنه Ir-Tci.org به دامنه MobileAval.ir منتقل شده است.

پست وبلاگ

​نسخه جدید اپلیکیشن ریما (تولید رمز یکبار مصرف) بانک صادرات ایران
اپ iOS

​نسخه جدید اپلیکیشن ریما (تولید رمز یکبار مصرف) بانک صادرات ایران 

​نسخه جدید اپلیکیشن ریما (تولید رمز یکبار مصرف) بانک صادرات ایران برای دو سیستم عامل iOS و اندروید با شش تغییر عرضه شد.

به نقل از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، تغییر ترتیب نمایش کارت‌ها، تعریف نام برای کارت‌ها، ویرایش نام کارت‌ها در فهرست نمایش کارت‌ها، ارجاع به رمز یکبار مصرف تولید شده در زمان کلیک روی کارت مورد نظر در فهرست کارت‌ها، حذف کارت از لیست نمایش کارت‌ها و تغییر کلمه عبور، تغییرات ​نسخه جدید اپلیکیشن ریما (۱.۳) بانک صادرات ایران است.

نسخه جدید اپلیکیشن ریما (تولید رمز یکبار مصرف) بانک صادرات ایران از بخش «تازه‌ها» سایت بانک صادرات ایران به نشانی: www.bsi.ir قابل دریافت است.

استفاده از رمز یکبار مصرف بر اساس ضوابط و مقررات بانک مرکزی از ابتدای دی ماه ۱۳۹۸ الزامی شد و دارندگان کارت‌های بانک‌ صادرات ایران می‌توانند با مراجعه به سایت این بانک، اپلیکیشن ریما را روی تلفن‌همراه خود نصب کرده و با استفاده از دستگاه‎های خودپرداز بانک صادرات ایران رمز یکبار مصرف را فعال کنند.

با تعریف رمز ورود برای اپلیکیشن، مراحل ورود و ثبت‌نام در آن آغاز شده و با درج شماره تلفن همراه و دریافت کد فعال‌سازی از طریق پیامک، مرحله ثبت‌نام تکمیل ‌می‌شود.

برای ورود به برنامه، باید از بین دو گزینه ورود با اثرانگشت یا رمز عبور یکی را انتخاب کرد. در مرحله بعد با مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات ایران در بخش «سایرخدمات»، گزینه «فعال‌سازی رمز اول یا دوم» را انتخاب کرده و سپس شماره تلفن خود را وارد کنید. در این مرحله رمز هشت کاراکتری از طریق رسید دستگاه خودپرداز دریافت می‌شود. همچنین پیامک کد فعال‌سازی نیز به تلفن‌ همراه شما ارسال می‌شود.

سپس باید رمزهای دریافت شده از خودپرداز و پیامک را در قسمت مربوطه اپلیکیشن وارد کرد تا امکان دریافت رمز یکبار مصرف فراهم شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بازگشت به فرم ورود

بستن